Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Bez servítky [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:30 Kobra 11 XIII. 3/12 [i] 12:35 NCIS: Los Angeles IV. 2/24 [i] 13:30 Monk II. 9/16 [i] 14:30 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista II. 10/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Kredenc [i] 22:50 Rodinné prípady [i] 23:45 Mentalista II. 10/23 [i] 00:40 Monk II. 9/16 [i] 01:30 Parížske zločiny 5/8 [i] 02:15 Kobra 11 XIII. 3/12 [i] 03:05 Dva a pol chlapa II. [i] 03:25 Kredenc [i] 03:50 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Počasie [i] 05:40 Mláďatká [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:00 Správna Agáta III. 1/13 [i] 10:00 Medicopter 117: Horúci sneh [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Hmlovky [i] 14:45 Recept na život 25/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Muž z Hongkongu [i] 21:55 Reportéri [i] 22:30 Kriminálka Staré Mesto: Prípad zamknutého kostola [i] 23:30 Recept na život 25/65 [i] 00:10 Muž z Hongkongu [i] 01:40 Kriminálka Staré Mesto: Prípad zamknutého kostola [i] 02:40 Reportéri [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Veselá farma [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Franklin [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:35 Indiánske rozprávky [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - RUŠIČKA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Tempo [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Hronský Beňadik [i] 09:05 Fotograf Eugen Lazišťan [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:15 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Používanie slúchadiel v premávke [i] 10:20 Profesionál [i] 10:30 Katarína Veľká 10/10 [i] 11:10 Bendžo kvintet [i] 11:50 Jurošík [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Generácia [i] 13:10 ...pravda si žiadala odvahu a on riskoval. Príbeh Mikuláša Mušinku [i] 14:00 5 minút po dvanástej: POVEDZ MI TO DO OČÍ [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Historická panoráma [i] 15:30 Národnostný magazín: Chorvátsky [i] 16:00 Odkrývanie minulosti: Návrat ľadovej múmie [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Nie si sama [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dielo z depozitára [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Parlamentné voľby 2016 - diskusia [i] 18:55 Večerníček: Indiánske rozprávky [i] 19:00 Macko Uško [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - RUŠIČKA [i] 19:15 Franklin [i] 19:25 Franklin [i] 19:35 Veselá farma [i] 19:45 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 George Harrison: Život v materiálnom svete 2/2 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Zasľúbená krajina [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Diagnóza: učiteľka [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Odišla z domu [i] 09:40 Dr. LUDSKY: Boh spánku 3 [i] 11:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 14:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:45 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 22:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:55 Kuriér II. 4 [i] 00:00 Podvodníci IV. 12 [i] 00:55 Agent VI. 6 [i] 01:55 Ťažko zamilovaný [i] 03:35 NOVINY TV JOJ 04:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Hviezdna brána: Atlantída 13,14 [i] 06:45 Prvé oddelenie [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Dvojníci [i] 11:20 M*A*S*H 9 [i] 12:00 Kutyil s.r.o. 10 [i] 13:15 Ničitelia mýtov 14 [i] 14:20 Faktor strachu VI. 5 [i] 15:20 Simpsonovci V. 5,6 [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:45 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 12,13 [i] 18:40 Simpsonovci V. 7,8 [i] 19:40 Profesionáli IV.: Kšefty s deťmi 7 [i] 20:35 Ťažko zamilovaný [i] 22:55 Kickboxer 3: Umenie vojny [i] 00:50 EUROMINÚTY [i] 01:55 Profesionáli IV.: Kšefty s deťmi 7 [i] 02:35 Liga snov IV. 13/13 [i] 02:55 Liga snov IV. 1/13 [i] 03:20 Zákon gangu V. 7 [i] 04:00 Prvé oddelenie [i] 04:20 TOP STAR [i] 04:35 Ako potrápiť rodičov 1,2/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 43 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 23 [i] 08:25 Medium I. 15 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba VIII. 18 [i] 10:20 Vražedná čísla IV. 10 [i] 11:20 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 23 [i] 12:15 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 24 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 18 [i] 14:15 Medium I. 15 [i] 15:15 Vražedná čísla IV. 10 [i] 16:15 Vražedná čísla IV. 11 [i] 17:10 Medium I. 16 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 1 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 2 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 24 [i] 22:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 4 [i] 23:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 5 [i] 00:00 Vražedná čísla V. 10 [i] 01:00 Havaj 5-0 III. 24 [i] 01:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 4 [i] 02:40 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Sibiř 3 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): (Díl 19) 19 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 12) 9 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Zlato z Vegas! 16 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 17 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Výsměch, vlastní rozhodnutí a policie 9 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 11 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 5): Velké spousty zlata 7 [i] 09:55 Zlato z Beringova moře (Series 4): Nechtěná pauza 16 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): (Díl 19) 19 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): G-Wagen 6 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 2): Nový Zéland 1 [i] 13:30 Hon na nestvůry (Series 1): Přetahovaná 4 [i] 14:25 Hon na nestvůry (Series 1): Poslední obří tuňák 5 [i] 15:20 Říční příšery (Series 7): Mekongský vrah 1 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Zlato z Vegas! 16 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 17 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Výsměch, vlastní rozhodnutí a policie 9 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): G-Wagen 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 17 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Litinová kamna, ultralehká letadla, vozidla na úpravu sněhu, gumičky 11 [i] 20:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Žít svobodně a blaze 9 [i] 21:00 Lidé z aljašských lesů (Series 3) 2 [i] 22:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 10 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Nad psanci 16 [i] 00:00 Aljašská železnice (Series 2): Ledové peklo 6 [i] 00:55 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Díkůvzdání v osadě 12 [i] 01:50 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Žít svobodně a blaze 9 [i] 02:40 Lidé z aljašských lesů (Series 3) 2 [i] 03:30 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 2) 10 [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Nad psanci 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Otec Brown II [i] 10:40 Na kus řeči [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Svatba [i] 15:00 Kojak [i] 15:50 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné SAZKAmobil šance 20:00 Případy 1. oddělení II.: Poslední případ 8/8 [i] 21:10 Rozsudek II. [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 22:20 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:45 Profesionálové [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:15 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Velká holka [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Uvnitř lidského těla: Nepřátelský svět [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Katar, perla budoucnosti [i] 09:55 Modrá tajemství: Maledivy - podmořský ráj [i] 10:50 S gurmánem na cestách I.: Hokkaidó [i] 11:30 Apoštol infověku [i] 11:55 Babylon [i] 12:20 Dokud nás víra nerozdělí 3/6 [i] 12:50 Klíč [i] 13:15 Československý filmový týdeník 1966 1083/2379 [i] 13:30 Věda na vlastní kůži 27/50 [i] 14:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:50 Letecké katastrofy: Poslední poryv [i] 15:40 Památné bitvy: Waterloo [i] 16:30 Letecká esa: Robin Olds [i] 17:20 Vlak do Dárdžilingu [i] 18:15 Na cestě po jihoafrické Mpumalanze [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Vesmír: Ztroskotání na Marsu [i] 19:35 Stroje - to je moje! [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Sovětský válečný stroj [i] 20:55 Dokonalé mrakodrapy: Nová dominanta Londýna [i] 21:55 Atentát v Paříži [i] 23:55 Přestřelka u O.K. Corralu [i] 01:55 Queer: Pornogeografie [i] 02:25 Folklorika [i] 02:45 Pilný jako včelka? [i] 03:05 Ing. Karel Holomek, ochránce slabých [i] 03:20 Dvě církve - jeden kostel [i] 03:45 Koně v Brně [i] 04:15 Na moll... [i] 04:50 Divnopis [i] 04:55 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2975 [i] 10:15 Na vodě: Notebook 3 [i] 11:30 Krok za krokem III 10 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VI 15 [i] 13:40 Odložené případy VII: Poslední autokino 18 [i] 14:40 Lovci zločinců III: Druhá možnost 19 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Léčba šokem 464 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista IV: Šarlatové stuhy 1 [i] 18:25 Ulice 2976 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 96 hodin [i] 22:15 Atentát: Osudová nehoda 15 [i] 23:30 Černá listina II: Tom Connolly č. 11 22 [i] 00:25 Lovci zločinců III: Druhá možnost 19 [i] 01:20 Mentalista IV: Šarlatové stuhy 1 [i] 02:05 Střepiny [i] 02:35 Krok za krokem III 10 [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Léčba šokem 464 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Iron Man: Kdo sklízí bouři 3 [i] 06:45 Ninjago [i] 07:15 M*A*S*H 219 [i] 08:00 M*A*S*H 220 [i] 08:55 M*A*S*H 221 [i] 09:25 Castle na zabití IV: Případ lovce pokladů 14 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Sen se rozplynul 20 [i] 12:25 Policie Hamburk IV: Nebezpečné fotografie 11 [i] 13:25 Komisař Rex V: Teror po telefonu 12 [i] 14:35 Castle na zabití IV: Pandora 15 [i] 15:35 Inga Lindström: Shledání v Eriksbergu [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Dotočná 47 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Jste to, co jíte [i] 23:55 Prostřeno! [i] 00:55 Místo činu: Mnichov: Sen se rozplynul 20 [i] 02:40 Policie Hamburk IV: Nebezpečné fotografie 11 [i] 03:25 Komisař Rex V: Teror po telefonu 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 5-6/102 [i] 06:40 Sila 46 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 26/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Inga Lindströmová: Láska v Sommerlunde [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 86-87/142 [i] 16:45 Indická nevesta 21 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Odložený prípad VII. 9/22 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 13/19 [i] 21:40 Kúsok zo mňa 1-2 [i] 23:35 Stratená duša II. 11/22 [i] 00:30 Priatelia [i] 01:15 Krok za krokom [i] 01:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:00 Frasier [i] 02:20 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 Vánoce u Cartwrightů0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 McBride: Vylaďte si vraždu0 [i] 13:35 Ikona0 [i] 15:05 Ikona0 [i] 16:35 Big Screen 19 [i] 16:50 Krása divokých koní0 [i] 18:50 Velký den slečny Pettigrewové0 [i] 20:20 Vrtěti ženou0 [i] 22:00 99 franků0 [i] 23:45 Přizdis*áči0 [i] 01:15 Sex nebo život!0 [i] 02:45 Ptáčata0 [i] 04:15 Druhá míza0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 07:00 Cyklistika [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Běžecké lyžování [i] 10:00 Zimní sporty [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Zimní sporty [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 13:45 Běžecké lyžování [i] 14:30 Snooker [i] 16:00 Alpské lyžování [i] 17:00 Jezdectví [i] 17:30 Watts [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:00 Běžecké lyžování [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Alpské lyžování [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:00 Běžecké lyžování [i] 22:45 Watts [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Alpské lyžování [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání