TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:45 Bez servítky [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XIII. 9/12 [i] 12:45 Monk II. 15/16 [i] 13:45 FARMA - DEŇ PRVÝ [i] 15:00 Mentalista II. 14/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 FARMA - DEŇ DRUHÝ [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 00:00 Mentalista II. 14/23 [i] 00:50 NCIS: Los Angeles IV. 8/24 [i] 01:45 Policajti z L. A. IV. 2/10 [i] 02:25 Kobra 11 XIII. 9/12 [i] 03:15 Kredenc [i] 03:40 FARMA - DEŇ DRUHÝ [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Medicopter 117: Ľadové väzenie [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:25 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:05 Jazdi Hlavou: Kamióny a brzdná dráha [i] 09:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Medicopter 117: Bez pochybností [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 HiSTORY [i] 14:45 Recept na život 30/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:55 Správna Agáta III. 6/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Parlamentné voľby 2016 - diskusia [i] 21:55 Slovensko chutí [i] 22:30 Za každú cenu 2/6 [i] 23:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Októbrové prekvapenie 6/24 [i] 00:05 Recept na život 30/65 [i] 00:50 Za každú cenu 2/6 [i] 01:45 Autosalón [i] 02:05 Občan za dverami [i] 02:35 Svet v obrazoch [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma II [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Guľaté rozprávky [i] 07:45 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Večer národnostných menšín [i] 10:00 Odkrývanie minulosti: Bronzový kartel v Stredomorí [i] 10:25 Nebojme sa slovenčiny [i] 10:40 Kavka [i] 11:45 Jurošík: Jurošík a čarovný nápoj [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:10 Zadná Poľana [i] 13:25 Štefan Moravčík [i] 13:50 Večne zelené Slovenské pohľady [i] 14:30 VAT [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Ars librorum [i] 15:25 Rusínsky magazín [i] 15:50 HiSTORY [i] 16:00 Odkrývanie minulosti: Tajné svätyne Mayov [i] 16:25 Separé [i] 16:45 Futbal - Fortuna liga: Futbal - Fortuna liga [i] 19:00 Večerníček: Guľaté rozprávky [i] 19:05 Macko Uško [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - HRAČKY [i] 19:15 Veselá farma II [i] 19:25 Dračie poviedky [i] 19:50 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dejiny sveta: Prežitie [i] 21:00 Generácia beatnikov [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Večera s Havranom [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:55 EXTRÉMNE PRÍPADY: Nie som jej matka [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Zmizni z nášho života! [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ: Chorobná žiarlivosť [i] 10:35 ZOO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Postihnutý syn [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:35 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 22:00 Dovidenia, stará mama! 5 [i] 22:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. [i] 23:35 OCHRANCOVIA: Obťažuje ma šéf [i] 00:35 Podvodníci IV. 17 [i] 01:35 Agent VI. 11 [i] 02:25 KRIMI 02:45 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ: Postihnutý syn [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov II. 3 [i] 06:20 M*A*S*H 14 [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci IV. 16 [i] 09:50 Biele goliere IV. 10 [i] 11:00 Kosti VIII. 19 [i] 12:05 M*A*S*H 15 [i] 12:50 Ničitelia mýtov II. 4 [i] 13:55 Faktor strachu VI. 11 [i] 14:55 Simpsonovci V. 19,20 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:50 Vtierka Castle VI. 8 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 7 [i] 18:40 Simpsonovci V. 21,22/22 [i] 19:40 Profesionáli IV.: Alkoholik 13 [i] 20:35 Magic Mike: Bez nohavíc [i] 22:50 Gigantické presuny V. 2,3 [i] 00:50 EUROMINÚTY [i] 02:00 Profesionáli IV.: Alkoholik 13 [i] 02:40 Gigantické presuny V. 2,3 [i] 04:10 ZOO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 NCIS: New Orleans I. 11 [i] 08:05 Medium II. 6 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 10:05 Vražedná čísla IV. 16 [i] 11:05 Tělo jako důkaz I. 1 [i] 12:05 NCIS: New Orleans I. 11 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 14:05 Medium II. 6 [i] 15:05 Tělo jako důkaz I. 1 [i] 16:05 Vražedná čísla IV. 17 [i] 17:05 Medium II. 7 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 1 [i] 19:05 Tělo jako důkaz I. 2 [i] 20:05 NCIS: New Orleans I. 12 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 14 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 15 [i] 22:55 Poslové I. 9 [i] 23:50 Vražedná čísla V. 13 [i] 00:50 Myšlenky zločince IX. 14 [i] 01:50 Poslové I. 9 [i] 02:30 Vražedná čísla V. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Šafrán/ledové silnice/Shelby 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Závodní volanty, míchaný salát, větrné turbíny 16 [i] 06:00 Rychle a hlasitě: Monstrózní Ford [i] 06:50 Jak to dělají? 15 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla 1 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě: Soupeřivost nade vše [i] 08:35 Likvidátor: Otázka důvěry [i] 09:05 Zlatá horečka: Zlatá cesta [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů: Výchova divočinou [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Monstrózní Ford [i] 11:40 Rození obchodníci: Triumph TR6 [i] 12:35 Kubánský chróm: Kliková hřídel [i] 13:30 Lovci odpadu 1 [i] 14:25 Lovci odpadu 2 [i] 15:20 Lovci odpadu 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla 1 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě: Soupeřivost nade vše [i] 17:35 Likvidátor: Otázka důvěry [i] 18:05 Rození obchodníci: Triumph TR6 [i] 19:00 Jak to dělají? 1 [i] 19:30 Jak se to dělá: Bezpečnostní dveře, rtěnka, umělé palmy, mosazné desky [i] 20:00 Hledači říčních diamantů: Kolaps [i] 21:00 Zlatá horečka: Mamutí zlato [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem 2 [i] 23:00 Berte to jako varování: Domácí hrdinové [i] 00:00 Válečníci z Tichomoří: Otevřená sezóna [i] 00:55 Hon na nestvůry: Boj o tuňáky [i] 01:50 Hledači říčních diamantů: Kolaps [i] 02:40 Zlatá horečka: Mamutí zlato [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem 2 [i] 04:20 Berte to jako varování: Domácí hrdinové [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller III [i] 10:45 Kojak II [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy VI [i] 14:45 Lůžko [i] 15:00 Kojak II [i] 15:50 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:25 Hercule Poirot [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:05 Na stopě [i] 23:30 Kriminálka Paříž [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Žiješ jenom 2x [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 13. komnata Veroniky Žilkové [i] 02:20 Sváteční slovo trvalého jáhna římskokatolické církve Jana Breníka [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kolem světa po obratníku Raka 5/6 [i] 10:00 Planeta Země: Džungle [i] 10:50 Turecké koberce [i] 11:25 Nedej se [i] 12:15 Chcete je? ZJ [i] 12:25 Auto Moto Revue [i] 12:50 Intolerance [i] 13:20 Letecká esa: Gabby Gabreski [i] 14:05 Život se sopkami 4/7 [i] 15:00 Vraky u pobřeží Normandie [i] 15:55 Vesmír: Bůh a vesmír [i] 16:40 Země stvořená lidmi: Jak cestujeme [i] 17:30 Obchod s delfíny [i] 18:15 Trabantem Jižní Amerikou 7/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Skrytý potenciál: Tomáš Ovčáček a [i] 19:25 Zatopené osudy: Slapy [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letecké katastrofy: Smrtící pověst [i] 20:50 Dům z karet 8/13 [i] 21:40 Knoflíkáři [i] 23:25 Californication VII: Víra, naděje, láska 9/12 [i] 23:55 Planeta plná plastů [i] 01:30 Křesťanský magazín [i] 02:00 Náš venkov: Televizáci ze Sněženky [i] 02:25 Stroje - to je moje! [i] 02:30 Švejkové nebo Rambové? [i] 02:55 Divnopis [i] 03:00 Přes Kanadu na Kružberk [i] 03:20 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:45 Zašlapané projekty [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2981 [i] 10:15 Byl jednou jeden polda 3: Major Maisner a tančící drak [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VII 5 [i] 13:40 Tělo jako důkaz 2 [i] 14:40 Dr. House 2 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Ruce pryč od Čestmíra! 470 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista V: Rudý západ [i] 18:25 Ulice 2982 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Slepá ulička 635 [i] 21:35 Víkend: Zimní lázeň [i] 22:45 Kriminálka Miami X: Kdo se směje naposled 4 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Pokrevní bratři 3 [i] 00:30 Dr. House 2 [i] 01:20 Atentát: Osudová nehoda 15 [i] 02:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Hezký sny, doktore! 469 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Ruce pryč od Čestmíra! 470 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Iron Man: Začátek konce 11 [i] 06:45 Ninjago: Pozvání [i] 07:15 M*A*S*H 231 [i] 08:00 M*A*S*H 232 [i] 08:55 M*A*S*H 233 [i] 09:25 Castle na zabití IV: Mrtvá Angličanka 20 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Amnézie 26 [i] 12:25 Policie Hamburk IV: Spi, děťátko, spi 17 [i] 13:25 Komisař Rex VI: Smrt přes internet 3 [i] 14:35 Castle na zabití IV: Lovci hlav 21 [i] 15:35 Inga Lindström: Tajemství zámku Gripsholm [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vraždy podle Agathy 1 [i] 22:15 Očima Josefa Klímy [i] 22:55 Prostřeno! [i] 23:55 Místo činu: Mnichov: Amnézie 26 [i] 01:40 Policie Hamburk IV: Spi, děťátko, spi 17 [i] 02:25 Komisař Rex VI: Smrt přes internet 3 [i] 03:15 Místo činu: Hamburk: Nickův zákon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Sila osudu 15-16/102 [i] 06:40 Sila 52 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 32/183 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Frasier [i] 11:25 Cecelia Ahernová: Tajomná kniha lásky [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Nezlomná Valentína 98-99/142 [i] 16:55 Indická nevesta 32-33 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk II. 16/16 [i] 20:40 Mentalista II. 15/23 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 9-10 [i] 23:40 Stratená duša II. 16/22 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:00 Krok za krokom [i] 01:50 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:10 Frasier [i] 02:30 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 23 [i] 06:00 Big Screen 20 [i] 06:30 Je tady někdo?0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Lidi, co znám0 [i] 13:45 Král Joe0 [i] 15:25 Škola života0 [i] 17:05 Big Screen 21 [i] 17:20 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám0 [i] 19:15 Angelika0 [i] 21:00 První republika 9 [i] 22:00 Mrtvá hlídka0 [i] 23:35 Mexický kartel0 [i] 01:25 Střet impérií: Bitva o Asii0