TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:20 Scooby-Doo: Kniha upírov (HD) [i] 08:45 Harry Potter a Fénixov rád (HD) [i] 11:30 Iron Man 2 (HD) [i] 14:05 CHART SHOW [i] 16:15 Kredenc [i] 16:45 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Rýchlo a zbesilo 4 (HD) [i] 22:40 Ctihodný občan [i] 01:00 Rýchlo a zbesilo 4 (HD) [i] 02:45 Ctihodný občan [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Kamenáčik [i] 06:15 Najmenší slon na svete [i] 06:20 Franklin [i] 06:35 Franklin [i] 06:45 Veselá farma [i] 06:55 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:10 Pikkuli [i] 07:15 Šmolkovia: Slzička [i] 07:30 Šmolkovia: Dúhový deň [i] 07:40 Franklin a priatelia: Harriet vezmite so sebou [i] 07:55 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:20 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:00 Spadla z oblakov: Banket 5/13 [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Nebezpeční chodci [i] 10:05 Mláďatká [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:25 Občan za dverami [i] 14:00 Agatha Christie : Poirot: Vražda v Orient exprese [i] 15:30 Zlatá klasika: "Což takhle dát si špenát" [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kolonáda II.: Kolonáda II. 4/13 [i] 21:25 Zátoka nádejí III. 1/12 [i] 22:10 Zátoka nádejí III. 2/12 [i] 22:55 Agatha Christie : Poirot: Vražda v Orient exprese [i] 00:25 O 5 minút 12 [i] 01:55 Zátoka nádejí III. 1/12 [i] 02:45 Zátoka nádejí III. 2/12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Test magazín [i] 06:45 Extrémne v horách [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Farmárska revue [i] 08:55 Halali [i] 09:30 Pravoslávna bohoslužba [i] 11:30 Lyžovanie - SP slalom ženy [i] 12:15 Lyžovanie - SP slalom ženy [i] 13:50 Orientácie [i] 14:20 KRASOKORČUĽOVANIE - ME 2016 [i] 17:15 Hokej - Tipsport liga [i] 20:00 Slovo [i] 20:05 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:15 Katarína Veľká 9/10 [i] 20:55 Katarína Veľká 10/10 [i] 21:35 Divadlo nás baví [i] 21:45 Tolstoj a peniaze [i] 00:00 Kinorama [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:00 Panna Aquamarine [i] 09:15 Káčerovo [i] 10:05 Kosti X. 3,4 [i] 12:10 15 MINÚT. KUCHÁR [i] 12:50 Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah [i] 15:30 My dvaja a magor [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 KINOPREMIÉRA: Vysoká hra [i] 22:40 Chladnokrvný [i] 00:45 Pomstiteľ [i] 02:30 Chladnokrvný [i] 04:00 KRIMI 04:20 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Prepadnutie v Severnom mori [i] 06:40 Hitlerov tajný útok na Ameriku [i] 07:40 EUROMINÚTY [i] 08:55 Prvé oddelenie [i] 10:00 Simpsonovci XXIV. 11 [i] 10:30 Hviezdna brána: Atlantída 7,8 [i] 12:35 Faktor strachu III. 21,22 [i] 14:30 Simpsonovci XII.: - MARATÓN [i] 17:00 Choď na to! [i] 19:10 Simpsonovci XXIV. 13,14 [i] 20:05 KOLABS 8 [i] 20:35 Bláznivá olympiáda [i] 22:35 Adam hľadá Evu 7,8 [i] 00:30 EUROMINÚTY [i] 01:30 KOLABS 8 [i] 01:50 Adam hľadá Evu 7,8 [i] 03:10 Črepiny [i] 04:00 Hviezdna brána: Atlantída 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 35 [i] 07:30 Vražedná čísla V. 11 [i] 08:30 Vražedná čísla V. 12 [i] 09:25 Falco - příběh poldy II. 2 [i] 10:35 Jak prosté III. 22 [i] 11:30 Jak prosté III. 23 [i] 12:25 Kráska a zvíře III. 7 [i] 13:20 Kráska a zvíře III. 8 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 10 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 11 [i] 16:10 Království I. 13 [i] 17:05 Království I. 14 [i] 18:00 Medium II. 7 [i] 19:00 Medium II. 8 [i] 20:00 Sestra Hawthornová III. 4 [i] 21:00 Lhostejnost [i] 22:45 Medium II. 5 [i] 23:45 Strážce pořádku II. 6 [i] 00:40 Lhostejnost [i] 02:20 Medium II. 5 [i] 03:05 Strážce pořádku II. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 18 [i] 05:35 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 19 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 7): Výroba cukru/chov ryb/rychlé obleky 12 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1): Zrezavělé '67 Camoro 2. část 12 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 3): Big Red Caddy, 1. část 17 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Komerční mýty 27 [i] 09:05 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Royal Enfield Bullet 3 [i] 09:55 Vzestup strojů (Series 1): Superloď 3 [i] 10:50 Troy (Series 1) 5 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 9 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 10 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1): Skrytý poklad 3 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Pátrání 4 [i] 13:30 Králové aukcí (Series 3): Soutěž 10 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 17 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 18 [i] 15:20 Extrémní sběrači aut (Series 1): Silniční verze 6 [i] 16:15 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Volvo 850 T5R 5 [i] 17:10 Rození obchodníci (Series 12): Honda S2000 18 [i] 18:05 Rychle a hlasitě (Series 3): (Díl 19) 19 [i] 19:00 Záhadná Země (Series 1): Hledání Sodomy 5 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Roj 10 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Blizard 5 [i] 22:00 Osudný let č. 447 [i] 23:00 Honba na nestvůry (Series 1): Boj o tuňáky 1 [i] 00:00 Říční příšery (Series 7): Hrůzy jižního Pacifiku 5 [i] 00:55 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (Series 1): To nejlepší 5 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2): Roj 10 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (Series 5): Blizard 5 [i] 03:30 Osudný let č. 447 [i] 04:20 Honba na nestvůry (Series 1): Boj o tuňáky 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Bolkoviny [i] 07:25 Poselství přes rampu [i] 08:20 Romeo a Julie na konci listopadu [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Dynastie Nováků: Nahý v trní 5/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princi Truhlíkovi [i] 14:05 Jak vyženit z pekla štěstí [i] 15:00 Španělská paradentóza [i] 16:35 Hříchy pro pátera Knoxe: Otázka alibi 3/10 [i] 17:40 Hoří, má panenko [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Zločin v Polné 1/2 [i] 21:30 168 hodin [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Smrt stopařek [i] 23:30 Komisař Moulin [i] 00:55 Kriminálka Paříž [i] 01:45 Manéž Bolka Polívky [i] 02:55 Hobby naší doby [i] 03:20 13. komnata Terezy Pergnerové [i] 03:50 Sváteční slovo ředitele Salesiánského střediska volného času Don Bosco Jiřího Cahy [i] 03:55 Banánové rybičky [i] 04:20 Království za koně [i] 04:40 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Život na pobřeží: Havaj 4/10 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá, škola! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1080/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Pozdrav z [i] 09:35 Trabantem Jižní Amerikou 3/12 [i] 10:05 Speciální zbraně: Německé zázračné stroje [i] 10:55 Nedej se [i] 11:50 Chcete mě? ZJ [i] 12:15 Sváteční slovo ředitele Salesiánského střediska volného času Don Bosco Jiřího Cahy [i] 12:20 Křesťanský magazín [i] 12:50 Na plovárně s Janem Trachtou [i] 13:15 Deset století architektury: Santiniho Zelená Hora [i] 13:35 Ženy, které psaly historii: Kateřina Veliká [i] 14:25 Krasobruslení: ME 2016 Slovensko [i] 17:05 Francie s ozvěnou domova [i] 17:25 Planeta Země: Jeskyně [i] 18:15 Ochránce 4/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nabručení: Ve víru tance [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Pro pár dolarů navíc [i] 22:15 * Hořký měsíc [i] 00:30 Poslední vrchol [i] 01:50 První Evropané 1/2 [i] 02:45 Babylon [i] 03:10 Dítě na tahu [i] 03:40 Ta naša kapela [i] 04:05 Tajemství jeskyně [i] 04:35 Prolínání světů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě 19 [i] 06:50 Monstra vs. Vetřelci 5 [i] 07:15 Myšák Stuart Little 1 [i] 07:40 Kačer Kabrňák II 12 [i] 08:10 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 6 [i] 08:40 Kosmáček [i] 09:55 Zvěřinec [i] 10:25 Gympl s (r)učením omezeným: Správný směr 60 [i] 11:45 Super náhradník [i] 13:45 Fantomas kontra Scotland Yard [i] 15:45 Medailón [i] 17:25 Co ta holka chce [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Taková normální rodinka [i] 22:15 Střepiny [i] 22:50 Jako štvaná zvěř [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas XIII: Duchové minulosti 21 [i] 01:15 Co ta holka chce [i] 03:20 Volejte Novu [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Správný směr 60 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Astro Boy II: Gideon 6 [i] 07:05 Ninjago: Nebezpečná hrobka [i] 07:35 Ninjago: Prokletý svět 1/2 [i] 08:05 Tajemství války 14 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Tři mušketýři I: Exil 6 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Božské dorty od Markéty [i] 12:20 Big Ben III: Policista v lázních 10 [i] 14:30 Přístav: Zavřeno! 40 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XVI: Klub letců [i] 18:00 Češi na cestách [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Špioni z lásky [i] 22:10 Perem markýze de Sade [i] 00:45 Zrozeni k zabíjení? V: John Linley Frazier 4 [i] 01:45 Tajemství války 14 [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru XVI: Klub letců [i] 04:20 Rambo [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Roseanne VI. 15-16/25 [i] 05:45 Rosamunde Pilcherová: Pečať lásky [i] 07:30 Frasier [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:15 Frasier [i] 10:45 Taká obyčajná rodinka III. 10-11/24 [i] 12:20 Roztomilé mrchy IV. 14-15/25 [i] 14:55 Gossip Girl V. 9-11/24 [i] 17:45 Rande naslepo [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 23:00 Neslušný návrh [i] 01:20 Vráťte mi dieťa! [i] 02:50 V lepšej spoločnosti [i] 04:20 Taká obyčajná rodinka III. 10/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 23 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 06:00 Big Screen 24 [i] 06:30 Ďáblova pouta 2 [i] 08:10 Big Screen 25 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Odvážný Crusoe 9 [i] 12:55 5 dnů do půlnoci 5 [i] 13:45 Vzpoura v Seattlu0 [i] 15:30 Zkáza lodi Estonie0 [i] 17:30 Bláznivá škola0 [i] 18:55 Maturitní sex0 [i] 20:10 Agent z Panamy0 [i] 22:00 Sbal prachy a vypadni0 [i] 23:50 Oldboy0 [i] 01:30 Dokonalý únik0 [i] 03:05 Božská extáze0 [i] 04:35 Pevnost draků0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Tenis [i] 08:00 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 12:30 Tenis [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:30 Severská kombinace [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:45 Tenis [i] 18:45 Tenis [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Zimní sporty [i] 21:00 Tenis [i] 23:00 Tenis [i] 23:15 Watts [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Jezdectví [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Spravedlnost v krvi 3: Zelenější trávník 6 [i] 06:00 Spravedlnost v krvi 3: Noční můry 7 [i] 07:00 Spravedlnost v krvi 3: Vyšší vzdělání 8 [i] 08:00 Spravedlnost v krvi 3: Tajnosti a lži 9 [i] 09:00 Jiný vánoční polibek [i] 11:00 Vánoční výlet [i] 13:00 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 4 [i] 15:00 Smrtící sestup [i] 17:00 Milionový lékař 3: Kouzelník 7 [i] 18:00 Milionový lékař 3: Běž, Hanku, běž! 8 [i] 19:00 Dobrá manželka 7: Těžké rozhodnutí 4 [i] 20:00 Havaj 5-0 5: Instinkt 20 [i] 21:00 Probuzení v Renu [i] 23:00 Smrtící sestup [i] 01:00 Žraločí tornádo [i] 03:00 Křišťálová lebka [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 HungaRock z prvni ruky 14 [i] 06:00 Zajímavé vynálezy 2 [i] 06:30 Jeden den z životě 8 [i] 07:00 Láska v divočině: Opičí život 2 [i] 08:00 Madagaskar: Země chameleonů0 [i] 09:00 Život v lůně: Psi0 [i] 10:00 Super příroda0 [i] 11:00 Pěšky podél Nilu 2 [i] 12:00 Ledové kamiony 15