Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:50 Bez servítky [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:35 Kobra 11 XIII. 5/12 [i] 12:40 NCIS: Los Angeles IV. 4/24 [i] 13:35 Monk II. 11/16 [i] 14:30 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista II. 12/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:40 Kredenc [i] 23:15 Bluf I. 3/10 [i] 00:10 Mentalista II. 12/23 [i] 01:05 Monk II. 11/16 [i] 01:50 Parížske zločiny 7/8 [i] 02:40 Kobra 11 XIII. 5/12 [i] 03:30 Dva a pol chlapa II. [i] 03:50 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Medicopter 117: Let do neznáma [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:00 Správna Agáta III. 2/13 [i] 10:00 Medicopter 117: Hra so smrťou [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 27/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:50 Jazdi Hlavou: Hmlovky [i] 17:00 Správna Agáta III. 3/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov: PSV Eindhoven - Atletico Madrid [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Recept na život 27/65 [i] 00:15 Kolonáda II. 7/13 [i] 01:15 Komisár Montalbano: Hlas huslí [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Franklin [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:35 Indiánske rozprávky [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - JA SA LEN UČÍM [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Pukanec [i] 09:05 Klavirista a jeho vesmír;Portrét Josefa Bulvu [i] 09:50 Rusínsky magazín [i] 10:20 Odkrývanie minulosti: Tajomstvo palmových listov v Laose [i] 10:45 Kamarátka pre nás dvoch 2/3 [i] 11:35 Jurošík: Jurošík a doktor [i] 11:45 Jurošík: Jurošík a strašidlo [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Kremeľ - príbeh Ruska [i] 13:30 Picassovo dedičstvo [i] 14:30 Milujem muzikál [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Historická panoráma [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Odkrývanie minulosti: Potopené lode v Egejskom mori [i] 16:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Nie si sám: Matka, prvá žena... [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Portréty vedcov: doc. Ing. Fedor Gömöry,DrSc. [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Parlamentné voľby 2016 - diskusia [i] 18:55 Večerníček: Indiánske rozprávky [i] 19:00 Macko Uško [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - JA SA LEN UČÍM [i] 19:15 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Ostrov Goat Island [i] 20:55 Záhada miznúcich včiel [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Umenie [i] 23:10 Kinorama [i] 23:35 Vízie z Inferna-umenie proti zabúdaniu [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:35 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:00 Rodinné záležitosti: Opatrovateľka, Robotníci [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Chcú sa ma zbaviť [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ: Stará semetrika [i] 10:35 ZOO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:50 Rodinné záležitosti: Travestita, Gandža [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 22:00 Dovidenia, stará mama! 4 [i] 22:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 8 [i] 23:40 Rodinné záležitosti: Travestita, Gandža [i] 01:00 Podvodníci IV. 14 [i] 01:55 Agent VI. 8 [i] 02:35 KRIMI 03:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ: Chcú sa ma zbaviť [i] 04:35 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov 15 [i] 06:00 M*A*S*H 10 [i] 06:25 Vytunuj mi fáro [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci IV. 13 [i] 09:50 Biele goliere IV. 7 [i] 11:00 Kosti VIII. 16 [i] 12:05 M*A*S*H 11 [i] 12:50 Ničitelia mýtov 16/16 [i] 13:55 Faktor strachu VI. 7 [i] 14:55 Simpsonovci V. 9,10 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:45 Vtierka Castle VI. 5 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 4 [i] 18:40 Simpsonovci V. 11,12 [i] 19:40 Profesionáli IV.: Únosca 9 [i] 20:35 Akty X - Návrat - CELOSVETOVÁ PREMIÉRA 6/6 [i] 21:25 Kuriér II. 4 [i] 22:30 Walking Dead VI. 1/16 [i] 23:25 Graceland 7 [i] 00:30 EUROMINÚTY [i] 01:30 Profesionáli IV.: Únosca 9 [i] 02:05 Ničitelia mýtov II. 9 [i] 02:55 Akty X - Návrat 6/6 [i] 03:40 Walking Dead VI. 1/16 [i] 04:20 Graceland 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 45 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 3 [i] 08:25 Medium II. 1 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 10:15 Vražedná čísla IV. 12 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 3 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 4 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 14:05 Medium II. 1 [i] 15:05 Vražedná čísla IV. 12 [i] 16:05 Vražedná čísla IV. 13 [i] 17:00 Medium II. 2 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 6 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 8 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 11 [i] 22:55 Tým Škorpión I. 19 [i] 23:50 Tým Škorpión I. 20 [i] 00:45 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 8 [i] 01:45 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 11 [i] 02:25 Tým Škorpión I. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 18 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Holičská křesla, čerpadla splašků, kryty lodí Bimini, naftové filtry 12 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 1): Oldsmobile pro Australany 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 12) 11 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Nález za milion dolarů 18 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 19 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Napětí v Claireville 11 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 13 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 5): Monumentální těžba 9 [i] 09:55 Zlato z Beringova moře (Series 4): Odplata 18 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Oldsmobile pro Australany 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Cobra 8 [i] 12:35 Nejhorší na světě (Series 1): Katastrofy 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 6): Stadion v Melbourne 6 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 6): Most Bay Bridge v San Francisku 7 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 6): Gotthardský úpatní tunel 8 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Nález za milion dolarů 18 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 19 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Napětí v Claireville 11 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Cobra 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 19 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Pneumatiky, péče o umění, potápěčské lahve 13 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12): To nejlepší z USA 9 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 8) 1 [i] 22:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): KTM 125 SX 6 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Naprosté potrhlosti 18 [i] 00:00 Hon na nestvůry (Series 1): Přetahovaná 4 [i] 00:55 Muž velkých ryb (Series 1): Kanada 4 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12): To nejlepší z USA 9 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 8) 1 [i] 03:30 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): KTM 125 SX 6 [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Naprosté potrhlosti 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller III [i] 10:50 Kojak [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Davídek [i] 15:00 Kojak II [i] 15:55 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:05 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Zítra vstanu a opařím se čajem [i] 23:30 Kriminálka Paříž [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Rozsudek II. [i] 01:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:15 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VI [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: 24 hodin na planetě Zemi: Noc 2/2 [i] 09:50 Druhá světová válka v barvě: Sovětský válečný stroj [i] 10:45 Až na konec antického světa [i] 11:15 Náš venkov: Kino Zmar Modlany [i] 11:45 Za našima humny: Ratíškovice [i] 12:10 Folklorika [i] 12:40 Život na pobřeží: Kostarika 7/10 [i] 13:25 Království divočiny: Písečné duny v Brazílii [i] 13:50 Kvarteto [i] 14:20 V Karibiku s Paulem Mertonem [i] 15:00 Uvnitř lidského těla: Nepřátelský svět [i] 15:55 Televizní klub neslyšících [i] 16:20 Arménie, země plná překvapení [i] 17:15 Kolem světa po obratníku Raka 4/6 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Stroje - to je moje! [i] 19:30 Příběhy domů: Dům U sedmi lomenic [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Omán, tajemný [i] 21:00 Na cestě po středním Chile [i] 21:25 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 7/9 [i] 21:55 Trabantem Jižní Amerikou 7/12 [i] 22:25 Dům z karet 7/13 [i] 23:15 Hra o trůny II: Princ ze Zimohradu 8/10 [i] 00:10 Queer: Ruský den žen [i] 00:35 Batesův motel: Co je to s Normanem 3/10 [i] 01:15 Batesův motel 4/10 [i] 02:00 Skrytý potenciál: Andrea Hermová a [i] 02:30 Folklorika [i] 02:50 Tančící skály [i] 03:10 Proti proudu! [i] 03:35 Ecce homo lohas [i] 04:00 Na moll [i] 04:30 Popcorn [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2977 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Boj o pozici 633 [i] 11:30 Krok za krokem III 11 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VII 1 [i] 13:40 Odložené případy VII: Volná láska 20 [i] 14:40 Lovci zločinců III: Zkouška 21 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Hrdina dne 466 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Rudé balónky 3 [i] 18:25 Ulice 2978 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:40 Kriminálka Las Vegas XV: Mrtvý les 12 [i] 22:40 Můj soused zabiják 2 [i] 00:40 Lovci zločinců III: Zkouška 21 [i] 01:30 Mentalista IV: Rudé balónky 3 [i] 02:15 Krok za krokem III 11 [i] 02:40 Áčko: Pomůžu ti zhubnout! [i] 03:30 Kolotoč [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Hrdina dne 466 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Iron Man: Epidemie 5 [i] 06:45 Ninjago: Blackout [i] 07:15 M*A*S*H 223 [i] 08:00 M*A*S*H 224 [i] 08:55 M*A*S*H 225 [i] 09:25 Castle na zabití IV: Spouštěcí moment 16 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Starý mrzout 22 [i] 12:25 Policie Hamburk IV: Noční můra Melanie 13 [i] 13:25 Komisař Rex V: Bratrovražda 14 [i] 14:35 Castle na zabití IV: Vraždy podle pohádky 17 [i] 15:35 Inga Lindström: Léto na ostrově [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Kozel 48 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Místo činu: Mnichov: Starý mrzout 22 [i] 02:35 Policie Hamburk IV: Noční můra Melanie 13 [i] 03:20 Komisař Rex V: Bratrovražda 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Sila osudu 9-10/102 [i] 06:45 Sila 48 [i] 07:45 Tisíc a jedna noc 28/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Kúsok zo mňa 3-4 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 90-91/142 [i] 16:45 Indická nevesta 24-25 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Odložený prípad VII. 11/22 [i] 20:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 15/19 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 5-6 [i] 23:35 Stratená duša II. 13/22 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:20 Krok za krokom [i] 01:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:00 Frasier [i] 02:25 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 21 [i] 06:30 Justin Bieber: Believe0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 12