Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Bez servítky - SUPERSTAR [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:20 Kobra 11 XII. 1/10 [i] 12:20 NCIS: Los Angeles II. 14/24 [i] 13:15 Monk I. 10/13 [i] 14:10 Millerovci 19/23 [i] 14:35 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista I. 21/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - SUPERSTAR [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Svokra [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 23:55 Mentalista I. 21/23 [i] 00:45 Monk I. 10/13 [i] 01:35 NCIS: Los Angeles II. 14/24 [i] 02:25 Kobra 11 XII. 1/10 [i] 03:10 Millerovci 19/23 [i] 03:30 Dva a pol chlapa II. [i] 03:50 Bez servítky - SUPERSTAR [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:05 Medicopter 117: Čierni pasažieri [i] 06:50 TV ŠANCA [i] 07:20 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:05 Správna Agáta II. 4/13 [i] 10:00 Medicopter 117: Osobný strážca [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Jazdi Hlavou: Nebezpeční chodci [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 16/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny [i] 16:55 Správna Agáta II. 5/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zákop nádejí [i] 22:10 Skrotená hora [i] 00:20 Policajt: Prázdny medailón 4/10 [i] 01:00 Recept na život 16/65 [i] 01:45 Zákop nádejí [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Kamenáčik [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - DINNER [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Kláštor pod Znievom [i] 09:05 Mestá a tváre: Rozhrania č.1 [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Strážcovia prírody: Strážcovia prírody - Životné prostredie ako verejný majetok [i] 10:25 Národný hriešnik 1/2 [i] 11:35 Parchovany [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Universum: Engadin - švajčiarska divočina [i] 13:25 Parfum - vôňa Francúzska [i] 14:30 Umenie [i] 14:55 ArtSpektrum [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Manželia Sirackí [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Strážcovia prírody: Strážcovia prírody - Vyjednávač od jazera Schaalsee [i] 16:30 Ambulancia: (Ne) použiteľné rameno [i] 17:00 Nie si sama [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Súrodenci: Pavol a Branislav Strižencovci [i] 18:25 Encyklopédia slov.obcí: Hybe [i] 18:45 Večerníček: Kamenáčik [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - DINNER [i] 19:05 Franklin [i] 19:10 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete I.: India II. - Anjeli Maharaštry [i] 20:35 VAT [i] 21:05 Generácia Zem: Ako žijeme 1/3 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Banskobystrická latka [i] 23:50 Polícia [i] 00:05 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Lesná zver [i] 00:10 Profesionál [i] 00:25 Noc v archíve: Keď prišli farby... [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Ruky preč od môjho syna [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Neodídem s holým zadkom [i] 09:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 10:50 ZOO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Riskni milión! [i] 13:30 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:30 Hoď svišťom II.: Dôkaz lásky 3 [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Rodičovské chvenie [i] 21:15 INKOGNITO [i] 22:25 Dr. LUDSKY: Boh spánku 3 [i] 23:35 Podvodníci IV. 3 [i] 00:30 Kravaťáci III. 13 [i] 01:30 Dr. LUDSKY: Boh spánku 3 [i] 02:20 KRIMI 02:40 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ: Neodídem s holým zadkom [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov 1/16 [i] 06:00 M*A*S*H 67 [i] 06:25 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci IV. 2 [i] 09:50 Kravaťáci III. 12 [i] 11:00 Kosti VIII. 5 [i] 12:05 M*A*S*H 68 [i] 12:50 Ničitelia mýtov 2 [i] 13:55 Faktor strachu III. 26 [i] 14:55 Simpsonovci XXIV. 19,20 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:15 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:45 Vtierka Castle IV. 17 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 12 [i] 18:45 Simpsonovci XXIV. 21,22/22 [i] 19:40 Profesionáli III.: Prekliaty Fero 11 [i] 20:35 Outsider [i] 22:35 Hawaii 5.0 VI. 4 [i] 23:30 Tajomstvo bermudského trojuholníka [i] 00:55 EUROMINÚTY [i] 01:55 Profesionáli III.: Prekliaty Fero 11 [i] 02:30 Tajomstvo bermudského trojuholníka [i] 03:30 Prvé oddelenie [i] 03:50 INKOGNITO [i] 04:20 Ako potrápiť rodičov III. 6,7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 36 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 1 [i] 08:25 Jak prosté III. 22 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i] 11:15 Medium V. 18 [i] 12:10 Jak prosté III. 22 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i] 15:00 Medium V. 18 [i] 16:00 Jak prosté III. 23 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 5 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 6 [i] 19:00 Medium V. 19 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 21 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 19 [i] 23:55 Havaj 5-0 III. 21 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 21 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Elektrická tříkolka, pleťový krém 24 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Scat Pack Challenger – (Díl 7) 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 11) 17 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): F jako Ferrari 4 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Rezavé Ranchero Resto 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Hele, kde mám skříňku? 33 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 12 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 4): Porucha 10 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Rodové linie 12 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Scat Pack Challenger – (Díl 7) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): Frogeye Sprite 4 [i] 12:35 Záhadná Země (Series 1): Hledání Sodomy 5 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Konečně svoboda 1 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Návrat do divočiny 2 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Vítejte u Brownových 3 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): F jako Ferrari 4 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Rezavé Ranchero Resto 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Hele, kde mám skříňku? 33 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Frogeye Sprite 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 5 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Pouzdra na pistole, voděodolný kryt 25 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Pozor na telefon 3 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Milionová sázka 4 [i] 21:00 Likvidátor (Series 4): Dálný Východ 9 [i] 21:30 Likvidátor (Series 4): Ztraceno ve smlouvání 10 [i] 22:00 Války kontejnerů (Series 2) 3 [i] 22:30 Války kontejnerů (Series 2) 4 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 4 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 1): Konfrontace 1 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Renovace vozu Galaxie 1 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (Series 1): Pozor na telefon 3 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (Series 1): Milionová sázka 4 [i] 02:40 Likvidátor (Series 4): Dálný Východ 9 [i] 03:05 Likvidátor (Series 4): Ztraceno ve smlouvání 10 [i] 03:30 Války kontejnerů (Series 2) 3 [i] 03:55 Války kontejnerů (Series 2) 4 [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller II [i] 10:45 Kojak [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:40 Prkno [i] 15:00 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Gejzír [i] 22:45 Taggart [i] 23:35 Motiv [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:50 Objektiv [i] 01:20 Toulavá kamera [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 13. komnata Terezy Pergnerové [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 4/9 [i] 09:25 Neviditelné světy: Hranice rychlosti [i] 10:15 Vesmír: Nemesis, ďábelské dvojče [i] 11:00 Kdo chce s vlky žíti [i] 11:35 Divnopis [i] 11:40 Spiritualita na prodej [i] 12:35 Na pomoc životu - rakovina ledvin [i] 12:50 Chcete je? ZJ [i] 13:00 Příběhy domů: Jako Fénix z popela [i] 13:15 Pátrání po ztracených lodích: Torpédoborec USS Murphy [i] 14:10 Propaganda ve službách studené války: Trhliny v oponě [i] 14:55 Věda na vlastní kůži 24/50 [i] 15:45 Velký, větší, největší: Mezinárodní vesmírná stanice [i] 16:40 První Evropané 2/2 [i] 17:35 Hlasy strachu: Spravedlnost 5/7 [i] 18:00 S gurmánem na cestách II.: Burgundsko [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Ochránce 4/12 [i] 19:25 Francie s ozvěnou domova [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Maroko, země kontrastů [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Skrytý potenciál: Lenka Jiráčková a Dagmar Pecková [i] 22:00 Nabručení: V kuchyni [i] 22:25 Non plus ultras [i] 23:45 Californication VII: Musí ze sebe ten jed dostat 5/12 [i] 00:15 Folklorika [i] 00:45 Babylon [i] 01:10 Chcete mě? ZJ [i] 01:35 Senior roku 2015 [i] 02:55 Příběhy železné opony [i] 03:10 Nejmenší ekoškola v republice [i] 03:25 Babylon [i] 03:50 Osud restaurátora Makeše [i] 04:10 Tajemství železnic [i] 04:35 Jeseníky bez kleče [i] 04:50 Vydry v Beskydech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2963 [i] 10:15 Výměna manželek [i] 11:30 Krok za krokem II 24 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk VI 3 [i] 13:40 Odložené případy VII: Poslední dostih 6 [i] 14:40 Lovci zločinců III: Jasné znamení 7 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Hodně štěstí, Zdeničko 452 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista III: Rudý poplach 13 [i] 18:30 Ulice 2964 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Roztoužený stařík 628 [i] 21:30 Prásk [i] 22:15 Utajená operace [i] 23:45 Lovci zločinců III: Jasné znamení 7 [i] 00:35 Mentalista III: Rudý poplach 13 [i] 01:20 Krok za krokem II 24 [i] 01:45 Odložené případy VII: Poslední dostih 6 [i] 02:30 Kolotoč [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Hodně štěstí, Zdeničko 452 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Pták ohnivák 10 [i] 06:45 Friends: Plavba za delfíny [i] 07:15 M*A*S*H 195 [i] 08:00 M*A*S*H 196 [i] 08:55 M*A*S*H 197 [i] 09:25 Castle na zabití IV: Hrdinové a zločinci 2 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Na mušce 8 [i] 12:25 Policie Hamburk III: Milenec z Latinské Ameriky 24 [i] 13:25 Komisař Rex IV: Smolař 18 [i] 14:35 Castle na zabití IV: Hlavní je hlava 3 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Zeptej se srdce [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři: Zápisník 5 [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:55 Gondíci s. r. o. [i] 00:10 Prostřeno! [i] 01:10 Policejní bažanti III: Rukojmí 12 [i] 02:05 Místo činu: Mnichov: Na mušce 8 [i] 03:45 Policie Hamburk III: Milenec z Latinské Ameriky 24 [i] 04:30 Komisař Rex IV: Smolař 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Vojna Monteovcov 110-111/128 [i] 06:45 Sila 34 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 14/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Láska na druhý pokus 29-30 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 60-62/142 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Odložený prípad VI. 20/23 [i] 20:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 4/19 [i] 21:40 Láska na druhý pokus 31-32 [i] 23:45 Stratená duša II. 4/22 [i] 00:45 Priatelia [i] 01:35 Krok za krokom [i] 01:55 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:15 Frasier [i] 02:40 Adela show [i] 03:15 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E.