TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:00 Zajac Bugs a káčer Duffy II. [i] 07:30 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 08:15 Kung Fu Panda III. [i] 08:35 Olsen Twins: Otecko z billboardu [i] 10:40 Kozmetička a zviera [i] 13:00 Voľby 2016 - Predvolebná diskusia [i] 14:25 Ako uloviť družičku (HD) [i] 17:00 Kredenc [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Transformers: Zánik (HD) [i] 00:00 Catwoman [i] 02:00 Transformers: Zánik (HD) [i] 04:30 Mentalista II. 14/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Indiánske rozprávky [i] 06:30 Macko Uško [i] 06:40 Veselá farma [i] 06:45 Dračie poviedky [i] 07:10 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:25 Pingu [i] 07:35 Šmolkovia [i] 07:45 Franklin a priatelia [i] 08:00 Garfield IV. [i] 08:15 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:40 Fidlibum [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:35 Daj si čas [i] 10:05 Atlantída: Fúrie 8/13 [i] 10:55 On air [i] 11:25 Super-hrdinovia: Wim Hof - extrémny chlad [i] 12:00 Super-hrdinovia: Anthony Kelly - extrémne reakcie [i] 12:30 Julie Lescautová VIII.: Vylovenie zo Seiny 3/6 [i] 14:00 Jazdi Hlavou: Hmlovky [i] 14:10 Kopyto [i] 15:45 Slovensko chutí [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Podkonice [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Na rovinu [i] 21:50 Neskoro večer [i] 22:40 Kopyto [i] 00:10 Komisár Manara: Zelený lúč 5/12 [i] 01:05 Komisár Manara: Reťazová reakcia 6/12 [i] 02:00 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 02:50 Neskoro večer [i] 03:40 Atlantída: Fúrie 8/13 [i] 04:25 Super-hrdinovia: Wim Hof - extrémny chlad [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Národnostné správy [i] 06:20 Správy - Hírek [i] 06:25 Správy RTVS z regiónov [i] 06:40 Autosalón [i] 07:05 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Neprimeraná jazda [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 09:00 HiSTORY [i] 09:05 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 10:05 Generácia [i] 10:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:05 Ambulancia: Poranenia miechy (na nohy po rehabilitácii) [i] 11:30 VAT [i] 12:00 Kvarteto [i] 12:25 Magazín FIFA [i] 12:55 Magazín Ligy majstrov [i] 13:20 Highlighty Európskej ligy [i] 14:25 Kapura [i] 15:05 Farmárska revue [i] 15:30 Halali [i] 16:00 Test magazín [i] 16:15 Herecké legendy: Emil Horváth ml. [i] 16:30 Dnes večer hrám ja: Emil Horváth.;Ako som bol hercom [i] 17:00 Dnes večer hrám ja: Emil Horváth ml.;Neviditeľná zbierka [i] 17:20 Dnes večer hrám ja: Emil Horváth ml.;Plášť [i] 18:00 Parlamentné voľby 2016 - diskusia [i] 18:55 Večerníček: Indiánske rozprávky [i] 19:00 Macko Uško [i] 19:10 Dračie poviedky [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Kladivo na čarodějnice [i] 21:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Igora Lacíka [i] 22:20 Gomora 12/12 [i] 23:10 BJD 2014: Djabe special guest Gulli Briem (Maďarsko) [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:40 Star Wars Rebeli [i] 08:35 Káčerovo [i] 09:05 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 7,8 [i] 11:00 Chyťte to dievča [i] 12:55 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 14:15 Rodinka na výlete [i] 16:20 Periskop hore a dole [i] 18:20 NAŠI: November je tu [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:00 Na šrot [i] 00:05 Okrsok 13: Ultimátum [i] 02:05 Zatmenie [i] 03:55 NOVINY TV JOJ 04:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov II. 2 [i] 06:05 M*A*S*H 13 [i] 06:30 Vytunuj mi fáro [i] 06:50 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:35 Prvé oddelenie [i] 09:00 Talianski fašisti vo farbe 2/2 [i] 10:30 M*A*S*H [i] 12:30 Podraz 2 [i] 14:45 Faktor strachu VI. 5,6,7 [i] 17:40 Áno, šéfe! USA II. 5,6 [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 11 [i] 20:35 Poklad Vikingov [i] 22:30 Pomsta Zelených drakov [i] 00:30 M*A*S*H [i] 01:25 Kutyil s.r.o. 11 [i] 02:10 Zatmenie [i] 04:05 Na šrot [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 3 [i] 07:35 Falco II. 6 [i] 08:35 Vražedná čísla V. 19 [i] 09:30 Království I. 21 [i] 10:30 Království I. 22 [i] 11:25 Tělo jako důkaz II. 5 [i] 12:25 Tělo jako důkaz II. 6 [i] 13:25 Domácí mazlíček 1 [i] 15:15 Tým Škorpión I. 21 [i] 16:15 Tým Škorpión I. 22 [i] 17:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. II. 3 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. II. 4 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 18 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 19 [i] 21:00 Spolubydlící 1 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i] 23:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 8 [i] 00:55 Spolubydlící 1 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 10): Opály/kaskadérská letadla/nugát 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Drtiče kamene, látková stínítka lamp, sypání na dorty, napařovací žehličky 15 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 7): Zápalky/chróm 19 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 19) 1 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 22) 9 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Rychle do cíle 10 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Allen versus Ton 15 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Tenisové rakety 16 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Drtivý úder 7 [i] 10:20 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Nejhorší plány 8 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 4): Peníze za příšery 5 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Chamtivost 6 [i] 11:40 Berte to jako varování (Series 2): Z nuly hrdinou 4 [i] 12:35 Berte to jako varování (Series 2): Když příroda volá 5 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 2): Lidští pokusní králíci 6 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 6): Jackova zlatá chatrč 5 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (Series 5): Zátěž 4 [i] 16:15 Zkus přežít (Series 2): Africké přepadení 2 [i] 17:10 Muž, žena a divočina (Series 1): Oblast řeky Amazonky 3 [i] 18:05 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Rumunsko 2 [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): To je závod 6 [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Na rybách 7 [i] 20:00 Lovec zbraní (Series 1): Stíhač tanků 1 [i] 21:00 Pozor, pozor (Series 1): Selhání je nepřijatelné 1 [i] 22:00 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 1 [i] 22:30 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 2 [i] 23:00 Likvidátor (Series 3): Kalifornské smlouvy 17 [i] 23:30 Likvidátor (Series 3): Neporažen 18 [i] 00:00 V nejhorším případě (Series 1): Porucha auta v poušti / tarantule 7 [i] 00:25 V nejhorším případě (Series 1): Pád výtahu / výpadek elektrického proudu 8 [i] 00:55 Kola, která zklamou (Series 1): Nahá kola 7 [i] 01:20 Kola, která zklamou (Series 1): Podivné záliby 8 [i] 01:50 Lovec zbraní (Series 1): Stíhač tanků 1 [i] 02:40 Pozor, pozor (Series 1): Selhání je nepřijatelné 1 [i] 03:30 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 1 [i] 03:55 Hledači pokladů, Velká Británie (Series 1) 2 [i] 04:20 Likvidátor (Series 3): Kalifornské smlouvy 17 [i] 04:45 Likvidátor (Series 3): Neporažen 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Měsíční kámen [i] 08:30 Nejlepší trapasy [i] 09:45 Gejzír [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown II [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby AD [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Rozárce a zakletém králi [i] 13:50 O princezně, měsíci a hvězdě [i] 14:20 Ať žije nebožtík [i] 15:45 Tak akorát [i] 16:40 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Tentokrát se budu smát já [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:05 Smolař [i] 23:55 Jako za starejch časů [i] 01:30 Bolkoviny [i] 02:20 Sama doma [i] 03:55 Pod pokličkou [i] 04:15 Chalupa je hra [i] 04:40 Kde bydlely princezny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VI [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:20 Hurá, škola! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Televizáci ze Sněženky [i] 09:30 Za našima humny: Jarošov nad [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Počesku [i] 10:35 Druhá světová válka v barvě: Sovětský válečný stroj [i] 11:25 Letecké katastrofy: Selhání systému [i] 12:15 Zatopené osudy: Slapy [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Babylon [i] 13:30 Bolivijská Noemova archa [i] 14:25 Kapitán [i] 16:05 Kamera na cestách: Omán, tajemný [i] 17:00 Země stvořená lidmi: Jak cestujeme [i] 17:50 Zázračná planeta: Pod širým nebem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Hitlerovy válečné stroje: tanky [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Žít a nechat zemřít [i] 22:05 Gomora 11/12 [i] 22:50 Gomora 12/12 [i] 23:45 Albert Nobbs [i] 01:35 Skrytý potenciál: Tomáš Ovčáček a [i] 02:00 Uchem jehly [i] 02:30 Chcete je? ZJ [i] 02:35 Folklorika [i] 02:55 Notes [i] 03:40 Sen o budování elit [i] 04:05 Divnopis [i] 04:10 Cesty víry: Klášter na ostrově [i] 04:40 Po stopách starých rabínů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Jake a piráti ze Země Nezemě 26 [i] 07:00 Monstra vs. Vetřelci 12 [i] 07:25 Myšák Stuart Little 8 [i] 07:50 Looney Tunes: Úžasná Show II 6 [i] 08:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 13 [i] 08:45 Na divoké vlně [i] 10:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:20 Tipy ptáka Loskutáka [i] 13:45 Výměna manželek IV [i] 15:10 Kráska mezi muži [i] 16:55 Past na rodiče [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 John Carter: Mezi dvěma světy [i] 22:55 Test [i] 01:10 Bájní tvorové: Dračí hrobka [i] 02:50 Prásk [i] 03:15 Áčko: Matkou na stará kolena [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Iron Man: Dcera Zvěrokruhu 8 [i] 06:50 Ninjago: Krycí jméno: Arkturus [i] 07:20 Autosalon [i] 08:40 Danielle Steelová: Táta [i] 10:45 Bella a rodinná pouta [i] 12:45 Smrtonosná past 2 [i] 15:20 Přístav: Dotočná 47 [i] 16:45 Vraždy v Midsomeru IX: Venkovský život [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Zmizení [i] 01:20 Mutant: Probuzení [i] 03:20 Vraždy v Midsomeru IX: Venkovský život [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Roseanne VII. 4-5/26 [i] 05:45 Inga Lindströmová: Iskra lásky [i] 07:30 Frasier [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Sultán 33-35/95 [i] 14:40 Nezvestní III. 3-5/19 [i] 17:30 Ženy [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Hlas srdca [i] 22:00 LET´S DANCE [i] 03:05 Láska, deti a veľké srdce: Rodinné šťastie [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 1 [i] 06:30 Dobrodružství Hucka Finna0 [i] 08:15 Big Screen 2 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Astronaut0 [i] 13:55 První republika 8 [i] 14:55 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec0 [i] 16:45 Císař Augustus 4 [i] 17:30 Odvážný Crusoe 13 [i] 18:20 Desatero přikázání 1 [i] 19:55 Nadějné vyhlídky0 [i] 22:00 Bílý oleandr0 [i] 23:50 První republika 8 [i] 00:45 Hostel II0 [i] 02:15 Na život a na smrt0 [i] 04:10 30 dní dlouhá noc0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Motorky [i] 06:00 Biatlon [i] 06:30 Skoky na lyžích [i] 07:30 Biatlon [i] 08:30 Severská kombinace [i] 09:00 Severská kombinace [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:45 Severská kombinace [i] 12:15 Skoky na lyžích [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 14:45 Severská kombinace [i] 15:45 Alpské lyžování [i] 16:45 Biatlon [i] 17:30 Biatlon [i] 18:15 Zimní sporty [i] 19:15 Biatlon [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:15 Biatlon [i] 22:00 Zimní sporty [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Severská kombinace [i] 00:30 Alpské lyžování [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 03:00 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání 03:30 Motorky [i] 04:15 Motorky [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Doylův okrsek 5: Vítej zpět, Crockere 13 [i] 06:00 Doylův okrsek 5: Mladé pušky 8 [i] 07:00 Doylův okrsek 5: Závažné zločiny 9 [i] 08:00 Doylův okrsek 5: Bratři ve zbrani 10 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 17: Vražda kouzlem 2 [i] 11:00 Havaj 5-0 5: Kořist 24 [i] 12:00 Dobrá manželka 7: Omezení 8 [i] 13:00 Milionový lékař 3: Hank a hluboké modré moře 15 [i] 14:00 Milionový lékař 3: To je pro Jacka 16 [i] 15:00 40 dnů a nocí [i] 17:00 Garde [i] 19:10 Thor: Kladivo bohů [i] 21:00 Baba na zabití [i] 23:00 Šílený rande [i] 01:00 Prci, prci, prcičky: Kniha lásky [i] 03:00 Doylův okrsek 5: I s navijákem 7 [i] 04:00 Spravedlnost v krvi 4: Město, které nikdy nespí 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 HungaRock z prvni ruky 23 [i]