Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Bez servítky - SUPERSTAR [i] 10:35 Rodinné prípady [i] 11:15 Kobra 11 XII. 2/10 [i] 12:15 NCIS: Los Angeles II. 15/24 [i] 13:15 Monk I. 11/13 [i] 14:10 Millerovci 20/23 [i] 14:35 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista I. 22/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - SUPERSTAR [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 RED 2 (HD) [i] 23:05 Zberateľ bozkov [i] 01:35 Bostonské vraždy IV. 13/16 [i] 02:20 Mentalista I. 22/23 [i] 03:05 Monk I. 11/13 [i] 03:50 NCIS: Los Angeles II. 15/24 [i] 04:30 Bez servítky - SUPERSTAR [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Medicopter 117: Osobný strážca [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:05 Správna Agáta II. 5/13 [i] 10:00 Medicopter 117: Úder blesku [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Nebezpeční chodci [i] 16:30 60 zabijakov divočiny [i] 17:00 Správna Agáta II. 6/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Večerné správy RTVS [i] 22:00 Ray Donovan: Golem 5/12 [i] 22:50 Ray Donovan: Rodinné úklady 6/12 [i] 23:40 Nikto nie je dokonalý [i] 00:55 Medicopter 117: Úder blesku [i] 01:40 Ray Donovan: Golem 5/12 [i] 02:30 Ray Donovan: Rodinné úklady 6/12 [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Drišľakoviny mix [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Kamenáčik [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - MISIA EVA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Necpaly [i] 09:05 Mestá a tváre: Rozhranie č.2 [i] 09:35 Rómsky magazín [i] 10:00 Strážcovia prírody: Strážcovia prírody - Vyjednávač od jazera Schaalsee [i] 10:30 Národný hriešnik 2/2 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Orientácie [i] 13:00 Tradičná medicína vo svete I.: India II. - Anjeli Maharaštry [i] 13:25 Generácia Zem: Ako žijeme 1/3 [i] 14:25 VAT [i] 14:55 ArtSpektrum [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Úvahy v čase [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Magdalény Rovňákovej [i] 17:00 Nie si sama [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Zipsovanie vozidiel [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Súrodenci: Chrappovci [i] 18:25 Encyklopédia slov.obcí: Svätý Anton [i] 18:45 Večerníček: Kamenáčik [i] 18:50 Macko Uško [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - MISIA EVA [i] 19:00 Franklin [i] 19:10 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Vivat Beňovský! 3/7 [i] 21:25 Família: Família [i] 21:55 Kika [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Staraj sa! [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Rošády [i] 09:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 10:50 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Riskni milión! [i] 14:00 NAŠI: Rodičovské chvenie [i] 14:30 Hoď svišťom II.: Čierna perla 4 [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Poslal ma na potrat [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Vinári 2: Terapia 6 [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:30 Outsider [i] 01:30 Traja cudzinci [i] 02:40 KRIMI 03:00 NOVINY TV JOJ 03:40 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ: Poslal ma na potrat [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov 2 [i] 06:00 M*A*S*H 68 [i] 06:25 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci IV. 3 [i] 09:50 Kravaťáci III. 13 [i] 11:00 Kosti VIII. 6 [i] 12:05 M*A*S*H 69 [i] 12:50 Ničitelia mýtov 3 [i] 13:55 Faktor strachu III. 27 [i] 14:55 Simpsonovci XXIV. 21,22/22 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:15 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:45 Vtierka Castle IV. 18 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 13 [i] 18:40 Simpsonovci IV. 1,2/22 [i] 19:40 Profesionáli III.: Návrat Iris 12 [i] 20:35 X-Men [i] 22:50 Gigolovia IV. 5,6 [i] 00:00 Dracula 3 [i] 00:55 Zločin III. 3 [i] 01:35 Profesionáli III.: Návrat Iris 12 [i] 02:10 Gigolovia IV. 5,6 [i] 03:05 Dracula 3 [i] 03:45 Prvé oddelenie [i] 04:10 Ako potrápiť rodičov III. 8,9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 2 [i] 08:00 Jak prosté III. 23 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 5 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 6 [i] 11:00 Medium V. 19 [i] 12:00 Jak prosté III. 23 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 5 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 6 [i] 15:00 Medium V. 19 [i] 16:00 Jak prosté III. 24 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 3 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 4 [i] 21:00 Tým Škorpión I. 15 [i] 22:00 Tým Škorpión I. 16 [i] 22:55 Cizinka I. 11 [i] 00:05 Cizinka I. 12 [i] 01:15 Tým Škorpión I. 15 [i] 02:10 Tým Škorpión I. 16 [i] 02:50 Cizinka I. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Pouzdra na pistole, voděodolný kryt 25 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 8) 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 11) 18 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Nejlepší americké vozy 5 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Jedinečný Chevy Apache, neklidný Renegade 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Cindy Hayden: dítě voodoo 34 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 13 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 4): Konec snu 11 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Velký risk 13 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Pontiac Trans Am, (Díl 8) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): Saab 9-3 5 [i] 12:35 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Klouzačka 6 [i] 13:30 Aljašská železnice (Series 1): Mrazivé nebezpečí 1 [i] 14:25 Aljašská železnice (Series 1): Smrtící led 2 [i] 15:20 Aljašská železnice (Series 1): Bestie 3 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Nejlepší americké vozy 5 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Jedinečný Chevy Apache, neklidný Renegade 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Cindy Hayden: dítě voodoo 34 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Saab 9-3 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 6 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Dřevěná garážová vrata, robotičtí dinosauři 26 [i] 20:00 Záhadná Země (Series 1): Nacistická ledová pevnost 6 [i] 21:00 Nejpodivnější na světě (Series 1): Spánek 6 [i] 22:00 Berte to jako varování (Series 3): Páni svého prostředí 6 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Neuvěřitelný večírek 5 [i] 00:00 Neobjasněné případy 12 [i] 00:55 Setkání s mimozemšťany (Series 3): Stroj času 6 [i] 01:50 Záhadná Země (Series 1): Nacistická ledová pevnost 6 [i] 02:40 Nejpodivnější na světě (Series 1): Spánek 6 [i] 03:30 Berte to jako varování (Series 3): Páni svého prostředí 6 [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Neuvěřitelný večírek 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo ředitele Salesiánského střediska volného času Don Bosco Jiřího Cahy [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller II [i] 10:45 Kojak [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Pošta pro tebe [i] 15:40 Reportéři ČT [i] 16:25 Tak neváhej a toč speciál [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 5/9 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky: Hypnotizér 24/39 [i] 21:30 13. komnata Michala Viewegha [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Všechnopárty [i] 22:50 Miroslav Donutil opět v Lucerně [i] 23:50 Profesionálové [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 DoktorKA [i] 02:00 Na stopě [i] 02:25 Banánové rybičky [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VI [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Stříkoun lapavý [i] 09:25 Cestománie [i] 09:55 Postřehy odjinud [i] 10:00 Maroko, země kontrastů [i] 10:55 Balada pro banditu [i] 12:25 Vesnicopis [i] 12:50 Planeta Země: Jeskyně [i] 13:40 Chcete mě? ZJ [i] 14:05 Minuty z Krkonoš [i] 14:10 Ochránce 4/12 [i] 14:35 Speciální zbraně: Německé zázračné stroje [i] 15:25 Propaganda ve službách studené války: Trhliny v oponě [i] 16:10 Věda na vlastní kůži 25/50 [i] 17:05 Uvnitř lidského těla: Utváření mozku [i] 18:00 Život na pobřeží: Kambodža 5/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Za lepší prostředí k životu [i] 19:25 Na pomoc životu - rakovina ledvin [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: My, chytří primáti: Dar inteligence 3/3 [i] 20:55 Ženy, které psaly historii: Královna Luisa [i] 21:50 Klepání na nebeskou bránu [i] 23:20 S gurmánem na cestách II.: Lisabon [i] 00:00 Ve jménu vlasti III: Hvězda 12/12 [i] 01:00 Hlasy strachu: Spravedlnost 5/7 [i] 01:25 Cesty víry: Dotknout se přírody [i] 01:50 Amerika v nás [i] 02:20 Příběhy železné opony [i] 02:35 Život pod hrází [i] 02:55 Babylon [i] 03:20 Zapomenutý epidemiolog Raška [i] 03:40 Tajemství železnic [i] 04:05 Předchůdci a pokračovatelé medicíny [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2964 [i] 10:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Roztoužený stařík 628 [i] 11:30 Krok za krokem III 1 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk VI 4 [i] 13:40 Odložené případy VII: Číst mezi řádky 7 [i] 14:40 Lovci zločinců III: Konec hry 8 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Holka nebo kluk 453 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista III: Krev za krev 14 [i] 18:30 Ulice 2965 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Frajeři ve Vegas [i] 22:25 Kat [i] 00:40 Atentát: Svědectví za mřížemi 12 [i] 01:45 Lovci zločinců III: Konec hry 8 [i] 02:30 Mentalista III: Krev za krev 14 [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Holka nebo kluk 453 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Vesmírná akademie 11 [i] 06:45 Friends: Holky z venkova [i] 07:15 M*A*S*H 197 [i] 08:00 M*A*S*H 198 [i] 08:55 M*A*S*H 199 [i] 09:25 Castle na zabití IV: Hlavní je hlava 3 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Šest na večeři 9 [i] 12:25 Policie Hamburk III: Knokaut 25 [i] 13:25 Komisař Rex V: Rex se mstí 1 [i] 14:35 Castle na zabití IV: Romeo a Julie po čínsku 4 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Presumpce lásky [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Rambo II [i] 22:15 Predátoři [i] 00:35 Prostřeno! [i] 01:25 Místo činu: Mnichov: Šest na večeři 9 [i] 03:10 Policie Hamburk III: Knokaut 25 [i] 03:55 Komisař Rex V: Rex se mstí 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Vojna Monteovcov 112-113/128 [i] 06:40 Sila 35 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 15/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Láska na druhý pokus 31-32 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 63-65/142 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Odložený prípad VI. 21/23 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 To sa môže stať každému [i] 23:15 Dokonalý trik [i] 01:50 Priatelia [i] 02:10 To sa môže stať každému [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 04:55 Roseanne VI. 17-18/25 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 25 [i] 06:30 Maska zrcadla0 [i] 08:15 Big Screen 26 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Panenská královna 1 [i] 13:45 Panenská královna 2 [i] 15:35 Big Screen 1 [i] 15:50 Dobrodružství Barona Prášila0 [i] 17:55 Kluci v mém životě0 [i] 20:00 Věž smrti0 [i] 22:00 Valdemarův odkaz0 [i] 23:50 Americké psycho0 [i] 01:25 Pravidla násilí0 [i] 02:40 Útěk z MS-10 [i] 04:10 Šílená jízda0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Watts [i] 06:00 Biatlon [i] 07:00 Cyklistika [i] 08:30 Biatlon [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:00 Cyklistika [i] 12:00 Biatlon [i] 13:00 Snooker [i] 14:00 Snooker [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 18:30 Biatlon [i] 19:10 Zprávy [i] 19:15 Biatlon [i] 20:30 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i]