Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Bez servítky [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 XII. 9/10 [i] 12:40 NCIS: Los Angeles II. 22/24 [i] 13:30 Monk II. 5/16 [i] 14:30 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista II. 6/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 22:50 Rodinné prípady [i] 23:50 Mentalista II. 6/23 [i] 00:45 Monk II. 5/16 [i] 01:40 Parížske zločiny 2/8 [i] 02:25 NCIS: Los Angeles II. 22/24 [i] 03:05 Dva a pol chlapa II. [i] 03:25 Kredenc [i] 03:50 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Počasie [i] 05:45 Medicopter 117: Štvrtý element [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:25 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:00 Jazdi Hlavou: Nehoda na diaľnici [i] 09:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Medicopter 117: Mikádo [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:40 Recept na život 22/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 16:55 Správna Agáta II. 11/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:05 Dom podozrivých 4/4 [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Inšpekcia 4/24 [i] 23:40 Recept na život 22/65 [i] 00:30 Dom podozrivých 4/4 [i] 01:20 Autosalón [i] 01:45 Reportéri [i] 02:15 Občan za dverami [i] 02:40 Svet v obrazoch [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Macko Uško [i] 07:25 Indiánske rozprávky [i] 07:30 Zázračný miniateliér [i] 07:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - MLIEKO [i] 07:45 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Kraskovo [i] 09:05 Svetový skautský Moot Mexiko 2OOO [i] 09:35 Národnostný magazín: Nemecký [i] 10:05 Boj o prežitie: Boj o prežitie - Bobry - príliš chránené či prehnane prenasledované? [i] 10:35 Rátanie havranov [i] 11:40 Jurošík [i] 11:50 Jurošík: Jurošík a perníková chalúpka [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:15 Leopold Haverl jubiluje: Život ako rieka ... [i] 13:40 Medveď [i] 14:30 Kinorama [i] 14:55 Z albumu Dvojky: Trezor [i] 15:30 Ukrajinský magazín [i] 16:00 Boj o prežitie: Boj o prežite - Zabudnuté plemená [i] 16:30 Tempo [i] 16:45 Test magazín [i] 17:00 Nie si sama [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 HiSTORY [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Encyklopédia slov.obcí: Nižná a Vyšná Boca [i] 18:10 Miestopis cechov a manufaktúr: Kolári [i] 18:35 Necelebrity: Peter Molitoris [i] 18:45 Večerníček: Indiánske rozprávky [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - MLIEKO [i] 19:05 Franklin [i] 19:15 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Veľký príbeh Paríža [i] 21:00 Škandálni impresionisti [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Večera s Havranom [i] 23:55 Festivaly 2015: CIRKUL ´ART [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Zobrala mi klavír aj syna [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Nemôže mať dve matky [i] 09:45 ZOO [i] 11:00 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16/16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:40 Rodinné záležitosti: Tajomná láska, Voyeur [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 22:00 Dovidenia, stará mama! 1 [i] 22:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII 5 [i] 23:40 Rodinné záležitosti: Tajomná láska, Voyeur [i] 01:00 Podvodníci IV. 9 [i] 02:00 Agent VI. 3 [i] 02:40 KRIMI 03:00 NOVINY TV JOJ 03:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ: Nemôže mať dve matky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Ničitelia mýtov 9 [i] 06:00 M*A*S*H 4 [i] 06:25 Vytunuj mi fáro [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci IV. 8 [i] 09:50 Biele goliere IV. 2 [i] 11:00 Kosti VIII. 11 [i] 12:05 M*A*S*H 5 [i] 12:50 Ničitelia mýtov 10 [i] 13:55 Faktor strachu V I. 1/23 [i] 14:55 Simpsonovci IV. 17,18 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:50 Vtierka Castle IV. 23/23 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 18 [i] 18:40 Simpsonovci IV. 19,20 [i] 19:40 Profesionáli IV.: Koniec sveta 3 [i] 20:35 Práskač [i] 22:55 Gigantické presuny IV. 4,5 [i] 00:55 EUROMINÚTY [i] 01:55 Profesionáli IV.: Koniec sveta 3 [i] 02:35 Gigantické presuny IV. 4,5 [i] 04:05 Prvé oddelenie [i] 04:25 Ako potrápiť rodičov IV. 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 15 [i] 08:00 Medium I. 10 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 14 [i] 10:00 Vražedná čísla IV. 6 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 15 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 16 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 14 [i] 14:00 Medium I. 10 [i] 15:00 Vražedná čísla IV. 6 [i] 16:00 Vražedná čísla IV. 7 [i] 17:00 Medium I. 11 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 15 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 17 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 18 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 7 [i] 21:55 Myšlenky zločince IX. 8 [i] 22:50 Poslové I. 7 [i] 23:45 Vražedná čísla V. 9 [i] 00:40 Myšlenky zločince IX. 7 [i] 01:35 Myšlenky zločince IX. 8 [i] 02:20 Poslové I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Želatinové kapsle, pružinové houpačky, mražené palačinky, přírodní guma 6 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Cutlass Lowrider, 1. část 15 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 12) 5 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Hvězdy a jejich auta 12 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Babiččina Galaxie 13 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Je to jako archeologie 5 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 7 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 5): Zlatý hoch 3 [i] 09:55 Zlato z Beringova moře (Series 4): Nikdo nezůstane pozadu 12 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Cutlass Lowrider, 1. část 15 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Morgan 2 [i] 12:35 Kubánský chróm (Series 1): Zamrzlí v čase 1 [i] 13:30 Extrémní sběrači aut (Series 2): Pán mandlí 1 [i] 14:25 Extrémní sběrači aut (Series 2): Zrestaurovaný Thunderbird 2 [i] 15:20 Extrémní sběrači aut (Series 2): Skrýš 3 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Hvězdy a jejich auta 12 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Babiččina Galaxie 13 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Je to jako archeologie 5 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Morgan 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 13 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Papírové deštníky, uhlí, sedadla do letadel urny 7 [i] 20:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Deadline 6 [i] 21:00 Zlatá horečka (Series 6): Sen o eldorádu 7 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Hlavně potřebujeme vodu 9 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Podařené kusy 12 [i] 00:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Rozchody jsou těžké 7 [i] 00:55 Aljašská železnice (Series 2): Napadeni medvědem 1 [i] 01:50 Zlato z Beringova moře (Series 5): Deadline 6 [i] 02:40 Zlatá horečka (Series 6): Sen o eldorádu 7 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Hlavně potřebujeme vodu 9 [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Podařené kusy 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller II [i] 10:45 Kojak [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Beruška [i] 15:00 Kojak [i] 15:50 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:20 Hercule Poirot [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:05 Na stopě [i] 23:30 Kriminálka Paříž [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Banánové rybičky [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:20 Sváteční slovo kastelána a varhaníka Marka Buše [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kolem světa po obratníku Raka: Neobyčejná výprava z Egypta přes 3/6 [i] 10:00 Planeta Země: Království ledu [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete je? ZJ [i] 11:50 Auto Moto Revue [i] 12:20 Laurel a Hardy: Bláznivej jak liška [i] 12:40 Nabručení: Zahraj si to sám [i] 13:10 Letecká esa: Stíhači z Tuskegee [i] 14:00 Život se sopkami 2/7 [i] 14:50 Pozor, ponorky! 1/2 [i] 15:45 Vesmír: Ztroskotání na Marsu [i] 16:30 Neviditelné světy: Mimo naše rozlišovací schopnosti [i] 17:20 Modrá tajemství: Maledivy - podmořský ráj [i] 18:15 Trabantem Jižní Amerikou: Dálnice duchů 5/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Skrytý potenciál: Jan Lačňák a [i] 19:25 Zatopené osudy: Šance [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letecké katastrofy: Poslední poryv [i] 20:50 Dům z karet 6/13 [i] 21:45 Zámek v Čechách [i] 23:20 Californication VII: Úsměv 7/12 [i] 23:50 Krehká identita [i] 01:00 Křesťanský magazín [i] 01:30 Náš venkov: Pémci [i] 01:55 Velmi blízká setkání [i] 02:20 Země hypermarketům zaslíbená [i] 02:50 Abeceda komunistických zločinů [i] 03:00 Zašlapané projekty [i] 03:20 Babylon [i] 03:45 Richard [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2971 [i] 10:15 Byl jednou jeden polda [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk VI 11 [i] 13:35 Odložené případy VII: Proměna 14 [i] 14:35 Lovci zločinců III: Volání o pomoc 15 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Čas na zázraky 460 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Odstrčený syn 21 [i] 18:25 Ulice 2972 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsem na odpis 631 [i] 21:40 Víkend: Zahřívací kolo [i] 22:50 Kriminálka Miami X: Nebožtík 2 [i] 23:35 Černá listina II: Karakurt č. 55 21 [i] 00:30 Lovci zločinců III: Volání o pomoc 15 [i] 01:25 Mentalista III: Odstrčený syn 21 [i] 02:10 Atentát: Vražda v cele 13 [i] 03:15 Kolotoč [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Čas na zázraky 460 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Boj o Robotonii 22 [i] 06:45 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Útěk z chrámu Jediů 4 [i] 07:15 M*A*S*H 211 [i] 08:00 M*A*S*H 212 [i] 08:55 M*A*S*H 213 [i] 09:25 Castle na zabití IV: V poutech 10 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Anděl smrti 16 [i] 12:25 Policie Hamburk IV: Zelenáč 7 [i] 13:25 Komisař Rex V: Sisi 8 [i] 14:35 Castle na zabití IV: Dokud nás smrt nerozdělí 11 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Když srdce pláče [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kulový blesk [i] 22:05 Očima Josefa Klímy [i] 22:50 Prostřeno! [i] 23:50 Místo činu: Mnichov: Anděl smrti 16 [i] 01:40 Policie Hamburk IV: Zelenáč 7 [i] 02:25 Komisař Rex V: Sisi 8 [i] 03:15 Čas snů 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Vojna Monteovcov 126/128 [i] 06:40 Sila 42 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 22/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Láska na druhý pokus 41-42 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 78-79/142 [i] 16:45 Indická nevesta 13-14 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:35 Priatelia [i] 19:30 Odložený prípad VII. 5/22 [i] 20:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 10/19 [i] 21:30 GRAMMY 2016 [i] 23:00 Céline Dion: Strhujúce turné [i] 01:25 Priatelia [i] 01:50 Krok za krokom [i] 02:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:30 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 26 [i] 06:00 Big Screen 1 [i] 06:30 Albert Nobbs0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Merlinův učeň0 [i] 13:35 Merlinův učeň0 [i] 15:10 Vášeň v tanci0 [i] 17:05 Ztracen v Arménii0 [i] 18:50 Odpor0 [i] 21:00 První republika 7 [i] 22:00 Královský víkend0 [i] 23:35 Libertin0