TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:55 Bez servítky [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:55 Kobra 11 XIII. 8/12 [i] 12:55 Monk II. 14/16 [i] 13:50 FARMA - ZAČÍNAME [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 FARMA - DEŇ PRVÝ [i] 22:50 Kredenc [i] 00:00 Rodinné prípady [i] 00:50 NCIS: Los Angeles IV. 7/24 [i] 01:35 Policajti z L. A. IV. 1/10 [i] 02:20 Kobra 11 XIII. 8/12 [i] 03:40 FARMA - DEŇ PRVÝ [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Počasie [i] 05:40 Mláďatká [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:05 Správna Agáta III. 5/13 [i] 10:00 Medicopter 117: Ľadové väzenie [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Reflexné prvky [i] 14:45 Recept na život 29/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Parlamentné voľby 2016 - diskusia [i] 21:55 Reportéri [i] 22:30 Kriminálka Staré Mesto II. 1/6 [i] 23:25 Recept na život 29/65 [i] 00:10 Komisár Montalbano: Trpezlivosť pavúka [i] 02:00 Kriminálka Staré Mesto II. 1/6 [i] 02:55 Reportéri [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Veselá farma [i] 07:05 Dračie poviedky [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Guľaté rozprávky [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NÁVŠTEVA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Energetika [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Brusno [i] 09:05 Svetozár Stračina [i] 09:35 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:15 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Technický stav vozidla [i] 10:20 Profesionál [i] 10:35 Nebojme sa slovenčiny [i] 10:50 Decko v dome [i] 11:45 Jurošík: Jurošík a Zornička [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Generácia [i] 12:45 ...a nemohli sme sa vrátiť [i] 13:25 Ajhľa, človek [i] 14:00 5 minút po dvanástej: ANOREXIA [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Historická panoráma [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Národnostný magazín: Večer národnostných menšín [i] 16:00 Odkrývanie minulosti: Bronzový kartel v Stredomorí [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Nie si sám: Sex, alkohol a futbal [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Klenoty-príbehy listín [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 TELEREGINA [i] 18:45 Večerníček: Guľaté rozprávky [i] 18:50 Macko Uško [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NÁVŠTEVA [i] 19:00 Veselá farma II [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Hankin kufor [i] 21:40 GEN.Sk: Igor Luther [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Slečny z Vlčian [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Zúfalá manželka [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Sirota [i] 09:40 Dr. LUDSKY: Čistý biznis 4 [i] 11:00 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:55 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:00 SÚDNA SIEŇ: Poslal ma na potrat [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:35 TOP STAR [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 22:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:55 Kuriér II. 5,6 [i] 01:05 Podvodníci IV. 16 [i] 02:00 Agent VI. 10 [i] 02:40 Pád Zeme [i] 04:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Hviezdna brána: Atlantída 15,16 [i] 06:35 Prvé oddelenie [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Vojak štasteny [i] 11:30 M*A*S*H 14 [i] 12:10 Kutyil s.r.o. 12 [i] 13:25 Ničitelia mýtov II. 3 [i] 14:30 Faktor strachu VI. 10 [i] 15:20 Simpsonovci V. 17,18 [i] 16:25 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:50 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 14, 15 [i] 18:40 Simpsonovci V. 19,20 [i] 19:40 Profesionáli IV.: Kasíno 12 [i] 20:35 Pád Zeme [i] 22:30 Nočná hliadka [i] 00:55 EUROMINÚTY [i] 01:55 Profesionáli IV.: Kasíno 12 [i] 02:35 Liga snov IV. 2,3 [i] 03:15 Zákon gangu V. 8 [i] 04:00 Prvé oddelenie [i] 04:20 ZOO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 5 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 9 [i] 08:25 Medium II. 4 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 10:15 Vražedná čísla IV. 15 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 9 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 10 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 14:00 Medium II. 4 [i] 15:00 Vražedná čísla IV. 15 [i] 16:00 Vražedná čísla IV. 16 [i] 17:00 Medium II. 6 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 19:00 Tělo jako důkaz I. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 11 [i] 21:00 Jak prosté IV. 1 [i] 22:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 6 [i] 22:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 7 [i] 23:55 Vražedná čísla V. 12 [i] 00:50 Jak prosté IV. 1 [i] 01:50 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 6 [i] 02:30 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Etiopie 4 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 1): Lincoln lowrider 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 12) 14 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Zrzci se víc baví 21 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Žihadlo Stingray 22 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Narůstající spory 14 [i] 08:35 Likvidátor (Series 2): Pro šibaly není odpočinku 3 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 5): Hromady zlata 12 [i] 09:55 Zlato z Beringova moře (Series 5): Výprava 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Lincoln lowrider 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Nissan Skyline 11 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Mongolsko 2 [i] 13:30 Říční příšery (Series 7): Nejnebezpečnější ryby Afriky 2 [i] 14:25 Říční příšery (Series 7): Aljašský zabiják v chladné vodě 3 [i] 15:20 Říční příšery (Series 7): Kanadská hrůza 4 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Zrzci se víc baví 21 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Žihadlo Stingray 22 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Narůstající spory 14 [i] 17:35 Likvidátor (Series 2): Pro šibaly není odpočinku 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Nissan Skyline 11 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Šafrán/ledové silnice/Shelby 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Závodní volanty, míchaný salát, větrné turbíny 16 [i] 20:00 Na pokraji Aljašky (Series 1): Vlci na prahu 9 [i] 21:00 Lidé z aljašských lesů (Series 3) 3 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 11 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Požár, selhání a pády na obličej 1 [i] 00:00 Aljašská železnice (Series 2): Příliš vzdálený most 7 [i] 00:55 Aljaška: poslední hranice (Series 4): (Díl 13) 13 [i] 01:50 Na pokraji Aljašky (Series 1): Vlci na prahu 9 [i] 02:40 Lidé z aljašských lesů (Series 3) 3 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 11 [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Požár, selhání a pády na obličej 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rozsudek II. [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Otec Brown II [i] 10:40 Pánský večírek [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Podnájem [i] 15:00 Kojak II [i] 15:50 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Rozčtvrcená 1/14 [i] 21:05 Rozsudek II. [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Profesionálové [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), AD [i] 01:50 Tak akorát [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Folklorika [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Omán, tajemný [i] 09:55 Modrá tajemství: Ztracený ráj [i] 10:50 S gurmánem na cestách I.: Boston [i] 11:30 Babylon [i] 12:00 Dokud nás víra nerozdělí 4/6 [i] 12:25 Televizní klub neslyšících [i] 12:55 Co je štěstí [i] 13:15 Československý filmový týdeník 1966 1084/2379 [i] 13:25 Věda na vlastní kůži: Jsou lesy opravdu plícemi Země? 28/50 [i] 14:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:50 Letecké katastrofy: Selhání systému [i] 15:35 Válka 1812 1/2 [i] 16:30 Letecká esa: Gabby Gabreski [i] 17:20 Bolivijská Noemova archa [i] 18:15 Na cestě po středním Chile [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír: Nejhorší dny planety Země [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Operace Overlord [i] 21:00 Dokonalé mrakodrapy: Luxusní newyorská adresa [i] 21:55 Den kobylek [i] 00:15 Čest a sláva [i] 01:45 Queer: Ruský den žen [i] 02:10 Stroje - to je moje! [i] 02:15 Údolí štěstí aneb Želivské memento [i] 02:40 Divnopis [i] 02:45 Klokočov [i] 03:05 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:15 Zašlapané projekty [i] 03:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2980 [i] 10:15 Na vodě: Svět patří těm... 4 [i] 11:30 Krok za krokem III 14 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VII 4 [i] 13:40 Tělo jako důkaz 1 [i] 14:35 Dr. House 1 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Hezký sny, doktore! 469 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista V: Krváky táhnou [i] 18:25 Ulice 2981 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 96 hodin: Odplata [i] 22:10 Atentát: Past na vražedkyni 16 [i] 23:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Osobní faul 2 [i] 00:25 Dr. House 1 [i] 01:15 Mentalista V: Krváky táhnou [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Iron Man: Válečné ztráty 10 [i] 06:45 Ninjago: Titanový nindža [i] 07:15 M*A*S*H 229 [i] 08:00 M*A*S*H 230 [i] 08:55 M*A*S*H 231 [i] 09:25 Castle na zabití IV: 47 vteřin 19 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Zpěv neživých věcí 25 [i] 12:25 Policie Hamburk IV: Medvědí služba 16 [i] 13:25 Komisař Rex VI: Mrtvý se vrací 2 [i] 14:35 Castle na zabití IV: Mrtvá Angličanka 20 [i] 15:35 Inga Lindström: Dům plný vzpomínek [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Vítej, zlatý hattricku 49 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Jste to, co jíte [i] 23:55 Prostřeno! [i] 00:55 Místo činu: Mnichov: Zpěv neživých věcí 25 [i] 02:40 Policie Hamburk IV: Medvědí služba 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:40 Sila 51 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 31/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Rosamunde Pilcherová: Hlas srdca [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 96-97/142 [i] 16:45 Indická nevesta 30-31 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:55 Priatelia [i] 19:25 Monk II. 15/16 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Mentalista II. 14/23 [i] 21:30 NOC OSCAROV [i] 23:30 Stratená duša II. 15/22 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:55 Krok za krokom [i] 01:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:00 Frasier [i] 02:20 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 21 [i] 06:30 Dostihová horečka0 [i] 08:15 Big Screen 22 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Malé ženy0 [i] 14:05 Láska a jiné kratochvíle0 [i] 15:50 Kupec benátský0 [i] 18:00 Rivalové0 [i] 20:00 Co čas nezahojil0 [i] 22:00 Barneyho ženy0 [i] 00:15 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám0 [i] 02:05 Mexický kartel0 [i] 03:55 Střet impérií: Bitva o Asii0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Motorky [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Skoky na lyžích [i] 08:30 Střelba [i] 09:00 Zimní sporty [i] 10:00 Motorky [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Zimní sporty [i] 14:00 Motorky [i] 15:00 Biatlon [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:00 Zimní sporty [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Olympijské hry [i] 19:05 Skoky na lyžích [i] 20:00 Zimní sporty [i] 21:00 Motorky [i] 22:00 Skoky na lyžích [i] 22:45 Watts [i] 22:55 Zprávy