TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:40 Bez servítky - SUPERSTAR [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:20 Kobra 11 XI. 9/10 [i] 12:20 NCIS: Los Angeles II. 12/24 [i] 13:15 Monk I. 8/13 [i] 14:10 Millerovci 17/23 [i] 14:35 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista I. 19/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - SUPERSTAR [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 22:55 Rodinné prípady [i] 23:50 Mentalista I. 19/23 [i] 00:45 Monk I. 8/13 [i] 01:35 NCIS: Los Angeles II. 12/24 [i] 02:20 Kobra 11 XI. 9/10 [i] 03:10 Millerovci 17/23 [i] 03:30 Dva a pol chlapa II. [i] 03:50 Bez servítky - SUPERSTAR [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Medicopter 117: Zajatí v plameňoch [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:25 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:00 Jazdi Hlavou: Nebezpeční chodci [i] 09:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Medicopter 117: Pomsta za každú cenu [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 14/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny [i] 17:00 Správna Agáta II. 3/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Dom podozrivých 2/4 [i] 22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Uväznení 2/24 [i] 23:10 Recept na život 14/65 [i] 23:50 Dom podozrivých 2/4 [i] 00:40 Autosalón [i] 01:05 Občan za dverami [i] 01:35 Svet v obrazoch [i] 01:55 Nebíčko v papuľke: Zabíjačka [i] 03:05 Dámsky klub [i] 03:05 Uprising reggae festival [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Franklin [i] 07:30 Najmenší slon na svete [i] 07:35 Kamenáčik [i] 07:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - VZDUCH [i] 07:45 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Ratková [i] 09:05 Mestá a tváre: Ružomberok [i] 09:35 Národnostný magazín: Ruský [i] 10:00 Strážcovia prírody: Strážcovia prírody - Netopiere - záchrancovia [i] 10:30 Plač pre syna [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 12:50 Mokrade - Ramsarské lokality na Slovensku [i] 13:35 22 hláv [i] 14:30 Kinorama [i] 14:55 ArtSpektrum [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Klára Havlíková [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Strážcovia prírody: Strážcovia prírody - záchrana snežného leoparda [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Test magazín [i] 17:00 Nie si sama: Terapeutky [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 HiSTORY [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Súrodenci: Janka a Danka Velďákové [i] 18:25 Encyklopédia slov.obcí: Čičava [i] 18:45 Večerníček: Kamenáčik [i] 18:50 Macko Uško [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - VZDUCH [i] 19:00 Franklin [i] 19:15 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Zrod obchodných domov 1/2 [i] 21:00 Osud princa [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Večera s Havranom [i] 23:55 Festivaly 2015: BRATISLAVA V POHYBE [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:30 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Internetová známosť [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Pre sestru urobím všetko! [i] 09:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 10:50 ZOO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Riskni milión! [i] 13:30 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:30 Hoď svišťom II.: Ďurova žena 1/10 [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:50 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:50 Dr. LUDSKY: Kostrička 1/10 [i] 00:05 Podvodníci IV. 1/18 [i] 01:00 Kravaťáci III. 11 [i] 01:40 Dr. LUDSKY: Kostrička 1/10 [i] 02:45 KRIMI 03:10 NOVINY TV JOJ 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Internetová známosť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Ničitelia mýtov V. 29 [i] 06:00 M*A*S*H 65 [i] 06:25 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Podvodníci III. 16/16 [i] 09:50 Kravaťáci III. 10 [i] 11:00 Kosti VIII. 3 [i] 12:05 M*A*S*H 66 [i] 12:50 Ničitelia mýtov V. 30/30 [i] 13:55 Faktor strachu III. 24 [i] 14:55 Simpsonovci XXIV. 15,16 [i] 15:50 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:15 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:45 Vtierka Castle IV. 15 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 10 [i] 18:40 Simpsonovci XXIV. 17,18 [i] 19:40 Profesionáli III.: Halloweenski zlodeji 9 [i] 20:35 Vysoká hra [i] 22:30 Gigantické presuny IV. 1,2/6 [i] 00:40 EUROMINÚTY [i] 01:40 Profesionáli III.: Halloweenski zlodeji 9 [i] 02:10 Gigantické presuny IV. 1,2/6 [i] 03:40 Prvé oddelenie [i] 04:00 Ako potrápiť rodičov III. 1,2,3/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Profil zločinu V. 10 [i] 08:05 Jak prosté III. 20 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 10:00 Medium V. 16 [i] 11:00 Vzpomínky I. 21 [i] 11:55 Jak prosté III. 20 [i] 12:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 13:55 Profil zločinu V. 10 [i] 15:00 Medium V. 16 [i] 16:00 Jak prosté III. 21 [i] 16:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 17:50 Profil zločinu V. 11 [i] 19:00 Medium V. 17 [i] 20:00 Vzpomínky I. 22 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 1 [i] 21:55 Myšlenky zločince IX. 2 [i] 22:55 Poslové I. 5 [i] 23:50 Vražedná čísla V. 6 [i] 00:50 Myšlenky zločince IX. 1 [i] 01:45 Myšlenky zločince IX. 2 [i] 02:30 Poslové I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 11) 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Skateboardy, pletené pečivo 22 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 5) 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 11) 15 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Sekačka na trávu má větší výkon! 2 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Blázen do Mustangů 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Nechť tě provází Schwarz 31 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 10 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 4): Tanec v džungli 8 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Vznik města Brownových 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 5) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): Mini Moke 2 [i] 12:35 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Volvo 850 T5R 5 [i] 13:30 Extrémní sběrači aut (Series 1): Extrémní sběrač, dodávka a plán 1 [i] 14:25 Extrémní sběrači aut (Series 1): Pickupy a problémy 2 [i] 15:20 Extrémní sběrači aut (Series 1): K čemu mi je partner? 3 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 7): Sekačka na trávu má větší výkon! 2 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Blázen do Mustangů 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Nechť tě provází Schwarz 31 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Mini Moke 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 3 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Drahokamy, umělý sníh 23 [i] 20:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Zátěž 4 [i] 21:00 Zlatá horečka (Series 6): Jackova zlatá chatrč 5 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (5. řada: Speciály) (Series 5): Strasti na farmě 1 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Auta, beton a nárazy 2 [i] 00:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Jezerní vynalézavost 5 [i] 00:55 Aljašská železnice (Series 1): Ledová dýka 5 [i] 01:50 Zlato z Beringova moře (Series 5): Zátěž 4 [i] 02:40 Zlatá horečka (Series 6): Jackova zlatá chatrč 5 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (5. řada: Speciály) (Series 5): Strasti na farmě 1 [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Auta, beton a nárazy 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Kde bydlely princezny [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 10:00 Hubert a Staller II [i] 10:50 Kojak [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Med [i] 15:00 Kojak [i] 15:50 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:15 Hercule Poirot [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 Kriminálka Paříž [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Hobby naší doby [i] 01:10 Postřehy odjinud [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Žiješ jenom 2x [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Planeta Země: Jeskyně [i] 09:50 Sběrné surovosti [i] 10:20 Poslední vrchol [i] 11:40 Volavka popelavá [i] 11:50 Nedej se [i] 12:45 Chcete je? ZJ [i] 12:50 Nabručení: Ve víru tance [i] 13:15 Divnopis [i] 13:25 Letecká esa: Beznohý stíhač [i] 14:15 Ženy, které psaly historii: Kateřina Veliká [i] 15:05 Propaganda ve službách studené války: Trhliny v oponě [i] 15:50 Vesmír: Nemesis, ďábelské dvojče [i] 16:35 Neviditelné světy: Hranice rychlosti [i] 17:25 Pátrání po ztracených lodích: Torpédoborec USS Murphy [i] 18:15 Trabantem Jižní Amerikou 3/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Skrytý potenciál: Pavel Makalouš a [i] 19:25 Zatopené osudy: Přehrada Orlík [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letecké katastrofy: Srážka na dráze [i] 20:55 Dům z karet 4/13 [i] 21:45 Zemský ráj to napohled [i] 23:40 Californication VII: Musí ze sebe ten jed dostat 5/12 [i] 00:10 Poslední vrchol [i] 01:30 Křesťanský magazín [i] 01:55 Náš venkov: Pivní řeči [i] 02:25 Jak otrávit mecenáše [i] 02:55 Přísně tajné vraždy [i] 03:10 Babylon [i] 03:35 Mopedu Stadion odzvonilo [i] 03:55 Tajemství železnic [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:50 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2961 [i] 10:15 Princezna a námořník [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk VI 1 [i] 13:45 Odložené případy VII: Duše 4 [i] 14:40 Lovci zločinců III: Ruská spojka 5 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Doktorská intuice 450 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista III: Krvavý sport 11 [i] 18:30 Ulice 2962 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Kočka na divoko 627 [i] 21:30 Zvěřinec [i] 22:05 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Jarní míza 24 [i] 23:00 Černá listina II: Iniciativa Dlouhověkost č. 97 17 [i] 23:50 Lovci zločinců III: Ruská spojka 5 [i] 00:40 Atentát: Plutonium 11 [i] 01:40 Mentalista III: Krvavý sport 11 [i] 02:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Krásná noc ve dvou 449 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Doktorská intuice 450 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Pohádkobot 8 [i] 06:45 Friends: Nová dívka ve městě [i] 07:15 M*A*S*H 191 [i] 08:00 M*A*S*H 192 [i] 08:55 M*A*S*H 193 [i] 09:25 Castle na zabití III: Knock out 24 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Otloukánek 6 [i] 12:25 Policie Hamburk III: Tajná láska 22 [i] 13:25 Komisař Rex IV: Černá listina 16 [i] 14:35 Castle na zabití IV: Návrat 1 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Pírka ve větru [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Pane, vy jste vdova! [i] 22:35 Očima Josefa Klímy [i] 23:20 Prostřeno! [i] 00:15 Místo činu: Mnichov: Otloukánek 6 [i] 02:00 Policie Hamburk III: Tajná láska 22 [i] 02:45 Komisař Rex IV: Černá listina 16 [i] 03:35 Bouřlivá léta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Vojna Monteovcov 106-107/128 [i] 06:40 Sila 32 [i] 07:45 Tisíc a jedna noc 12/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Láska na druhý pokus 25-26 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 54-56/142 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Odložený prípad VI. 18/23 [i] 20:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 2/19 [i] 21:40 Láska na druhý pokus 27-28 [i] 23:40 Stratená duša II. 2/22 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:35 Krok za krokom [i] 01:55 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:15 Frasier [i] 02:35 Adela show [i] 03:25 Smotánka [i] 03:55 L.O.V.E.