Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:45 Bez servítky - PILČÍCI [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:35 Kobra 11 XII. 7/10 [i] 12:35 NCIS: Los Angeles II. 20/24 [i] 13:35 Monk II. 3/16 [i] 14:30 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista II. 4/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - PILČÍCI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Colombiana [i] 00:00 Bostonské vraždy IV. 14/16 [i] 00:55 Mentalista II. 4/23 [i] 01:45 Monk II. 3/16 [i] 02:25 NCIS: Los Angeles II. 20/24 [i] 03:05 Dva a pol chlapa II. [i] 03:25 Mentalista II. 4/23 [i] 04:10 Bez servítky - PILČÍCI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Medicopter 117: Voľný pád [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:00 Správna Agáta II. 9/13 [i] 09:55 Medicopter 117: Smrtiace darcovstvo [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Nízke ranné teploty [i] 16:30 60 zabijakov divočiny [i] 17:00 Správna Agáta II. 10/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:50 Večerné správy RTVS [i] 22:00 Ray Donovan: Nové narodeniny 7/12 [i] 22:55 Ray Donovan: Bridget 8/12 [i] 23:45 Nikto nie je dokonalý [i] 01:00 Medicopter 117: Smrtiace darcovstvo [i] 01:45 Ray Donovan: Nové narodeniny 7/12 [i] 02:35 Ray Donovan: Bridget 8/12 [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:10 Franklin [i] 07:20 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:35 Macko Uško [i] 07:40 Indiánske rozprávky [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Krása ukrytá v hline [i] 08:50 Encyklopédia slovenských obcí: Halič [i] 09:15 Ľudia a čas - Senec [i] 09:45 Rómsky magazín [i] 10:15 Boj o prežitie: Boj o prežitie - Hon na peruánske motýle [i] 10:40 Jaríkovský kostol [i] 11:25 Zimné sníčky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Orientácie [i] 12:55 Tradičná medicína vo svete I.: India I. - Liečitelia - bojovníci [i] 13:25 Generácia Zem: Ako sa pohybujeme 2/3 [i] 14:25 VAT [i] 14:50 ArtSpektrum [i] 15:00 Z albumu Dvojky: 411 dní v raji [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Angeliky Bátorovej [i] 17:00 Nie si sama [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Encyklopédia slov.obcí: Nová Bystrica [i] 18:15 Miestopis cechov a manufaktúr: Súkenníci [i] 18:35 Necelebrity: Dana Tóthová [i] 18:45 Večerníček: Indiánske rozprávky [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - VEVERIČKY [i] 19:05 Franklin [i] 19:15 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Vivat Beňovský! 4/7 [i] 21:30 Família: Família - Keď láska predsa len príde ... [i] 22:00 Úspech môjho tajomstva [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Netráp syna [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Otcom zo súcitu [i] 09:40 INKOGNITO [i] 11:00 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:40 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 15:15 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Postihnutý syn [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Vinári 2: Návrat 7 [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:20 Pláž [i] 01:40 Vidiecka farma [i] 03:00 KRIMI 03:25 NOVINY TV JOJ 04:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:55 SÚDNA SIEŇ: Postihnutý syn [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov 7 [i] 06:00 M*A*S*H 2 [i] 06:25 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci IV. 7 [i] 09:50 Biele goliere IV. 1/16 [i] 11:05 Kosti VIII. 10 [i] 12:05 M*A*S*H 3 [i] 12:50 Ničitelia mýtov 8 [i] 13:55 Faktor strachu III. 32 [i] 14:55 Simpsonovci IV. 11,12 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:15 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:45 Vtierka Castle IV. 22 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 17 [i] 18:40 Simpsonovci IV. 13,14 [i] 19:40 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 1/30 [i] 20:35 X-Men 2 [i] 23:20 Gigolovia IV. 7,8 [i] 00:30 Dracula 4 [i] 01:20 Zločin III. 4 [i] 02:00 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 1/30 [i] 02:40 Gigolovia IV. 7,8 [i] 03:35 Dracula 4 [i] 04:15 Prvé oddelenie [i] 04:35 Ako potrápiť rodičov IV. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem III. 5 [i] 07:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 11 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 12 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 10:10 Vražedná čísla IV. 4 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 11 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 12 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 14:10 Medium I. 7 [i] 15:10 Vražedná čísla IV. 4 [i] 16:10 Vražedná čísla IV. 5 [i] 17:10 Medium I. 8 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 13 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 14 [i] 21:00 Tým Škorpión I. 17 [i] 22:00 Tým Škorpión I. 18 [i] 22:55 Cizinka I. 13 [i] 00:05 Cizinka I. 14 [i] 01:15 Tým Škorpión I. 17 [i] 02:10 Tým Škorpión I. 18 [i] 02:50 Cizinka I. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Externí pevné disky, mražené krevety, thajské rýžové krabičky, papírové ubrousky 4 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Výprava do Barrett Jackson – 2. část 13 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 12) 3 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Vy jste ten velký Gatsby? 10 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Ve městě je nový žralok 11 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Hulvátský Roy 3 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 5 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 4): Den zúčtování 16 [i] 09:55 Zlato z Beringova moře (Series 4): Zapeklitá situace 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Výprava do Barrett Jackson – 2. část 13 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): Bel Air 10 [i] 12:35 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Rozchody jsou těžké 7 [i] 13:30 Aljašská železnice (Series 1): Katastrofická cesta 4 [i] 14:25 Aljašská železnice (Series 1): Ledová dýka 5 [i] 15:20 Aljašská železnice (Series 1): Jaro útočí 6 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Vy jste ten velký Gatsby? 10 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Ve městě je nový žralok 11 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Hulvátský Roy 3 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Bel Air 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 11 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Čaj, střešní ornamenty, umělé květiny, slitinová kola 5 [i] 20:00 Nejhorší na světě (Series 1): Jen o vlásek 1 [i] 21:00 Nejpodivnější na světě (Series 1): Vynálezy 7 [i] 22:00 Berte to jako varování (Series 3): Divokost v krvi 3 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 10 [i] 00:00 Nebezpečná dilemata (Series 1) 1 [i] 00:25 Nebezpečná dilemata (Series 1) 2 [i] 00:55 Werner Herzog v cele smrti (Series 2): Douglas Feldman 1 [i] 01:50 Nejhorší na světě (Series 1): Jen o vlásek 1 [i] 02:40 Nejpodivnější na světě (Series 1): Vynálezy 7 [i] 03:30 Berte to jako varování (Series 3): Divokost v krvi 3 [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Michala Viewegha [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:50 Hubert a Staller II [i] 10:45 Kojak [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Pošta pro tebe [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 6/9 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:05 Četnické humoresky: Loupežník 25/39 [i] 21:35 13. komnata Kamily Magálové [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Všechnopárty [i] 22:55 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:50 Profesionálové [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 DoktorKA [i] 02:05 Na stopě [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Chameleón [i] 09:30 Tibet, střecha světa [i] 10:25 Cestománie [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:00 Pozoruhodné Jordánsko [i] 11:55 Mizející Praha [i] 12:50 Planeta Země: Pouště [i] 13:40 Chcete mě? ZJ [i] 14:05 Minuty z Krkonoš [i] 14:10 Ochránce 5/12 [i] 14:40 Speciální zbraně: Útok z moře [i] 15:30 Propaganda ve službách studené války: Slova místo zbraní [i] 16:15 Věda na vlastní kůži 26/50 [i] 17:10 Uvnitř lidského těla: Jak přežít [i] 18:00 Život na pobřeží: Nový Zéland 6/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - artróza [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: 24 hodin na planetě Zemi: Den 1/2 [i] 20:55 Život se sopkami 2/7 [i] 21:50 Ochránce [i] 00:00 S gurmánem na cestách I.: Kuba [i] 00:40 Batesův motel: Nejdřív máš sen, pak zemřeš 1/10 [i] 01:25 Batesův motel 2/10 [i] 02:05 Hlasy strachu: Sousedka 6/7 [i] 02:30 Dokud nás víra nerozdělí 1/6 [i] 03:00 Ústav [i] 03:25 Ta naša kapela [i] 03:50 Na moll... [i] 04:30 Prolínání světů: Svatba a manželství [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2969 [i] 10:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Osudná chyba 630 [i] 11:30 Krok za krokem III 5 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk VI 9 [i] 13:40 Odložené případy VII: Bunny na útěku 12 [i] 14:40 Lovci zločinců III: Let do nebezpečí 13 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Poslední rytíř 458 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Není růže bez trní 19 [i] 18:25 Ulice 2970 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Podfukáři [i] 22:35 Neznámý [i] 00:45 Atentát: Vražda v cele 13 [i] 01:50 Lovci zločinců III: Let do nebezpečí 13 [i] 02:35 Mentalista III: Není růže bez trní 19 [i] 03:20 Krok za krokem III 5 [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Poslední rytíř 458 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Tajný agent 18 [i] 06:45 Superhrdinové: Batman do Ligy! [i] 07:15 M*A*S*H 207 [i] 08:00 M*A*S*H 208 [i] 08:55 M*A*S*H 209 [i] 09:25 Castle na zabití IV: Hotel plný vzpomínek 8 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Smrt tovaryše 14 [i] 12:25 Policie Hamburk IV: Mořský vlk v nesnázích 5 [i] 13:25 Komisař Rex V: Vraždící hračky 6 [i] 14:35 Castle na zabití IV: Sniper 9 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Cesta za štěstím [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Rambo III [i] 22:20 Normal [i] 00:15 Prostřeno! [i] 01:15 Místo činu: Mnichov: Smrt tovaryše 14 [i] 03:00 Policie Hamburk IV: Mořský vlk v nesnázích 5 [i] 03:45 Komisař Rex V: Vraždící hračky 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Vojna Monteovcov 122-123/128 [i] 06:45 Sila 40 [i] 07:45 Tisíc a jedna noc 20/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Láska na druhý pokus 39-40 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 74-75/142 [i] 16:45 Indická nevesta 9-10 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Odložený prípad VII. 3/22 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 One Direction: This is Us [i] 23:10 Nenávidím Valentína [i] 01:10 Priatelia [i] 02:00 Krok za krokom [i] 02:20 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:45 Príbehy o láske: Túžba za domovom [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 19 [i] 06:30 Už se nebojím0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Supernova0 [i] 13:30 Supernova0 [i] 14:55 Big Screen 20 [i] 15:10 Peggy Sue se vdává0 [i] 16:55 Skóruj!0 [i] 18:25 Mr. Jones0 [i] 20:20 Žena v černém0 [i] 22:00 Valdemarův odkaz - Přízrak z minulosti0 [i] 23:40 Top Secret0 [i] 01:15 Panic je nanic0 [i] 02:50 Revenge of the Green Dragons0 [i] 04:20 Souboj0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Futsal [i] 06:00 Futsal [i] 07:00 Fotbal [i] 08:00 Watts [i] 08:30 Biatlon [i] 09:30 Biatlon [i] 10:30 Futsal [i] 11:30 Futsal [i] 12:30 Biatlon [i] 13:30 Biatlon [i] 14:30 Futsal [i] 15:30 Futsal [i] 16:30 Biatlon [i] 17:15 Biatlon [i] 18:15 Biatlon [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Biatlon [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Biatlon [i] 21:45 Biatlon