TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:45 Bez servítky - PILČÍCI [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:35 Kobra 11 XII. 6/10 [i] 12:35 NCIS: Los Angeles II. 19/24 [i] 13:35 Monk II. 2/16 [i] 14:30 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista II. 3/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - PILČÍCI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Zámena manželiek [i] 23:20 Rodinné prípady [i] 00:15 Mentalista II. 3/23 [i] 01:10 Monk II. 2/16 [i] 02:05 NCIS: Los Angeles II. 19/24 [i] 02:45 Kobra 11 XII. 6/10 [i] 03:30 Dva a pol chlapa II. [i] 03:50 Bez servítky - PILČÍCI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Medicopter 117: V nesprávnom čase na nesprávnom mieste [i] 06:25 TV ŠANCA [i] 06:50 Duel [i] 07:20 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:00 Správna Agáta II. 8/13 [i] 10:00 Medicopter 117: Voľný pád [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Jazdi Hlavou: Nízke ranné teploty [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 20/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny [i] 16:55 Správna Agáta II. 9/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Peter Nagy - 30 rokov na scéne [i] 21:55 Julie Lescautová VIII.: Vykúpenie 1/6 [i] 23:20 Policajt: Veterná búrka 5/10 [i] 00:05 Recept na život 20/65 [i] 00:45 Komisár Montalbano: Okruh okolo bóje [i] 02:25 Policajt: Veterná búrka 5/10 [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:10 Franklin [i] 07:20 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 07:35 Macko Uško [i] 07:40 Indiánske rozprávky [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Divín [i] 08:50 Ľudia a čas - Bratislava [i] 09:20 Necelebrity: Anna Derevjaniková [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Boj o prežitie: Boj o prežitie - Návrat divej mačky [i] 10:25 Skús ma objať 2/2 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Divoký Hamburg - zvieratá v meste [i] 13:25 Koža: Otroci módy [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Medzipristátie Rudolfa Chmela [i] 15:15 Poklady.sk: Zabudnuté Oždianske lýceum [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Boj o prežitie: Boj o prežitie - Hon na peruánske motýle [i] 16:30 Národnostné správy [i] 16:45 Hokej - Slovakia Cup [i] 19:30 Večerníček: Indiánske rozprávky [i] 19:35 Macko Uško [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - COIN [i] 19:50 Veselá farma [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete I.: India I. - Liečitelia - bojovníci [i] 20:40 VAT [i] 21:05 Generácia Zem: Ako sa pohybujeme 2/3 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Polícia [i] 22:55 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Reflexné prvky [i] 23:00 Profesionál [i] 23:15 Pred rokmi... [i] 23:40 Československý filmový týždenník [i] 23:55 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Raz ty, raz ja! [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Mačka [i] 09:45 ZOO [i] 11:00 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:50 Rodinné záležitosti: Bezdomovec, Sliepkojedi [i] 15:15 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Niet nad konzum [i] 21:15 INKOGNITO [i] 22:20 Dr. LUDSKY: Primeraná obrana 2 [i] 23:35 Haló 2 [i] 00:10 Podvodníci IV. 7 [i] 01:05 Agent VI. 1/18 [i] 01:50 Haló 2 [i] 02:20 KRIMI 02:45 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ: Raz ty, raz ja! [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov 6 [i] 06:00 M*A*S*H 1 [i] 06:25 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci IV. 6 [i] 09:50 Kravaťáci III. 16/16 [i] 11:00 Kosti VIII. 9 [i] 12:05 M*A*S*H 2 [i] 12:50 Ničitelia mýtov 7 [i] 13:55 Faktor strachu III. 31 [i] 14:55 Simpsonovci IV. 9,10 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:15 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:45 Vtierka Castle IV. 21 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 16 [i] 18:40 Simpsonovci IV. 11,12 [i] 19:40 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16/16 [i] 20:35 Pláž [i] 22:55 Hawaii 5.0 VI. 5 [i] 23:55 Najnebezpečnejšie sopky sveta [i] 01:10 EUROMINÚTY [i] 02:10 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16/16 [i] 02:50 Najnebezpečnejšie sopky sveta [i] 03:50 ZOO [i] 04:35 Ako potrápiť rodičov IV. 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 39 [i] 07:35 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 9 [i] 08:30 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 10 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 10:30 Vražedná čísla IV. 3 [i] 11:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 9 [i] 12:20 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 10 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 14:15 Medium I. 6 [i] 15:10 Vražedná čísla IV. 3 [i] 16:05 Vražedná čísla IV. 4 [i] 17:00 Medium I. 7 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 11 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 12 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 18 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 20 [i] 00:00 Havaj 5-0 III. 22 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 18 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 22 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Krajky, repliky starožitných rámů, hlavy kol, jak se pěstují orchideje 3 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Výprava do Barrett Jackson – 1. část 12 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 12) 2 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Na velikosti nezáleží 9 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tommyho Fury: Restomod Richarda Pettyho 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Aukce v Orangeville 2 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 4 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 4): Muž na kabelu 15 [i] 09:55 Zlato z Beringova moře (Series 4): Dobré ráno, Viet-Nome 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Výprava do Barrett Jackson – 1. část 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): Karmann Ghia 9 [i] 12:35 Záhadná Země (Series 1): Nacistická ledová pevnost 6 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Chop se zbraně, Birdy 4 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Velký náklad 5 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Výpravy na smetiště 6 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Na velikosti nezáleží 9 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tommyho Fury: Restomod Richarda Pettyho 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Aukce v Orangeville 2 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Karmann Ghia 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 10 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Externí pevné disky, mražené krevety, thajské rýžové krabičky, papírové ubrousky 4 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Musíme se uklidnit 5 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Dřevo! 6 [i] 21:00 Likvidátor (Series 4): Schwarzův tým 11 [i] 21:30 Likvidátor (Series 4): Blázinec 12 [i] 22:00 Války kontejnerů (Series 2) 5 [i] 22:30 Války kontejnerů (Series 2) 6 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Všude kolem uličníci 9 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 1): Rachejtle středozápadu 2 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Výkonnější Chevelle 2 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (Series 1): Musíme se uklidnit 5 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (Series 1): Dřevo! 6 [i] 02:40 Likvidátor (Series 4): Schwarzův tým 11 [i] 03:05 Likvidátor (Series 4): Blázinec 12 [i] 03:30 Války kontejnerů (Series 2) 5 [i] 03:55 Války kontejnerů (Series 2) 6 [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Všude kolem uličníci 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo převora Řádu bosých karmelitánů Petra Glogara [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller II [i] 10:45 Kojak [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Bakalářská ohlédnutí [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Gejzír [i] 22:50 Taggart [i] 23:45 Motiv [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 01:00 Objektiv [i] 01:25 Toulavá kamera [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Okouzlení VI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 5/9 [i] 09:30 Počesku [i] 09:40 Neviditelné světy: Co oko nevidí [i] 10:30 Vesmír: Jak vznikla sluneční soustava [i] 11:15 Taipei 101 [i] 12:05 Na pomoc životu - artróza [i] 12:20 Upadni a choď [i] 12:50 Chcete je? ZJ [i] 12:55 Příběhy domů: Dům, který má duši [i] 13:15 Modrá tajemství: Navy Pier [i] 14:05 Propaganda ve službách studené války: Slova místo zbraní [i] 14:50 Věda na vlastní kůži 25/50 [i] 15:45 Příběhy zbraní: AK-47 [i] 16:35 Tycho Brahe [i] 17:35 Hlasy strachu: Sousedka 6/7 [i] 18:00 S gurmánem na cestách II.: Lisabon [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Ochránce 5/12 [i] 19:25 Ženy Charty 77: Zdena Tominová [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Pozoruhodné Jordánsko [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Skrytý potenciál: Jan Lačňák a [i] 22:00 Nabručení: Zahraj si to sám [i] 22:30 Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí [i] 00:00 Californication VII: Výkop 6/12 [i] 00:30 Folklorika [i] 00:55 Babylon [i] 01:20 Chcete mě? ZJ [i] 01:50 Když je táta za mřížemi [i] 02:15 Ta naša kapela [i] 02:40 Poutní místa: Králíky a Krnov [i] 03:00 Na moll... [i] 03:40 Brno Open 2010 [i] 04:20 Prolínání světů: Cesta k dospělosti [i] 04:50 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2968 [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:30 Krok za krokem III 4 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk VI 8 [i] 13:40 Odložené případy VII: Voják, jak se patří 11 [i] 14:40 Lovci zločinců III: Zosobněná pravda 12 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Magda je všude 457 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Rudá míle 18 [i] 18:25 Ulice 2969 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Osudná chyba 630 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Soudce Dredd [i] 00:05 Lovci zločinců III: Zosobněná pravda 12 [i] 00:55 Mentalista III: Rudá míle 18 [i] 01:40 Krok za krokem III 4 [i] 02:00 Odložené případy VII: Voják, jak se patří 11 [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Magda je všude 457 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Bitva na Ocelovém ostrově 17 [i] 06:45 Marvel Superhrdinové [i] 07:15 M*A*S*H 205 [i] 08:00 M*A*S*H 206 [i] 08:55 M*A*S*H 207 [i] 09:25 Castle na zabití IV: Bezpečnostní schránka 7 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Jenom hra 13 [i] 12:25 Policie Hamburk IV: Bankrot 4 [i] 13:25 Komisař Rex V: Závěť 5 [i] 14:35 Castle na zabití IV: Hotel plný vzpomínek 8 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Dokud jsi tady [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kdo je kdo? [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:40 Gondíci s. r. o. [i] 23:45 Prostřeno! [i] 00:45 Policejní bažanti III: Nikdy víc 13 [i] 01:40 Místo činu: Mnichov: Jenom hra 13 [i] 03:30 Policie Hamburk IV: Bankrot 4 [i] 04:15 Komisař Rex V: Závěť 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Vojna Monteovcov 120-121/128 [i] 06:40 Sila 39 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 19/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05