TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:00 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:50 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 08:15 Kung Fu Panda III. [i] 08:40 Scooby-Doo a cirkus vlkolakov (HD) [i] 10:20 Harry Potter a Dary smrti 2 (HD) [i] 13:00 Voľby 2016 - Predvolebná diskusia [i] 14:05 CHART SHOW [i] 16:20 Kredenc [i] 16:55 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 17:55 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Elitní zabijaci (HD) [i] 23:00 Na život a na smrť [i] 01:30 Elitní zabijaci (HD) [i] 03:25 Experiment [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:15 Indiánske rozprávky [i] 06:20 Macko Uško [i] 06:30 Franklin [i] 06:40 Veselá farma [i] 06:50 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:05 Pingu [i] 07:10 Šmolkovia [i] 07:25 Garfield IV. [i] 07:35 Franklin a priatelia: Inžinier Framklin [i] 07:50 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:15 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Spadla z oblakov: Záhadný cudzinec 8/13 [i] 09:30 Autosalón [i] 09:50 Jazdi Hlavou: Hmlovky [i] 10:05 Mláďatká [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:25 Občan za dverami [i] 14:00 Agatha Christie : Poirot: Hra na vraždu [i] 15:30 Zlatá klasika: Kristián [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kolonáda II. 7/13 [i] 21:25 Zátoka nádejí III. 7/12 [i] 22:10 Zátoka nádejí III. 8/12 [i] 22:55 Agatha Christie : Poirot: Hra na vraždu [i] 00:25 O 5 minút 12 [i] 01:55 Zátoka nádejí III. 7/12 [i] 02:40 Zátoka nádejí III. 8/12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Obrázky z prírody: V šere horských smrečín [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 10:00 Test magazín [i] 10:15 Najdúch [i] 11:35 Família [i] 12:10 Tri nevesty [i] 13:00 Televízny posol [i] 13:30 Tajomstvá múzeí III.: Bardo múzeum, Tunisko [i] 14:15 Ako som vstúpil do seba [i] 15:50 Slovenský raj [i] 16:15 Hokej - Tipsport liga [i] 18:55 Večerníček: Indiánske rozprávky [i] 19:00 Macko Uško [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - DÁŽĎ [i] 19:10 Franklin [i] 19:20 Franklin [i] 19:35 Veselá farma [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Katarína Veľká 10/10 [i] 20:45 Wallander: Muž s úsmevom na tvári [i] 22:20 Posledné filmové predstavenie [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 INKOGNITO [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:40 Sami doma [i] 09:30 Káčerovo [i] 10:25 Kosti X. 7 [i] 11:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:50 15 MINÚT. KUCHÁR [i] 13:30 X-Men: Posledný vzdor [i] 15:50 Flynn Carsen: Návrat do baní kráľa Šalamúna [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Tracers - Najrýchlejší lupiči [i] 22:45 Démoni minulosti [i] 00:35 Kickboxer 3: Umenie vojny [i] 02:30 Pomsta zabijaka [i] 03:55 NOVINY TV JOJ 04:35 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Ničitelia mýtov II. 8 [i] 06:20 Talianski fašisti vo farbe 1/2 [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:00 Simpsonovci V. 3,4 [i] 10:10 Hviezdna brána: Atlantída 13,14 [i] 12:20 Faktor strachu V I. 3,4 [i] 14:15 Simpsonovci [i] 16:15 Dvojníci [i] 18:30 Simpsonovci V. 5,6 [i] 19:35 Kutyil s.r.o.: Halloweenske okno 10 [i] 20:35 Horúce strely 2 [i] 22:25 Adam hľadá Evu II. 1,2/10 [i] 00:05 Črepiny [i] 00:50 EUROMINÚTY [i] 01:50 More lásky [i] 03:35 Adam hľadá Evu II. 1,2/10 [i] 04:55 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 42 [i] 07:30 Vražedná čísla V. 17 [i] 08:25 Vražedná čísla V. 18 [i] 09:20 Falco II. 5 [i] 10:30 Expresní zásilka 1 [i] 12:20 Námořní vyšetřovací služba L. A. II. 2 [i] 13:20 Kráska a zvíře III. 13 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 16 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 17 [i] 16:15 Království I. 19 [i] 17:10 Království I. 20 [i] 18:05 Medium II. 16 [i] 19:00 Medium II. 20 [i] 20:00 Sestra Hawthornová III. 7 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 9 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 10 [i] 23:00 Medium II. 13 [i] 23:55 Strážce pořádku II. 9 [i] 00:55 Myšlenky zločince IX. 9 [i] 01:55 Myšlenky zločince IX. 10 [i] 02:40 Medium II. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Divokost v krvi 4 [i] 05:35 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Opravdový rat rod 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 7): Nejlepší sekačky/obchody/voda 18 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1): 71 Holy Grail Cuda jde do finiše 15 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 3): Super Ford GT - 2. část 20 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Pozor, bomba! 30 [i] 09:05 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): KTM 125 SX 6 [i] 09:55 Vzestup strojů (Series 1): Obrovské rypadlo 6 [i] 10:50 Troy (Series 2) 2 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 2 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 3 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1): Studená vlna 9 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Trojitá hrozba 10 [i] 13:30 Králové aukcí (Series 3): Cena za album Thriller Michaela Jacksona/maďarský motocykl Pannonia 15 [i] 13:55 Králové aukcí (Series 3): Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války 16 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Parádní kára 23 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Královna Cadillaců 24 [i] 15:20 Extrémní sběrači aut (Series 2): Skrýš 3 [i] 16:15 Kubánský chróm (Series 1): Sbohem lodní motore 2 [i] 17:10 Rození obchodníci (Series 11): Ford Fiesta XR2 1 [i] 18:05 Rychle a hlasitě (Series 1): Oldsmobile pro Australany 2 [i] 19:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Sibiř 3 [i] 20:00 Válečníci z Tichomoří (Series 1) 3 [i] 21:00 Hledači říčních diamantů (Series 1): Kolaps 2 [i] 22:00 Argo: Skutečný příběh [i] 23:00 Hon na nestvůry (Series 1): Přetahovaná 4 [i] 00:00 Muž velkých ryb (Series 1): Kongo 3 [i] 00:55 Nebezpečné ostrovy (Series 1): Ostrov žraloků 1 [i] 01:50 Válečníci z Tichomoří (Series 1) 3 [i] 02:40 Hledači říčních diamantů (Series 1): Kolaps 2 [i] 03:30 Argo: Skutečný příběh [i] 04:20 Hon na nestvůry (Series 1): Přetahovaná 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Chalupa je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Neznámý známý Miloš Kopecký [i] 07:35 Alfons Karásek v lázních [i] 08:15 Úsměvy Jiřiny Jiráskové [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Dynastie Nováků: Mejdan 8/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Hospoda U bílé kočky [i] 14:05 Podivná nevěsta [i] 14:55 To byla svatba, strýčku [i] 15:50 Hříchy pro pátera Knoxe: Proč tolik nebožtíků 5/10 [i] 16:50 Zítra vstanu a opařím se čajem [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Všiváci [i] 21:40 168 hodin [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Major Kalaš zasahuje [i] 23:55 Komisař Moulin [i] 01:20 Bolkoviny [i] 02:00 Hobby naší doby [i] 02:30 13. komnata Nadi Urbánkové [i] 02:55 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 03:00 Banánové rybičky [i] 03:40 Zahrada je hra [i] 04:00 Žiješ jenom 2x [i] 04:30 Bydlení je hra [i] 04:55 Rozsudek II. [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Stroje - to je moje! [i] 05:05 Život na pobřeží: Kostarika 7/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá, škola! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1083/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Pražský výběr [i] 09:35 Trabantem Jižní Amerikou 6/12 [i] 10:00 Speciální zbraně: Výbava superšpionů [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Divnopis [i] 11:50 Chcete mě? ZJ [i] 12:20 Království divočiny: Písečné duny v Brazílii [i] 12:50 Francie s ozvěnou domova [i] 13:05 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 13:10 Křesťanský magazín [i] 13:40 Uchem jehly [i] 14:05 Dokud nás víra nerozdělí 3/6 [i] 14:35 Život se sopkami: Jak se s činností vulkánů na 3/7 [i] 15:30 Na cestě po jihoafrické Mpumalanze [i] 15:55 Kolem světa po obratníku Raka 4/6 [i] 16:55 Na plovárně s Ohadem Naharinem [i] 17:25 Planeta Země: Travnaté pláně [i] 18:15 Ochránce 7/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nabručení: Ve zbrani [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Valmont [i] 22:25 Přestřelka u O.K. Corralu [i] 00:25 Touha po kráse [i] 01:20 Památné bitvy: Alexandr Veliký [i] 02:10 Babylon [i] 02:35 Hazard se zdravím? [i] 03:05 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:20 Zašlapané projekty [i] 03:35 O mlynářích a cyklistech [i] 03:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:20 Babylon [i] 04:50 Volavčí kolonie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Jake a piráti ze Země Nezemě 25 [i] 06:15 Monstra vs. Vetřelci 11 [i] 06:40 Myšák Stuart Little 7 [i] 07:10 Looney Tunes: Úžasná Show II 5 [i] 07:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 12 [i] 08:05 Chytrá horákyně [i] 09:25 Víkend: Zahřívací kolo [i] 10:25 Gympl s (r)učením omezeným: Stupně vítězů 63 [i] 11:50 Vzhůru nohama [i] 13:40 Parta hic [i] 15:40 Byl jednou jeden polda 2: Major Maisner opět zasahuje! [i] 17:20 Slečna Drsňák [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Na vodě: Notebook 3 [i] 21:30 Střepiny [i] 22:10 Spiknutí [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas V: Viva Las Vegas 1 [i] 01:40 Volejte Novu [i] 02:10 Krok za krokem III 9 [i] 02:40 Kolotoč [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Stupně vítězů 63 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Iron Man: Nukleární problémy 2 [i] 07:05 Star Wars: Padawanská hrozba 8 [i] 07:35 Star Wars: Impérium útočí 9 [i] 08:05 Tajemství války: Špioni na obloze 17 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Tři mušketýři I: Útok na královnu 9 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Božské dorty od Markéty [i] 12:20 Big Ben III: Závěrečný hvizd 13 [i] 14:25 Přístav: Modelka na půl úvazku 46 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru IX: Andělský chór [i] 18:00 Češi na cestách [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: Muž, který se vypařil 3 [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:50 Láska nezná hranic 2/2 [i] 00:55 Zrozeni k zabíjení? V: Douglas Clark a Carol Bundyová 7 [i] 01:55 Tajemství války: Špioni na obloze 17 [i] 03:00 Vraždy v Midsomeru IX: Andělský chór [i] 04:35 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Roseanne [i] 05:45 Rosamunde Pilcherová: Svadobný sľub [i] 07:30 Frasier [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Taká obyčajná rodinka III. 16-17/24 [i] 11:35 Roztomilé mrchy IV. 22-23/25 [i] 14:05 Gossip Girl V. 18-20/24 [i] 16:55 Madisonské mosty [i] 20:00 Skutočný príbeh: Rodinné hriechy [i] 22:00 LET´S DANCE [i] 01:00 Neslušný návrh [i] 02:50 Skutočný príbeh: Rodinné hriechy [i] 04:15 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 1 [i] 06:00 Big Screen 2 [i] 06:30 Sbohem, královno0 [i] 08:15 Big Screen 3 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Odvážný Crusoe 12 [i] 12:55 Císař Augustus 3 [i] 13:45 Bílá hraběnka0 [i] 16:00 McBride: Vylaďte si vraždu0 [i] 17:30 Velký den slečny Pettigrewové0 [i] 19:00 Neposlušné tenisáky0 [i] 20:30 Ikona0 [i] 22:00 Oldboy0 [i] 23:45 99 franků0 [i] 01:25 Vrtěti ženou0 [i] 03:00 Sex nebo život!0 [i] 04:30 Přizdis*áči0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 07:00 Cyklistika [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:00 Jezdectví [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Běžecké lyžování [i] 12:45 Severská kombinace [i] 13:30 Severská kombinace [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 16:45 Atletika [i] 17:45 Zimní sporty [i] 18:45 Snooker [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:30 Běžecké lyžování [i] 02:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Spravedlnost v krvi 3: Ďáblův dech 21 [i] 06:00 Spravedlnost v krvi 3: Do hořkého konce 22 [i] 07:00 Spravedlnost v krvi 3: Tudy vede cesta 23 [i] 08:00 Spravedlnost v krvi 4: Nepsaná pravidla 1 [i] 09:00 Ach, ty Vánoce [i] 11:00 Beethoven 5 [i] 13:00 Vraždy v Midsomeru 17: Vraždy podle detektivky 1 [i] 15:00 Superurychlovač [i] 17:00 Milionový lékař 3: Zády k budoucnosti 13 [i] 18:00 Milionový lékař 3: Do dna 14 [i] 19:00 Dobrá manželka 7: Zkušební jízda 7 [i] 20:00 Havaj 5-0 5: Sdílet tradice 23 [i] 21:00 Hledání Země - Nezemě [i] 23:10 Žraločí tornádo [i] 01:10 Žraločí tornádo 2 [i] 03:10 Duch Žraloka [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 HungaRock z prvni ruky 22 [i] 06:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 3 [i] 07:00 Vzdušní dřevorubci 4 [i] 08:00 Dingové0 [i] 09:05 David Attenborough - Zázraky přírody 6 [i] 09:30 David Attenborough - Zázraky přírody 7 [i] 10:00 Jak se točila Afrika0 [i] 11:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 2