TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:40 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 08:05 Kung Fu Panda III. [i] 08:30 Olsen Twins: Ideme ku starej mame [i] 10:20 Pozri, kto to hovorí (HD) [i] 12:20 To sa môže stať každému [i] 14:30 50x a stále po prvý raz [i] 16:40 Veľká svadba [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Harry Potter a Polovičný princ (HD) [i] 23:40 Nezvratný osud 3 [i] 01:30 Harry Potter a Polovičný princ (HD) [i] 04:05 Millerovci 20/23 [i] 04:25 Kobra 11 XII. 2/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Kamenáčik [i] 06:55 Macko Uško [i] 07:00 Franklin [i] 07:15 Veselá farma [i] 07:20 Pikkuli [i] 07:25 Šmolkovia [i] 07:40 Šmolkovia [i] 07:55 Franklin a priatelia: Franklinov nový klobúk [i] 08:05 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 10:00 Atlantída: Nevinné klamstvá 5/13 [i] 10:45 On air [i] 11:20 Za mestskými múrmi: Obeť [i] 12:40 Toskánska vášeň II 14/14 [i] 14:05 Jazdi Hlavou: Nebezpeční chodci [i] 14:15 100 000 dolárov na slnku [i] 15:30 Milujem Slovensko [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Rusíni a karpatská drevená cesta [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Bohémsky život [i] 21:45 Neskoro večer [i] 22:40 100 000 dolárov na slnku [i] 00:40 Toskánska vášeň II 14/14 [i] 02:05 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 02:55 Neskoro večer [i] 03:50 Za mestskými múrmi: Obeť [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Národnostné správy [i] 06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy RTVS z regiónov [i] 06:45 Autosalón [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Jazda na preťaženom aute [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 HiSTORY [i] 09:05 Pred rokmi... [i] 09:30 Československý filmový týždenník [i] 09:45 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Generácia [i] 10:30 Cesta [i] 10:55 Ambulancia: (Ne) použiteľné rameno [i] 11:25 VAT [i] 12:00 Festivaly 2015: BRATISLAVA V POHYBE [i] 12:20 Farmárska revue [i] 12:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 13:10 Test magazín [i] 13:20 Košice - europske mesto športu [i] 13:50 Tenis - FED CUP [i] 18:45 Večerníček: Kamenáčik [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - HRUŚKOVÝ SMAJLIKOLÁČIK [i] 19:05 Franklin [i] 19:15 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 "Bílá nemoc" [i] 21:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Angeliky Bátorovej [i] 22:20 Gomora 6/12 [i] 23:15 Gomora 7/12 [i] 00:00 BJD 2014: Slovenské kapely - 2.časť [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 SÚDNA SIEŇ: Staraj sa! [i] 06:05 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 08:00 Káčerovo [i] 08:25 Star Wars Rebeli [i] 09:20 X FACTOR [i] 11:00 Upírsky pes [i] 13:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 14:10 Tvoje, moje a naše [i] 16:15 Rok vtákov [i] 18:25 NAŠI: Rodičovské chvenie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA: CELEBRITNÁ VÝZVA [i] 22:00 Ja, moje druhé ja a Irena [i] 00:30 Kód Navajo [i] 02:45 KRIMI 03:10 NOVINY TV JOJ 03:45 X FACTOR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov 3 [i] 06:05 M*A*S*H 69 [i] 06:30 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:50 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:00 Zbrane druhej svetovej vojny [i] 10:35 M*A*S*H 65 [i] 12:35 Majster kickboxu [i] 14:50 Faktor strachu III. 23,24,25 [i] 17:50 Áno, šéfe! USA 9,10/10 [i] 19:45 Kutyil s.r.o. 5 [i] 20:35 Tajomstvo Sherwoodskeho lesa [i] 22:30 Umelá inteligencia [i] 00:30 M*A*S*H [i] 01:30 Kutyil s.r.o. 5 [i] 02:10 Umelá inteligencia [i] 03:40 Kód Navajo [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 37 [i] 07:30 Falco II. 3 [i] 08:35 Vražedná čísla V. 13 [i] 09:35 Království I. 15 [i] 10:30 Království I. 16 [i] 11:25 Tělo jako důkaz I. 12 [i] 12:25 Tělo jako důkaz I. 13 [i] 13:20 Vražedná čísla V. 14 [i] 14:20 Jak prosté III. 24 [i] 15:20 Tým Škorpión I. 15 [i] 16:20 Tým Škorpión I. 16 [i] 17:15 Námořní vyšetřovací služba L. A. I. 21 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba L. A. I. 22 [i] 19:15 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 12 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 13 [i] 21:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 8 [i] 22:00 Resident Evil: Retribution 1 [i] 23:40 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 00:35 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 5 [i] 01:30 Resident Evil: Retribution 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Dřevěná garážová vrata, robotičtí dinosauři 26 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 7): Peníze/boty 13 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Posedlost Mustangy 16 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 22) 6 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Všechno nebo nic 7 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Tonův samopal 9 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Z Filadelfie vždy se ziskem 10 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 10:20 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Od pana Peckera 2 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 3) 12 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 3) 13 [i] 11:40 Berte to jako varování (Series 1): Domácí hrdinové 1 [i] 12:35 Berte to jako varování (Series 1): Lidští pokusní králíci 2 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 1): Hledači vzrušení 3 [i] 14:25 Zlatá horečka (Series 6): Zlatá loď 2 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (Series 5): Až ke zlatu 1 [i] 16:15 Zkus přežít (Series 1) 6 [i] 17:10 Záhadná Země (Series 1): Nacistická ledová pevnost 6 [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Brazílie 5 [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 20 [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Nechte věci náhodě 1 [i] 20:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Rolls Royce Viper Turbojet 4 [i] 21:00 Rození obchodníci (Series 10): Porsche Boxster 4 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Ve městě je nová holka 19 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Dům s nebezpečným materiálem 20 [i] 23:00 Likvidátor (Series 3): V čem je problém? 11 [i] 23:30 Likvidátor (Series 3): Zavolej kamarádovi 12 [i] 00:00 V nejhorším případě (Series 1): Hořící automobil/Nehoda na lodi 1 [i] 00:25 V nejhorším případě (Series 1): Stržené elektrické dráty/ rozzuřený pes 2 [i] 00:55 Kola, která zklamou (Series 1): Kolize na dálnici 1 [i] 01:20 Kola, která zklamou (Series 1): Bláznivé úniky 2 [i] 01:50 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Rolls Royce Viper Turbojet 4 [i] 02:40 Rození obchodníci (Series 10): Porsche Boxster 4 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Ve městě je nová holka 19 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Dům s nebezpečným materiálem 20 [i] 04:20 Likvidátor (Series 3): V čem je problém? 11 [i] 04:45 Likvidátor (Series 3): Zavolej kamarádovi 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Bolkoviny [i] 06:55 Rozsudky soudce Ooky [i] 07:55 Úsměvy Bohuše Záhorského [i] 08:35 Nejlepší trapasy [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown II [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak si pan Pinajs kupoval od kocoura sádlo [i] 13:50 Klíček ke štěstí [i] 14:30 Zákon starého muže [i] 15:45 Neobyčejné životy [i] 16:40 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejchytřejší Čech [i] 21:30 Cestou necestou s Miroslavem [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:20 Čas zabíjet [i] 00:50 Manéž Bolka Polívky [i] 02:00 Zahrada je hra [i] 02:20 Jak se vede, sousede? [i] 03:00 Sama doma [i] 04:35 Kuchařská pohotovost [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:20 Hurá, škola! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Hlavnice zpívá a tančí [i] 09:30 Za našima humny: Jizerní Vtelno a okolí [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Druhá světová válka v barvě: Vzestup rudého slunce [i] 11:15 Letecké katastrofy: Srážka na dráze [i] 12:05 Automobilové muzeum v Mulhouse [i] 12:15 Babylon [i] 12:45 Auto Moto Revue [i] 13:10 Tibet, střecha světa [i] 14:10 Maigret klade past [i] 16:05 Kamera na cestách: Izrael, pestrá mozaika vjemů [i] 17:00 Neviditelné světy: Co oko nevidí [i] 17:50 Zázračná planeta: My, chytří primáti: Dar inteligence 3/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Velký, větší, největší: Mezinárodní vesmírná stanice [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Žiješ jenom dvakrát [i] 22:00 Gomora 5/12 [i] 22:45 Gomora 6/12 [i] 23:45 Drsný časy [i] 01:40 Skrytý potenciál: Lenka Jiráčková a Dagmar Pecková [i] 02:05 Rozhoupaný svět Rudolfa [i] 02:35 Chcete je? ZJ [i] 02:40 Komu vadí Mašíni [i] 03:05 Příběhy železné opony [i] 03:20 Sběratel [i] 03:40 Babylon [i] 04:05 ETAREA - sen o bydlení [i] 04:25 Tajemství železnic [i] 04:50 Ztracené adresy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě 20 [i] 06:50 Monstra vs. Vetřelci 6 [i] 07:15 Myšák Stuart Little 2 [i] 07:40 Kačer Kabrňák II [i] 08:05 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 7 [i] 08:30 O Červené Karkulce [i] 09:45 Zkratky ke štěstí [i] 11:45 Volejte Novu [i] 12:25 Dům za všechny peníze [i] 14:05 Výměna manželek III [i] 15:35 Šéfe, jsem v tom! [i] 17:20 Ratatouille [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň [i] 22:55 Unesená [i] 00:35 Žoldák: Legie zkázy [i] 02:15 Prásk [i] 02:45 Krok za krokem III 1 [i] 03:30 Kolotoč [i] 03:55 Dům za všechny peníze [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Astro Boy II: Atlas se vrací 12 [i] 07:10 Friends: Holky z venkova [i] 07:40 Friends: Emma má dilema [i] 08:15 Autosalon [i] 09:25 Danielle Steelová: Vzkaz z Vietnamu 1/2 [i] 11:25 Bella začíná znovu [i] 13:25 Tajemství velryb 1/2 [i] 15:25 Přístav: Stříhání hlav 41 [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XVI: Vraždění v Kodani [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Smrtelná aliance [i] 23:45 Mutant [i] 01:50 Vraždy v Midsomeru XVI: Vraždění v Kodani [i] 03:20 Rambo II [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 V údolí divých ruží: Srdcia vo vetre [i] 07:30 Frasier [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Sultán 24-26/95 [i] 14:15 Nezvestní II. 12-14/18 [i] 17:05 Dokonalý trik [i] 20:00 Inga Lindströmová: Iskra lásky [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Kým si pri mne [i] 00:00 Biely oleander [i] 02:00 Dokonalý trik [i] 04:00 Smotánka [i] 04:55 Roseanne VI. 19-20/25 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 [i] 06:30 Agenti dementi 20 [i] 08:15 Big Screen 16 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Kluci v mém životě0 [i] 14:15 První republika 5 [i] 15:15 McBride: Žena tří mužů0 [i] 16:45 Císař Augustus 1 [i] 17:30 Odvážný Crusoe 10 [i] 18:20 Dobrodružství Barona Prášila0 [i] 20:25 Útěk z MS-10 [i] 22:00 District 90 [i] 23:50 První republika 5 [i] 00:45 Valdemarův odkaz0 [i] 02:30 Riddick0 [i] 04:30 Vítej v džungli0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Skoky na lyžích [i] 06:15 Alpské lyžování [i] 07:15 Biatlon [i] 08:00 Biatlon [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Biatlon [i] 09:45 Severská kombinace [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 13:00 Běžecké lyžování [i] 15:00 Severská kombinace [i] 15:30 Severská kombinace [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Biatlon [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Biatlon [i] 20:15 Atletika [i] 21:30 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Zimní sporty [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:15 Biatlon [i] 02:00 Cyklistika [i] 02:45 Watts [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Alpské lyžování [i] 03:45 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Doylův okrsek 4: Ďábel uvnitř 11 [i] 06:00 Doylův okrsek 4: Ve městě Brigus 7 [i] 07:00 Doylův okrsek 4: Multitasking 8 [i] 08:00 Doylův okrsek 4: Odveta 9 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 11:00 Havaj 5-0 5: Padlá hvězda 21 [i] 12:00 Dobrá manželka 7: Splácení půjčky 5 [i] 13:00 Milionový lékař 3: Já první 9 [i] 14:00 Milionový lékař 3: Trocha vědy, trocha umění 10 [i] 15:00 Robocroc [i] 17:00 Protiproud [i] 19:00 40 dnů a nocí [i] 21:00 Inteligence 1: Horizont událostí 12 [i] 22:00 Kill Bill 2 [i] 01:00 Čupakabra [i] 03:00 Prci, prci, prcičky: Na táboře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 HungaRock z prvni ruky 15 [i] 06:00 Zajímavé vynálezy 3 [i] 06:30 Zajímavé vynálezy 4 [i] 07:00 Láska v divočině: Den v savaně 3 [i] 08:00 Divoké Německo 1 [i] 09:00 David Attenborough - Zázraky přírody 1 [i] 09:30 David Attenborough - Zázraky přírody 2