TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Bez servítky - PILČÍCI [i] 10:30 Rodinné prípady [i] 11:10 Kobra 11 XII. 4/10 [i] 12:10 NCIS: Los Angeles II. 17/24 [i] 13:05 Monk I. 13/13 [i] 14:05 Millerovci 22/23 [i] 14:30 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista II. 1/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - PILČÍCI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 22:55 Rodinné prípady [i] 23:50 Mentalista II. 1/23 [i] 00:45 Monk I. 13/13 [i] 01:40 NCIS: Los Angeles II. 17/24 [i] 02:20 Kobra 11 XII. 4/10 [i] 03:10 Millerovci 22/23 [i] 03:30 Dva a pol chlapa II. [i] 03:50 Bez servítky - PILČÍCI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Medicopter 117: Zasypaní [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:25 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:00 Jazdi Hlavou: Nízke ranné teploty [i] 09:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Medicopter 117: Ohňostroj [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 HiSTORY [i] 14:45 Recept na život 18/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny [i] 16:55 Správna Agáta II. 7/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Dom podozrivých 3/4 [i] 22:30 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Americká tragédia 3/24 [i] 23:15 Recept na život 18/65 [i] 00:00 Dom podozrivých 3/4 [i] 00:50 Autosalón [i] 01:15 Reportéri [i] 01:40 Občan za dverami [i] 02:10 Svet v obrazoch [i] 02:30 Dámsky klub [i] 04:05 Tam, kde sa rodí deň [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:10 Franklin [i] 07:20 Macko Uško [i] 07:25 Indiánske rozprávky [i] 07:35 Zázračný miniateliér [i] 07:45 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Mošovce [i] 09:10 Ľudia zo Senice [i] 09:40 Národnostný magazín: Český [i] 10:10 Strážcovia prírody: Strážcovia prírody - Udržiavanie rovnováhy [i] 10:40 Podivné okolnosti [i] 11:35 Na ľudovú nôtu [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Cesta [i] 13:05 Revue Slovensko: Včera a dnes [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Život je len dívanie [i] 15:25 Necelebrity: Milan Pastor [i] 15:35 Rusínsky magazín [i] 16:00 Boj o prežitie: Boj o prežitei - záchrana sabažských nosorožcov [i] 16:30 Separé [i] 16:45 Test magazín [i] 17:00 Nie si sama [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 HiSTORY [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Encyklopédia slov.obcí: Kráľovce - Krnišov [i] 18:15 Súrodenci: Bratia Kaliskí [i] 18:45 Večerníček: Indiánske rozprávky [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž- OHEŇ [i] 19:05 Franklin [i] 19:15 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Zrod obchodných domov 2/2 [i] 21:00 Osud princa [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Večera s Havranom [i] 23:55 Festivaly 2015: UPRISING [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Jedovaté keksy [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Pasca na seba [i] 09:45 ZOO [i] 11:00 Profesionáli III.: Šéf je paroháč 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 13:50 Rodinné záležitosti: Tehotná v šestnástich, Jeden muž nestačí [i] 15:15 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 22:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 3 [i] 23:00 Rodinné záležitosti: Tehotná v šestnástich, Jeden muž nestačí [i] 00:10 Podvodníci IV. 5 [i] 01:05 Kravaťáci III. 15 [i] 01:55 KRIMI 02:20 NOVINY TV JOJ 02:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ: Pasca na seba [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov 4 [i] 06:25 M*A*S*H 71 [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci IV. 4 [i] 09:50 Kravaťáci III. 14 [i] 11:00 Kosti VIII. 7 [i] 12:05 M*A*S*H 72 [i] 12:50 Ničitelia mýtov 5 [i] 13:55 Faktor strachu III. 29 [i] 14:55 Simpsonovci IV. 5,6 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:15 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:45 Vtierka Castle IV. 19 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 14 [i] 18:40 Simpsonovci IV. 7,8 [i] 19:40 Profesionáli III.: Degradácia 14 [i] 20:35 Hobit 2: Smaugova pustatina [i] 00:00 Gigantické presuny IV. 3 [i] 01:00 EUROMINÚTY [i] 02:00 Profesionáli III.: Degradácia 14 [i] 02:40 Gigantické presuny IV. 3 [i] 03:25 Prvé oddelenie [i] 03:45 ZOO [i] 04:35 Ako potrápiť rodičov IV. 1,2/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 38 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 5 [i] 08:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 6 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 10:20 Vražedná čísla IV. 1 [i] 11:20 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 5 [i] 12:15 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 6 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 14:10 Medium I. 4 [i] 15:05 Vražedná čísla IV. 1 [i] 16:05 Vražedná čísla IV. 2 [i] 17:05 Medium I. 5 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 8 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 5 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 6 [i] 22:55 Poslové I. 6 [i] 23:50 Vražedná čísla V. 7 [i] 00:50 Myšlenky zločince IX. 5 [i] 01:50 Myšlenky zločince IX. 6 [i] 02:30 Poslové I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 21): Gumové rukavice, sošky z mýdla, skříňky v letadlech, brzdové zámky na motorky 1 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): 71 Scat Pack Challenger, 2. část 10 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 11) 20 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Prodej vozu Phoenix 7 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Zářivá anglická kometa 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Konec dobrý, všechno dobré 36 [i] 08:35 Likvidátor (Series 1) 2 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 4): Vysněná země 13 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 2) 15 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): 71 Scat Pack Challenger, 2. část 10 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): DeLorean 7 [i] 12:35 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): KTM 125 SX 6 [i] 13:30 Extrémní sběrači aut (Series 1): Kde mám své Mercury? 4 [i] 14:25 Extrémní sběrači aut (Series 1): Výstavní americké výkonné vozy 5 [i] 15:20 Extrémní sběrači aut (Series 1): Silniční verze 6 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Prodej vozu Phoenix 7 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Zářivá anglická kometa 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Konec dobrý, všechno dobré 36 [i] 17:35 Likvidátor (Series 1) 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): DeLorean 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 8 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 21): Zásobníky na střelný prach z kravského rohu, formy, pirohy, vnitřní trubky 2 [i] 20:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Blizard 5 [i] 21:00 Zlatá horečka (Series 6): Ostrov pokladů 6 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): (Díl 8) 8 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 7 [i] 00:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Klouzačka 6 [i] 00:55 Aljašská železnice (Series 1): Jaro útočí 6 [i] 01:50 Zlato z Beringova moře (Series 5): Blizard 5 [i] 02:40 Zlatá horečka (Series 6): Ostrov pokladů 6 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): (Díl 8) 8 [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller II [i] 10:50 Kojak [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Bakalářská ohlédnutí [i] 15:00 Kojak [i] 15:50 Hubert a Staller II [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:10 Hercule Poirot [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:55 Na stopě [i] 23:25 Kriminálka Paříž )D [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Žiješ jenom 2x [i] 01:10 Postřehy odjinud [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kolem světa po obratníku Raka 2/6 [i] 10:00 Planeta Země: Pouště [i] 10:50 Upadni a choď [i] 11:20 Nedej se [i] 12:15 Chcete je? ZJ [i] 12:20 Auto Moto Revue [i] 12:50 Nabručení: V kuchyni [i] 13:15 Letecká esa: Na křídlech [i] 14:05 Život se sopkami 1/7 [i] 15:00 Propaganda ve službách studené války: Slova místo zbraní [i] 15:45 Vesmír: Jak vznikla sluneční soustava [i] 16:30 Neviditelné světy: Co oko nevidí [i] 17:20 Modrá tajemství: Navy Pier [i] 18:15 Trabantem Jižní Amerikou 4/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Skrytý potenciál: Lenka Jiráčková a Dagmar Pecková [i] 19:25 Sen o lázních [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letecké katastrofy: Vražedná námraza [i] 20:55 Dům z karet 5/13 [i] 21:50 Kamenný most [i] 23:20 Californication VII: Výkop 6/12 [i] 23:45 Na cestě [i] 01:00 Křesťanský magazín [i] 01:30 Náš venkov: Hlavnice zpívá a tančí [i] 01:55 Auto moto lásky [i] 02:20 Ta naša kapela [i] 02:45 Poutní místa: Chlumek v Luži [i] 03:05 Na moll... [i] 03:45 Dance Life Tour 2012 [i] 04:25 Prolínání světů: Pouť v abrahamovských náboženstvích [i] 04:55 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2966 [i] 10:10 Waylonova výchova [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk VI 6 [i] 13:40 Odložené případy VII: Debatní kroužek 9 [i] 14:40 Lovci zločinců III: Tanec s ďáblem 10 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Rodina nade vše 455 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Mentalista III: Srdcová královna 16 [i] 18:25 Ulice 2967 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Švarc junior 629 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Kriminálka Miami X: Nebožtík 2 [i] 23:30 Černá listina II: Leonard Caul č. 62 19 [i] 00:25 Lovci zločinců III: Tanec s ďáblem 10 [i] 01:15 Mentalista III: Srdcová královna 16 [i] 02:00 Atentát: Svědectví za mřížemi 12 [i] 03:05 Áčko: Díky tobě žiju brácho! [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Rodina nade vše 455 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Útěk před sopkou 15 [i] 06:45 Friends: Táborový ostrov [i] 07:15 M*A*S*H 201 [i] 08:00 M*A*S*H 202 [i] 08:55 M*A*S*H 203 [i] 09:25 Castle na zabití IV: Pěst kapitalismu 5 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Mládeži nepřístupno 11 [i] 12:25 Policie Hamburk IV: Problémová Nele 2 [i] 13:25 Komisař Rex V: Smrtící tajemství 3 [i] 14:35 Castle na zabití IV: Démoni 6 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Láska ve hře [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Drahé tety a já [i] 22:05 Očima Josefa Klímy [i] 22:50 Prostřeno! [i] 23:45 Místo činu: Mnichov: Mládeži nepřístupno 11 [i] 01:35 Policie Hamburk IV: Problémová Nele 2 [i] 02:20 Komisař Rex V: Smrtící tajemství 3 [i] 03:05 Čas snů 1/2 [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Vojna Monteovcov 116-117/128 [i] 06:40 Sila 37 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 17/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Láska na druhý pokus 33-34 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 68-69/142 [i] 16:45 Indická nevesta 3-4 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:35 Priatelia [i]