TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Bez servítky - FARMA [i] 10:30 Rodinné prípady [i] 11:15 Kobra 11 XI. 7/10 [i] 12:15 NCIS: Los Angeles II. 10/24 [i] 13:10 Monk I. 6/13 [i] 14:05 Millerovci 15/23 [i] 14:30 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista I. 17/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - FARMA [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Nezastaviteľný (HD) [i] 22:40 RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční [i] 01:10 Bostonské vraždy IV. 12/16 [i] 02:00 Mentalista I. 17/23 [i] 02:40 Monk I. 6/13 [i] 03:25 NCIS: Los Angeles II. 10/24 [i] 04:10 Mentalista I. 17/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Asijina voľba 88/88 [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:05 Správna Agáta II.: Správna Agáta II. 1/13 [i] 10:00 Medicopter 117: Transport peňazí [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Jazda bez smeroviek [i] 16:30 60 zabijakov divočiny [i] 17:00 Správna Agáta II.: Správna Agáta II. 2/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:20 Milujem Slovensko [i] 21:50 Večerné správy RTVS [i] 22:05 Ray Donovan: Vrtieť zadkom 3/12 [i] 22:55 Ray Donovan: Čierny cadillac 4/12 [i] 23:45 Nikto nie je dokonalý [i] 00:50 Medicopter 117: Transport peňazí [i] 01:40 Ray Donovan: Vrtieť zadkom 3/12 [i] 02:30 Ray Donovan: Čierny cadillac 4/12 [i] 03:20 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:30 Najmenší slon na svete [i] 07:40 Kamenáčik [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - DAŠENKA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Žibritov [i] 09:05 Mestá a tváre: Liptovský Mikuláš [i] 09:35 Kronika mesta Levoče [i] 09:55 Pražská terčovnica [i] 11:10 Do zajtra čakaj [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Televízny posol [i] 12:55 Krasokorčuľovanie [i] 13:50 Profesionál [i] 14:05 Polícia [i] 14:30 KRASOKORČUĽOVANIE - ME 2016 [i] 17:05 Extrémne v horách [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Vidieť a byť videný [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Kvarteto [i] 18:30 Encyklopédia slov.obcí: Drienov [i] 18:45 Večerníček: Kamenáčik [i] 18:50 Najmenší slon na svete [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - DAŠENKA [i] 19:05 Franklin [i] 19:15 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 KRASOKORČUĽOVANIE - ME 2016 [i] 22:15 Dozvuky [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Nehanebný závet [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Záhrada [i] 09:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 10:30 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:50 Riskni milión! [i] 13:50 NAŠI: Štúdia správania [i] 14:30 Hoď svišťom: Lavína 15 [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Rodičia [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Vinári 2: Strdínsky batman 5 [i] 22:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 23:10 Krvavé dedičstvo [i] 01:20 Hory majú oči 2 [i] 02:50 KRIMI 03:15 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ: Záhrada [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov V. 27 [i] 05:50 M*A*S*H 61,62 [i] 06:40 Vytunuj mi fáro II. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:05 Podvodníci III. 15 [i] 09:50 Kravaťáci III. 9 [i] 10:55 Kosti VIII. 2 [i] 11:45 M*A*S*H 63,64 [i] 13:05 Ničitelia mýtov V. 28 [i] 14:05 Faktor strachu III. 22 [i] 15:05 Simpsonovci XXIV. 9,10 [i] 16:05 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:05 Vtierka Castle IV. 14 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 9 [i] 18:55 Simpsonovci XXIV. 11,12 [i] 19:50 Profesionáli III.: Brat 7 [i] 20:35 Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah [i] 23:10 Gigolovia IV. 3,4 [i] 00:15 Dracula 2 [i] 01:15 Zločin III. 2 [i] 01:55 Profesionáli III.: Brat 7 [i] 02:35 Gigolovia IV. 3,4 [i] 03:25 Dracula 2 [i] 04:10 Prvé oddelenie [i] 04:30 Ako potrápiť rodičov II. 10,11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Profil zločinu V. 7 [i] 08:00 Jak prosté III. 18 [i] 09:00 Tajnosti a lži I. 9 [i] 10:00 Medium V. 11 [i] 11:00 Vzpomínky I. 19 [i] 12:00 Jak prosté III. 18 [i] 13:00 Tajnosti a lži I. 9 [i] 14:00 Profil zločinu V. 7 [i] 15:00 Medium V. 11 [i] 16:00 Jak prosté III. 19 [i] 17:00 Tajnosti a lži I. 10 [i] 18:00 Profil zločinu V. 9 [i] 19:05 Medium V. 12 [i] 20:05 Vzpomínky I. 20 [i] 21:00 Tým Škorpion I. 13 [i] 21:55 Tým Škorpion I. 14 [i] 22:50 Cizinka I. 9 [i] 00:05 Cizinka I. 10 [i] 01:20 Tým Škorpion I. 13 [i] 02:15 Tým Škorpion I. 14 [i] 02:55 Cizinka I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 20 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Dřevěná okna a kašmír 20 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 11) 13 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Přihořívá 25 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): JD a bandita 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 29 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 8 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 4): Vzpoura 6 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Teď nebo nikdy 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 4): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 5 [i] 12:05 Rození obchodníci (Series 4): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 6 [i] 12:35 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Jezerní vynalézavost 5 [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 13 [i] 14:25 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 1 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 2) 2 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Přihořívá 25 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): JD a bandita 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 29 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 4): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (Series 4): Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 11) 1 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Plynový gril, matracové chrániče 21 [i] 20:00 Záhadná Země (Series 1): Hledání Sodomy 5 [i] 21:00 Nejpodivnější na světě (Series 1): Padlí z nebes 5 [i] 22:00 Berte to jako varování (Series 3): Zkoušeno na lidech 5 [i] 23:00 Co se dělo dál? (Series 2) 3 [i] 23:30 Kola, která zklamou (Series 1): Nelze ovlivnit 11 [i] 00:00 Neobjasněné případy: Stínoví lidé/sluneční zázrak 11 [i] 00:55 Setkání s mimozemšťany (Series 3): Válka 5 [i] 01:50 Záhadná Země (Series 1): Hledání Sodomy 5 [i] 02:40 Nejpodivnější na světě (Series 1): Padlí z nebes 5 [i] 03:30 Berte to jako varování (Series 3): Zkoušeno na lidech 5 [i] 04:20 Co se dělo dál? (Series 2) 3 [i] 04:45 Kola, která zklamou (Series 1): Nelze ovlivnit 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sváteční slovo spisovatelky Daniely Fischerové [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller II [i] 10:45 Kojak [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Pošta pro tebe [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:25 Tak neváhej a toč speciál [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 4/9 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky: Bouřka 23/39 [i] 21:25 13. komnata Terezy Pergnerové [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Všechnopárty [i] 22:50 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:45 Profesionálové [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 DoktorKA [i] 02:00 Kluci v akci [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Kolibříci, včelí ptáci [i] 09:25 Elba stopami císaře [i] 10:10 Nemocnice na vlnách Amazonky [i] 11:00 Cestománie [i] 11:30 Postřehy odjinud [i] 11:35 Kambodžské království [i] 12:30 Krásy evropského pobřeží: Benátky [i] 12:40 Egypťané [i] 13:40 ABCD ekologie aneb Životabudič II. [i] 13:45 Chcete mě? ZJ [i] 14:10 Minuty z Krkonoš [i] 14:15 Ochránce 3/12 [i] 14:40 Speciální zbraně: Německé zázračné stroje [i] 15:30 Propaganda ve službách studené války: Napětí se stupňuje [i] 16:15 Věda na vlastní kůži 24/50 [i] 17:05 Uvnitř lidského těla: Zrození [i] 18:00 Život na pobřeží: Havaj 4/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Kvarteto [i] 19:25 Na pomoc životu - kontaktní čočky [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: My, chytří primáti: Důležitost rodiny 2/3 [i] 20:55 Ženy, které psaly historii: Kateřina Veliká [i] 21:50 Splašený vlak [i] 23:35 S gurmánem na cestách II.: Burgundsko [i] 00:20 Ve jménu vlasti III: Velké zvíře v Teheránu 11/12 [i] 01:10 Hlasy strachu: Dva se perou, třetí se směje 4/7 [i] 01:40 Cesty víry: Nebe na zemi [i] 02:05 Balet bolí [i] 02:30 Ta naša kapela [i] 03:00 Poutní místa [i] 03:15 Na moll... [i] 04:00 Vzhůru dolů! [i] 04:20 Divnopis [i] 04:25 Prolínání světů [i] 04:55 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2959 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Létající Čestmír 626 [i] 11:30 Krok za krokem II 22 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:50 Můj přítel Monk V 15 [i] 13:45 Odložené případy VII: Skateborďáci 2 [i] 14:45 Lovci zločinců III: Lovec žen 3 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Inspekce jako řemen 448 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista III: Rudý měsíc 9 [i] 18:30 Ulice 2960 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Alvin a Chipmunkové 3 [i] 21:55 Pátý element [i] 00:15 Atentát: Plutonium 11 [i] 01:15 Lovci zločinců III: Lovec žen 3 [i] 02:00 Mentalista III: Rudý měsíc 9 [i] 02:45 Krok za krokem II 22 [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Inspekce jako řemen 448 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Případ tajemného ducha 4 [i] 06:45 Ninjago: Podraz [i] 07:15 M*A*S*H 187 [i] 08:00 M*A*S*H 188 [i] 08:55 M*A*S*H 189 [i] 09:25 Castle na zabití III: Milovat a zemřít v L. A. 22 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Tanec smrti 4 [i] 12:25 Policie Hamburk III: Nebezpečný chat 20 [i] 13:25 Komisař Rex IV: Kněz v ohrožení 14 [i] 14:35 Castle na zabití III: Soutěž krásy 23 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: A najednou to byla láska [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Rambo [i] 22:15 Hadí oči [i] 00:40 Prostřeno! [i] 01:35 Místo činu: Mnichov: Tanec smrti 4 [i] 03:25 Policie Hamburk III: Nebezpečný chat 20 [i] 04:10 Komisař Rex IV: Kněz v ohrožení 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Vojna Monteovcov 102-103/128 [i] 06:40 Sila 30 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 10/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Láska na druhý pokus 23-24 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 48-50/142 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Odložený prípad VI. 16/23 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 Neslušný návrh [i] 23:40 Smrtiace medové týždne [i] 01:30 Priatelia [i] 01:50 Krok za krokom [i] 02:15 Neslušný návrh [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 18 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 06:00 Big Screen 19 [i] 06:30 Poslední templář 1 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Tygr a drak0 [i] 14:05 Big Screen 20 [i] 14:25 Nic než pravda0 [i] 16:15 Albert Nobbs0 [i] 18:10 Kupec benátský0 [i] 20:20 Tajemné okno0 [i] 22:00 Zrůda0 [i] 23:50 Pianistka0 [i] 02:00 7 pod nulou0 [i] 03:30 Sbal prachy a vypadni0