TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:50 Bez servítky [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XIII. 10/12 [i] 12:45 Monk II. 16/16 [i] 13:45 FARMA - DEŇ DRUHÝ [i] 15:00 Mentalista II. 15/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:40 Kredenc [i] 23:10 Bluf I. 4/10 [i] 00:05 Mentalista II. 15/23 [i] 01:00 Policajti z L. A. IV. 3/10 [i] 01:40 Kobra 11 XIII. 10/12 [i] 02:25 Rodinné prípady [i] 03:10 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Medicopter 117: Bez pochybností [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:05 Správna Agáta III. 6/13 [i] 10:00 Medicopter 117: Napriek každej šanci [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 31/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:50 Jazdi Hlavou: Hmlovky [i] 17:00 Správna Agáta III. 7/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Parlamentné voľby 2016 - diskusia [i] 21:55 Pred svitaním [i] 23:40 Recept na život 31/65 [i] 00:25 Kolonáda II. 8/13 [i] 01:20 Pred svitaním [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Guľaté rozprávky [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - GÓL [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Slovenská Ľupča [i] 08:55 Ars librorum [i] 09:25 Rusínsky magazín [i] 09:55 Odkrývanie minulosti: Tajné svätyne Mayov [i] 10:25 Nebojme sa slovenčiny [i] 10:40 Srdce [i] 11:45 Jurošík: Jurošík ráta ovečky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Dejiny sveta: Prežitie [i] 13:30 Generácia beatnikov [i] 14:25 O bábkach a ľuďoch [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Ľudmila Podjavorinská [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Odkrývanie minulosti: Pomsta Rimanov - Bitka pri Harzhorne [i] 16:25 Halali [i] 17:00 Nie si sám: V mene zákona [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dielo z depozitára [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Guľaté rozprávky [i] 18:50 Macko Uško [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - GÓL [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:05 Dračie poviedky [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Súostrovie Poor Knight Islands [i] 20:55 Internetové vojny - mimo kontroly [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Umenie [i] 23:05 Kinorama [i] 23:35 Noc v archíve: Rozlúčka so zimou [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:30 OCHRANCOVIA: Obťažuje ma šéf [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Postihnutý syn [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ: Tráva [i] 10:35 ZOO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Rodičia [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:35 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 22:00 Dovidenia, stará mama! 6 [i] 22:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. [i] 23:35 OCHRANCOVIA: Než príde smrť [i] 00:40 Podvodníci IV. 18 [i] 01:40 Agent VI. 12 [i] 02:30 KRIMI 02:55 NOVINY TV JOJ 03:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Rodičia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov II. 4 [i] 06:00 M*A*S*H 15 [i] 06:25 Vytunuj mi fáro [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci IV. 17 [i] 09:50 Biele goliere IV. 11 [i] 11:00 Kosti VIII. 20 [i] 12:05 M*A*S*H 16 [i] 12:50 Ničitelia mýtov II. 5 [i] 13:55 Faktor strachu VI. 12 [i] 14:55 Simpsonovci V. 21,22/22 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:50 Vtierka Castle VI. 9 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 8 [i] 18:45 Simpsonovci VI. 1,2/25 [i] 19:40 Profesionáli IV.: Ali a Profesionáli 14 [i] 20:35 Kuriér II. 5,6 [i] 22:40 Walking Dead 2 [i] 23:35 Graceland 8 [i] 00:30 EUROMINÚTY [i] 01:30 Profesionáli IV.: Ali a Profesionáli 14 [i] 02:20 Walking Dead VI. 2 [i] 03:00 Graceland 8 [i] 03:40 Črepiny [i] 04:15 ZOO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 6 [i] 07:30 NCIS: New Orleans I. 12 [i] 08:25 Medium II. 7 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 1 [i] 10:20 Vražedná čísla IV. 17 [i] 11:15 Tělo jako důkaz I. 2 [i] 12:15 NCIS: New Orleans I. 12 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 1 [i] 14:10 Medium II. 7 [i] 15:10 Tělo jako důkaz I. 2 [i] 16:10 Vražedná čísla IV. 18 [i] 17:05 Medium II. 8 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 2 [i] 19:05 Tělo jako důkaz I. 3 [i] 20:05 NCIS: New Orleans I. 13 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 9 [i] 21:55 Jak prosté IV. 1 [i] 22:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 12 [i] 23:50 Tým Škorpion I. 21 [i] 00:50 Tým Škorpion I. 22 [i] 01:45 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 9 [i] 02:25 Jak prosté IV. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 1 [i] 05:35 Jak se to dělá: Bezpečnostní dveře, rtěnka, umělé palmy, mosazné desky [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Chevy Fleetmaster rok 1948 [i] 06:50 Jak to dělají? 16 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla 2 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě: I zkušení obchodníci mají špatnou náladu [i] 08:35 Likvidátor: Inkasovat [i] 09:05 Zlatá horečka: Na vlastní pěst [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů: Lidská vlčí smečka [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Chevy Fleetmaster rok 1948 [i] 11:40 Rození obchodníci: BMW Isetta [i] 12:35 Lovec zbraní: Stíhač tanků [i] 13:30 Bořiči mýtů: Zákopové torpédo [i] 14:25 Bořiči mýtů: Přežít potopení Titaniku [i] 15:20 Bořiči mýtů: Noc hrůzy [i] 16:15 Bitvy o zavazadla 2 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: I zkušení obchodníci mají špatnou náladu [i] 17:35 Likvidátor: Inkasovat [i] 18:05 Rození obchodníci: BMW Isetta [i] 19:00 Jak to dělají? 2 [i] 19:30 Jak se to dělá: Uhlíkové vlákno, restaurování starožitných rámů, železniční vozy, ozdoby kapot [i] 20:00 Rození obchodníci: Rover P5 B [i] 21:00 Rychle a hlasitě: Pontiac Trans Am 2 [i] 22:00 Pouliční psanci: Tajemství pouličních psanců [i] 23:00 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 00:00 Lovec zbraní: Stíhač tanků [i] 00:55 Pozor, pozor: Selhání je nepřijatelné [i] 01:50 Rození obchodníci: Rover P5 B [i] 02:40 Rychle a hlasitě: Pontiac Trans Am 2 [i] 03:30 Pouliční psanci: Tajemství pouličních psanců [i] 04:20 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:50 Hubert a Staller III [i] 10:45 Kojak II [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Pytel [i] 15:00 Kojak II [i] 15:50 Hubert a Staller III [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:05 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Zabil jsem Einsteina, pánové [i] 23:35 Kriminálka Paříž [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Rozsudek II. [i] 01:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VI [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Pod širým nebem [i] 09:50 Druhá světová válka v barvě: Operace Overlord [i] 10:45 Náš venkov: Televizáci ze Sněženky [i] 11:10 Za našima humny: Jarošov nad [i] 11:40 Folklorika [i] 12:10 Cesta k lásce [i] 12:30 Život na pobřeží: Okinawa, ostrov stoletých 8/10 [i] 13:15 Království divočiny: Medvěd baribal [i] 13:45 Evropa dnes [i] 14:10 Na Ibize s Paulem Mertonem [i] 14:55 Sága života: Evoluce [i] 15:50 Klíč [i] 16:20 Starobylé Tunisko [i] 17:15 Kolem světa po obratníku Raka 5/6 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Stroje - to je moje! [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Příběhy domů: Hospodáři ze [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 20:55 Na cestě po kambodžském [i] 21:25 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 8/9 [i] 21:50 Trabantem Jižní Amerikou: Divočina, nebo civilizace? 8/12 [i] 22:20 Dům z karet 8/13 [i] 23:05 Hra o trůny II: Oheň a voda 9/10 [i] 00:00 Queer: Česká žena se má nejlépe na světě [i] 00:25 Batesův motel: Výhled na oceán 5/10 [i] 01:10 Batesův motel: Pravda 6/10 [i] 01:50 Skrytý potenciál: Tomáš Ovčáček a [i] 02:20 Stroje - to je moje! [i] 02:25 Nepořádek po česku [i] 02:50 Vesnice roku po dvou letech [i] 03:05 Divnopis [i] 03:15 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:25 Zašlapané projekty [i] 03:45 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2982 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Slepá ulička 635 [i] 11:30 Krok za krokem III 15 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VII 6 [i] 13:40 Tělo jako důkaz 3 [i] 14:35 Dr. House 3 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Peklo je doma 471 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista V: Špatná volba [i] 18:25 Ulice 2983 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Kriminálka Las Vegas XV: Vyšší dobro 13 [i] 22:35 Temný příliv [i] 00:45 Dr. House 3 [i] 01:35 Mentalista V: Rudý západ [i] 02:20 Krok za krokem III 15 [i] 02:45 Střepiny [i] 03:25 Kolotoč [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Peklo je doma 471 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Iron Man: Konec hry 12 [i] 06:45 Ninjago: Jen jeden zůstane [i] 07:15 M*A*S*H 233 [i] 08:00 M*A*S*H 234 [i] 08:55 M*A*S*H 235 [i] 09:25 Castle na zabití IV: Lovci hlav 21 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Útěk z vězení 27 [i] 12:25 Policie Hamburk IV: Strach o Emmu 18 [i] 13:25 Komisař Rex VI: Honba za věčným životem 4 [i] 14:35 Castle na zabití IV: Živí mrtví 22 [i] 15:35 Inga Lindström: Srdce z ledu [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Poslední čtení 50 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:45 Místo činu: Mnichov: Útěk z vězení 27 [i] 02:30 Policie Hamburk IV: Strach o Emmu 18 [i] 03:15 Komisař Rex VI: Honba za věčným životem 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Sila osudu 17-18/102 [i] 06:40 Sila 53 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 33/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 9-10 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Nezlomná Valentína 100-101/142 [i] 16:45 Indická nevesta 34-35 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:40 Monk III. 1/16 [i] 20:40 Mentalista II. 16/23 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 11-12 [i] 23:45 Stratená duša II. 17/22 [i] 00:45 Priatelia [i] 01:05 Krok za krokom [i] 01:50 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:10 Frasier [i] 02:35 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 22 [i] 06:30 Emperor0