Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Bez servítky [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:30 Kobra 11 XIII. 1/12 [i] 12:35 NCIS: Los Angeles II. 24/24 [i] 13:30 Monk II. 7/16 [i] 14:30 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista II. 8/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Zámena manželiek [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 00:00 Mentalista II. 8/23 [i] 00:55 Monk II. 7/16 [i] 01:45 Parížske zločiny 4/8 [i] 02:35 NCIS: Los Angeles II. 24/24 [i] 03:25 Dva a pol chlapa II. [i] 03:50 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Medicopter 117: Okradnutý [i] 06:25 TV ŠANCA [i] 06:50 Duel [i] 07:20 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:05 Správna Agáta II. 12/13 [i] 10:00 Medicopter 117: Let naslepo [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Jazdi Hlavou: Nehoda na diaľnici [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 24/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:55 Správna Agáta II. 13/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Rieka života: Stratená v Amazónii [i] 21:55 Julie Lescautová VIII.: Diplomatická imunita 2/6 [i] 23:20 Policajt: Arzén a starý koláč 6/10 [i] 00:05 Recept na život 24/65 [i] 00:50 Rieka života: Stratená v Amazónii [i] 02:15 Policajt: Arzén a starý koláč 6/10 [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Franklin [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:35 Indiánske rozprávky [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - WALLEY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Rimavské Brezovo [i] 09:05 Mojich sedem divov: Ján Štrasser [i] 09:40 Maďarský magazín [i] 10:05 Odkrývanie minulosti: Farební bohovia - estetika antiky [i] 10:35 Nebojme sa slovenčiny [i] 10:50 Šaty [i] 11:45 Jurošík [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Na severe [i] 13:25 Mraky nad strechou sveta [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Alexander Matuška-Za a proti [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Odkrývanie minulosti: Angkor Vat - záchrana chrámového mesta [i] 16:25 Ambulancia: Nové srdce (transplantáca srdca) [i] 17:00 Nie si sama [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 17:55 Encyklopédia slov.obcí: Abrahámovce [i] 18:10 Miestopis cechov a manufaktúr: Hrebenári z Radvane [i] 18:30 Necelebrity: Silvia Pápaiová [i] 18:45 Večerníček: Indiánske rozprávky [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - WALLEY [i] 19:05 Franklin [i] 19:15 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete I.: Nepál [i] 20:45 Futbal - Európska liga: Futbal - Európska liga [i] 23:00 VAT [i] 23:25 Polícia [i] 23:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Sklon k riskovaniu [i] 23:45 Profesionál [i] 00:00 Noc v archíve: Zima na lyžiach [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Malý hokejista [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Hostesky [i] 09:40 ZOO [i] 11:00 Profesionáli IV.: Košický zlatý poklad 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:40 Rodinné záležitosti: Dobrá suseda, Manažérka a smrad [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Rodičia na 110 percent [i] 21:15 INKOGNITO [i] 22:20 Dr. LUDSKY: Boh spánku 3 [i] 23:35 Haló 3 [i] 00:10 Podvodníci IV. 11 [i] 01:05 Agent VI. 5 [i] 02:00 Haló 3 [i] 02:25 KRIMI 02:50 NOVINY TV JOJ 03:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Hostesky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov 11 [i] 06:00 M*A*S*H 6 [i] 06:20 Vytunuj mi fáro [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci IV. 10 [i] 09:50 Biele goliere IV. 4 [i] 11:00 Kosti VIII. 13 [i] 12:05 M*A*S*H 7 [i] 12:50 Ničitelia mýtov 12 [i] 13:55 Faktor strachu V I. 3 [i] 14:55 Simpsonovci IV. 21,22/22 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:50 Vtierka Castle VI. 2 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 1/22 [i] 18:40 Simpsonovci V. 1,2/22 [i] 19:40 Profesionáli IV.: Krčma "U fízlú" 5 [i] 20:35 Unesená [i] 22:30 Hawaii 5.0 VI. 6 [i] 23:25 Ľudské orgány na predaj [i] 00:40 EUROMINÚTY [i] 01:40 Profesionáli IV.: Krčma "U fízlú" 5 [i] 02:20 Ničitelia mýtov II. 6 [i] 03:10 Ľudské orgány na predaj [i] 04:00 Prvé oddelenie [i] 04:20 Ako potrápiť rodičov IV. 11,12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem III. 9 [i] 07:15 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 19 [i] 08:15 Medium I. 12 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 10:15 Vražedná čísla IV. 8 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 19 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 20 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 14:10 Medium I. 12 [i] 15:10 Vražedná čísla IV. 8 [i] 16:05 Vražedná čísla IV. 9 [i] 17:05 Medium I. 13 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 17 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 21 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 23 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 21 [i] 00:00 Havaj 5-0 III. 23 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 23 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 14 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Aluminiové kánoe, dřevené misky, auta s přístupem pro kolečkové křeslo, marimby 8 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Big Red Caddy, 1. část 17 [i] 06:50 Pátrání po klasických autech (Series 7): Londýn nebo nic! 14 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 15 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Bláznivý převlek 7 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 9 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 5): Tvrdě za svým 5 [i] 09:55 Zlato z Beringova moře (Series 4): Špatné podmínky 14 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Big Red Caddy, 1. část 17 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Renault Alpine 4 [i] 12:35 Záhadná Země (Series 1): Krvavé jezero 1 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Sami doma 7 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Teď nebo nikdy 8 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Rozdělený klan 9 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Londýn nebo nic! 14 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Bláznivý převlek 7 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Renault Alpine 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 15 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Dětské autosedačky,papírové květiny generátory 9 [i] 20:00 Lovci odpadu (Series 7) 1 [i] 21:00 Likvidátor (Series 4): Posilovací stroje 13 [i] 21:30 Likvidátor (Series 4): Opatrnosti není nikdy dost 14 [i] 22:00 Války kontejnerů (Series 2) 7 [i] 22:30 Války kontejnerů (Series 2) 8 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Jak to dělají psanci 14 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 1): Klaďák ze Sonomy 3 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Vega poháněná oxidem dusným 3 [i] 01:50 Lovci odpadu (Series 7) 1 [i] 02:40 Likvidátor (Series 4): Posilovací stroje 13 [i] 03:05 Likvidátor (Series 4): Opatrnosti není nikdy dost 14 [i] 03:30 Války kontejnerů (Series 2) 7 [i] 03:55 Války kontejnerů (Series 2) 8 [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Jak to dělají psanci 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller III [i] 10:45 Kojak [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Medvěd [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Gejzír [i] 22:45 Taggart [i] 23:35 Motiv [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:50 Objektiv [i] 01:20 Toulavá kamera [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 6/9 [i] 09:25 Neviditelné světy: Mimo naše rozlišovací schopnosti [i] 10:20 Vesmír: Ztroskotání na Marsu [i] 11:05 Pilulky, pudry, balzámy - historie farmacie [i] 12:00 Na pomoc životu - Idiopatické střevní záněty [i] 12:15 Chcete je? ZJ [i] 12:25 Příběhy domů: Dům U sedmi lomenic [i] 12:40 Rotterdam brána Evropy [i] 13:15 Modrá tajemství: Maledivy - podmořský ráj [i] 14:10 Pozor, ponorky! 1/2 [i] 15:00 Věda na vlastní kůži 26/50 [i] 15:55 Příběhy zbraní: M-16 [i] 16:45 Památné bitvy: Alexandr Veliký [i] 17:35 Hlasy strachu: Pouze pro Molučany 7/7 [i] 18:00 S gurmánem na cestách I.: Kuba [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Ochránce 6/12 [i] 19:25 Francie s ozvěnou domova [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Arménie, země plná překvapení [i] 20:55 Cestománie [i] 21:25 Skrytý potenciál: Andrea Hermová a [i] 22:00 Nabručení: Ve zbrani [i] 22:25 Největší z Čechů [i] 00:05 Californication VII: Úsměv 7/12 [i] 00:35 Folklorika [i] 01:00 Babylon [i] 01:25 Chcete mě? ZJ [i] 01:55 Občan Aristokrat [i] 02:20 Abeceda komunistických zločinů [i] 02:35 Zašlapané projekty [i] 02:55 Mrtvé studny [i] 03:10 Divnopis [i] 03:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:40 Na skládce [i] 03:55 Sabotáž [i] 04:20 Babylon [i] 04:50 Stroje - to je moje! [i] 04:55 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2973 [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:30 Krok za krokem III 8 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VI 13 [i] 13:35 Odložené případy VII: Osudový pád 16 [i] 14:35 Lovci zločinců III: Zlom 17 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Zabiju tě! 462 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Jahody se smetanou (1. část) 23 [i] 18:25 Ulice 2974 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Láska vše překoná 632 [i] 21:35 Prásk [i] 22:20 Příkaz k popravě [i] 00:05 Lovci zločinců III: Zlom 17 [i] 01:00 Mentalista III: Jahody se smetanou (1. část) 23 [i] 01:45 Krok za krokem III 8 [i] 02:10 Odložené případy VII: Osudový pád 16 [i] 03:15 Áčko: Přestaň se toulat, máš rodinu [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Zabiju tě! 462 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Znovuzrozený 24 [i] 06:45 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Útok na Coruscant 6 [i] 07:15 M*A*S*H 215 [i] 08:00 M*A*S*H 216 [i] 08:55 M*A*S*H 217 [i] 09:25 Castle na zabití IV: Spiknutí 12 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Malíček 18 [i] 12:25 Policie Hamburk IV: Rybí válka 9 [i] 13:25 Komisař Rex V: Studený jako led 10 [i] 14:35 Castle na zabití IV: Pes, přítel člověka 13 [i] 15:35 Inga Lindström: Hanna a její narozeniny [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kdo je kdo? [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:40 Gondíci s. r. o. [i] 23:45 Prostřeno! [i] 00:45 Místo činu: Mnichov: Malíček 18 [i] 02:40 Policie Hamburk IV: Rybí válka 9 [i] 03:25 Komisař Rex V: Studený jako led 10 [i] 04:15 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Sila osudu 1-2/102 [i] 06:40 Sila 44 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 24/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Láska na druhý pokus 43-44 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 82-83/142 [i] 16:45 Indická nevesta 17-18 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Odložený prípad VII. 7/22 [i] 20:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 12/19 [i] 21:40 Láska na druhý pokus 45-47 [i] 00:50 Priatelia [i] 01:30 Krok za krokom [i] 01:55 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:15 Frasier [i] 02:35 Adela show [i] 03:15 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 18 [i] 06:00 Big Screen 19 [i] 06:30 Hříbě0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Tvář anděla0 [i] 14:00 Umírající zvíře0 [i] 15:50 Big Screen 20 [i] 16:05 Hook0 [i] 18:25 Jakub lhář0 [i] 20:25 Předtucha0 [i] 22:00 V zajetí teroru0