TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:50 Bez servítky [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:35 Kobra 11 XII. 10/10 [i] 12:35 NCIS: Los Angeles II. 23/24 [i] 13:30 Monk II. 6/16 [i] 14:30 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista II. 7/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:40 Kredenc [i] 23:15 Bluf 2/10 [i] 00:10 Mentalista II. 7/23 [i] 01:05 Monk II. 6/16 [i] 01:50 Parížske zločiny 3/8 [i] 02:45 NCIS: Los Angeles II. 23/24 [i] 03:30 Dva a pol chlapa II. [i] 03:50 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Medicopter 117: Mikádo [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:05 Správna Agáta II. 11/13 [i] 10:00 Medicopter 117: Okradnutý [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:50 Recept na život 23/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:55 Jazdi Hlavou: Nehoda na diaľnici [i] 17:00 Správna Agáta II. 12/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov: AS Rím - Real Madrid [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Recept na život 23/65 [i] 00:10 Kolonáda II. 6/13 [i] 01:10 Komisár Montalbano: Rovnaké podmienky [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:20 Slovak Fashion Night [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Franklin [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:35 Indiánske rozprávky [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - BIELA LOĎ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Rimavské Janovce [i] 09:05 Trezor: Jozef Cíger-Hronský [i] 09:30 Ukrajinský magazín [i] 10:00 Boj o prežitie: Boj o prežite - Zabudnuté plemená [i] 10:30 Nebojme sa slovenčiny [i] 10:45 Celý deň obchádzam panelák [i] 11:45 Jurošík [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:35 Veľký príbeh Paríža [i] 13:25 Škandálni impresionisti [i] 14:20 Od veci: O Janovi Budařovi [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Mojich sedem divov [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Odkrývanie minulosti: Farební bohovia - estetika antiky [i] 16:25 Halali [i] 17:00 Nie si sama [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Portréty vedcov : RNDr. Zuzana Horváthová, PhD. [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 17:55 Encyklopédia slov.obcí: Veľké Rovné-Dlhé Pole [i] 18:10 Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri kožušín [i] 18:30 Necelebrity: Ján Bartko [i] 18:45 Večerníček: Indiánske rozprávky [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - BIELA LOĎ [i] 19:05 Franklin [i] 19:15 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Náš veľký modrý dvor: Nový Zéland: Na severe [i] 20:55 Mraky nad strechou sveta [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Umenie [i] 23:10 Kinorama [i] 23:35 Ladomírske morytáty a legendy [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Vianočná pečienka [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Virtuálne manželstvo [i] 09:40 ZOO [i] 11:00 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 1/30 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:40 Rodinné záležitosti: Zberateľ, Romeo a Júlia z Lúčok [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 22:00 Dovidenia, stará mama! 2 [i] 22:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 6 [i] 23:40 Rodinné záležitosti: Zberateľ, Romeo a Júlia z Lúčok [i] 01:00 Podvodníci IV. 10 [i] 02:00 Agent VI. 4 [i] 02:35 KRIMI 03:00 NOVINY TV JOJ 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ: Vianočná pečienka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov 10 [i] 06:00 M*A*S*H 5 [i] 06:25 Vytunuj mi fáro [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci IV. 9 [i] 09:50 Biele goliere IV. 3 [i] 11:00 Kosti VIII. 12 [i] 12:05 M*A*S*H 6 [i] 12:50 Ničitelia mýtov 11 [i] 13:55 Faktor strachu V I. 2 [i] 14:55 Simpsonovci IV. 19,20 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:50 Vtierka Castle VI. 1/23 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 19/19 [i] 18:40 Simpsonovci IV. 21,22/22 [i] 19:40 Profesionáli IV.: Zamilovaná Skarlet 4 [i] 20:35 Akty X - Návrat - CELOSVETOVÁ PREMIÉRA 5 [i] 21:25 Kuriér II. 3 [i] 22:25 Graceland 6 [i] 23:25 Filantrop 8/8 [i] 00:25 EUROMINÚTY [i] 01:25 Profesionáli IV.: Zamilovaná Skarlet 4 [i] 02:05 Akty X - Návrat 5 [i] 02:50 Graceland 6 [i] 03:35 Filantrop 8/8 [i] 04:15 ZOO [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 17 [i] 08:05 Medium I. 11 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 10:05 Vražedná čísla IV. 7 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 17 [i] 12:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 18 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 14:05 Medium I. 11 [i] 15:05 Vražedná čísla IV. 7 [i] 16:05 Vražedná čísla IV. 8 [i] 17:00 Medium I. 12 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 16 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 19 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 20 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 7 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 10 [i] 22:55 Tým Škorpión I. 17 [i] 23:55 Tým Škorpión I. 18 [i] 00:50 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 7 [i] 01:45 Tým Škorpión I. 17 [i] 02:30 Tým Škorpión I. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 13 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Papírové deštníky, uhlí, sedadla do letadel urny 7 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Cutlass Lowrider, 2. část 16 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 12) 6 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Mama Mia! 13 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 14 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dárek k narozeninám 6 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 8 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 5): Loď Vikingů 4 [i] 09:55 Zlato z Beringova moře (Series 4): Táta řídí Cadillac 13 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Cutlass Lowrider, 2. část 16 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): BMW M5 3 [i] 12:35 Nejhorší na světě (Series 1): Výpravy 3 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 6): Nárazová bariéra v New Orleans 3 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 6): Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiru 4 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 6): Jihoafrický zlatý důl 5 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Mama Mia! 13 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 14 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dárek k narozeninám 6 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): BMW M5 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 14 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Aluminiové kánoe, dřevené misky, auta s přístupem pro kolečkové křeslo, marimby 8 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12): Desoto Firedome 8 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 6) 2 [i] 22:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Volvo 850 T5R 5 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Samé bouračky 13 [i] 00:00 Hon na nestvůry (Series 1): Hostina nebo hladomor 3 [i] 00:55 Muž velkých ryb (Series 1): Kongo 3 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12): Desoto Firedome 8 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 6) 2 [i] 03:30 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Volvo 850 T5R 5 [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Samé bouračky 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller II [i] 10:45 Kojak [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Úklid [i] 15:00 Kojak [i] 15:50 Hubert a Staller III [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:05 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Brácha za všechny peníze [i] 23:25 Kriminálka Paříž [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Rozsudek II. [i] 01:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:10 Pod pokličkou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: 24 hodin na planetě Zemi: Den 1/2 [i] 09:50 Minuty z Krkonoš [i] 09:55 Druhá světová válka v barvě: Bod obratu [i] 10:45 Bitva o Midway [i] 11:05 Náš venkov: Pémci [i] 11:35 Za našima humny: Boleradice [i] 12:00 Folklorika [i] 12:30 Život na pobřeží: Nový Zéland 6/10 [i] 13:15 Království divočiny: Vranka třípásá [i] 13:40 Evropa dnes [i] 14:10 Pilulky, pudry, balzámy - historie farmacie [i] 15:00 Uvnitř lidského těla: Jak přežít [i] 15:50 Klíč [i] 16:20 Pozoruhodné Jordánsko [i] 17:10 Kolem světa po obratníku Raka: Neobyčejná výprava z Egypta přes 3/6 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Stroje - to je moje! [i] 19:30 Příběhy domů: Dům, který má duši [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Katar, perla budoucnosti [i] 21:00 Na cestě po jihoafrické Mpumalanze [i] 21:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 6/9 [i] 21:55 Trabantem Jižní Amerikou 6/12 [i] 22:25 Dům z karet 6/13 [i] 23:15 Hra o trůny II: Muž beze cti 7/10 [i] 00:10 Queer: Pornogeografie [i] 00:35 Batesův motel: Nejdřív máš sen, pak zemřeš 1/10 [i] 01:20 Batesův motel 2/10 [i] 02:00 Skrytý potenciál: Jan Lačňák a [i] 02:30 Matkou po třicítce [i] 03:00 Porodní bába [i] 03:15 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:30 Zašlapané projekty [i] 03:50 Babylon [i] 04:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:40 Ztracené adresy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2972 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsem na odpis 631 [i] 11:30 Krok za krokem III 7 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VI 12 [i] 13:35 Odložené případy VII: Dvě svatby 15 [i] 14:35 Lovci zločinců III: Paměťová stopa 16 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Blecha v kožichu 461 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Rapsodie v rudém 22 [i] 18:25 Ulice 2973 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:40 Kriminálka Las Vegas XV: Útočný úhel 11 [i] 22:45 Do hlubiny 2 [i] 00:35 Lovci zločinců III: Paměťová stopa 16 [i] 01:25 Mentalista III: Rapsodie v rudém 22 [i] 02:10 Krok za krokem III 7 [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Blecha v kožichu 461 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Cesta do nové budoucnosti 23 [i] 06:45 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Honba za holokrony 5 [i] 07:15 M*A*S*H 213 [i] 08:00 M*A*S*H 214 [i] 08:55 M*A*S*H 215 [i] 09:25 Castle na zabití IV: Dokud nás smrt nerozdělí 11 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Ztracené dítě 17 [i] 12:25 Policie Hamburk IV: Dvojí život 8 [i] 13:25 Komisař Rex V: Únos dítěte 9 [i] 14:35 Castle na zabití IV: Spiknutí 12 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Ať půjdeš kamkoli [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Modelka na půl úvazku 46 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Místo činu: Mnichov: Ztracené dítě 17 [i] 02:35 Policie Hamburk IV: Dvojí život 8 [i] 03:20 Komisař Rex V: Únos dítěte 9 [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Vojna Monteovcov 127-128/128 [i] 06:30 Sila 43 [i] 07:25 Tisíc a jedna noc 23/183 [i] 08:55 Veštiareň [i] 10:40 Céline Dion: Strhujúce turné [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 80-81/142 [i] 16:45 Indická nevesta 15-16 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Odložený prípad VII. 6/22 [i] 20:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 11/19 [i] 21:40 Láska na druhý pokus 43-44 [i] 23:45 Stratená duša II. 10/22 [i] 00:45 Priatelia