TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:20 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:45 Kung Fu Panda III. [i] 08:15 Prázdniny v Amerike (HD) [i] 10:30 Voľby 2016 - Mimoriadne správy [i] 11:15 Bláznivá strela [i] 13:00 Voľby 2016 - Víťazi volieb [i] 14:00 CHART SHOW [i] 16:00 Kredenc [i] 17:40 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:00 Predvolebné sľuby (HD) [i] 00:45 xXx (HD) [i] 02:55 Predvolebné sľuby [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Guľaté rozprávky [i] 06:00 Macko Uško [i] 06:10 Veselá farma II [i] 06:15 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 06:30 Pingu [i] 06:35 Šmolkovia [i] 06:50 Franklin a priatelia [i] 07:00 Garfield IV. [i] 07:15 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:30 Zázračný ateliér [i] 08:00 Parlamentné voľby 2016 [i] 14:05 Agatha Christie : Poirot: Opona [i] 15:40 Zlatá klasika: Pozor, ide Jozefína! [i] 17:05 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kolonáda II. 9/13 [i] 21:25 Zátoka nádejí III. 11/12 [i] 22:10 Zátoka nádejí III. 12/12 [i] 22:55 Agatha Christie : Poirot: Opona [i] 00:25 Komisár Montalbano: Vôňa noci [i] 02:15 Zátoka nádejí III. 11/12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Televíkend [i] 07:05 Test magazín [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:55 Ryby, rybky, rybičky [i] 09:25 Orientácie [i] 10:00 Lyžovanie - SP Jasná [i] 12:20 Magazín Ligy majstrov [i] 12:45 Lyžovanie - SP Jasná [i] 15:00 Biatlon MS 2016 [i] 15:40 Biatlon MS 2016 [i] 16:20 Hokej - Tipsport liga [i] 18:55 Večerníček: O vetre do vetra [i] 19:00 Macko Uško [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - LISTY [i] 19:15 Veselá farma II [i] 19:20 Dračie poviedky [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 19:55 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Klenoty-príbehy listín [i] 20:10 Diablom posadnutí 2/4 [i] 21:15 Wallander: Piata žena [i] 22:45 Dvanásť rozhnevaných mužov [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:40 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:00 Spy Kids 4: Stroj času [i] 09:10 Káčerovo [i] 10:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:20 15 MINÚT. KUCHÁR [i] 12:00 Rodinka úžasných 3 [i] 13:05 X-Men: Prvá trieda [i] 15:50 Nezastaviteľný vlak [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Smrtonosná pasca: Opäť v akcii [i] 22:40 Ja som zákon [i] 00:45 Denná hliadka [i] 03:10 Ja som zákon [i] 04:40 15 MINÚT. KUCHÁR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Ničitelia mýtov II. 13 [i] 06:25 Lovci nacistov 1/8 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:00 Simpsonovci VI. 5,6 [i] 10:15 Hviezdna brána: Atlantída 17,18 [i] 12:30 Faktor strachu VI. 13,14 [i] 14:30 Náhradná matka [i] 16:30 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 18:40 Simpsonovci VI. 7,8 [i] 19:40 Kutyil s.r.o. 14 [i] 20:35 Spoveď nákupnej maniačky [i] 22:35 Adam hľadá Evu II. 5,6 [i] 00:25 Črepiny [i] 01:05 EUROMINÚTY [i] 02:10 Bojová jednotka [i] 03:45 Adam hľadá Evu II. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 9 [i] 07:30 Vražedná čísla V. 23 [i] 08:30 Bez hranic III. 1 [i] 09:30 Bez hranic III. 2 [i] 10:30 Jak prosté III. 1 [i] 11:30 Jak prosté III. 2 [i] 12:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 14:20 NCIS: New Orleans I. 20 [i] 15:15 NCIS: New Orleans I. 22 [i] 16:15 Tým Škorpion I. 1 [i] 17:10 Tým Škorpion I. 2 [i] 18:05 Medium III. 1 [i] 19:05 Medium III. 2 [i] 20:00 Sestra Hawthornová III. 9 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 15 [i] 21:55 Myšlenky zločince IX. 16 [i] 22:55 Medium II. 18 [i] 23:55 Strážce pořádku II. 11 [i] 00:50 Tým Škorpion I. 1 [i] 01:45 Tým Škorpion I. 2 [i] 02:25 Strážce pořádku II. 11 [i] 03:05 Medium II. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Na ostrově s Bearem Gryllsem: Ostrov mužů [i] 06:00 Jak to dělají?: Víceúčelový nástroj Leatherman/Formule 1/užitkové sklo [i] 06:25 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot: Renovace vozu Galaxie [i] 07:15 Rychle a hlasitě: Oldsmobile pro Australany [i] 08:10 Rození obchodníci: Aston Martin DB7 [i] 09:05 Kubánský chróm: Sbohem lodní motore [i] 09:55 Pouliční kouzelník 1 [i] 10:50 Troy 4 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 12:35 Boj o nemovitosti: Totální porážka [i] 13:00 Boj o nemovitosti: Záhadný přídavek [i] 13:30 Likvidátor 3 [i] 13:55 Likvidátor 4 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu: Skutečné osobnosti [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu: Divokost v krvi [i] 15:20 Záchrana klasických aut 1 [i] 16:15 Kubánský chróm: Pryč se starým harampádím [i] 17:10 Záhadná Země: Krvavé jezero [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma: Má tajemství nepoznaného [i] 19:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 1 [i] 20:00 Válečníci z Tichomoří: Tuňáci na útěku [i] 21:00 Králové divočiny: Mexiko - říční kaňon [i] 22:00 Mega zemětřesení - Hodina, která otřásla Japonskem [i] 23:00 Aljašská železnice: V obklíčení [i] 00:00 Lidé z aljašských lesů: Blokuj nebo hrej [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice: Velké změny [i] 01:50 Válečníci z Tichomoří: Tuňáci na útěku [i] 02:40 Králové divočiny: Mexiko - říční kaňon [i] 03:30 Mega zemětřesení - Hodina, která otřásla Japonskem [i] 04:20 Aljašská železnice: V obklíčení [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:55 Mravnost nade vše [i] 08:15 Úsměvy Otakara Vávry [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Dynastie Nováků: Výbuch 10/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Popelákovi [i] 14:10 Potrhlá Andula [i] 15:05 Já bych se tak ráda vdávala [i] 16:00 Hříchy pro pátera Knoxe: Ženské za volantem 7/10 [i] 17:05 Křtiny [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Modré stíny 2/4 [i] 21:15 168 hodin [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Po stopách krve [i] 23:25 Komisař Moulin [i] 01:00 Bolkoviny [i] 01:45 Hobby naší doby [i] 02:10 13. komnata Radka Jaroše [i] 02:40 Sváteční slovo rozhlasového redaktora Petra Vaďury [i] 02:45 Žiješ jenom 2x [i] 03:10 Banánové rybičky [i] 03:50 Chalupa je hra [i] 04:15 Pod pokličkou [i] 04:35 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Život na pobřeží: Mosambik 9/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:20 Hurá, škola! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1085/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Tak začal protektorát [i] 09:35 Trabantem Jižní Amerikou: Divočina, nebo civilizace? 8/12 [i] 10:05 Největší tankové bitvy III.: Závěrečné boje o Itálii [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? ZJ [i] 12:15 Království divočiny: Serval, skokan savany [i] 12:40 Sváteční slovo rozhlasového redaktora Petra Vaďury [i] 12:50 Tenis: Německo - Česko [i] 18:15 Ochránce 9/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Intolerance [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Profesionálové [i] 22:00 Maratónec [i] 00:00 Kandidáti [i] 01:20 Válka 1812 1/2 [i] 02:10 Babylon [i] 02:40 Stroje - to je moje! [i] 02:45 To jsem blázen... [i] 03:10 Jako za starých časů [i] 03:30 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:40 Zašlapané projekty [i] 04:00 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:55 Divnopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Oggy a Škodíci [i] 06:15 Jake a piráti ze Země Nezemě 29 [i] 06:45 Monstra vs. Vetřelci 15 [i] 07:10 Myšák Stuart Little 11 [i] 07:35 Looney Tunes: Úžasná Show II 9 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 16 [i] 08:25 Krok za krokem III 17 [i] 08:55 Víkend: Zimní lázeň [i] 10:00 Gympl s (r)učením omezeným: Výbuch 65 [i] 11:20 Hon za svobodou [i] 13:30 Kopretiny pro zámeckou paní [i] 15:15 Jak básníkům chutná život [i] 17:30 Znovu sedmnáctiletý [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Na vodě: Na suchu 5 [i] 21:25 Střepiny [i] 22:05 Ostrov [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas V: Hadi [i] 01:30 Volejte Novu [i] 02:05 Áčko: Zubař není člověk [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Výbuch 65 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Wolverine: Omega Red 4 [i] 06:50 Ninjago: Špioni [i] 07:20 Ninjago: Očarovaní [i] 07:50 Tajemství války: Studená válka: Doktor Divnoláska 19 [i] 09:10 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Přístav: Poslední čtení 50 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:20 Vychytávky Extra 13:45 Big Ben IV: Cirkusový vzduch 2 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru X: Tanec s mrtvými [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: Labutí píseň 5 [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:50 Narušený život [i] 00:40 Tři mušketýři II: Drž se svých přátel 1 [i] 01:50 Zrozeni k zabíjení? V: Donald Neilson 9 [i] 02:45 Vraždy v Midsomeru X: Tanec s mrtvými [i] 04:20 Danielle Steelová: Hvězda [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Roseanne VII. 10-11/26 [i] 06:00 Rosamunde Pilcherová: Nespútané šťastie [i] 07:45 Frasier [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:35 Taká obyčajná rodinka III. 21-22/24 [i] 12:15 Roztomilé mrchy II. 1-2/25 [i] 14:45 Gossip Girl [i] 17:35 Tvoj snúbenec, môj milenec [i] 20:00 Hriešnica [i] 22:35 Striptíz [i] 01:05 Hriešnica [i] 03:10 Striptíz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 [i] 06:30 Bláznivý příběh Robina Hooda0 [i] 08:15 Big Screen 3 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nové světy 1 [i] 13:05 Císař Augustus 5 [i] 13:50 Zakázané království0 [i] 15:35 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 17:05 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 18:35 Neprůstřelný mnich0 [i] 20:20 Cesta0 [i] 22:00 Arthur Newman0 [i] 23:30 Tajemné okno0 [i] 01:05 Top Secret0 [i] 02:40 Teror0 [i] 04:05 Ať vejde ten pravý0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Běžecké lyžování [i] 06:15 Biatlon [i] 07:00 Zimní sporty [i] 08:00 Fotbal [i] 08:30 Biatlon [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 14:15 Severská kombinace [i] 14:45 Severská kombinace [i] 15:30 Biatlon [i] 16:00 Biatlon [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:00 Zimní sporty [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 21:30 Fotbal [i] 21:45 Fotbal [i] 22:15 Fotbal [i] 00:25 Zprávy [i] 00:30 Zimní sporty [i] 01:30 Biatlon [i] 02:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Spravedlnost v krvi 4: Zlá krev 9 [i] 06:00 Spravedlnost v krvi 4: Záměna totožnosti 10 [i] 07:00 Spravedlnost v krvi 4: Svazující pouto 11 [i] 08:00 Spravedlnost v krvi 4: Strašák 12 [i] 09:00 Svatba o Vánocích [i] 11:00 Trosečníci [i] 13:00 Vraždy v Midsomeru 17: Balada o Midsomerském kraji 3 [i] 15:00 Křišťálová lebka [i] 17:00 Milionový lékař 4: Po ohňostroji 1 [i] 18:00 Milionový lékař 4: Nedokonalá bouře 2 [i] 19:00 Dobrá manželka 7: Zpřístupnění listin 9 [i] 20:00 Havaj 5-0 5: Dokud nás smrt nerozdělí 25 [i] 21:00 Nevěsta na útěku [i] 23:00 40 let panic 1 [i] 01:20 Prci, prci, prcičky: Na táboře [i] 03:10 Carlitova cesta: Zrození gangstera [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 HungaRock z prvni ruky 34 [i] 06:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 7 [i] 06:55 Vzdušní dřevorubci 8 [i] 07:50 Nejúčinnější přírodní zbraně 1 [i] 08:50 Co říkají zvířata? 2 [i] 10:00 Jak to chodí v přírodě? 2 [i] 11:00 Tajemství Číny 1 [i] 12:00 Nejvyšší mrakodrapy 2 [i] 13:00 Pohřebiště 9 [i] 13:55 Sluneční záhady0 [i] 14:55 Tajemný svět kvantové fyziky 2 [i] 16:00 Boeing 747: Revoluce0 [i] 17:05 Ženy v dějinách 4 [i] 18:10 Moderní svatby: Manželství napříč kulturami 2 [i] 19:15 Brutální historie 2 [i] 20:00 Velké dějiny 3 [i] 20:30 Velké dějiny 4