TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Bez servítky - FARMA [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:20 Kobra 11 XI. 8/10 [i] 12:20 NCIS: Los Angeles II. 11/24 [i] 13:15 Monk I. 7/13 [i] 14:10 Millerovci 16/23 [i] 14:35 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista I. 18/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - SUPERSTAR [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 Kredenc [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 23:55 Mentalista I. 18/23 [i] 00:45 Monk I. 7/13 [i] 01:35 NCIS: Los Angeles II. 11/24 [i] 02:20 Kobra 11 XI. 8/10 [i] 03:10 Millerovci 16/23 [i] 03:30 Dva a pol chlapa II. [i] 03:50 Bez servítky - SUPERSTAR [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:00 Správna Agáta II. 2/13 [i] 10:00 Medicopter 117: Zajatí v plameňoch [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Nebezpeční chodci [i] 14:50 Recept na život 13/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Piti, piti, pá [i] 21:40 Reportéri [i] 22:10 Kriminálka Staré Mesto: Prípad červeného hada [i] 23:10 Recept na život 13/65 [i] 23:50 Piti, piti, pá [i] 01:10 Kriminálka Staré Mesto: Prípad červeného hada [i] 02:10 Reportéri [i] 02:35 Dámsky klub [i] 04:10 Slovensko v obrazoch [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Veselá farma [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:30 Najmenší slon na svete [i] 07:35 Večerníček: Kamenáčik [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - VEĽKÉ PRANIE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Tempo [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Sucháň [i] 09:05 Mestá a tváre: Trebišov [i] 09:35 Kvarteto [i] 10:00 Polícia [i] 10:15 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Obmedzenie na diaľnici [i] 10:20 Profesionál [i] 10:35 Katarína Veľká 7/10 [i] 11:15 Ornamenty [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Generácia [i] 13:05 Jozef Mistrík jazykovedec [i] 14:00 5 minút po dvanástej: KOĽKO REČÍ VIEŠ...A ČO SLOVENČINA? [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Rodný môj kraj... [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:35 Národnostný magazín: Ruský [i] 16:00 Strážcovia prírody: Strážcovia prírody - Netopiere - záchrancovia [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Nie si sama: Našla som sa [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Dielo z depozitára [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Súrodenci: Súrodenci Nágelovci [i] 18:25 Encyklopédia slov.obcí: Miková [i] 18:45 Kamenáčik [i] 18:50 Najmenší slon na svete [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - VEĽKÉ PRANIE [i] 19:05 Franklin [i] 19:15 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 LoveMEATender [i] 20:50 Móric Beňovský žije ! [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Krajina po bitke [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:05 SÚDNA SIEŇ: Nie som pedofil! [i] 08:00 SÚDNA SIEŇ: Chodila som s úžerníkom [i] 09:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 10:40 Vinári 2: Strdínsky batman 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 X FACTOR [i] 14:30 Hoď svišťom: Vianoce 16/16 [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:35 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:50 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:50 Kuriér II. 1/12 [i] 00:00 Podvodníci III. 16/16 [i] 00:50 Kravaťáci III. 10 [i] 01:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 02:30 KRIMI 02:55 NOVINY TV JOJ 03:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ: Nie som pedofil! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Simpsonovci XII.: - MARATÓN [i] 07:10 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 08:55 Choď na to! [i] 11:35 King a Maxwellová 9 [i] 12:30 M*A*S*H 65 [i] 13:15 Ničitelia mýtov V. 29 [i] 14:20 Faktor strachu III. 23 [i] 15:20 Simpsonovci XXIV. 13,14 [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:50 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 5, 6 [i] 18:45 Simpsonovci XXIV. 15,16 [i] 19:40 Profesionáli III.: Tehotná Skarlet 8 [i] 20:35 Stalingrad [i] 23:15 Chladnokrvný [i] 01:15 EUROMINÚTY [i] 02:15 Profesionáli III.: Tehotná Skarlet 8 [i] 02:50 Liga snov IV. 7,8 [i] 03:30 Zákon gangu V. 4 [i] 04:10 Prvé oddelenie [i] 04:35 Ako potrápiť rodičov II. 12,13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Profil zločinu V. 9 [i] 08:05 Jak prosté III. 19 [i] 09:05 Tajnosti a lži I. 10 [i] 10:05 Medium V. 12 [i] 11:05 Vzpomínky I. 20 [i] 12:00 Jak prosté III. 19 [i] 13:00 Tajnosti a lži I. 10 [i] 13:55 Profil zločinu V. 9 [i] 15:00 Medium V. 12 [i] 16:00 Jak prosté III. 20 [i] 16:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 17:55 Profil zločinu V. 10 [i] 19:05 Medium V. 16 [i] 20:05 Vzpomínky I. 21 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 21 [i] 22:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 1 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 19 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 20 [i] 01:00 Havaj 5-0 III. 21 [i] 01:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 1 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Záhadná Země (Series 1): Hledání Sodomy 5 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10, (Díl 4) 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 11) 14 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Síla trojice 26 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Italská modelka nahoře bez 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Večírek jednoho muže 30 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 9 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 4): Uhrazeno 7 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Rozdělený klan 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10, (Díl 4) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): Jaguár třídy E 1 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 1): Arizona 5 [i] 13:30 Muž velkých ryb (Series 1): Oblast řeky Amazonky 1 [i] 14:25 Muž velkých ryb (Series 1): Mongolsko 2 [i] 15:20 Muž velkých ryb (Series 1): Kongo 3 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Síla trojice 26 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Italská modelka nahoře bez 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Večírek jednoho muže 30 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Jaguár třídy E 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Skateboardy, pletené pečivo 22 [i] 20:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Klouzačka 6 [i] 21:00 Povstalecké zlato (Series 1): Poklad u Chester 2 [i] 22:00 Muži Yukonu (Series 4): Krev na rukou 7 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Požár, selhání a pády na obličej 1 [i] 00:00 Aljašská železnice (Series 2): Na kolizní dráze 3 [i] 00:55 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Nároky, plechovky a sruby 9 [i] 01:50 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Klouzačka 6 [i] 02:40 Povstalecké zlato (Series 1): Poklad u Chester 2 [i] 03:30 Muži Yukonu (Series 4): Krev na rukou 7 [i] 04:20 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Požár, selhání a pády na obličej 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rozsudek II. [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Otec Brown II [i] 10:45 Vzpomínání Vlastimila Brodského [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Deštník [i] 15:00 Kojak [i] 15:50 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Případy 1. oddělení II.: Tělo 5/8 [i] 21:05 Rozsudek II. [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Profesionálové [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:10 Sváteční slovo ředitele Salesiánského střediska volného času Don Bosco Jiřího Cahy [i] 01:20 Z metropole (Praha), - AD [i] 01:45 Dobrovolný dárce hlasu [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Uvnitř lidského těla: Zrození [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Namibie, přírodní bohatství Afriky [i] 09:55 Pátrání po ztracených lodích: USS [i] 10:45 S gurmánem na cestách II.: Burgundsko [i] 11:25 Minuty z Krkonoš [i] 11:30 Rozhoupaný svět Rudolfa [i] 11:55 Babylon [i] 12:25 Cesty víry: Dotknout se přírody [i] 12:50 Televizní klub neslyšících [i] 13:20 Jaroslav Krejčí - mezi diktaturou a demokracií [i] 13:45 Československý filmový týdeník 1966 1080/2379 [i] 14:00 Věda na vlastní kůži 24/50 [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:20 Letecké katastrofy: Nebezpečné ticho [i] 16:10 První Evropané 2/2 [i] 17:05 Osvětim - Březinka. Oldřich [i] 17:25 Letecká esa: Beznohý stíhač [i] 18:15 Na cestě po západním Bělorusku [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír: Katastrofy, které změnily tvář planet [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Vzestup rudého slunce [i] 20:55 Velký, větší, největší: Mezinárodní vesmírná stanice [i] 21:50 Hořkost [i] 23:40 Pro pár dolarů navíc [i] 01:45 Queer: Telenovela [i] 02:15 "Démon" alkohol [i] 02:40 Přísně tajné vraždy [i] 02:55 Kobzole a zelé, živobytí celé [i] 03:15 Babylon [i] 03:40 Nevítaný odkaz ševcovské dynastie [i] 04:00 Tajemství železnic [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2960 [i] 10:05 Taková normální rodinka [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk V 16 [i] 13:40 Odložené případy VII: Jurisprudence 3 [i] 14:40 Lovci zločinců III 4 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Krásná noc ve dvou 449 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista III: Veselý rudý skřítek 10 [i] 18:30 Ulice 2961 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Okresní přebor: Nábor 2 [i] 21:05 Atentát: Svědectví za mřížemi 12 [i] 22:15 Mentalista VI: Fialky 16 [i] 23:05 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Zločinné myšlenky 23 [i] 23:55 Černá listina II: Tom Keen č. 7 16 [i] 00:40 Lovci zločinců III 4 [i] 01:30 Okresní přebor: Nábor 2 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Tajemství Modrého rytíře 7 [i] 06:45 Ninjago: Prokletý svět 2/2 [i] 07:15 M*A*S*H 189 [i] 08:00 M*A*S*H 190 [i] 08:55 M*A*S*H 191 [i] 09:25 Castle na zabití III: Soutěž krásy 23 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Fantom 5 [i] 12:25 Policie Hamburk III: Jasminin případ 21 [i] 13:25 Komisař Rex IV: Strašlivá pravda 15 [i] 14:35 Castle na zabití III: Knock out 24 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Křídla naděje [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Stříhání hlav 41 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Ano, šéfe! [i] 23:55 Prostřeno! [i] 00:55 Místo činu: Mnichov: Fantom 5 [i] 02:40 Policie Hamburk III: Jasminin případ 21 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Vojna Monteovcov 104-105/128 [i] 06:35 Sila 31 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 11/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:15 Inga Lindströmová: Oslava [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 51-53/142 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:00 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Odložený prípad VI. 17/23 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 1/19 [i] 21:40 Láska na druhý pokus 25-26 [i] 23:55 Stratená duša II. 1/22 [i] 00:55 Priatelia [i] 01:40 Krok za krokom [i] 02:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:25 Adela show [i] 03:15 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 16 [i] 06:30 Znovu se zamilovat0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Bláznivá škola0 [i] 13:30 Big Screen 17 [i] 13:45 Maturitní sex0 [i] 15:05 Agent z Panamy0 [i] 16:55 Láska a jiné kratochvíle0 [i] 18:40 Nic než pravda0 [i] 20:30 Open Road0 [i] 22:00 Mafiánovi0 [i] 00:00 Božská extáze0 [i] 01:25 Pevnost draků0 [i] 02:50 Jízda o život0 [i] 04:30 Píseční žraloci0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Tenis