TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Bez servítky [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:35 Kobra 11 XIII. 2/12 [i] 12:35 NCIS: Los Angeles IV. 1/24 [i] 13:35 Monk II. 8/16 [i] 14:35 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista II. 9/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Need for Speed [i] 00:30 Bostonské vraždy IV. 15/16 [i] 01:25 Mentalista II. 9/23 [i] 02:10 Monk II. 8/16 [i] 03:00 Kobra 11 XIII. 2/12 [i] 03:45 Dva a pol chlapa II. [i] 04:05 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Medicopter 117: Let naslepo [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:00 Správna Agáta II. 13/13 [i] 10:00 Medicopter 117: More plameňov [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Nehoda na diaľnici [i] 16:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 17:00 Správna Agáta III. 1/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:55 Večerné správy RTVS [i] 22:05 Ray Donovan: Výlet 9/12 [i] 22:55 Ray Donovan: Noc víťazov 10/12 [i] 23:45 Nikto nie je dokonalý [i] 00:55 Medicopter 117: More plameňov [i] 01:45 Ray Donovan: Výlet 9/12 [i] 02:30 Ray Donovan: Noc víťazov 10/12 [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Franklin [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:35 Indiánske rozprávky [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ĎURO POZDRAV ĎURA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Banská Hodruša [i] 09:05 Alexander Matuška-Za a proti [i] 09:35 Rómsky magazín [i] 10:00 Odkrývanie minulosti: Angkor Vat - záchrana chrámového mesta [i] 10:30 Nebojme sa slovenčiny [i] 10:45 Malé zlaté slnko [i] 11:45 Jurošík [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Orientácie [i] 13:00 Tradičná medicína vo svete I.: Nepál [i] 13:30 Taký malý tomograf [i] 13:50 Hľadám, teda som - MUDr. Ivo Engler [i] 14:30 VAT [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Fotograf Eugen Lazišťan [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Paula Younga [i] 17:00 Nie si sama [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Mikrospánok [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Parlamentné voľby - diskusie [i] 18:45 Večerníček: Indiánske rozprávky [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ĎURO POZDRAV ĎURA [i] 19:05 Franklin [i] 19:15 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Vivat Beňovský! 5/7 [i] 21:20 Família [i] 21:45 Gen.sk: Milan Kováč [i] 22:05 Na dno vášne [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:25 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Dlžník [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Môj sused "hovado" [i] 09:45 INKOGNITO [i] 11:00 Profesionáli IV.: Koniec sveta 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:50 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Rodičia [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Vinári 2: Memoriál Frantu Čutka 8 [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:25 Unesená [i] 01:20 Bloodrayne - Smäd upírov [i] 02:55 KRIMI 03:20 NOVINY TV JOJ 03:55 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:50 SÚDNA SIEŇ: Rodičia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov 12 [i] 06:00 M*A*S*H 7 [i] 06:25 Vytunuj mi fáro [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci IV. 11 [i] 09:50 Biele goliere IV. 5 [i] 11:00 Kosti VIII. 14 [i] 12:05 M*A*S*H 8 [i] 12:50 Ničitelia mýtov 13 [i] 13:55 Faktor strachu V I. 4 [i] 14:55 Simpsonovci V. 1,2/22 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:50 Vtierka Castle VI. 3 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 2 [i] 18:40 Simpsonovci V. 3,4 [i] 19:40 Profesionáli IV.: Šéf je teplý 6 [i] 20:35 X-Men: Posledný vzdor [i] 22:45 Gigolovia IV. 9,10/10 [i] 23:50 Dracula 5 [i] 00:50 Zločin III. 5 [i] 01:30 Profesionáli IV.: Šéf je teplý 6 [i] 02:10 Ničitelia mýtov II. 7 [i] 03:00 Gigolovia IV. 9,10/10 [i] 03:50 Dracula 5 [i] 04:35 Prvé oddelenie [i] 04:50 Ako potrápiť rodičov IV. 13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 21 [i] 08:10 Medium I. 13 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 17 [i] 10:10 Vražedná čísla IV. 9 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 21 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 22 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 17 [i] 14:05 Medium I. 13 [i] 15:05 Vražedná čísla IV. 9 [i] 16:05 Vražedná čísla IV. 10 [i] 17:05 Medium I. 15 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 18 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 24 [i] 21:00 Tým Škorpión I. 19 [i] 21:55 Tým Škorpión I. 20 [i] 22:50 Cizinka I. 15 [i] 00:00 Cizinka I. 16 [i] 01:10 Tým Škorpión I. 19 [i] 02:00 Tým Škorpión I. 20 [i] 02:40 Cizinka I. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 15 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Dětské autosedačky,papírové květiny generátory 9 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Big Red Caddy, 2. část 18 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 12) 8 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Rychlý sporťák! 15 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 16 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Láska k módě 8 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 10 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 5): Prokletý pozemek 6 [i] 09:55 Zlato z Beringova moře (Series 4): Končím! 15 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Big Red Caddy, 2. část 18 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Porsche 914 5 [i] 12:35 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Oheň a voda 8 [i] 13:30 Aljašská železnice (Series 2): Napadeni medvědem 1 [i] 14:25 Aljašská železnice (Series 2): Horské nebezpečí 2 [i] 15:20 Aljašská železnice (Series 2): Na kolizní dráze 3 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Rychlý sporťák! 15 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 16 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Láska k módě 8 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Porsche 914 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 16 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Náhradní kolenní klouby, listové pružiny, levandulový olej, nýty 10 [i] 20:00 Nejhorší na světě (Series 1): Bouře 2 [i] 21:00 Nejpodivnější na světě (Series 1): Výbuchy 8 [i] 22:00 Berte to jako varování (Series 3): Kovbojové chaosu 7 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Boj s psanci 15 [i] 00:00 Nebezpečná dilemata (Series 1) 3 [i] 00:25 Nebezpečná dilemata (Series 1) 4 [i] 00:55 Werner Herzog v cele smrti (Series 2): Darlie Routierová 2 [i] 01:50 Nejhorší na světě (Series 1): Bouře 2 [i] 02:40 Nejpodivnější na světě (Series 1): Výbuchy 8 [i] 03:30 Berte to jako varování (Series 3): Kovbojové chaosu 7 [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Boj s psanci 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Kamily Magálové [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller III [i] 10:45 Kojak [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Pošta pro tebe [i] 15:40 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 7/9 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky: Slavnost 26/39 [i] 21:30 13. komnata Nadi Urbánkové [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Všechnopárty [i] 22:50 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:45 Profesionálové [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 DoktorKA [i] 02:00 Na stopě [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Vranka třípásá [i] 09:25 V zemi černých vdov [i] 10:20 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Arménie, země plná překvapení [i] 11:50 Planeta Země: Království ledu [i] 12:40 Chcete mě? ZJ [i] 13:05 Minuty z Krkonoš [i] 13:10 Ochránce 6/12 [i] 13:35 Reportáž z Aleutských ostrovů [i] 14:25 Speciální zbraně: Výbava superšpionů [i] 15:15 Pozor, ponorky! 1/2 [i] 16:05 Stroje - to je moje! [i] 16:10 Věda na vlastní kůži 27/50 [i] 17:05 Uvnitř lidského těla: Nepřátelský svět [i] 18:00 Život na pobřeží: Kostarika 7/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - Idiopatické střevní záněty [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: 24 hodin na planetě Zemi: Noc 2/2 [i] 20:55 Život se sopkami: Jak se s činností vulkánů na 3/7 [i] 21:50 Východní přísliby [i] 23:30 S gurmánem na cestách I.: Hokkaidó [i] 00:15 Batesův motel: Co je to s Normanem 3/10 [i] 00:55 Batesův motel 4/10 [i] 01:35 Hlasy strachu: Pouze pro Molučany 7/7 [i] 02:00 Dokud nás víra nerozdělí 2/6 [i] 02:30 Co slyší, kdo neslyší [i] 02:55 Srnčí hody [i] 03:15 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:25 Zašlapané projekty [i] 03:45 Babylon [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Lipina, Štáblovice [i] 04:55 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2974 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Láska vše překoná 632 [i] 11:30 Krok za krokem III 9 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VI 14 [i] 13:35 Odložené případy VII: Vzplanutí 17 [i] 14:35 Lovci zločinců III: Věrnost 18 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Noční můra 463 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Jahody se smetanou (2. část) 24 [i] 18:25 Ulice 2975 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Souboj Titánů [i] 22:20 Skála [i] 01:00 Atentát: Šancja 14 [i] 02:10 Lovci zločinců III: Věrnost 18 [i] 02:55 Mentalista III: Jahody se smetanou (2. část) 24 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Noční můra 463 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Poslední bitva 25 [i] 06:45 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Souboj Skywalkerů - Vader vítězí 7 [i] 07:15 M*A*S*H 217 [i] 08:00 M*A*S*H 218 [i] 08:55 M*A*S*H 219 [i] 09:25 Castle na zabití IV: Pes, přítel člověka 13 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Vražedný Oktoberfest 19 [i] 12:25 Policie Hamburk IV: Pohřešované štěstí 10 [i] 13:25 Komisař Rex V: Smrtící karta 11 [i] 14:35 Castle na zabití IV: Případ lovce pokladů 14 [i] 15:35 Inga Lindström: Cesta k tobě [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Smrtonosná past 1 [i] 23:05 Hitman [i] 01:05 Prostřeno! [i] 02:05 Místo činu: Mnichov: Vražedný Oktoberfest 19 [i] 03:50 Policie Hamburk IV: Pohřešované štěstí 10 [i] 04:35 Komisař Rex V: Smrtící karta 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 3-4/102 [i] 06:35 Sila 45 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 25/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Láska na druhý pokus 45-47 [i] 14:50 Nezlomná Valentína 84-85/142 [i] 16:45 Indická nevesta 19-20 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Odložený prípad VII. 8/22 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 Rande s celebritou [i] 23:10 Madisonské mosty [i] 01:50 Priatelia [i] 02:35 Krok za krokom [i] 03:00 Kým nás smrť nerozdelí [i] 03:20 Zneužitá [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 21 [i] 06:30 Okruh0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Jakub lhář0 [i] 14:05 Big Screen 22 [i] 14:20 Hook0 [i] 16:40 Big Screen 23 [i] 16:55 Předtucha0 [i] 18:30 Spiknutí: Echelon0 [i] 20:15 Dům na konci ulice0 [i] 22:00 Hostel0 [i] 23:35 Věc: Počátek0