Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:45 Bez servítky [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XIII. 12/12 [i] 12:45 Monk III. 2/16 [i] 13:45 FARMA - DEŇ TRETÍ [i] 15:00 Mentalista II. 17/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA - DEŇ ŠTVRTÝ [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 23:55 Mentalista II. 17/23 [i] 00:50 NCIS: Los Angeles IV. 10/24 [i] 01:35 Policajti z L. A. IV. 5/10 [i] 02:20 Monk III. 2/16 [i] 03:00 Kobra 11 XIII. 12/12 [i] 03:50 FARMA - ŠTVRTÝ [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Počasie [i] 05:45 Medicopter 117: Strach [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:05 Správna Agáta III. 8/13 [i] 10:00 Diagnóza: Vražda: Nevinná vražda [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Kamióny a brzdná dráha [i] 16:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 17:00 Správna Agáta III. 9/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 22:15 Večerné správy RTVS [i] 22:30 Ray Donovan II.: Ja som kapitán 1/12 [i] 23:20 Ray Donovan II.: Taxikár Ray 2/12 [i] 00:15 Nikto nie je dokonalý [i] 01:15 Neskoro večer [i] 02:10 Ray Donovan II.: Ja som kapitán 1/12 [i] 03:00 Ray Donovan II.: Taxikár Ray 2/12 [i] 03:55 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Guľaté rozprávky [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - 7 ZHAVRANELÝCH BRATOV [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Kvarteto [i] 10:00 Ja a ona v zrkadle [i] 10:15 Kniha a husle [i] 10:40 Nebojme sa slovenčiny [i] 10:55 Serenáda pre Martinu [i] 11:45 Jurošík: Jurošík a zmok [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Orientácie [i] 13:05 Tradičná medicína vo svete I.: Uganda [i] 13:35 Generácia Zem: Ako chceme prežiť 3/3 [i] 14:35 Umenie [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Mám knihu zdedenú [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Igora Lacíka [i] 17:00 Nie si sám: Ako chytať ryby [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Neohľaduplné parkovanie [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Guľaté rozprávky [i] 18:50 Macko Uško [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - 7 ZHAVRANELÝCH BRATOV [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Vivat Beňovský! 7/7 [i] 21:15 Família [i] 21:40 Mafia vraždí len v lete [i] 23:10 BJD 2015: Jeff Ballard Trio feat Lionel Loueke & Chris Cheek (USA) [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:25 OCHRANCOVIA: Zlomená čeľusť [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Krstný syn [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ: Do polepšovne s ním! [i] 10:40 INKOGNITO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Psychopat [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:35 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Muž na hrane [i] 22:40 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 00:05 Rachot v Bronxe [i] 02:05 Vec: Počiatok [i] 03:40 KRIMI 04:00 NOVINY TV JOJ 04:40 SÚDNA SIEŇ: Psychopat [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov II. 6 [i] 06:00 M*A*S*H 17 [i] 06:20 Vytunuj mi fáro [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci V. 1/15 [i] 09:50 Biele goliere IV. 13 [i] 11:00 Kosti VIII. 22 [i] 12:05 M*A*S*H 18 [i] 12:50 Ničitelia mýtov II. 7 [i] 13:55 Faktor strachu VI. 14 [i] 14:55 Simpsonovci VI. 3,4 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:50 Vtierka Castle VI. 11 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 10 [i] 18:40 Simpsonovci VI. 5,6 [i] 19:40 Profesionáli IV.: Mikiho pes 16 [i] 20:35 Vinári II.: Blanka 10 [i] 21:45 X-Men: Prvá trieda [i] 00:30 Dracula 7 [i] 01:30 Zločin III. 7 [i] 02:20 Profesionáli IV.: Mikiho pes 16 [i] 03:00 Dracula 7 [i] 03:45 Prvé oddelenie [i] 04:05 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 8 [i] 07:30 NCIS: New Orleans I. 14 [i] 08:25 Medium II. 9 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 3 [i] 10:15 Vražedná čísla V. 1 [i] 11:10 Tělo jako důkaz I. 4 [i] 12:10 NCIS: New Orleans I. 14 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 3 [i] 14:05 Medium II. 9 [i] 15:05 Tělo jako důkaz I. 4 [i] 16:05 Vražedná čísla V. 2 [i] 17:05 Medium II. 10 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 4 [i] 19:05 Tělo jako důkaz I. 5 [i] 20:05 NCIS: New Orleans I. 15 [i] 21:00 Vzpomínky IV. 1 [i] 22:00 Resident Evil: Odveta [i] 23:40 Myšlenky zločince IX. 16 [i] 00:40 Vzpomínky IV. 1 [i] 01:40 Resident Evil: Odveta [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 3 [i] 05:35 Jak se to dělá: Kozlíky a soupravy nářadí, ovocná zmrzlina, školní autobusy [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Skvělá Impala [i] 06:50 Jak to dělají? 18 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla 4 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě: Zlaté časy na Wedgiemont High [i] 08:35 Likvidátor: Nelehký obchod [i] 09:05 Zlatá horečka: Zlaté řeky [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů: Boj nebo útěk [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Skvělá Impala [i] 11:40 Rození obchodníci: Mercedes SLK [i] 12:35 Znalec motorů Jimmy de Ville: VW Beetle [i] 13:30 Pouliční psanci: Konfrontace [i] 14:25 Pouliční psanci: Rachejtle středozápadu [i] 15:20 Pouliční psanci: Klaďák ze Sonomy [i] 16:15 Bitvy o zavazadla 4 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Zlaté časy na Wedgiemont High [i] 17:35 Likvidátor: Nelehký obchod [i] 18:05 Rození obchodníci: Mercedes SLK [i] 19:00 Jak to dělají? 4 [i] 19:30 Jak se to dělá: Brusky, prostorové modely terénu, štuková omítka, rychloběžná rolovací vrata [i] 20:00 Nejhorší na světě: Katastrofy [i] 21:00 Nejhrůznější záběry: Dovolená [i] 22:00 Neobjasněné případy: Valentich & modroocí psi z Texasu [i] 23:00 Berte to jako varování: Impozantní kaskadérské kousky [i] 00:00 Přežili jsme: Cesty [i] 00:55 Hrůzné okamžiky 1 [i] 01:50 Nejhorší na světě: Katastrofy [i] 02:40 Nejhrůznější záběry: Dovolená [i] 03:30 Neobjasněné případy: Valentich & modroocí psi z Texasu [i] 04:20 Berte to jako varování: Impozantní kaskadérské kousky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Veroniky Žilkové [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller III [i] 10:45 Kojak II [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Pošta pro tebe [i] 15:40 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 9/9 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky: Rýhonosec řepný 28/39 [i] 21:30 13. komnata Radka Jaroše [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Všechnopárty [i] 22:50 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:45 Profesionálové [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 DoktorKA [i] 02:00 Na stopě [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Sváteční slovo trvalého jáhna římskokatolické církve Jana Breníka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VI [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Medvěd baribal [i] 09:30 Bolivijská Noemova archa [i] 10:20 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Island, země ledu [i] 11:50 Planeta Země: Džungle [i] 12:40 Chcete mě? ZJ [i] 13:05 Ochránce 8/12 [i] 13:35 Japonsko - má láska [i] 14:30 Největší tankové bitvy III.: Závěrečné boje o Itálii [i] 15:15 Vraky u pobřeží Normandie [i] 16:10 Věda na vlastní kůži 29/50 [i] 17:00 Sága života: Neznámý svět [i] 18:00 Život na pobřeží: Mosambik 9/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - sladký život [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Městské džungle [i] 20:55 Život se sopkami 5/7 [i] 21:50 Obvyklí podezřelí [i] 23:35 S gurmánem na cestách I.: Macao [i] 00:20 Batesův motel: Muž v čísle 9 7/10 [i] 01:00 Batesův motel: Chlapec a jeho pes 8/10 [i] 01:40 City Folk 2015: Haag [i] 02:10 Dokud nás víra nerozdělí 4/6 [i] 02:35 Český Babylon [i] 03:00 Stále zemědělec [i] 03:15 Hory, doly, černý les [i] 03:35 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:45 Zašlapané projekty [i] 04:05 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2984 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Sbohem a šáteček 636 [i] 11:30 Krok za krokem III 17 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VII 8 [i] 13:40 Tělo jako důkaz 5 [i] 14:35 Dr. House 5 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Strážný Anděl 473 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista V: Rubínový náhrdelník [i] 18:25 Ulice 2985 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Láska na kari [i] 22:50 Obhájce [i] 01:05 Atentát: Past na vražedkyni 16 [i] 02:10 Dr. House 5 [i] 03:00 Mentalista V: Rubínový náhrdelník [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Strážný Anděl 473 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Wolverine: Yukio 2 [i] 06:45 Ninjago: Nindžové na bruslích [i] 07:15 M*A*S*H 237 [i] 08:00 M*A*S*H 238 [i] 08:55 M*A*S*H 239 [i] 09:25 Castle na zabití IV: Navždy 23 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Ztráta volnosti 29 [i] 12:25 Policie Hamburk IV: Žena s tetováním 20 [i] 13:25 Komisař Rex VI: V poslední vteřině 6 [i] 14:35 Castle na zabití V: Po bouři 1 [i] 15:35 Inga Lindström: Hvězdy nad Ölandem [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Smrtonosná past 3 [i] 22:50 Souboj s podsvětím [i] 00:40 Prostřeno! [i] 01:40 Místo činu: Mnichov: Ztráta volnosti 29 [i] 03:25 Policie Hamburk IV: Žena s tetováním 20 [i] 04:10 Komisař Rex VI: V poslední vteřině 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Sila osudu 21-22/102 [i] 06:40 Sila 55 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 35/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 13-14 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 104-105/142 [i] 16:45 Indická nevesta 38-39 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Monk III. 3/16 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 Kráska z Manhattanu [i] 23:15 Láska na druhý pokus [i] 01:15 Priatelia [i] 01:40 Krok za krokom [i] 02:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:45 Frasier [i] 03:05 Vráť mi moje deti [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 25 [i] 06:30 Černovous0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nezvaný host0 [i] 13:40 La Bamba0 [i] 15:35 Hranice lásky0 [i] 17:20 Všichni královi muži0 [i] 19:30 Archanděl0 [i] 20:20 Den zrady0 [i] 22:00 Sbal prachy a vypadni0 [i] 23:45 Pravidla násilí0 [i] 01:05 Jízda o život0 [i] 02:50 Píseční žraloci0 [i] 04:20 Piková trojka0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Biatlon [i] 06:00 Skoky na lyžích [i] 07:00 Fotbal [i] 08:00 Fotbal [i] 08:30 Biatlon [i] 09:30 Watts [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Biatlon