Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:20 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:45 Kung Fu Panda III. [i] 08:05 Scooby-Doo a kráľ škriatkov [i] 09:30 Prachy na dobierku [i] 11:15 Harry Potter a Polovičný princ [i] 14:10 CHART SHOW [i] 16:15 Kredenc [i] 16:50 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Rýchlo a zbesilo 5 [i] 23:10 Súboj Titanov [i] 01:20 Prekliaty ostrov [i] 03:30 Nezvratný osud 3 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Atlantída: Nevinné klamstvá 5/13 [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Kamenáčik [i] 06:45 Macko Uško [i] 06:50 Franklin [i] 07:05 Veselá farma [i] 07:10 Pikkuli [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:30 Šmolkovia [i] 07:45 Franklin a priatelia: Franklin a tieňové divadlo [i] 08:00 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:25 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 Spadla z oblakov: Otec to zariadi 6/13 [i] 09:35 Autosalón [i] 10:00 Jazdi Hlavou: Nízke ranné teploty [i] 10:10 Mláďatká [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:25 Občan za dverami [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot: Slony majú pamäť [i] 15:30 Zlatá klasika: "Ať žije nebožtík" [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kolonáda II. 5/13 [i] 21:25 Zátoka nádejí III. 3/12 [i] 22:10 Zátoka nádejí III. 4/12 [i] 22:55 Agatha Christie : Poirot: Slony majú pamäť [i] 00:20 O 5 minút 12 [i] 01:55 Zátoka nádejí III. 3/12 [i] 02:35 Zátoka nádejí III. 4/12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 10:00 Test magazín [i] 10:10 Čertové volky [i] 10:45 Família: Família [i] 11:20 Starec a cár [i] 12:20 Orientácie [i] 12:50 Tenis - FED CUP: Slovensko - Austrália [i] 16:15 Hokej - Tipsport liga [i] 18:55 Večerníček: Indiánske rozprávky [i] 19:05 Macko Uško [i] 19:10 Franklin [i] 19:25 Náš Timmy [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Katarína Veľká 8/10 [i] 20:50 Wallander: O krok pozadu [i] 22:20 Polnočný kovboj [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 INKOGNITO [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:30 Upírsky pes [i] 09:30 Káčerovo [i] 10:30 Kosti X. 5 [i] 11:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA: CELEBRITNÁ VÝZVA [i] 12:50 15 MINÚT. KUCHÁR [i] 13:30 X-Men [i] 15:50 Tajomstvo Sherwoodskeho lesa [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Hobit 2: Smaugova pustatina [i] 00:10 Kickboxer [i] 02:05 Ja, moje druhé ja a Irena [i] 03:55 KRIMI 04:20 15 MINÚT. KUCHÁR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Prvé oddelenie [i] 06:10 Zbrane druhej svetovej vojny [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:00 Simpsonovci IV. 1,2/22 [i] 10:10 Hviezdna brána: Atlantída 9,10 [i] 12:20 Faktor strachu III. 26,27 [i] 14:10 Simpsonovci XIII.: - MARATÓN [i] 16:40 Diablovo pokušenie [i] 18:45 Simpsonovci IV. 3,4 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. 6 [i] 20:35 Rok vtákov [i] 22:40 Adam hľadá Evu 9,10 [i] 00:30 Črepiny [i] 01:05 EUROMINÚTY [i] 02:05 Narodený 4. júla [i] 04:25 Adam hľadá Evu 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Vražedná čísla V. 13 [i] 08:05 Vražedná čísla V. 14 [i] 09:05 Falco II. 3 [i] 10:10 Jak prosté III. 24 [i] 11:10 Hitch: Lék pro moderního muže 1 [i] 13:25 Kráska a zvíře III. 9 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 12 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 13 [i] 16:10 Království I. 15 [i] 17:05 Království I. 16 [i] 18:00 Medium II. 9 [i] 19:00 Medium II. 10 [i] 20:00 Sestra Hawthornová III. 5 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 3 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 4 [i] 22:55 Medium II. 11 [i] 23:55 Strážce pořádku II. 7 [i] 00:55 Hitch: Lék pro moderního muže 1 [i] 03:05 Medium II. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 20 [i] 05:35 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Nechte věci náhodě 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 7): Autobaterie/čokoláda/kartáčky na zuby 14 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1): 31 Ford Hot Rod a '71 Holy Grail Cuda 13 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 3): Big Red Caddy, 2. část 18 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Hvězdné války: pomsta mýtů 28 [i] 09:05 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Rolls Royce Viper Turbojet 4 [i] 09:55 Vzestup strojů (Series 1): Supervlak 4 [i] 10:50 Troy (Series 1) 6 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 11 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 12 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1): Boháči ze staré doby 5 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Štěnice 6 [i] 13:30 Králové aukcí (Series 3): Mercedes Sugar Raye Leonarda/potápěčský oblek z 2. světové války 11 [i] 13:55 Králové aukcí (Series 3): Pláštěnka Evela Knievela/starožitná telefonní budka 12 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 19 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 20 [i] 15:20 Extrémní sběrači aut (Series 2): Pán mandlí 1 [i] 16:15 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): KTM 125 SX 6 [i] 17:10 Rození obchodníci (Series 12): Noble M12 GTO 2.5 19 [i] 18:05 Rychle a hlasitě (Series 3): Super Ford GT - 2. část 20 [i] 19:00 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Má tajemství nepoznaného 1 [i] 20:00 Válečníci z Tichomoří (Series 1) 1 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Deadline 6 [i] 22:00 Sean Conway - Běh přes Británii (Series 1) 1 [i] 23:00 Hon na nestvůry (Series 1): Gigantický tuňák 2 [i] 00:00 Muž velkých ryb (Series 1): Oblast řeky Amazonky 1 [i] 00:55 Nebezpečné ostrovy (Series 1): Ostrov kostek dravých 2 [i] 01:50 Válečníci z Tichomoří (Series 1) 1 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (Series 5): Deadline 6 [i] 03:30 Sean Conway - Běh přes Británii (Series 1) 1 [i] 04:20 Hon na nestvůry (Series 1): Gigantický tuňák 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:45 Neobyčejné životy [i] 07:40 Zákon starého muže [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Dynastie Nováků: Večírek 6/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vápenička [i] 14:05 Bankrotáři [i] 15:45 Hříchy pro pátera Knoxe: Otázka alibi 3/10 [i] 16:50 Můj brácha má prima bráchu [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Zločin v Polné 2/2 [i] 21:30 168 hodin [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Pasti, pasti, pastičky [i] 00:00 Komisař Moulin [i] 01:30 Bolkoviny [i] 02:25 Hobby naší doby [i] 02:50 13. komnata Michala Viewegha [i] 03:15 Sváteční slovo převora Řádu bosých karmelitánů Petra Glogara [i] 03:25 Zahrada je hra [i] 03:45 Pod pokličkou [i] 04:10 Chalupa je hra [i] 04:30 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Život na pobřeží: Kambodža 5/10 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Světoběžky [i] 06:20 Hurá, škola! [i] 06:35 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1081/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Pozdrav z [i] 09:35 Trabantem Jižní Amerikou 4/12 [i] 10:00 Speciální zbraně: Německé zázračné stroje [i] 10:50 Postřehy Karla Kyncla [i] 11:00 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? ZJ [i] 12:20 Království divočiny: Chameleón [i] 12:50 Francie s ozvěnou domova [i] 13:10 Sváteční slovo převora Řádu bosých karmelitánů Petra Glogara [i] 13:15 Křesťanský magazín [i] 13:40 Uchem jehly [i] 14:10 Dokud nás víra nerozdělí 1/6 [i] 14:35 Ženy, které psaly historii: Královna Luisa [i] 15:30 Na cestě po Západních Flandrech [i] 15:55 Kolem světa po obratníku Raka 2/6 [i] 16:55 Na plovárně s Georgem Romerem [i] 17:25 Planeta Země: Pouště [i] 18:15 Ochránce 5/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nabručení: V kuchyni [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Willie Boy [i] 21:40 Čínská čtvrť [i] 23:45 Na cestě [i] 01:05 První Evropané 2/2 [i] 02:00 Babylon [i] 02:25 Památník Vítkov - danajský dar? [i] 02:55 Příběhy železné opony [i] 03:10 Návraty [i] 03:25 Babylon [i] 03:55 Kauza Tatraplan [i] 04:10 Tajemství železnic [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě 21 [i] 07:05 Monstra vs. Vetřelci: Dvě tváře doktora Švába_Mozek navíc 7 [i] 07:30 Myšák Stuart Little 3 [i] 07:55 Looney Tunes: Úžasná Show II 1 [i] 08:20 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 8 [i] 08:50 Šípková Růženka [i] 10:05 Zvěřinec [i] 10:35 Gympl s (r)učením omezeným: Den dětí 61 [i] 11:55 Maturiťák [i] 14:00 Bota jménem Melichar [i] 15:20 Medvídek [i] 17:30 Pan božský [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Na vodě: Na dně 1 [i] 21:25 Střepiny [i] 22:05 Nájemní vrazi [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas XIII 22 [i] 01:20 Pan božský [i] 02:55 Volejte Novu [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Den dětí 61 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Astro Boy II: Bojový robot 13 [i] 07:05 Friends: Emma má dilema [i] 07:35 Friends: Přátelé džungle [i] 08:05 Tajemství války: Válka v Zálivu: Ocelový déšť 15 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Tři mušketýři I: Rebelka 7 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Božské dorty od Markéty [i] 12:20 Big Ben III: Banda vrahů 11 [i] 14:25 Přístav: PIDOS 42 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru IX: Dům v lese [i] 18:00 Češi na cestách [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 V.I.P. vraždy: Nad propastí 1 [i] 21:35 Kdo je kdo? [i] 22:45 Romeo krvácí [i] 01:05 Zrozeni k zabíjení? V: Patrick MacKay 5 [i] 02:05 Tajemství války: Válka v Zálivu: Ocelový déšť 15 [i] 03:05 Vraždy v Midsomeru IX: Dům v lese [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Inga Lindströmová: Iskra lásky [i] 07:25 Frasier [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Taká obyčajná rodinka III. 12-13/24 [i] 11:35 Roztomilé mrchy IV. 16-18/25 [i] 15:00 Gossip Girl V. 12-14/24 [i] 17:50 50x a stále po prvý raz [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 22:45 Ukradnuté dieťa 1-2/2 [i] 02:15 Odkaz vo fľaši [i] 03:45 Vráť mi moje deti [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 17 [i] 06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 08:15 Big Screen 19 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Odvážný Crusoe 10 [i] 12:55 Císař Augustus 1 [i] 13:45 McBride: Žena tří mužů0 [i] 15:15 Pozemšťanky jsou lehce k mání0 [i] 16:55 Jako za starých časů0 [i] 18:40 2 dny v New Yorku0 [i] 20:20 Měsíc 440 [i] 22:00 Riddick0 [i] 00:05 District 90 [i] 01:50 Vítej v džungli0 [i] 03:05 V zajetí teroru0 [i] 04:25 Dom Hemingway0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Atletika [i] 06:45 Skoky na lyžích [i] 07:45 Saně [i] 08:45 Saně [i] 09:15 Saně [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 12:15 Běžecké lyžování [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Běžecké lyžování [i] 17:00 Biatlon [i] 18:00 Biatlon [i] 18:45 Běžecké lyžování [i] 19:10 Zprávy [i] 19:15 Skoky na lyžích [i] 20:15 Zimní sporty [i] 21:15 Biatlon [i] 21:45 Biatlon [i] 23:10 Zprávy [i] 23:15 Rally [i] 23:45 Snooker [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 02:00 Zimní sporty [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Spravedlnost v krvi 3: Palcové titulky 11 [i] 06:00 Spravedlnost v krvi 3: Obviněný 12 [i] 07:00 Spravedlnost v krvi 3: Sabotáž 13 [i] 08:00 Spravedlnost v krvi 3: Muži v černém 14 [i] 09:00 Šťastné ex-Vánoce [i] 11:00 Beethoven 3 [i] 13:00 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 15:00 Zamilovaný profesor [i] 17:00 Milionový lékař 3: Já první 9 [i] 18:00 Milionový lékař 3: Trocha vědy, trocha umění 10 [i] 19:00 Dobrá manželka 7: Splácení půjčky 5 [i] 20:00 Havaj 5-0 5: Padlá hvězda 21 [i] 21:00 Underworld: Boj v podsvětí [i] 23:30 Protiproud [i] 01:25 Zběsilá bouře [i] 03:20 Čupakabra [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 HungaRock z prvni ruky 18 [i] 06:00 Zajímavé vynálezy 5 [i] 06:30 Zajímavé vynálezy 6 [i] 07:00 Láska v divočině: Den v Austrálii 4 [i] 08:00 Divoké Německo 2 [i] 09:00 David Attenborough - Zázraky přírody 3 [i] 09:30 David Attenborough - Zázraky přírody 4 [i] 10:00 David Attenborough: Afrika 2 [i] 11:00 Pěšky podél Nilu 4 [i] 12:00 Mizející svět mořských cikánů0 [i] 13:00 Pohřebiště 2 [i] 13:55 Úklidové komando: škůdci na mušce 2 [i] 15:00 Neviditelné okamžiky 2 [i] 16:00 Bájemi opředené zříceniny 4 [i] 17:05 Objevy starověku 11 [i] 18:00 Objevy starověku 12 [i] 19:00 Svatá válka 1 [i] 20:00 Světové války 1 [i] 21:00 Vzestup nacistické strany: Stát se váženým 2 [i] 22:00 Druhá světová válka barevně a v HD 9 [i] 23:00 Americká mafie 2 [i] 00:00 Vrahova zpověď 10