TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Bez servítky [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:30 Kobra 11 XIII. 6/12 [i] 12:30 NCIS: Los Angeles IV. 5/24 [i] 13:30 Monk II. 12/16 [i] 14:30 Dva a pol chlapa III. [i] 15:00 Mentalista II. 13/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Zámena manželiek [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 23:55 Mentalista II. 13/23 [i] 00:50 Monk II. 12/16 [i] 01:40 Parížske zločiny 8/8 [i] 02:30 Kobra 11 XIII. 6/12 [i] 03:15 Dva a pol chlapa III. [i] 03:50 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Medicopter 117: Hra so smrťou [i] 06:25 TV ŠANCA [i] 06:50 Duel [i] 07:20 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:00 Správna Agáta III. 3/13 [i] 10:00 Medicopter 117: Oheň [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Jazdi Hlavou: Hmlovky [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 28/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:55 Správna Agáta III. 4/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Rieka života: Dieťa Dunaja [i] 21:55 Julie Lescautová VIII.: Vylovenie zo Seiny 3/6 [i] 23:20 Policajt: Škola Hudson River 7/10 [i] 00:05 Recept na život 28/65 [i] 00:50 Rieka života: Dieťa Dunaja [i] 02:20 Policajt: Škola Hudson River 7/10 [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Indiánske rozprávky [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - ELF-ABET [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Leštiny [i] 09:10 Historická panoráma: Karol Bacílek - pán, alebo služobník? [i] 09:35 Maďarský magazín [i] 10:05 Odkrývanie minulosti: Potopené lode v Egejskom mori [i] 10:30 Nebojme sa slovenčiny [i] 10:50 Kamarátka pre nás dvoch 3/3 [i] 11:45 Jurošík: Jurošík a včelia kráľovná [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Ostrov Goat Island [i] 13:25 Záhada miznúcich včiel [i] 14:35 Umenie [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Historická panoráma [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Odkrývanie minulosti: Pakistan: stopy v kameni [i] 16:25 Ambulancia: Poranenia miechy (na nohy po rehabilitácii) [i] 17:00 Nie si sám: Prvá žena... [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Parlamentné voľby 2016 - diskusia [i] 18:55 Večerníček: Indiánske rozprávky [i] 19:00 Macko Uško [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - ELF-ABET [i] 19:15 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete I.: Španielsko [i] 20:35 (Ne)celebrity: Marta Brúderová [i] 20:45 Futbal - Európska liga: Futbal - Európska liga [i] 23:05 VAT [i] 23:35 Polícia [i] 23:45 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Motorkári [i] 23:50 Profesionál [i] 00:05 Pred rokmi... [i] 00:30 Československý filmový týždenník [i] 00:45 Československý filmový týždenník [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:35 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:00 Rodinné záležitosti: Travestita, Gandža [i] 08:20 SÚDNA SIEŇ: Nič nezarobíš [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ: Za dobrotu na žobrotu [i] 10:40 ZOO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:05 OCHRANCOVIA: Deti na polovicu 1 [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: November je tu [i] 21:15 INKOGNITO [i] 22:25 Dr. LUDSKY: Čistý biznis 4 [i] 23:30 Haló 4 [i] 00:10 Podvodníci IV. 15 [i] 01:10 Agent VI. 9 [i] 02:05 Haló 4 [i] 02:35 KRIMI 03:00 NOVINY TV JOJ 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ: Za dobrotu na žobrotu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov 16/16 [i] 06:00 M*A*S*H 11 [i] 06:20 Vytunuj mi fáro [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci IV. 14 [i] 09:50 Biele goliere IV. 8 [i] 11:00 Kosti VIII. 17 [i] 12:05 M*A*S*H 12 [i] 12:50 Ničitelia mýtov II. 1/26 [i] 13:55 Faktor strachu VI. 8 [i] 14:55 Simpsonovci V. 11,12 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:45 Vtierka Castle VI. 6 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 5 [i] 18:40 Simpsonovci V. 13,14 [i] 19:40 Profesionáli IV.: Profibomba 10 [i] 20:35 Pasca [i] 22:25 Hawaii 5.0 VI. 7 [i] 23:25 Masaker v Nórsku: Myseľ vraha [i] 00:30 EUROMINÚTY [i] 01:30 Profesionáli IV.: Profibomba 10 [i] 02:10 Ničitelia mýtov II. 10 [i] 03:00 Masaker v Nórsku: Myseľ vraha [i] 03:40 Prvé oddelenie [i] 04:00 Ako potrápiť rodičov 5,6,7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 1 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 5 [i] 08:25 Medium II. 2 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 10:20 Vražedná čísla IV. 13 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 5 [i] 12:15 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 6 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 14:15 Medium II. 2 [i] 15:15 Vražedná čísla IV. 13 [i] 16:10 Vražedná čísla IV. 14 [i] 17:10 Medium II. 3 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 7 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 8 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 22 [i] 23:55 Havaj 5-0 III. 24 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 19 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Pneumatiky, péče o umění, potápěčské lahve 13 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 1): Darebný dragster 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 12) 12 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Na čičiči… 19 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 20 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nečekané problémy 12 [i] 08:35 Likvidátor (Series 2) 1 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 5): Parkerova nehoda 10 [i] 09:55 Zlato z Beringova moře (Series 5): Až ke zlatu 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Darebný dragster 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Jaguar Mark 2 9 [i] 12:35 Záhadná Země (Series 1): Ztracené zlaté město 2 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Vznik města Brownových 10 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Rozděl a panuj 11 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Rodové linie 12 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Na čičiči… 19 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 20 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nečekané problémy 12 [i] 17:35 Likvidátor (Series 2) 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Jaguar Mark 2 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 20 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Vozítka ESV, mražené ovoce, pivní tácky, kované kliky 14 [i] 20:00 Lovci odpadu (Series 7) 2 [i] 21:00 Likvidátor (Series 4): Dohodnem se? 15 [i] 21:30 Likvidátor (Series 4): Až na kůži 16 [i] 22:00 Války kontejnerů (Series 2) 9 [i] 22:30 Války kontejnerů (Series 2) 10 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): S námi není nuda 19 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 1): Nejrychlejší holka v Oklahoma City 4 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Vozy Thunderbird a Superbird 4 [i] 01:50 Lovci odpadu (Series 7) 2 [i] 02:40 Likvidátor (Series 4): Dohodnem se? 15 [i] 03:05 Likvidátor (Series 4): Až na kůži 16 [i] 03:30 Války kontejnerů (Series 2) 9 [i] 03:55 Války kontejnerů (Series 2) 10 [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): S námi není nuda 19 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller III [i] 10:50 Kojak II [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Dcera [i] 15:00 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Gejzír [i] 22:45 Taggart [i] 23:40 Motiv [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:55 Objektiv [i] 01:20 Toulavá kamera [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 7/9 [i] 09:25 Země stvořená lidmi: Místo pro život [i] 10:15 Člověk z ráje [i] 10:40 Stroje - to je moje! [i] 10:50 Vesmír: Nejhorší dny planety Země [i] 11:35 V Karibiku s Paulem Mertonem [i] 12:20 Na pomoc životu - CHOPN [i] 12:35 Chcete je? ZJ [i] 12:45 Příběhy domů: Hospodáři ze [i] 13:05 Modrá tajemství: Ztracený ráj [i] 14:00 Pozor, ponorky! 2/2 [i] 14:55 Věda na vlastní kůži 27/50 [i] 15:45 Dokonalé mrakodrapy: Nová dominanta Londýna [i] 16:45 Památné bitvy: Waterloo [i] 17:35 City Folk 2015: Praha [i] 18:00 S gurmánem na cestách I.: Hokkaidó [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Stroje - to je moje! [i] 19:00 Ochránce 7/12 [i] 19:25 Francie s ozvěnou domova [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Starobylé Tunisko [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Skrytý potenciál: Tomáš Ovčáček a [i] 22:00 Intolerance [i] 22:30 Štěstí [i] 00:10 Californication VII: Půl hodinky, možná míň 8/12 [i] 00:40 Folklorika [i] 01:05 Babylon [i] 01:30 Chcete mě? ZJ [i] 02:00 Stroje - to je moje! [i] 02:05 Zpověď sestry bratrů Mašínových [i] 02:20 Mojmír Mrva, chirurg a voják [i] 02:35 Tančící skály [i] 02:55 Folklorika [i] 03:15 Notes [i] 04:00 Popcorn [i] 04:30 Na moll [i] 04:55 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2978 [i] 10:15 Výměna manželek [i] 11:30 Krok za krokem III 12 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VII 2 [i] 13:40 Odložené případy VII: Skoro jako v ráji 21 [i] 14:40 Lovci zločinců III: Rozdělené síly 22 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Ne znamená ne! 467 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Kolo kolo mlýnský 4 [i] 18:25 Ulice 2979 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Velké rozhodnutí 634 [i] 21:35 Prásk [i] 22:20 Mechanik zabiják [i] 00:00 Lovci zločinců III: Rozdělené síly 22 [i] 00:55 Mentalista IV: Kolo kolo mlýnský 4 [i] 01:40 Krok za krokem III 12 [i] 02:05 Áčko: Přátelství ano, postel ne! [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Ne znamená ne! 467 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Iron Man: Technické problémy 6 [i] 06:45 Ninjago: Kletba zlatého mistra [i] 07:15 M*A*S*H 225 [i] 08:00 M*A*S*H 226 [i] 08:55 M*A*S*H 227 [i] 09:25 Castle na zabití IV: Vraždy podle pohádky 17 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Zakázaná vášeň 23 [i] 12:25 Policie Hamburk IV: Dobrý plán 14 [i] 13:25 Komisař Rex V: Na plný plyn 15 [i] 14:35 Castle na zabití IV: Smrt tanečnice 18 [i] 15:35 Inga Lindström: Letní romance [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kdo je kdo? [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:40 Gondíci s. r. o. [i] 23:45 Prostřeno! [i] 00:45 Místo činu: Mnichov: Zakázaná vášeň 23 [i] 02:35 Policie Hamburk IV: Dobrý plán 14 [i] 03:20 Komisař Rex V: Na plný plyn 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Sila osudu 11-12/102 [i] 06:40 Sila 49 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 29/183 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Frasier [i] 11:20 Kúsok zo mňa 5-6 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Nezlomná Valentína 92-93/142 [i] 16:55 Indická nevesta 26-27 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:15 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:45 Priatelia [i] 19:40 Odložený prípad VII. 12/22 [i] 20:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 16/19 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 7-8 [i] 23:35 Stratená duša II. 14/22 [i] 00:30 Priatelia [i] 01:20 Krok za krokom [i] 01:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:00 Frasier [i] 02:20 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV pr