Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:00 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:30 Olsen Twins: Mesačný kameň [i] 09:35 Pozri, kto to hovorí 2 (HD) [i] 11:10 Príchod z minulosti [i] 13:20 Moderná Popoluška [i] 15:25 Ako ukradnúť nevestu [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Harry Potter a Dary smrti 1 (HD) [i] 23:35 Nindža zabijak (HD) [i] 01:40 Harry Potter a Dary smrti 1 (HD) [i] 03:50 Dva a pol chlapa II. [i] 04:30 Kobra 11 XII. 7/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Slovensko v obrazoch [i] 05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Indiánske rozprávky [i] 06:40 Macko Uško [i] 06:50 Franklin [i] 07:00 Franklin [i] 07:10 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:25 Pingu [i] 07:30 Šmolkovia [i] 07:45 Garfield IV. [i] 08:00 Franklin a priatelia: Franklinova rybačka [i] 08:10 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:35 Daj si čas [i] 10:05 Atlantída: Spev Sirén 6/13 [i] 10:50 On air [i] 11:25 Krásna múdrosť [i] 12:50 Julie Lescautová VIII.: Vykúpenie 1/6 [i] 14:15 Jazdi Hlavou: Nízke ranné teploty [i] 14:25 Veľký šéf [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Čaje [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nový kolega [i] 21:50 Neskoro večer [i] 22:40 Veľký šéf [i] 00:30 Komisár Manara: Dokonalý zločin 1/12 [i] 01:25 Komisár Manara: Neskorý zber 2/12 [i] 02:15 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 03:20 Krásna múdrosť [i] 04:40 Atlantída: Spev Sirén 6/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Národnostné správy [i] 06:35 Správy - Hírek [i] 06:45 Autosalón [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Alkohol za volantom [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Separé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 HiSTORY [i] 09:05 Noc v archíve [i] 10:05 Generácia [i] 10:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:00 Ambulancia: Veľké operácie cez malú dierku [i] 11:30 VAT [i] 12:00 Zostane to v rodine [i] 13:00 Magazín EURO 2016 [i] 13:30 Magazín Ligy majstrov [i] 14:00 Magazín Európskej ligy [i] 15:00 Kapura [i] 15:40 Farmárska revue [i] 16:00 Halali [i] 16:30 Test magazín [i] 16:45 Hokej - Slovakia Cup [i] 19:30 Večerníček: Indiánske rozprávky [i] 19:35 Macko Uško [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLICHRUM [i] 19:50 Franklin [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 "Čapkovy povídky" [i] 21:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Paula Younga [i] 22:15 Gomora 8/12 [i] 23:05 Gomora 9/12 [i] 23:50 BJD 2014: James Taylor Quartet (Anglicko) [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 Káčerovo [i] 08:35 Star Wars Rebeli [i] 09:25 X FACTOR [i] 11:30 Dedičstvo kráľa Artuša [i] 13:30 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 14:50 Rande na Valentína [i] 16:40 Horúce strely [i] 18:20 NAŠI: Niet nad konzum [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA: CELEBRITNÁ VÝZVA [i] 22:00 Miss Marec [i] 00:00 Záhadné zmiznutie [i] 01:55 Vidiecka farma [i] 03:15 KRIMI 03:40 X FACTOR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Ničitelia mýtov 8 [i] 06:00 M*A*S*H 3 [i] 06:25 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:00 Tajomstvá druhej svetovej vojny [i] 10:35 M*A*S*H [i] 12:00 Priepasť [i] 14:50 Faktor strachu III. 28,29,30 [i] 17:45 Áno, šéfe! USA II. 1,2/13 [i] 19:40 Kutyil s.r.o.: Kukučkové hodiny 7 [i] 20:35 Princezná a netvor [i] 22:20 Ong Bak: Záverečný duel [i] 00:25 M*A*S*H [i] 01:45 Prvé oddelenie [i] 02:05 Kutyil s.r.o. 7 [i] 02:50 Miss Marec [i] 04:15 Záhadné zmiznutie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Falco II. 4 [i] 08:05 Vražedná čísla V. 15 [i] 09:05 Království I. 17 [i] 10:00 Království I. 18 [i] 11:00 Tělo jako důkaz II. 1 [i] 12:00 Tělo jako důkaz II. 2 [i] 13:00 Poznáš, až to přijde? 1 [i] 15:15 Tým Škorpión I. 17 [i] 16:15 Tým Škorpión I. 18 [i] 17:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. I. 23 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. I. 24 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 14 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 15 [i] 21:00 Chmatáci 1 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 18 [i] 00:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 6 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 14 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 15 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 11 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Čaj, střešní ornamenty, umělé květiny, slitinová kola 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 7): Eiffelova věž/snowboardy 15 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Zvýšený Jeep 17 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 22) 7 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Skrytá překvapení 8 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Carolyn nahoře bez 11 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Leje jako z konve 12 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 10:20 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Tak to dělají údržbáři! 4 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 4): Swami říká 1 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Arogantnost 2 [i] 11:40 Berte to jako varování (Series 1): Impozantní kaskadérské kousky 4 [i] 12:35 Berte to jako varování (Series 1): Milovníci výkonu 5 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 2): Králové zkázy 1 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 6): Přesun monstra 3 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (Series 5): Dívčí drama 2 [i] 16:15 Zkus přežít (Series 1) 7 [i] 17:10 Muž, žena a divočina (Series 1): Mexiko 1 [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Zambie 6 [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Vidět rudě 2 [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Skutečné osobnosti 3 [i] 20:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Volvo 850 T5R 5 [i] 21:00 Rození obchodníci (Series 10): Morris Minor Traveller 5 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Christinin svět 21 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Scottův kapající kohoutek 22 [i] 23:00 Likvidátor (Series 3): Vydělává těžkou prací 13 [i] 23:30 Likvidátor (Series 3) 14 [i] 00:00 V nejhorším případě (Series 1): Jak přežít zemětřesení 3 [i] 00:25 V nejhorším případě (Series 1): Potápějící se auto/setkání s chřestýšem 4 [i] 00:55 Kola, která zklamou (Series 1): Zvířata versus kola 3 [i] 01:20 Kola, která zklamou (Series 1): Jedno kolo 4 [i] 01:50 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Volvo 850 T5R 5 [i] 02:40 Rození obchodníci (Series 10): Morris Minor Traveller 5 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Christinin svět 21 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Scottův kapající kohoutek 22 [i] 04:20 Likvidátor (Series 3): Vydělává těžkou prací 13 [i] 04:45 Likvidátor (Series 3) 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Polopatě [i] 07:15 Pohádka pro pamětníky [i] 07:50 Úsměvy V+ [i] 08:30 Nejlepší trapasy [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown II [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Voděnka [i] 14:10 Limonádový Joe aneb Koňská opera [i] 15:45 Neobyčejné životy [i] 16:40 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejchytřejší Čech [i] 21:40 Gympl [i] 23:29 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:30 Nebezpečný klient [i] 01:30 Bolkoviny [i] 02:20 Banánové rybičky [i] 03:00 Sama doma [i] 04:30 Bydlení je hra [i] 04:55 Evergreeny Gustava Broma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VI [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá, škola! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Pémci [i] 09:30 Za našima humny: Boleradice [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Romantické hrady, Rýn a dívka jménem Lorelei [i] 10:35 Druhá světová válka v barvě: Středomoří a severní Afrika [i] 11:30 Letecké katastrofy: Vražedná námraza [i] 12:15 Zatopené osudy: Šance [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Babylon [i] 13:30 V zemi černých vdov [i] 14:25 Případ komisaře Maigreta [i] 16:05 Kamera na cestách: Libanon, pokladnice života [i] 17:00 Neviditelné světy: Mimo naše rozlišovací schopnosti [i] 17:50 Zázračná planeta: 24 hodin na planetě Zemi: Den 1/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy zbraní: AK-47 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 V tajné službě Jejího Veličenstva [i] 22:25 Gomora 7/12 [i] 23:05 Gomora 8/12 [i] 23:55 REC [i] 01:15 Skrytý potenciál: Jan Lačňák a [i] 01:45 Uchem jehly [i] 02:10 Chcete je? ZJ [i] 02:15 Být jabloňovým květem [i] 02:45 Ta naša kapela [i] 03:10 Divnopis [i] 03:15 Na moll... [i] 03:55 Brno Open 2012 [i] 04:35 Prolínání světů: Náboženství a násilí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Jake a piráti ze Země Nezemě 22 [i] 06:35 Monstra vs. Vetřelci 8 [i] 07:00 Myšák Stuart Little 4 [i] 07:25 Looney Tunes: Úžasná Show II 2 [i] 07:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 9 [i] 08:20 Brémští muzikanti [i] 09:35 Náhodný milionář [i] 11:25 Volejte Novu [i] 12:00 Než si pro nás přijde [i] 14:00 Výměna manželek IV [i] 15:15 Příběh rytíře [i] 17:55 Méďa Béďa [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 23:10 Nákaza [i] 01:05 Noc hrůzy [i] 02:55 Prásk [i] 03:25 Áčko: Manželství za každou cenu [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Astro Boy II: Do dračího doupěte 19 [i] 06:55 Superhrdinové: Batman do Ligy! [i] 07:25 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky 1 [i] 07:55 Autosalon [i] 09:15 Danielle Steelová: Vzkaz z Vietnamu 2/2 [i] 11:15 Bella a nesplněný sen [i] 13:20 Tajemství velryb 2/2 [i] 15:20 Přístav: Omluva se nepřijímá 43 [i] 16:45 Vraždy v Midsomeru IX: Láska až za hrob [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Rychle a zběsile 5 [i] 00:45 Mutant 2 [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru IX: Láska až za hrob [i] 04:15 Rambo III [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Roseanne VI. 21-22/25 [i] 05:45 V údolí divých ruží: Miesto v srdci [i] 07:30 Frasier [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:15 Sultán 27-29/95 [i] 14:45 Nezvestní II. 15-17/18 [i] 17:35 Justin Bieber: Nikdy nehovor nikdy [i] 20:00 Inga Lindströmová: Splnený sen [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Túžba srdca [i] 00:05 Nenávidím Valentína [i] 01:45 One Direction: This is Us [i] 03:10 Justin Bieber: Nikdy nehovor nikdy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 21 [i] 06:30 George Harrison: Living in the Material World0 [i] 08:15 Big Screen 22 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Peggy Sue se vdává0 [i] 13:50 První republika 6 [i] 14:50 Mr. Jones0 [i] 16:45 Císař Augustus 2 [i] 17:30 Odvážný Crusoe 11 [i] 18:20 Krvavá volba0 [i] 20:25 Síť 2.00 [i] 22:00 Odsouzení0 [i] 23:50 První republika 6 [i] 00:45 Valdemarův odkaz - Přízrak z minulosti0 [i] 02:20 Souboj0 [i] 04:00 Pan Pip0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Biatlon [i] 06:45 Biatlon [i] 07:30 Futsal [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Běžecké lyžování [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:30 Zimní sporty [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Biatlon [i] 20:15 Biatlon [i] 22:00 Skoky na lyžích [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Futsal [i] 00:30 Alpské lyžování [i] 01:00 Biatlon [i] 01:45 Alpské lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Skoky na lyžích [i] 04:00 Alpské lyžování [i] 04:45 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Doylův okrsek 5: Prskavka 3 [i] 06:00 Doylův okrsek 4: Návrat krále 12 [i] 07:00 Doylův okrsek 4: Co tě nezabije 13 [i] 08:00 Doylův okrsek 5: Bon polda, bueno polda 1 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i] 11:00 Havaj 5-0 5: Honba za včerejškem 22 [i] 12:00 Dobrá manželka 7: Lži 6 [i] 13:00 Milionový lékař 3: Sbohem, Barnesovi 11 [i] 14:00 Milionový lékař 3: Kapela 12 [i] 15:00 Trosečníci [i] 16:55 Věk dinosaurů [i] 18:50 Král Škorpión: Vzestup Říše [i] 21:00 Kletba bratří Grimmů [i] 23:00 Santa je úchyl! [i] 01:00 Prci, prci, prcičky: Nahá míle [i] 03:00 Doylův okrsek 4: Útočiště 10 [i] 04:00 Spravedlnost v krvi 3: Bojovníci 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 HungaRock z prvni ruky 19 [i] 06:00 Zajímavé vynálezy: Gadget Man 03 1007 7 [i] 06:30 Zajímavé vynálezy: Gadget Man 03 1008 8 [i] 07:00 Vzdušní dřevorubci 1 [i] 08:00 Divoké Německo 3 [i] 09:00 David Attenborough - Zázraky přírody 5 [i] 09:30 David Attenborough - Zázraky přírody 1 [i] 10:00 David Attenborough: Afrika 3 [i] 11:00 Lovci velryb 1 [i]