TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:20 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:45 Kung Fu Panda III. [i] 08:45 Olsen Twins: Gólová výmena [i] 10:30 Teória veľkého tresku I. 1-2/17 [i] 11:25 Magická posadnutosť [i] 13:35 Kráska z Manhattanu [i] 15:50 Tvoj snúbenec, môj milenec [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 21:55 Voľby 2016 - Volebná noc [i] 01:50 Posledný skaut (HD) [i] 03:25 Sniper 3 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Guľaté rozprávky [i] 06:20 Macko Uško [i] 06:30 Veselá farma II [i] 06:35 Dračie poviedky [i] 07:00 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:15 Pingu [i] 07:25 Šmolkovia [i] 07:35 Franklin a priatelia [i] 07:50 Garfield IV. [i] 08:05 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 09:55 Atlantída: Pandorina skrinka 9/13 [i] 10:40 On air [i] 11:15 Super-hrdinovia: Andy Green - extrémna sila gravitácie [i] 11:45 Super-hrdinovia: Lucy Rombergová - extrémna svižnosť [i] 12:15 Julie Lescautová VIII.: Nevesta z Pont Neuf 4/6 [i] 13:45 Jazdi Hlavou: Kamióny a brzdná dráha [i] 13:55 Naľavo od výťahu [i] 15:20 Slovensko chutí [i] 15:55 Milujem Slovensko [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Templári [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Únos [i] 21:55 Parlamentné voľby 2016 [i] 01:00 Naľavo od výťahu [i] 02:20 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 03:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Únos [i] 03:40 Slovenský raj [i] 04:00 Atlantída: Pandorina skrinka 9/13 [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Národnostné správy [i] 06:20 Správy - Hírek [i] 06:25 Správy RTVS z regiónov [i] 06:40 Autosalón [i] 07:05 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Právo prednostnej jazdy [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Separé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 HiSTORY [i] 09:00 Pred rokmi... [i] 09:25 Magazín Európskej ligy [i] 10:00 Lyžovanie - SP Jasná [i] 12:00 Biatlon MS 2016 [i] 13:00 Lyžovanie - SP Jasná [i] 15:00 Biatlon MS 2016 [i] 16:15 Farmárska revue [i] 16:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Test magazín [i] 17:15 Herecké legendy: Emil Horváth ml. [i] 17:30 Monsieur Batmanov [i] 18:40 Autoportréty [i] 18:45 Večerníček: Guľaté rozprávky [i] 18:50 Macko Uško [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SYROVÝ SMAJLIPOHÁRIK [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 "Dobří holubi se vracejí" [i] 22:00 Most 1/10 [i] 22:55 Most 2/10 [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:15 Star Wars Rebeli [i] 07:45 Káčerovo [i] 08:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 9,10 [i] 10:35 Spy Kids 4: Stroj času [i] 12:40 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 13:55 Muž na hrane [i] 16:00 Spoveď nákupnej maniačky [i] 18:20 NAŠI: Kakofónia [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:00 Jednotka príliš rýchleho nasadenia [i] 00:40 Pevnosť [i] 02:40 KRIMI 03:05 Krajina zatratených [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II. 7 [i] 06:00 M*A*S*H 18 [i] 06:25 Vytunuj mi fáro [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Lovci nacistov 1/8 [i] 10:10 M*A*S*H [i] 12:40 Rodinné stretnutie [i] 14:35 Faktor strachu VI. 10,11,12 [i] 17:40 Áno, šéfe! USA II. 7,8 [i] 19:40 Kutyil s.r.o.: Lyže 13 [i] 20:35 Nezastaviteľný vlak [i] 22:35 Krajina zatratených [i] 00:45 M*A*S*H 18 [i] 01:20 Kutyil s.r.o. 13 [i] 02:00 Prvé oddelenie [i] 02:20 Rodinné stretnutie [i] 03:45 Jednotka príliš rýchleho nasadenia [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vražedná čísla V. 21 [i] 08:05 Vražedná čísla V. 22 [i] 09:05 Medium III. 1 [i] 10:05 Medium III. 2 [i] 11:00 Tělo jako důkaz II. 7 [i] 12:00 Tělo jako důkaz II. 8 [i] 13:00 Bez hranic III. 1 [i] 14:05 Bez hranic III. 2 [i] 15:05 Jak prosté III. 1 [i] 16:05 Jak prosté III. 2 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 19:00 NCIS: New Orleans I. 20 [i] 20:00 NCIS: New Orleans I. 22 [i] 21:00 International [i] 23:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 00:10 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 9 [i] 01:05 International [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 4 [i] 05:35 Jak se to dělá: Brusky, prostorové modely terénu, štuková omítka, rychloběžná rolovací vrata [i] 06:00 Jak to dělají?: Žvýkačka/rybářské háčky/Legoland [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Zkrácený Volkswagen mikrobus [i] 07:15 Pátá rychlost 10 [i] 08:10 FantomWorks: Nejdřív špatné, potom dobré [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Bez padáku [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích: Tonova cesta [i] 09:55 Hledači pokladů, Velká Británie 1 [i] 10:20 Hledači pokladů, Velká Británie 2 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla: Odsouzen k záhubě [i] 11:15 Bitvy o zavazadla: Vydělávat není snadné [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě: Polární záře, polární bitvy [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě: Aukce v Orangeville [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě: Hulvátský Roy [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě: Intriky [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě: Je to jako archeologie [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě: Dárek k narozeninám [i] 14:25 Zlatá horečka: Ostrov pokladů [i] 15:20 Zlato z Beringova moře: Blizard [i] 16:15 Zkus přežít: Na život a na smrt [i] 17:10 Muž, žena a divočina: Tasmánie [i] 18:05 Napospas osudu s Edem Staffordem: Austrálie [i] 19:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem: Ostrov mužů [i] 20:00 Lovec zbraní: Odstřelovačská puška [i] 21:00 Pozor, pozor: Dům naruby [i] 22:00 Hledači pokladů, Velká Británie 3 [i] 22:30 Hledači pokladů, Velká Británie 4 [i] 23:00 Likvidátor: Překročit hranici [i] 23:30 Likvidátor 20 [i] 00:00 V nejhorším případě: Úraz na horském kole / běžet jako o život [i] 00:25 V nejhorším případě: Rozzuřený řidič / zpanikařený dav [i] 00:55 Lovci odpadu 1 [i] 01:50 Lovec zbraní: Odstřelovačská puška [i] 02:40 Pozor, pozor: Dům naruby [i] 03:30 Hledači pokladů, Velká Británie 3 [i] 03:55 Hledači pokladů, Velká Británie 4 [i] 04:20 Likvidátor: Překročit hranici [i] 04:45 Likvidátor 20 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:30 Polopatě [i] 07:20 Královská ozvěna [i] 08:25 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 09:45 Gejzír [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown II [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Princezny nejsou vždycky na vdávání [i] 13:55 O líné Nitce a prstýnku s rubínem [i] 14:30 Mravnost nade vše [i] 15:50 Dobře naladěná kytara [i] 16:45 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Český lev 2016 [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:30 Revival [i] 00:20 Bolkoviny [i] 01:05 Banánové rybičky [i] 01:35 Zahrada je hra [i] 02:00 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VI [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Světoběžky [i] 06:20 Hurá, škola! [i] 06:35 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Hypermarket na sněhu [i] 09:30 Za našima humny: Novoměstsko [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Druhá světová válka v barvě: Operace Overlord [i] 11:15 Ostrovy mezi oceány [i] 11:45 Babylon [i] 12:15 Auto Moto Revue [i] 12:50 Tenis: Německo - Česko [i] 16:10 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 17:00 Země stvořená lidmi: Jídlo, oheň a voda [i] 17:50 Zázračná planeta: Městské džungle [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Obchod s delfíny [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Muž se zlatou zbraní [i] 22:05 Carlos [i] 00:45 Obvyklí podezřelí [i] 02:30 Skrytý potenciál: Daniel Kužela a [i] 03:00 Uchem jehly [i] 03:25 Chcete je? ZJ [i] 03:30 Zámky na odpis? [i] 04:00 Abeceda komunistických zločinů [i] 04:10 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:15 Jake a piráti ze Země Nezemě 28 [i] 06:40 Monstra vs. Vetřelci 14 [i] 07:05 Myšák Stuart Little 10 [i] 07:30 Looney Tunes: Úžasná Show II 8 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 15 [i] 08:25 Krok za krokem III 16 [i] 08:55 Poslední akční hrdina [i] 11:15 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:15 Volejte Novu [i] 12:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 14:00 Výměna manželek IV [i] 15:25 Top Gun [i] 17:35 Čivava z Beverly Hills [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Pozdravy ze spermabanky [i] 22:25 Závod s časem [i] 00:10 Odvlečen [i] 02:25 Prásk [i] 02:55 Krok za krokem III 17 [i] 03:15 Kolotoč [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Wolverine: Kikyo 3 [i] 07:15 Ninjago: Nindžové na bruslích [i] 07:45 Ninjago: Špioni [i] 08:15 Autosalon [i] 09:35 Přístav: Vítej, zlatý hattricku 49 [i] 10:50 Danielle Steelová: Hvězda [i] 12:50 Smrtonosná past 3 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru IX: Čtyři pohřby a jedna svatba [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Krvavá minulost [i] 00:10 Krokodýl: Návrat do krvavé laguny [i] 02:00 Vraždy v Midsomeru IX: Čtyři pohřby a jedna svatba [i] 03:35 Krokodýl: Návrat do krvavé laguny [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Roseanne VII. 8-9/26 [i] 06:00 Cecelia Ahernová: Tajomná kniha lásky [i] 07:45 Frasier [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:35 Sultán 36-38/95 [i] 15:00 Nezvestní III. 6-8/19 [i] 17:50 Láska na druhý pokus [i] 20:00 Inga Lindströmová: Vôňa lásky [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Nespútané šťastie [i] 00:00 Dave [i] 02:00 Vráť mi moje deti [i] 03:20 Dave [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 26 [i] 06:30 Nezvaný host0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Světlušky v zahradě0 [i] 13:50 Big Screen 1 [i] 14:05 První republika 9 [i] 15:05 Den zrady0 [i] 16:45 Císař Augustus 5 [i] 17:30 Nové světy 1 [i] 18:30 Bláznivý příběh Robina Hooda0 [i] 20:20 Zakázané království0 [i] 22:00 Neprůstřelný mnich0 [i] 23:45 První republika 9 [i] 00:40 Archanděl0 [i] 01:30 Cesta0 [i] 03:05 Vítej v džungli0 [i] 04:25 Top Secret0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Běžecké lyžování [i] 06:15 Watts [i] 06:30 Skoky na lyžích [i] 08:00 Fotbal [i] 08:30 Biatlon [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:30 Biatlon [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:30 Biatlon [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Biatlon [i] 18:30 Zimní sporty [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Cyklistika [i] 20:15 Cyklistika [i] 20:30 Fotbal [i] 21:00 Běžecké lyžování [i] 21:45 Běžecké lyžování [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Zimní sporty [i] 00:00 Biatlon [i] 00:45 Biatlon [i] 01:30 Běžecké lyžování [i] 02:15 Běžecké lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Skoky na lyžích [i] 04:00 Biatlon [i] 04:45 Běžecké lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Doylův okrsek 6: Pravdivé lži 5 [i] 06:00 Doylův okrsek 5: Vítej zpět, Crockere 13 [i] 07:00 Doylův okrsek 6: Špinavá dohoda 1 [i] 08:00 Doylův okrsek 6: Odsouzení nespočinou 2 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 17: Balada o Midsomerském kraji 3 [i] 11:00 Havaj 5-0 5: Dokud nás smrt nerozdělí 25 [i] 12:00 Dobrá manželka 7: Zpřístupnění listin 9 [i] 13:00 Milionový lékař 4: Po ohňostroji 1 [i] 14:00 Milionový lékař 4: Nedokonalá bouře 2 [i] 15:00 Trosečníci [i] 17:00 Bermudská příšera [i] 19:00 Baba na zabití [i] 21:00 40 let panic 1 [i] 23:20 Zamilovaný profesor [i] 01:20 Cesta zítřka [i] 03:00 Doylův okrsek 6: Velká rána 3 [i] 04:00 Spravedlnost v krvi 4: Učinit spravedlnosti zadost 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 HungaRock z prvni ruky 28 [i] 06:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 6 [i] 06:55 Vzdušní dřevorubci 7 [i] 07:50 Akce anakonda0