TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:50 Bez servítky - PILČÍCI [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:25 Kobra 11 XII. 5/10 [i] 12:20 NCIS: Los Angeles II. 18/24 [i] 13:10 Monk II. 1/16 [i] 14:05 Millerovci 23/23 [i] 14:30 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista II. 2/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - PILČÍCI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:40 Kredenc [i] 23:10 Bluf - NOVÝ SERIÁL 1/10 [i] 00:05 Mentalista II. 2/23 [i] 01:00 Monk II. 1/16 [i] 01:50 NCIS: Los Angeles II. 18/24 [i] 02:40 Kobra 11 XII. 5/10 [i] 03:30 Millerovci 23/23 [i] 03:50 Bez servítky - PILČÍCI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Medicopter 117: Ohňostroj [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:00 Správna Agáta II. 7/13 [i] 10:00 Medicopter 117: V nesprávnom čase na nesprávnom mieste [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 19/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny [i] 16:50 Jazdi Hlavou: Nízke ranné teploty [i] 16:55 Správna Agáta II. 8/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Taxi [i] 21:45 Nickova pomsta [i] 23:20 Recept na život 19/65 [i] 00:05 Kolonáda II. 5/13 [i] 01:05 Taxi [i] 02:25 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:10 Franklin [i] 07:20 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:35 Macko Uško [i] 07:40 Indiánske rozprávky [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Príbovce [i] 09:10 Zo Šale do Močenka [i] 09:40 Slovak Fashion Night [i] 09:55 Boj o prežitie: Boj o prežitei - záchrana sabažských nosorožcov [i] 10:25 Skús ma objať 1/2 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Zrod obchodných domov 2/2 [i] 13:35 Osud princa [i] 14:45 Človek uprostred: Daniel Pastirčák [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Pôst ako cesta [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Boj o prežitie: Boj o prežitie - Návrat divej mačky [i] 16:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Sv. omša na Popolcovú stredu [i] 18:45 Večerníček: Indiánske rozprávky [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMAJLITANEC [i] 19:05 Franklin [i] 19:15 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Andyho dobrodružstvá v prírode II. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Divoký Hamburg - zvieratá v meste [i] 20:55 Koža: Otroci módy [i] 21:50 Necelebrity: Anna Derevjaniková [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Umenie [i] 23:10 Kinorama [i] 23:35 Basketbal - Good Angels [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Terorizuješ mamu [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Rýchlovka [i] 09:45 ZOO [i] 11:00 Profesionáli III.: Degradácia 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:50 Rodinné záležitosti: Láska za peniaze, Rozvedení manželia [i] 15:15 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 22:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 4 [i] 23:00 Rodinné záležitosti: Láska za peniaze, Rozvedení manželia [i] 00:10 Podvodníci IV. 6 [i] 01:05 Kravaťáci III. 16/16 [i] 01:55 KRIMI 02:20 NOVINY TV JOJ 02:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ: Terorizuješ mamu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Ničitelia mýtov 5 [i] 06:00 M*A*S*H 72 [i] 06:25 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci IV. 5 [i] 09:50 Kravaťáci III. 15 [i] 11:00 Kosti VIII. 8 [i] 12:05 M*A*S*H 1 [i] 12:50 Ničitelia mýtov 6 [i] 13:55 Faktor strachu III. 30 [i] 14:55 Simpsonovci IV. 7,8 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:15 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:45 Vtierka Castle IV. 20 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 15 [i] 18:55 Simpsonovci IV. 9,10 [i] 19:40 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15 [i] 20:35 Akty X - Návrat - CELOSVETOVÁ PREMIÉRA 4 [i] 21:25 Kuriér II. 2 [i] 22:25 Graceland 5 [i] 23:25 Filantrop 7 [i] 00:30 EUROMINÚTY [i] 01:30 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15 [i] 02:10 Ničitelia mýtov II. 5 [i] 03:00 Akty X - Návrat 4 [i] 03:45 Graceland 5 [i] 04:25 Filantrop 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 38 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 7 [i] 08:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 8 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 10:20 Vražedná čísla IV. 2 [i] 11:20 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 7 [i] 12:15 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 8 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 14:15 Medium I. 5 [i] 15:10 Vražedná čísla IV. 2 [i] 16:10 Vražedná čísla IV. 3 [i] 17:05 Medium I. 6 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 10 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 6 [i] 21:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 9 [i] 22:50 Tým Škorpión I. 15 [i] 23:50 Tým Škorpión I. 16 [i] 00:45 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 6 [i] 01:40 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 9 [i] 02:20 Tým Škorpión I. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Zásobníky na střelný prach z kravského rohu, formy, pirohy, vnitřní trubky 2 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): 80. léta a Coronet 11 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 12) 1 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Na dvou kolech 8 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Posedlost vozem Crestline 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Polární záře, polární bitvy 1 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 3 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 4): Záchrana helikoptérou 14 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 16 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): 80. léta a Coronet 11 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): Nákladní vůz Chevy 8 [i] 12:35 Nejhorší na světě (Series 1): Bouře 2 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 5): NASA 8 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 6): Skypark v Singapuru 1 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 6): Kuvajtské věže 2 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Na dvou kolech 8 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Posedlost vozem Crestline 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Polární záře, polární bitvy 1 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Nákladní vůz Chevy 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 9 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Krajky, repliky starožitných rámů, hlavy kol, jak se pěstují orchideje 3 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12): Volkswagen 181 Thing 7 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 5) 1 [i] 22:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Rolls Royce Viper Turbojet 4 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Katastrofy na Díkůvzdání 8 [i] 00:00 Hon na nestvůry (Series 1): Gigantický tuňák 2 [i] 00:55 Muž velkých ryb (Series 1): Mongolsko 2 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12): Volkswagen 181 Thing 7 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 5) 1 [i] 03:30 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Rolls Royce Viper Turbojet 4 [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Katastrofy na Díkůvzdání 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller II [i] 10:45 Kojak [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Bakalářská ohlédnutí [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:05 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Můj brácha má prima bráchu [i] 23:35 Kriminálka Paříž [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Rozsudek II. [i] 01:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: My, chytří primáti: Dar inteligence 3/3 [i] 09:50 Minuty z Krkonoš [i] 09:55 Druhá světová válka v barvě: Středomoří a severní Afrika [i] 10:45 Vesnicopis [i] 11:10 Náš venkov: Hlavnice zpívá a tančí [i] 11:35 Za našima humny: Jizerní Vtelno a okolí [i] 12:05 Folklorika [i] 12:30 Život na pobřeží: Kambodža 5/10 [i] 13:15 Království divočiny: Chameleón [i] 13:45 Evropa dnes [i] 14:10 Taipei 101 [i] 15:00 Uvnitř lidského těla: Utváření mozku [i] 15:50 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:20 Maroko, země kontrastů [i] 17:15 Kolem světa po obratníku Raka 2/6 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Čolek [i] 19:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Příběhy domů: Jako Fénix z popela [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Libanon, pokladnice života [i] 21:00 Na cestě po Tokiu [i] 21:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 5/9 [i] 21:55 Trabantem Jižní Amerikou: Dálnice duchů 5/12 [i] 22:25 Dům z karet 5/13 [i] 23:15 Hra o trůny II: Bohové staří a noví 6/10 [i] 00:10 Queer: Čistá rodina [i] 00:35 Ve jménu vlasti III: Hvězda 12/12 [i] 01:35 Skrytý potenciál: Lenka Jiráčková a Dagmar Pecková [i] 02:05 Všichni pod Říp! [i] 02:30 Ta naša kapela [i] 02:55 Poutní místa: Lomec [i] 03:15 Na moll... [i] 03:50 Dance World 2010 [i] 04:35 Prolínání světů: Narození a dětství [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2967 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Švarc junior 629 [i] 11:30 Krok za krokem III 3 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk VI 7 [i] 13:40 Odložené případy VII: Vražda na ledě 10 [i] 14:40 Lovci zločinců III: Samaritán 11 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Srdce 456 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Proud krve 17 [i] 18:25 Ulice 2968 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Kriminálka Las Vegas XV: Mrtvé mantinely 10 [i] 22:35 Slzy slunce [i] 00:45 Lovci zločinců III: Samaritán 11 [i] 01:35 Mentalista III: Proud krve 17 [i] 02:20 Krok za krokem III 3 [i] 02:40 Áčko: Proč zrovna já jsem v rodině za boháče [i] 03:30 Kolotoč [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Srdce 456 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Lavina 16 [i] 06:45 Friends: Grandhotel [i] 07:15 M*A*S*H 203 [i] 08:00 M*A*S*H 204 [i] 08:55 M*A*S*H 205 [i] 09:25 Castle na zabití IV: Démoni 6 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Vlk v beránčím rouše 12 [i] 12:25 Policie Hamburk IV: Velké pokušení 3 [i] 13:25 Komisař Rex V: Jedovatý plyn 4 [i] 14:35 Castle na zabití IV: Bezpečnostní schránka 7 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Sňatek z rozumu [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Náš báječný rozvod 44 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Místo činu: Mnichov: Vlk v beránčím rouše 12 [i] 02:30 Policie Hamburk IV: Velké pokušení 3 [i] 03:15 Komisař Rex V: Jedovatý plyn 4 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Vojna Monteovcov 118-119/128 [i] 06:45 Sila 38 [i] 07:45 Tisíc a jedna noc 18/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Láska na druhý pokus 35-36 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 70-71/142 [i] 16:45 Indická nevesta 5-6 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:30 Priatelia [i] 19:40 Odložený prípad VII. 1/22 [i] 20:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 7/19 [i] 21:40 Láska na druhý pokus 37-38 [i] 23:55 Stratená duša II. 7/22 [i] 00:55 Priatelia [i] 01:45 Krok za krokom [i] 02:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:25 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 25 [i] 06:30 Lassie0 [i] 08:15 Big Screen 26 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 09:00