TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:50 Bez servítky - SUPERSTAR [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:25 Kobra 11 XI. 10/10 [i] 12:20 NCIS: Los Angeles II. 13/24 [i] 13:15 Monk I. 9/13 [i] 14:05 Millerovci 18/23 [i] 14:35 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista I. 20/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - SUPERSTAR [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 CHART SHOW [i] 23:55 Mentalista I. 20/23 [i] 00:50 Monk I. 9/13 [i] 01:40 NCIS: Los Angeles II. 13/24 [i] 02:25 Kobra 11 XI. 10/10 [i] 03:10 Millerovci 18/23 [i] 03:30 Dva a pol chlapa II. [i] 03:50 Bez servítky - SUPERSTAR [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Medicopter 117: Pomsta za každú cenu [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:05 Správna Agáta II. 3/13 [i] 10:00 Medicopter 117: Čierni pasažieri [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:50 Recept na život 15/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny [i] 16:55 Jazdi Hlavou: Nebezpeční chodci [i] 17:00 Správna Agáta II. 4/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Ronin [i] 22:15 Nickov zákon [i] 23:50 Recept na život 15/65 [i] 00:30 Kolonáda II. 4/13 [i] 01:30 Ronin [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:30 Macko Uško [i] 07:40 Kamenáčik [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMAJLISEN [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Slovenské Pravno [i] 09:05 Mestá a tváre [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 10:00 Strážcovia prírody: Strážcovia prírody - záchrana snežného leoparda [i] 10:25 Režisérka Ľuba Velecká jubiluje: Prstienky z kukučiny [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Zrod obchodných domov 1/2 [i] 13:25 Osud princa [i] 14:35 Od veci: O Lujze Garajovej Schramekovej [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Čas ženy [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 15:55 Strážcovia prírody: Strážcovia prírody - Životné prostredie ako verejný majetok [i] 16:25 Halali [i] 17:00 Nie si sama [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Portréty vedcov - prof.RNDr. Ondrej Šedivý CSc. [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Súrodenci: Jaromiro [i] 18:25 Encyklopédia slov.obcí: Smrečany [i] 18:45 Večerníček: Kamenáčik [i] 18:50 Macko Uško [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMAJLISEN [i] 19:05 Franklin [i] 19:15 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Universum: Engadin - švajčiarska divočina [i] 21:00 Parfum - vôňa Francúzska [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Umenie [i] 23:10 Kinorama [i] 23:35 Čas grimás [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Oklamaná láska [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Rodinu si nevyberáš [i] 09:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 10:50 ZOO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Riskni milión! [i] 13:30 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:30 Hoď svišťom II.: Salón krásy 2 [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:50 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:50 Dr. LUDSKY: Primeraná obrana 2 [i] 00:05 Podvodníci IV. 2 [i] 01:00 Kravaťáci III. 12 [i] 01:50 Dr. LUDSKY: Primeraná obrana 2 [i] 02:40 KRIMI 03:05 NOVINY TV JOJ 03:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ: Rodinu si nevyberáš [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov V. 30/30 [i] 06:00 M*A*S*H 66 [i] 06:25 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci IV. 1/18 [i] 09:50 Kravaťáci III. 11 [i] 11:00 Kosti VIII. 4 [i] 12:05 M*A*S*H 67 [i] 12:50 Ničitelia mýtov 1/16 [i] 13:55 Faktor strachu III. 25 [i] 14:55 Simpsonovci XXIV. 17,18 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:15 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:45 Vtierka Castle IV. 16 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 11 [i] 18:40 Simpsonovci XXIV. 19,20 [i] 19:40 Profesionáli III.: Sedemnásty 10 [i] 20:35 Akty X - Návrat - CELOSVETOVÁ PREMIÉRA 3 [i] 21:35 Kuriér II. 1/12 [i] 22:40 Graceland: Neberte si to osobne 4 [i] 23:35 Filantrop 6 [i] 00:35 EUROMINÚTY [i] 01:35 Profesionáli III.: Sedemnásty 10 [i] 02:10 Akty X - Návrat 3 [i] 02:55 Graceland: Neberte si to osobne 4 [i] 03:35 Filantrop 6 [i] 04:15 Prvé oddelenie [i] 04:35 Ako potrápiť rodičov III. 4,5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Profil zločinu V. 11 [i] 08:10 Jak prosté III. 21 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 10:05 Medium V. 17 [i] 11:05 Vzpomínky I. 22 [i] 12:05 Jak prosté III. 21 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 14:00 Profil zločinu V. 11 [i] 15:10 Medium V. 17 [i] 16:10 Jak prosté III. 22 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i] 19:00 Medium V. 18 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba L. A. V. 1 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 5 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 8 [i] 22:55 Tým Škorpión I. 13 [i] 23:50 Tým Škorpión I. 14 [i] 00:45 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 5 [i] 01:40 Poslové I. 5 [i] 02:25 Tým Škorpión I. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Drahokamy, umělý sníh 23 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 6) 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 11) 16 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Keels & Wheels 3 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tajemství BMW 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Paulieho andílci: Na plný pecky 32 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 11 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 4): Naděje 9 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Rozděl a panuj 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 6) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): Range Rover 3 [i] 12:35 Nejhorší na světě (Series 1): Jen o vlásek 1 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 5): Panamský průplav 5 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 5): Tunel a přehrada v Peru 6 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 5): Abu Dhabi 7 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Keels & Wheels 3 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Tajemství BMW 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Paulieho andílci: Na plný pecky 32 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Range Rover 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Elektrická tříkolka, pleťový krém 24 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12): Datsun 240Z - California 6 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10, (Díl 4) 2 [i] 22:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Royal Enfield Bullet 3 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 3 [i] 00:00 Hon na nestvůry (Series 1): Boj o tuňáky 1 [i] 00:55 Muž velkých ryb (Series 1): Oblast řeky Amazonky 1 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12): Datsun 240Z - California 6 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10, (Díl 4) 2 [i] 03:30 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Royal Enfield Bullet 3 [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller II [i] 10:45 Kojak [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Dveře [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:05 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Hoří, má panenko [i] 23:10 Kriminálka Paříž [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Rozsudek II. [i] 00:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Kluci v akci [i] 04:55 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: My, chytří primáti: Důležitost rodiny 2/3 [i] 09:50 Minuty z Krkonoš [i] 09:55 Druhá světová válka v barvě: Vzestup rudého slunce [i] 10:45 Deset století architektury: Santiniho Zelená Hora [i] 11:05 Náš venkov: Pivní řeči [i] 11:30 Za našima humny: Suchá Loz [i] 12:00 Folklorika [i] 12:25 Život na pobřeží: Havaj 4/10 [i] 13:10 Království divočiny: Stříkoun lapavý [i] 13:40 Za lepší prostředí k životu [i] 14:05 Spiritualita na prodej [i] 15:00 Uvnitř lidského těla: Zrození [i] 15:50 Klíč [i] 16:20 Afrika uprostřed Evropy [i] 17:20 Kambodžské království [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Příběhy domů: Priessnitzovy lázně [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Izrael, pestrá mozaika vjemů [i] 21:00 Na cestě po Západních Flandrech [i] 21:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 4/9 [i] 21:55 Trabantem Jižní Amerikou 4/12 [i] 22:25 Dům z karet 4/13 [i] 23:15 Hra o trůny II: Duch Harrenhalu 5/10 [i] 00:05 Queer: "Klobásu nikdy nejím. [i] 00:35 Ve jménu vlasti III: Velké zvíře v Teheránu 11/12 [i] 01:25 Skrytý potenciál: Pavel Makalouš a [i] 01:55 "Hrdý" národ [i] 02:25 Příběhy železné opony [i] 02:40 U nás na východě [i] 02:55 Babylon [i] 03:25 Emigrace kardiologa Poupy [i] 03:40 Tajemství železnic [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:35 Králický Sněžník [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2962 [i] 10:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Kočka na divoko 627 [i] 11:30 Krok za krokem II 23 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk VI 2 [i] 13:40 Odložené případy VII: Ženy na křídlech 5 [i] 14:40 Lovci zločinců III: Předčasná smrt 6 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Příjemné chvilky 451 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista III: Krvavá štvanice 12 [i] 18:30 Ulice 2963 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XV: Na dohodu 9 [i] 22:30 Rudá planeta [i] 00:35 Lovci zločinců III: Předčasná smrt 6 [i] 01:20 Mentalista III: Krvavá štvanice 12 [i] 02:05 Střepiny [i] 02:30 Krok za krokem II 23 [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Příjemné chvilky 451 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Měňavka 9 [i] 06:45 Friends: Utajená oslava [i] 07:15 M*A*S*H 193 [i] 08:00 M*A*S*H 194 [i] 08:55 M*A*S*H 195 [i] 09:25 Castle na zabití IV: Návrat 1 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Vražedná ústřice 7 [i] 12:25 Policie Hamburk III: Pojišťovací podvod 23 [i] 13:25 Komisař Rex IV: Zdánlivě snadný případ 17 [i] 14:35 Castle na zabití IV: Hrdinové a zločinci 2 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Na křídlech lásky [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: PIDOS 42 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Místo činu: Mnichov: Vražedná ústřice 7 [i] 02:35 Policie Hamburk III: Pojišťovací podvod 23