TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:40 Bez servítky [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:30 Kobra 11 XIII. 4/12 [i] 12:35 NCIS: Los Angeles IV. 3/24 [i] 13:30 Monk II. 10/16 [i] 14:30 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista II. 11/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Vo štvorici po Slovensku vlakom - FINÁLE [i] 22:50 Rodinné prípady [i] 23:45 Mentalista II. 11/23 [i] 00:45 Monk II. 10/16 [i] 01:35 Parížske zločiny 6/8 [i] 02:20 Kobra 11 XIII. 4/12 [i] 03:05 Dva a pol chlapa II. [i] 03:25 Kredenc [i] 03:50 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Medicopter 117: Horúci sneh [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:25 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:00 Jazdi Hlavou: Hmlovky [i] 09:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Medicopter 117: Let do neznáma [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 HiSTORY [i] 14:45 Recept na život 26/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:55 Správna Agáta III. 2/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Za každú cenu 1/6 [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Krajina zázrakov 5/24 [i] 23:50 Recept na život 26/65 [i] 00:30 Za každú cenu 1/6 [i] 01:25 Autosalón [i] 01:50 Občan za dverami [i] 02:15 Svet v obrazoch [i] 02:40 Slovensko v obrazoch [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Macko Uško [i] 07:25 Indiánske rozprávky [i] 07:30 Zázračný miniateliér [i] 07:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SLADKOSTI [i] 07:45 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Lišov [i] 09:05 Historická panoráma: Viliam Široký a jeho doba [i] 09:30 Národnostný magazín: Chorvátsky [i] 10:00 Odkrývanie minulosti: Návrat ľadovej múmie [i] 10:30 Nebojme sa slovenčiny [i] 10:45 Kamarátka pre nás dvoch 1/3 [i] 11:45 Jurošík [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Cesta [i] 13:05 Cez kríž k svetlu [i] 13:30 Svedectvá 1948 - 1968 [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Zvláštna akcia [i] 15:35 Rusínsky magazín [i] 16:00 Odkrývanie minulosti: Tajomstvo palmových listov v Laose [i] 16:30 Test magazín: Test magazín: Laserové a a atramentové tlačiarne [i] 16:40 Energetika [i] 17:00 Nie si sama [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 HiSTORY [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Parlamentné voľby 2016 - diskusia [i] 18:55 Večerníček: Indiánske rozprávky [i] 19:00 Macko Uško [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SLADKOSTI [i] 19:15 Franklin [i] 19:25 Franklin [i] 19:35 Veselá farma [i] 19:45 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Kremeľ - príbeh Ruska [i] 21:00 Picassovo dedičstvo [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Večera s Havranom [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:40 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:05 EXTRÉMNE PRÍPADY: Sekta [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Chodník [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ: Žena ma bije [i] 10:35 ZOO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:50 Rodinné záležitosti: Opatrovateľka, Robotníci [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 22:00 Dovidenia, stará mama! 3 [i] 22:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 7 [i] 23:40 Rodinné záležitosti: Opatrovateľka, Robotníci [i] 01:00 Podvodníci IV. 13 [i] 02:00 Agent VI. 7 [i] 02:40 KRIMI 03:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ: Žena ma bije [i] 04:35 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov 14 [i] 06:20 M*A*S*H 9 [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci IV. 12 [i] 09:50 Biele goliere IV. 6 [i] 11:00 Kosti VIII. 15 [i] 12:05 M*A*S*H 10 [i] 12:50 Ničitelia mýtov 15 [i] 13:55 Faktor strachu VI. 6 [i] 14:55 Simpsonovci V. 7,8 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:45 Vtierka Castle VI. 4 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 3 [i] 18:40 Simpsonovci V. 9,10 [i] 19:40 Profesionáli IV.: Východniar 8 [i] 20:35 Tracers - Najrýchlejší lupiči [i] 22:30 Gigantické presuny IV. 6/6 [i] 23:30 Gigantické presuny V. 1/6 [i] 00:35 EUROMINÚTY [i] 01:35 Profesionáli IV.: Východniar 8 [i] 02:15 Gigantické presuny IV. 6/6 [i] 03:00 Gigantické presuny V. 1/6 [i] 03:45 Prvé oddelenie [i] 04:05 TOP STAR [i] 04:30 Ako potrápiť rodičov 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 44 [i] 07:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 1 [i] 08:30 Medium I. 16 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i] 10:30 Vražedná čísla IV. 11 [i] 11:25 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 1 [i] 12:20 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 2 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i] 14:15 Medium I. 16 [i] 15:15 Vražedná čísla IV. 11 [i] 16:10 Vražedná čísla IV. 12 [i] 17:10 Medium II. 1 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 3 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 4 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 11 [i] 21:55 Myšlenky zločince IX. 12 [i] 22:55 Poslové I. 8 [i] 23:55 Vražedná čísla V. 11 [i] 00:55 Myšlenky zločince IX. 11 [i] 01:50 Myšlenky zločince IX. 12 [i] 02:35 Poslové I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 17 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Litinová kamna, ultralehká letadla, vozidla na úpravu sněhu, gumičky 11 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 1): Šílenství kolem modelu A 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 12) 10 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Stroj času Studebaker! 17 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 18 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nesnesitelné vedro 10 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 12 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 5): Zlato v krvi 8 [i] 09:55 Zlato z Beringova moře (Series 4): Bitva o Tomcod 17 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Šílenství kolem modelu A 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Jag XK8 7 [i] 12:35 Kubánský chróm (Series 1): Sbohem lodní motore 2 [i] 13:30 Extrémní sběrači aut (Series 2): Páni vozu Zephyr 4 [i] 14:25 Extrémní sběrači aut (Series 2): Pořádná hromada šrotu 5 [i] 15:20 Extrémní sběrači aut (Series 2): Až nadoraz 6 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Stroj času Studebaker! 17 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 18 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nesnesitelné vedro 10 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Jag XK8 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 18 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Holičská křesla, čerpadla splašků, kryty lodí Bimini, naftové filtry 12 [i] 20:00 Hledači říčních diamantů (Series 1) 1 [i] 21:00 Zlatá horečka (Series 6): Gigantický kanál 8 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2): Ostrov mužů 1 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Bláznivosti 17 [i] 00:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Oheň a voda 8 [i] 00:55 Aljašská železnice (Series 2): Horské nebezpečí 2 [i] 01:50 Hledači říčních diamantů (Series 1) 1 [i] 02:40 Zlatá horečka (Series 6): Gigantický kanál 8 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2): Ostrov mužů 1 [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Bláznivosti 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:50 Hubert a Staller III [i] 10:45 Kojak [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Večeře [i] 15:00 Kojak [i] 15:50 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události AD [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:15 Hercule Poirot [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 Kriminálka Paříž [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Žiješ jenom 2x [i] 01:10 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 13. komnata Nadi Urbánkové [i] 02:20 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kolem světa po obratníku Raka 4/6 [i] 10:00 Planeta Země: Travnaté pláně [i] 10:50 Babča generál [i] 11:15 Nedej se [i] 12:10 Chcete je? ZJ [i] 12:15 Auto Moto Revue [i] 12:40 Nabručení: Ve zbrani [i] 13:10 Letecká esa: Robin Olds [i] 14:00 Život se sopkami: Jak se s činností vulkánů na 3/7 [i] 14:50 Pozor, ponorky! 2/2 [i] 15:45 Vesmír: Nejhorší dny planety Země [i] 16:30 Země stvořená lidmi: Místo pro život [i] 17:20 Modrá tajemství: Ztracený ráj [i] 18:15 Trabantem Jižní Amerikou 6/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Skrytý potenciál: Andrea Hermová a [i] 19:25 Zatopené osudy: Kružberská přehrada [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letecké katastrofy: Selhání systému [i] 20:55 Dům z karet 7/13 [i] 21:50 Oběti a vrazi [i] 23:25 Californication VII: Půl hodinky, možná míň 8/12 [i] 23:55 Touha po kráse [i] 00:50 Křesťanský magazín [i] 01:15 Náš venkov: Kino Zmar Modlany [i] 01:45 Stroje - to je moje! [i] 01:50 Folklorika [i] 02:10 Vietnamese Important People [i] 02:40 Po stopách touhy po svobodě [i] 03:05 Poutní místa: Horní Police a [i] 03:20 Ekologika [i] 03:50 Notes [i] 04:30 Popcorn [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2976 [i] 10:15 Byl jednou jeden polda 2: Major Maisner opět zasahuje! [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VI 16 [i] 13:40 Odložené případy VII: Kulka 19 [i] 14:40 Lovci zločinců III: Vyšší dobro 20 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Mise splněna 465 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Malá rudá knížka 2 [i] 18:25 Ulice 2977 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Boj o pozici 633 [i] 21:40 Víkend: Babičko, povídej! [i] 22:45 Kriminálka Miami X: Lovci tornád 3 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIII: Spálená země 1 [i] 00:30 Lovci zločinců III: Vyšší dobro 20 [i] 01:25 Mentalista IV: Malá rudá knížka 2 [i] 02:10 Atentát: Šancja 14 [i] 03:15 Áčko: Fotím smrt [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Mise splněna 465 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Iron Man: Vzpomínky a zmoudření 4 [i] 06:45 Ninjago: Umění tiché pěsti [i] 07:15 M*A*S*H 221 [i] 08:00 M*A*S*H 222 [i] 08:55 M*A*S*H 223 [i] 09:25 Castle na zabití IV: Pandora 15 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Chlapec za oknem 21 [i] 12:25 Policie Hamburk IV: Ostří hoši 12 [i] 13:25 Komisař Rex V: Děti na útěku 13 [i] 14:35 Castle na zabití IV: Spouštěcí moment 16 [i] 15:35 Inga Lindström: Farma u jezera [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Sněženky a machři [i] 22:05 Očima Josefa Klímy [i] 22:50 Prostřeno! [i] 23:50 Místo činu: Mnichov: Chlapec za oknem 21 [i] 01:40 Policie Hamburk IV: Ostří hoši 12 [i] 02:25 Komisař Rex V: Děti na útěku 13 [i] 03:15 Místo činu: Hamburk: Oko za oko [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 7-8/102 [i] 06:40 Sila 47 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 27/183 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Frasier [i] 11:20 Kúsok zo mňa 1-2 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Nezlomná Valentína 88-89/142 [i] 16:55 Indická nevesta 22-23 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:15 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:45 Priatelia [i] 19:40 Odložený prípad VII. 10/22 [i] 20:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 14/19 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 3-4 [i] 23:35 Stratená duša II. 12/22 [i] 00:30 Priatelia [i] 01:15 Krok za krokom [i] 01:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:00 Frasier [i] 02:20 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 20 [i] 06:30 Holky fotbal nehrajou0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Justin Bieber: Believe0 [i] 13:45 Krása divokých koní0 [i] 15:45 La Bamba0