Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:10 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:35 Kung Fu Panda III. [i] 08:00 Scooby-Doo a škola príšeriek [i] 10:00 Harry Potter a Dary smrti 1 (HD) [i] 13:00 Parlamentné voľby 2016 - Diskusia [i] 14:10 CHART SHOW [i] 16:15 Kredenc [i] 16:45 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Valentínsky Madagaskar [i] 20:40 Hriešny tanec (HD) [i] 22:45 Mysli ako muž (HD) [i] 01:20 Hriešny tanec (HD) [i] 03:00 Mysli ako muž (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Počasie [i] 06:40 Indiánske rozprávky [i] 06:45 Macko Uško [i] 06:55 Franklin [i] 07:05 Pingu [i] 07:15 Šmolkovia [i] 07:25 Garfield IV. [i] 07:40 Franklin a priatelia: Franklin a púšťanie šarkana [i] 07:55 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:20 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 Spadla z oblakov: Tajomník 7/13 [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Nehoda na diaľnici [i] 10:05 Mláďatká [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:25 Občan za dverami [i] 14:00 Agatha Christie : Poirot: Veľká štvorka [i] 15:25 Zlatá klasika: "Eva tropí hlouposti" [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kolonáda II. 6/13 [i] 21:25 Zátoka nádejí III. 5/12 [i] 22:10 Zátoka nádejí III. 6/12 [i] 22:50 Agatha Christie : Poirot: Veľká štvorka [i] 00:20 O 5 minút 12 [i] 01:55 Zátoka nádejí III. 5/12 [i] 02:40 Zátoka nádejí III. 6/12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Televíkend [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 09:00 Halali [i] 09:25 Test magazín [i] 09:35 Slovenský raj [i] 10:00 Služby Božie na 1. pôstnu nedeľu [i] 11:20 Matej Bel [i] 12:10 Família: Família - Keď láska predsa len príde ... [i] 12:40 Spišský rebel [i] 13:35 Orientácie [i] 14:15 Tajomstvá múzeí III.: Národné námornícke múzeum v Londýne [i] 15:00 Folklórny festival Heľpa 2015: Vrch Hrona II. [i] 16:15 Duša spoločnosti [i] 16:50 Herecké legendy: Juraj Kukura [i] 17:05 Nebezpečné známosti [i] 18:45 Večerníček: Indiánske rozprávky [i] 18:50 Macko Uško [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - KTO JE VIAC [i] 19:00 Franklin [i] 19:15 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Katarína Veľká 9/10 [i] 20:50 Wallander: Vrahovia bez tváre [i] 22:20 Malé životné etudy [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:40 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:25 Dedičstvo kráľa Artuša [i] 09:35 Káčerovo [i] 10:00 Kosti X. 6 [i] 11:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA: CELEBRITNÁ VÝZVA [i] 12:25 15 MINÚT. KUCHÁR [i] 13:10 X-Men 2 [i] 15:55 Princezná a netvor [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Práskač [i] 23:00 Mimo zákona [i] 00:55 Kickboxer 2: Cesta späť [i] 02:30 Ong Bak: Záverečný duel [i] 04:00 NOVINY TV JOJ 04:40 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 Tajomstvá druhej svetovej vojny [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:00 Simpsonovci IV. 13,14 [i] 10:10 Hviezdna brána: Atlantída 11,12 [i] 12:15 Faktor strachu III. 31,32 [i] 14:15 Simpsonovci XIII.: - MARATÓN [i] 16:45 Hrochy v Afrike [i] 18:45 Simpsonovci IV. 15,16 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. 8 [i] 20:35 Horúce strely [i] 22:20 Adam hľadá Evu 11/11 [i] 23:10 Črepiny [i] 00:30 EUROMINÚTY [i] 01:30 Zajtra zomrieš [i] 03:00 Adam hľadá Evu 11/11 [i] 03:40 Črepiny [i] 04:40 Kutyil s.r.o. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 40 [i] 07:30 Vražedná čísla V. 15 [i] 08:30 Vražedná čísla V. 16 [i] 09:25 Falco II. 4 [i] 10:30 Profesor v ringu 1 [i] 12:30 Kráska a zvíře III. 11 [i] 13:25 Kráska a zvíře III. 12 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 14 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 15 [i] 16:10 Království I. 17 [i] 17:05 Království I. 18 [i] 18:00 Medium II. 14 [i] 19:00 Medium II. 15 [i] 20:00 Sestra Hawthornová III. 6 [i] 21:00 Poznáš, až to přijde? 1 [i] 23:15 Medium II. 12 [i] 00:15 Strážce pořádku II. 8 [i] 01:15 Profesor v ringu 1 [i] 03:10 Strážce pořádku II. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Vidět rudě 2 [i] 05:35 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Skutečné osobnosti 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 7): Káva bez kofeinu/uzené potraviny/vodní trysky 16 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1): 71 Holy Grail Cuda/Sbohem Malej Richarde 14 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 3): (Díl 19) 19 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Domácí katastrofy 29 [i] 09:05 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Volvo 850 T5R 5 [i] 09:55 Vzestup strojů (Series 1): Těžkotonážní helikoptéra 5 [i] 10:50 Troy (Series 2) 1 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 13 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 1 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1): Klid 7 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Scott v malém 8 [i] 13:30 Králové aukcí (Series 3): Clay Walker zavítá do Gallery 63 13 [i] 13:55 Králové aukcí (Series 3): Masážní pás/obrovská starožitná výkladní skříň 14 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Jsi na nic 21 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Žihadlo Stingray 22 [i] 15:20 Extrémní sběrači aut (Series 2): Zrestaurovaný Thunderbird 2 [i] 16:15 Kubánský chróm (Series 1): Zamrzlí v čase 1 [i] 17:10 Rození obchodníci (Series 12): Best Of 20 [i] 18:05 Rychle a hlasitě (Series 1): Šílenství kolem modelu A 1 [i] 19:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Západní Papua 2 [i] 20:00 Válečníci z Tichomoří (Series 1) 2 [i] 21:00 Hledači říčních diamantů (Series 1) 1 [i] 22:00 Sean Conway - Běh přes Británii (Series 1) 2 [i] 23:00 Hon na nestvůry (Series 1): Hostina nebo hladomor 3 [i] 00:00 Muž velkých ryb (Series 1): Mongolsko 2 [i] 00:55 Nebezpečné ostrovy (Series 1): Ostrov medvědů grizzly 3 [i] 01:50 Válečníci z Tichomoří (Series 1) 2 [i] 02:40 Hledači říčních diamantů (Series 1) 1 [i] 03:30 Sean Conway - Běh přes Británii (Series 1) 2 [i] 04:20 Hon na nestvůry (Series 1): Hostina nebo hladomor 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Neobyčejné životy [i] 07:20 Limonádový Joe aneb Koňská opera [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Dynastie Nováků: Ztracené dítě 7/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Bronzová koruna [i] 14:05 Perly a růže [i] 14:35 Sedm žen Alfonse Karáska [i] 15:15 Alfons Karásek v lázních [i] 16:00 Hříchy pro pátera Knoxe: Justiční omyl 4/10 [i] 17:00 Brácha za všechny peníze [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Vejška [i] 21:15 168 hodin [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Samotáři [i] 23:40 Komisař Moulin [i] 01:05 Manéž Bolka Polívky [i] 02:20 Banánové rybičky [i] 02:45 Žiješ jenom 2x [i] 03:10 Hobby naší doby [i] 03:40 13. komnata Kamily Magálové [i] 04:05 Sváteční slovo kastelána a varhaníka Marka Buše [i] 04:10 Muzikály na cestách [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Život na pobřeží: Nový Zéland 6/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá, škola! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1082/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Po kolejích na Petřín [i] 09:35 Trabantem Jižní Amerikou: Dálnice duchů 5/12 [i] 10:00 Speciální zbraně: Útok z moře [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? ZJ [i] 12:10 Počesku [i] 12:20 Království divočiny: Vranka třípásá [i] 12:50 Francie s ozvěnou domova [i] 13:05 Sváteční slovo kastelána a varhaníka Marka Buše [i] 13:15 Křesťanský magazín [i] 13:40 Uchem jehly [i] 14:05 Dokud nás víra nerozdělí 2/6 [i] 14:35 Život se sopkami 2/7 [i] 15:25 Na cestě po Tokiu [i] 15:55 Kolem světa po obratníku Raka: Neobyčejná výprava z Egypta přes 3/6 [i] 16:55 Na plovárně s Marianem Jelínkem [i] 17:25 Planeta Země: Království ledu [i] 18:15 Ochránce 6/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nabručení: Zahraj si to sám [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 El Dorado [i] 22:05 Hlava 22 [i] 00:05 Krehká identita [i] 01:20 Tycho Brahe [i] 02:20 Babylon [i] 02:45 Pozdní sběr [i] 03:10 Ta naša kapela [i] 03:40 Poutní místa: Bozkov [i] 04:00 Na moll... [i] 04:35 Prolínání světů: Krása [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Jake a piráti ze Země Nezemě 23 [i] 06:55 Monstra vs. Vetřelci 9 [i] 07:20 Myšák Stuart Little 5 [i] 07:45 Looney Tunes: Úžasná Show II 3 [i] 08:10 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 10 [i] 08:40 Sněhurka [i] 09:55 Zvěřinec [i] 10:30 Gympl s (r)učením omezeným: Eliška ráda divočinu 62 [i] 11:55 Hříšný tanec 2 [i] 13:35 Hop - a je tu lidoop [i] 15:15 Byl jednou jeden polda [i] 17:05 Na sv. Valentýna [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Na vodě: Milej kluk 2 [i] 21:30 Střepiny [i] 22:10 Skandální odhalení [i] 00:40 Kriminálka Las Vegas IV: Jako motýl [i] 01:25 Volejte Novu [i] 01:55 Áčko: Jsem génius , a nikdo mi to nevěří [i] 02:40 Kolotoč [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Eliška ráda divočinu 62 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Astro Boy II: Vzpoura robotů 20 [i] 07:05 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky 1 [i] 07:35 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Hrozba Sithů 2 [i] 08:05 Tajemství války: Válka v Zálivu: Tajemství skrytá v písku 16 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Tři mušketýři I: Výzva 8 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Božské dorty od Markéty [i] 12:20 Big Ben III: Vrah milenců 12 [i] 14:25 Přístav: Náš báječný rozvod 44 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru IX: Hon na lišku [i] 18:00 Češi na cestách [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: Mimo realitu 2 [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:50 Láska nezná hranic 1/2 [i] 00:55 Zrozeni k zabíjení? V: Peter Sutcliffe 6 [i] 01:55 Tajemství války: Válka v Zálivu: Tajemství skrytá v písku 16 [i] 02:55 Vraždy v Midsomeru IX: Hon na lišku [i] 04:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Roseanne VI. 23-24/25 [i] 05:45 Rosamunde Pilcherová: Túžba srdca [i] 07:30 Frasier [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Taká obyčajná rodinka III. 14-15/24 [i] 11:35 Roztomilé mrchy IV. 19-21/25 [i] 15:00 Gossip Girl V. 15-17/24 [i] 17:50 Katy Perry: Kúsok zo mňa [i] 20:00 Skutočný príbeh: Únos Natasche Kampuschovej [i] 22:15 LET´S DANCE [i] 01:05 Katy Perry: Kúsok zo mňa [i] 02:35 One Direction: This is Us [i] 04:05 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 23 [i] 06:30 George Harrison: Living in the Material World0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Odvážný Crusoe 11 [i] 12:55 Císař Augustus 2 [i] 13:45 Síť 2.00 [i] 15:20 O smyslu života0 [i] 17:00 Odsouzení0 [i] 18:50 New Yorku, miluji tě0 [i] 20:30 Teror0 [i] 22:00 Pan Pip0 [i] 00:05 Arthur Newman0 [i] 01:35 Sedm psychopatů0 [i] 03:20 Maniac Cop0 [i] 04:40 Limit0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Biatlon [i] 07:00 Futsal [i] 08:15 Biatlon [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:30 Běžecké lyžování [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 17:45 Biatlon [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Zimní sporty [i] 20:30 Skoky na lyžích [i] 21:45 Biatlon [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Biatlon [i] 00:00 Zimní sporty [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 02:00 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Spravedlnost v krvi 3: Něco za něco 16 [i] 06:00 Spravedlnost v krvi 3: Přílišné protesty 17 [i] 07:00 Spravedlnost v krvi 3: Bez lítosti 18 [i] 08:00 Spravedlnost v krvi 3: Ztráta důvěry 19 [i] 09:00 Kdo rozsvítí Vánoce [i] 11:00 Beethoven 4 [i] 13:00 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i] 15:00 Exterminátor [i] 17:00 Milionový lékař 3: Sbohem, Barnesovi 11 [i] 18:00 Milionový lékař 3: Kapela 12 [i] 19:00 Dobrá manželka 7: Lži 6 [i] 20:00 Havaj 5-0 5: Honba za včerejškem 22 [i] 21:00 Táta na plný úvazek [i] 23:10 Král Škorpión: Vzestup Říše [i] 01:20 Carlitova cesta: Zrození gangstera [i] 03:30 Věk dinosaurů [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 1 [i] 07:00 Vzdušní dřevorubci 2 [i] 08:00 Divoké Německo 4 [i] 09:00 David Attenborough - Zázraky přírody 2 [i] 09:30 David Attenborough - Zázraky přírody 3 [i] 10:00 David Attenborough: Afrika 4 [i] 11:00 Lovci velryb 2 [i] 12:00 Objevujeme Ameriky 2 [i] 13:00 Pohřebiště 4 [i] 13:55 Úklidové komando: škůdci na mušce 4 [i] 15:00 Neviditelné okamžiky 2