Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Bez servítky [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:30 Kobra 11 XIII. 7/12 [i] 12:35 NCIS: Los Angeles IV. 6/24 [i] 13:30 Monk II. 13/16 [i] 14:30 Dva a pol chlapa III. [i] 15:00 Mentalista II. 14/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 FARMA - ZAČÍNAME [i] 22:50 Nezvratný osud 5 (HD) [i] 00:40 Bostonské vraždy IV. 16/16 [i] 01:30 Mentalista II. 14/23 [i] 02:15 Monk II. 13/16 [i] 03:00 Kobra 11 XIII. 7/12 [i] 03:45 Dva a pol chlapa III. [i] 04:05 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Medicopter 117: Oheň [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:05 Správna Agáta III. 4/13 [i] 10:00 Medicopter 117: Tunel [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Hmlovky [i] 16:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 17:00 Správna Agáta III. 5/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Parlamentné voľby 2016 - diskusia [i] 21:55 Večerné správy RTVS [i] 22:10 Ray Donovan: Hriechy minulosti 11/12 [i] 23:00 Ray Donovan: Jeden ako druhý 12/12 [i] 23:50 Nikto nie je dokonalý [i] 01:05 Medicopter 117: Tunel [i] 01:50 Ray Donovan: Hriechy minulosti 11/12 [i] 02:40 Ray Donovan: Jeden ako druhý 12/12 [i] 03:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Indiánske rozprávky [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - TULÁČIK A KLÁRA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Veličná [i] 09:05 Historická panoráma: V osídlach moci [i] 09:35 Rómsky magazín [i] 10:00 Odkrývanie minulosti: Pakistan: stopy v kameni [i] 10:30 Nebojme sa slovenčiny [i] 10:45 Tajomný ostrov na sídlisku "N" [i] 11:45 Jurošík: Jurošík a cudzí zbojník [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Televízny posol [i] 13:05 Tradičná medicína vo svete I.: Španielsko [i] 13:30 Srdce [i] 14:30 VAT [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Svetozár Stračina [i] 15:25 Tvárou v tvár [i] 15:55 Extrémne v horách [i] 16:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jozefa Sabovčíka [i] 16:55 Nie si sám: Muži a peniaze [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Autocvičiská [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Parlamentné voľby 2016 - diskusia [i] 18:55 Večerníček: Indiánske rozprávky [i] 19:00 Macko Uško [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - TULÁČIK A KLÁRA [i] 19:15 Veselá farma [i] 19:20 Dračie poviedky [i] 19:45 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Vivat Beňovský! 6/7 [i] 21:20 Família: Família - Láska všetko prekoná ... [i] 21:55 Tanečnica v tme [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 OCHRANCOVIA: Deti na polovicu 1 [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Vojna súrodencov [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ: Moderný otec [i] 10:40 INKOGNITO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Okrsok 13: Ultimátum [i] 22:10 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 00:10 Pasca [i] 02:05 Vojna proti nemŕtvym [i] 04:10 NOVINY TV JOJ 04:50 SÚDNA SIEŇ: Vojna súrodencov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II. 1/26 [i] 06:00 M*A*S*H 12 [i] 06:25 Vytunuj mi fáro [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci IV. 15 [i] 09:50 Biele goliere IV. 9 [i] 11:00 Kosti VIII. 18 [i] 12:05 M*A*S*H 13 [i] 12:50 Ničitelia mýtov II. 2 [i] 13:55 Faktor strachu VI. 9 [i] 14:55 Simpsonovci V. 13,14 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:45 Vtierka Castle VI. 7 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 6 [i] 18:40 Simpsonovci V. 15,16 [i] 19:40 Profesionáli IV.: Miňov odchod 11 [i] 20:35 Vinári II.: Expedícia Říp 9 [i] 21:55 X-Men: Wolverine [i] 00:10 Dracula 6 [i] 01:05 Zločin III. 6 [i] 01:50 Profesionáli IV.: Miňov odchod 11 [i] 02:30 Dracula 6 [i] 03:15 Zločin III. 6 [i] 03:55 Prvé oddelenie [i] 04:15 TOP STAR [i] 04:35 Ako potrápiť rodičov 8,9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 2 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 7 [i] 08:25 Medium II. 3 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i] 10:20 Vražedná čísla IV. 14 [i] 11:20 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 7 [i] 12:15 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 8 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i] 14:10 Medium II. 3 [i] 15:10 Vražedná čísla IV. 14 [i] 16:10 Vražedná čísla IV. 15 [i] 17:10 Medium II. 4 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 9 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 10 [i] 21:00 Tým Škorpión I. 21 [i] 22:00 Tým Škorpión I. 22 [i] 22:55 Hostel: Part Iii 1 [i] 00:45 Tým Škorpión I. 21 [i] 01:40 Tým Škorpión I. 22 [i] 02:25 Havaj 5-0 III. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 20 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Vozítka ESV, mražené ovoce, pivní tácky, kované kliky 14 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 1): Dvě problematické Galaxie 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 12) 13 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Jersey Style! 20 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Jsi na nic 21 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Totální válka 13 [i] 08:35 Likvidátor (Series 2): Přišel šéf o štěstí? 2 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 5): Jen samí pošetilci 11 [i] 09:55 Zlato z Beringova moře (Series 5): Dívčí drama 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Dvě problematické Galaxie 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Willys Jeep – USA 10 [i] 12:35 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Žít svobodně a blaze 9 [i] 13:30 Aljašská železnice (Series 2): Lavinová zóna 4 [i] 14:25 Aljašská železnice (Series 2): Velký mráz 5 [i] 15:20 Aljašská železnice (Series 2): Ledové peklo 6 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Jersey Style! 20 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Jsi na nic 21 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Totální válka 13 [i] 17:35 Likvidátor (Series 2): Přišel šéf o štěstí? 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Willys Jeep – USA 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 10): Opály/kaskadérská letadla/nugát 1 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Drtiče kamene, látková stínítka lamp, sypání na dorty, napařovací žehličky 15 [i] 20:00 Nejhorší na světě (Series 1): Výpravy 3 [i] 21:00 Nejhrůznější záběry (Series 3): Útoky zvířat 2 1 [i] 22:00 Berte to jako varování (Series 3): Totální neúspěchy 9 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Samé blázniviny 20 [i] 00:00 Nebezpečná dilemata (Series 1) 5 [i] 00:25 Nebezpečná dilemata (Series 1) 6 [i] 00:55 Werner Herzog v cele smrti (Series 2): Robert Fratta 3 [i] 01:50 Nejhorší na světě (Series 1): Výpravy 3 [i] 02:40 Nejhrůznější záběry (Series 3): Útoky zvířat 2 1 [i] 03:30 Berte to jako varování (Series 3): Totální neúspěchy 9 [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Samé blázniviny 20 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Nadi Urbánkové [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller III [i] 10:45 Kojak II [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Pošta pro tebe [i] 15:40 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 8/9 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky: Majlant 27/39 [i] 21:30 13. komnata Veroniky Žilkové [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Všechnopárty [i] 22:55 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:50 Profesionálové [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 DoktorKA [i] 02:00 Na stopě [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Písečné duny v Brazílii [i] 09:25 Vlak do Dárdžilingu [i] 10:20 Bulungan: předběžná zpráva o konci světa [i] 11:15 Cestománie [i] 11:45 Postřehy odjinud [i] 11:50 Starobylé Tunisko [i] 12:45 Planeta Země: Travnaté pláně [i] 13:35 Chcete mě? ZJ [i] 14:05 Ochránce 7/12 [i] 14:30 Hitlerovy válečné stroje: tanky [i] 15:20 Pozor, ponorky! 2/2 [i] 16:10 Věda na vlastní kůži: Jsou lesy opravdu plícemi Země? 28/50 [i] 17:05 Sága života: Evoluce [i] 18:00 Život na pobřeží: Okinawa, ostrov stoletých 8/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:25 Na pomoc životu - CHOPN [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Pod širým nebem [i] 20:55 Život se sopkami 4/7 [i] 21:50 Taxikář [i] 23:45 S gurmánem na cestách I.: Boston [i] 00:25 Batesův motel: Výhled na oceán 5/10 [i] 01:05 Batesův motel: Pravda 6/10 [i] 01:50 City Folk 2015: Praha [i] 02:15 Dokud nás víra nerozdělí 3/6 [i] 02:40 Folklorika [i] 03:00 Cesty víry: Mario Botta - Modlitby z kamene [i] 03:20 Notes [i] 04:05 Popcorn [i] 04:35 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2979 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Velké rozhodnutí 634 [i] 11:30 Krok za krokem III 13 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VII 3 [i] 13:40 Odložené případy VII: Rána 22 [i] 14:40 Lovci zločinců III: Umělá inteligence 23 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Černá vdova 468 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Krev a písek 5 [i] 18:25 Ulice 2980 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hněv Titánů [i] 22:15 Konečná [i] 00:20 Atentát: Osudová nehoda 15 [i] 01:25 Lovci zločinců III: Umělá inteligence 23 [i] 02:15 Mentalista IV: Krev a písek 5 [i] 02:55 Krok za krokem III 13 [i] 03:15 Áčko: Adoptovala jsem tě, a nikdy tě neuvidím [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Černá vdova 468 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Iron Man: Přátelé pomáhají 7 [i] 06:45 Ninjago: Vzhůru do digivesmíru [i] 07:15 M*A*S*H 227 [i] 08:00 M*A*S*H 228 [i] 08:55 M*A*S*H 229 [i] 09:25 Castle na zabití IV: Smrt tanečnice 18 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Pokusní králíčci 24 [i] 12:25 Policie Hamburk IV: Zázračné dítě 15 [i] 13:25 Komisař Rex VI: Vraždy za úplňku 1 [i] 14:35 Castle na zabití IV: 47 vteřin 19 [i] 15:35 Inga Lindström: Osudové setkání [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Smrtonosná past 2 [i] 22:45 Patriot [i] 00:40 Prostřeno! [i] 01:40 Místo činu: Mnichov: Pokusní králíčci 24 [i] 03:25 Policie Hamburk IV: Zázračné dítě 15 [i] 04:10 Komisař Rex VI: Vraždy za úplňku 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Sila osudu 13-14/102 [i] 06:40 Sila 50 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 30/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 7-8 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 94-95/142 [i] 16:45 Indická nevesta 28-29 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Odložený prípad VII. 13/22 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 Ženy [i] 23:40 Šialene zamilovaní [i] 01:25 Priatelia [i] 01:50 Krok za krokom [i] 02:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:30 Šialene zamilovaní [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 24 [i] 06:30 Ester to rozčísne0 [i] 08:15 Big Screen 25 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Osudové setkání0 [i] 14:25 Big Screen 26 [i] 14:40 Pokojný bojovník0 [i] 16:40 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec0 [i] 18:30 Astronaut0 [i] 20:15 Tajemný muž0 [i] 22:00 Hostel II0 [i] 23:35 30 dní dlouhá noc0 [i] 01:25 Teror0 [i] 02:50 Kšeft na jeden den0 [i] 04:15 Mobius0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 06:00 Skoky na lyžích [i] 07:15 Biatlon [i] 08:15 Watts [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Severská kombinace [i] 11:30 Biatlon [i] 12:15 Skoky na lyžích [i] 12:45 Skoky na lyžcíh [i] 14:00 Severská kombinace [i] 15:00 Alpské lyžování