TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:15 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 08:05 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 08:35 Kung Fu Panda III. [i] 08:55 Olsen Twins: O tom, aký bol Západ zábavný [i] 10:55 Pozri, kto to hovorí 3 [i] 13:00 Voľby 2016 - Predvolebná diskusia [i] 14:10 Rande s celebritou [i] 16:15 Moja krásna učiteľka [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Harry Potter a Dary smrti 2 (HD) [i] 23:10 Next [i] 01:10 Harry Potter a Dary smrti 2 (HD) [i] 03:20 Honba za zlatým pokladom [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Indiánske rozprávky [i] 06:20 Macko Uško [i] 06:25 Franklin [i] 06:40 Franklin [i] 06:50 Veselá farma [i] 06:55 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:15 Pingu [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:35 Garfield IV. [i] 07:45 Franklin a priatelia: Franklinove hodiny lietania [i] 08:00 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:25 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:50 Atlantída: Pravidlá boja 7/13 [i] 10:40 On air [i] 11:10 Sokoliarova dcéra [i] 12:25 Julie Lescautová VIII.: Diplomatická imunita 2/6 [i] 13:50 Jazdi Hlavou: Nehoda na diaľnici [i] 14:05 Manželia z roku dva [i] 15:40 Slovensko chutí [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Trenčiansky hrad [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Právo na zmenu [i] 21:50 Neskoro večer [i] 22:40 Leopold Haverl jubiluje: Zo života dona Juana [i] 00:10 Komisár Manara: Rapsódia v modrom 3/12 [i] 01:05 Komisár Manara: Leopardiho listy 4/12 [i] 02:00 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 02:50 Neskoro večer [i] 03:45 Atlantída: Pravidlá boja 7/13 [i] 04:30 Jednoduché šťastie [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Národnostné správy [i] 06:20 Správy - Hírek [i] 06:25 Správy RTVS z regiónov [i] 06:40 Autosalón [i] 07:05 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda po trojprúdovej diaľnici [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 HiSTORY [i] 09:05 Pred rokmi... [i] 09:35 Československý filmový týždenník [i] 09:45 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Generácia [i] 10:25 Cesta [i] 10:55 VAT [i] 11:25 Leopold Haverl jubiluje: Návraty k hereckým legendám [i] 11:55 Leopold Haverl jubiluje: Profesor na bielom koni [i] 13:10 Magazín Ligy majstrov [i] 13:40 Highlighty Európskej ligy [i] 14:45 Folklórny festival Detva [i] 15:30 Farmárska revue [i] 15:55 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:20 Test magazín [i] 16:30 Herecké legendy: Emil Horváth ml. [i] 16:50 Clavijo [i] 18:00 Parlamentné voľby - diskusie [i] 18:55 Večerníček: Indiánske rozprávky [i] 19:05 Macko Uško [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - TEKVICA [i] 19:15 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Krakatit [i] 21:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jozefa Sabovčíka [i] 22:15 Gomora 10/12 [i] 23:00 Gomora 11/12 [i] 23:50 BJD 2014: Victor Wooten (USA) [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 08:10 Káčerovo [i] 08:40 Star Wars Rebeli [i] 09:30 X FACTOR [i] 11:25 Sami doma [i] 13:10 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 14:30 Bláznivé pytačky [i] 16:40 Horúce strely 2 [i] 18:25 NAŠI: Rodičia na 110 percent [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 22:00 Disaster Movie [i] 23:50 Díler [i] 01:40 Bloodrayne - Smäd upírov [i] 03:15 KRIMI 03:40 X FACTOR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Ničitelia mýtov 13 [i] 06:00 M*A*S*H 8 [i] 06:25 Vytunuj mi fáro [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Talianski fašisti vo farbe 1/2 [i] 10:15 M*A*S*H [i] 12:15 Podraz [i] 15:05 Faktor strachu III. 33,34/34 [i] 16:35 Faktor strachu V I. 1/23 [i] 17:40 Áno, šéfe! USA II. 3,4 [i] 19:40 Kutyil s.r.o. 9 [i] 20:35 Flynn Carsen: Návrat do baní kráľa Šalamúna [i] 22:25 Pomsta zabijaka [i] 00:25 M*A*S*H [i] 01:20 Kutyil s.r.o. 9 [i] 02:05 Faktor strachu V I. 2 [i] 02:50 Díler [i] 04:15 Disaster Movie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 41 [i] 07:30 Falco II. 5 [i] 08:35 Vražedná čísla V. 17 [i] 09:35 Království I. 19 [i] 10:30 Království I. 20 [i] 11:25 Tělo jako důkaz II. 3 [i] 12:20 Tělo jako důkaz II. 4 [i] 13:15 Star Wars: Klonové války 1 [i] 15:10 Tým Škorpión I. 19 [i] 16:05 Tým Škorpión I. 20 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. II. 1 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. II. 2 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 16 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 17 [i] 21:00 Expresní zásilka 1 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 23:50 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 7 [i] 00:45 Star Wars: Klonové války 1 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 16 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Náhradní kolenní klouby, listové pružiny, levandulový olej, nýty 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 7): Vyšetřovatelé požárů/duby 17 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Rychlý prodej 18 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 22) 8 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Wrangle This! 9 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Jako kaskadéři 13 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Úzkost z odloučení 14 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 2): To se stává 5 [i] 10:20 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 4): Nesmírné zisky 3 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Buben za hubičku 4 [i] 11:40 Berte to jako varování (Series 1): Nejlepší klipy 7 [i] 12:35 Berte to jako varování (Series 2): Vejtahové 2 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 2): Odvážlivci 3 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 6): Dědečkova zlatá rada 4 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (Series 5): Výprava 3 [i] 16:15 Zkus přežít (Series 2): Totální neúspěch 1 [i] 17:10 Muž, žena a divočina (Series 1): Aitutaki 2 [i] 18:05 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Borneo 1 [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Divokost v krvi 4 [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Opravdový rat rod 5 [i] 20:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): KTM 125 SX 6 [i] 21:00 Rození obchodníci (Series 10): TVR Cerbera 6 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Překvapení ve sklepě 23 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Lou uzavírá dohodu 24 [i] 23:00 Likvidátor (Series 3): Rakev za peníze 15 [i] 23:30 Likvidátor (Series 3): Vůně peněz 16 [i] 00:00 V nejhorším případě (Series 1): Selhání brzd auta/ fyzický útok 5 [i] 00:25 V nejhorším případě (Series 1): Uvězněn v extrémním chladu 6 [i] 00:55 Kola, která zklamou (Series 1): Dálniční bojovníci 5 [i] 01:20 Kola, která zklamou (Series 1): Ošklivé smyky 6 [i] 01:50 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): KTM 125 SX 6 [i] 02:40 Rození obchodníci (Series 10): TVR Cerbera 6 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Překvapení ve sklepě 23 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Lou uzavírá dohodu 24 [i] 04:20 Likvidátor (Series 3): Rakev za peníze 15 [i] 04:45 Likvidátor (Series 3): Vůně peněz 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:30 Kouzelné bylinky [i] 06:55 Polopatě [i] 07:50 Princezna Lada [i] 08:35 Nejlepší trapasy [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown II [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Až kohout snese vejce [i] 14:05 Dvanáct měsíčků [i] 14:30 Námluvy komtesy Gladioly aneb [i] 15:45 Neznámý známý Miloš Kopecký [i] 16:40 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Legendární dvojice [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:05 Stepující stonožka [i] 23:45 Vražda na úrovni [i] 01:45 Manéž Bolka Polívky [i] 03:00 Sama doma [i] 04:45 Království za koně [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá, škola! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Kino Zmar Modlany [i] 09:30 Za našima humny: Ratíškovice [i] 09:55 Folklorika [i] 10:20 Druhá světová válka v barvě: Bod obratu [i] 11:15 Letecké katastrofy: Poslední poryv [i] 12:05 Babylon [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Zatopené osudy: Kružberská přehrada [i] 13:20 Až na konec antického světa [i] 13:50 Vlak do Dárdžilingu [i] 14:45 Dej si pozor, La Toure! [i] 16:10 Kamera na cestách: Katar, perla budoucnosti [i] 17:00 Země stvořená lidmi: Místo pro život [i] 17:50 Zázračná planeta: 24 hodin na planetě Zemi: Noc 2/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy zbraní: M-16 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Diamanty jsou věčné [i] 22:00 Gomora 9/12 [i] 22:45 Gomora 10/12 [i] 23:35 Prázdná kolébka [i] 01:15 Skrytý potenciál: Andrea Hermová a [i] 01:45 Uchem jehly [i] 02:15 Chcete je? ZJ [i] 02:20 Máme rádi zvířata... [i] 02:45 Divnopis [i] 02:50 Co jste hasiči... [i] 03:10 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:20 Zašlapané projekty [i] 03:40 Babylon [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě 24 [i] 06:50 Monstra vs. Vetřelci 10 [i] 07:15 Myšák Stuart Little 6 [i] 07:45 Looney Tunes: Úžasná Show II 4 [i] 08:10 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 11 [i] 08:40 Velký Joe [i] 10:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:45 Volejte Novu [i] 12:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:30 Výměna manželek IV [i] 14:50 Na křídlech vážky [i] 16:55 Hugo a jeho velký objev [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Muž z oceli [i] 23:05 Elitní zabijáci [i] 01:20 Hlavní cíl [i] 03:05 Prásk [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Iron Man 1 [i] 06:45 Star Wars: Padawanská hrozba 8 [i] 07:15 Autosalon [i] 08:30 Danielle Steelová: Palomino [i] 10:35 Bella na rozcestí [i] 12:35 Smrtonosná past 1 [i] 15:20 Přístav: Že by láska 45 [i] 16:45 Vraždy v Midsomeru IX: Na nesprávné stopě [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Přímý kontakt [i] 23:55 Mutant 3 [i] 02:15 Vraždy v Midsomeru IX: Na nesprávné stopě [i] 03:50 Mutant 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Roseanne [i] 05:45 V Údolí divých ruží: Láska z testamentu [i] 07:30 Frasier [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:20 Sultán 30-32/95 [i] 14:50 Nezvestní [i] 17:35 Láska a iné kratochvíle [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Svadobný sľub [i] 22:00 Inga Lindströmová: Láska v Sommerlunde [i] 00:05 Rodina v ohrození [i] 01:35 Láska a iné kratochvíle [i] 03:10 Rodina v ohrození [i] 04:25 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 24 [i] 06:30 Nová dobrodružství Toma Sawyera0 [i] 08:15 Big Screen 25 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Zorro0 [i] 14:05 První republika 7 [i] 15:05 Sbohem, královno0 [i] 16:45 Císař Augustus 3 [i] 17:30 Odvážný Crusoe 12 [i] 18:20 Bílá hraběnka0 [i] 20:30 Ikona0 [i] 22:00 Identita0 [i] 23:30 První republika 7 [i] 00:25 Hostel0 [i] 01:55 Oldboy0 [i] 03:35 Big Screen 26 [i] 03:50 Mistři magie0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Cyklistika [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 12:15 Běžecké lyžování [i] 14:15 Saně [i] 15:00 Severská kombinace [i] 15:45 Saně [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 18:15 Zimní sporty [i] 19:15 Snooker [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Cyklistika [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:45 Běžecké lyžování [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 02:00 Cyklistika [i] 02:30 Skoky na lyžích [i] 03:00 Zimní sporty [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Doylův okrsek 5: Mladé pušky 8 [i] 06:00 Doylův okrsek 5: Prskavka 3 [i] 07:00 Doylův okrsek 5: Nájemný zabiják 4 [i] 08:00 Doylův okrsek 5: Návrat spisovatele 5 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 17: Vraždy podle detektivky 1 [i] 11:00 Havaj 5-0 5: Sdílet tradice 23 [i] 12:00 Dobrá manželka 7: Zkušební jízda 7 [i] 12:50 Milionový lékař 3: Zády k budoucnosti 13 [i] 13:50 Milionový lékař 3: Do dna 14 [i] 14:50 Věk dinosaurů [i] 16:50 Hledání Země - Nezemě [i] 19:00 Red Faction: Počátek [i] 21:00 Náhlá smrt [i] 23:10 Noc patří nám [i] 01:30 Prci, prci, prcičky: Spolek Beta [i] 03:30 Doylův okrsek 5: Překročit, přejet, přeletět 2 [i] 04:20 Spravedlnost v krvi 3: Účel a prostředky 20 [i]