Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Bez servítky - FARMA [i] 10:30 Rodinné prípady [i] 11:15 Kobra 11 XI. 6/10 [i] 12:15 NCIS: Los Angeles II. 9/24 [i] 13:10 Monk I. 5/13 [i] 14:05 Millerovci 14/23 [i] 14:30 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista I. 16/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - FARMA [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Svokra [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 23:55 Mentalista I. 16/23 [i] 00:50 Monk I. 5/13 [i] 01:40 NCIS: Los Angeles II. 9/24 [i] 02:25 Kobra 11 XI. 6/10 [i] 03:10 Millerovci 14/23 [i] 03:30 Dva a pol chlapa II. [i] 03:50 Mentalista I. 16/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Asijina voľba 87/88 [i] 06:25 TV ŠANCA [i] 06:50 Duel [i] 07:20 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:00 Správna Agáta I. 15/15 [i] 10:00 Medicopter 117: V labyrinte [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Jazdi Hlavou: Jazda bez smeroviek [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 12/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny [i] 16:55 Správna Agáta II.: Správna Agáta II. 1/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Ďaleko za obzorom [i] 21:55 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Nekonečná noc [i] 23:25 Policajt: V rukách rozhnevaného Boha 3/10 [i] 00:10 Recept na život 12/65 [i] 00:50 Ďaleko za obzorom [i] 02:20 Policajt: V rukách rozhnevaného Boha 3/10 [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:30 Najmenší slon na svete [i] 07:40 Kamenáčik [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - ELEVISION [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 09:10 Mestá a tváre: Fiat voluntas tua [i] 09:40 Zimák [i] 10:05 Hlas toho tretieho [i] 11:10 Zahraj nám,muzika,vesele: Fašiangová veselica [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Šport minulých liet: Šport minulých liet (1971-1972) [i] 12:45 Stopy na ľade [i] 14:00 KRASOKORČUĽOVANIE - ME 2016 [i] 17:05 Nie si sama: Žena z paneláku [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Súrodenci: Bratia Pančíkovci [i] 18:30 Encyklopédia slov.obcí: Hunkovce [i] 18:45 Večerníček: Kamenáčik [i] 18:50 Najmenší slon na svete [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - ELEVISION [i] 19:00 Franklin [i] 19:10 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 KRASOKORČUĽOVANIE - ME 2016 [i] 22:15 Správy a komentáre [i] 22:40 GBS+ [i] 23:00 VAT [i] 23:25 Polícia [i] 23:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Zimné pneumatiky [i] 23:45 Profesionál [i] 00:00 Pred rokmi... [i] 00:25 Československý filmový týždenník [i] 00:40 Československý filmový týždenník [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ: On určite nie je otcom [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Syn ma chce vyštvať [i] 09:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 10:50 ZOO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Riskni milión! [i] 13:30 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:30 Hoď svišťom: Syn, alebo vnuk? 14 [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Štúdia správania [i] 21:15 INKOGNITO [i] 22:20 Čierne vlajky II. 9,10/10 [i] 00:40 Podvodníci III. 15 [i] 01:40 Kravaťáci III. 9 [i] 02:20 Čierne vlajky II. 9,10/10 [i] 04:05 KRIMI 04:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov V. 26 [i] 05:45 M*A*S*H 59,60 [i] 06:45 Vytunuj mi fáro II. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:05 Podvodníci III. 14 [i] 09:50 Kravaťáci III. 8 [i] 10:55 Kosti VIII. 1/24 [i] 11:45 M*A*S*H 61,62 [i] 13:05 Ničitelia mýtov V. 27 [i] 14:05 Faktor strachu III. 21 [i] 15:10 Simpsonovci XXIV. 7,8 [i] 16:05 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:35 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:05 Vtierka Castle IV. 13 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 8 [i] 18:55 Simpsonovci XXIV. 9,10 [i] 19:50 Profesionáli III.: Návrat Rabiho 6 [i] 20:35 Krvavé dedičstvo [i] 22:35 Hawaii 5.0 VI. 3 [i] 23:30 Katastrofa výletnej lode Concordia [i] 00:40 EUROMINÚTY [i] 01:40 Profesionáli III.: Návrat Rabiho 6 [i] 02:20 Katastrofa výletnej lode Concordia [i] 03:05 Ničitelia mýtov II. 3 [i] 03:55 Prvé oddelenie [i] 04:15 Ako potrápiť rodičov II. 8,9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Profil zločinu V. 6 [i] 08:05 Jak prosté III. 17 [i] 09:00 Tajnosti a lži I. 8 [i] 10:00 Medium V. 10 [i] 11:00 Vzpomínky I. 18 [i] 12:00 Jak prosté III. 17 [i] 12:55 Tajnosti a lži I. 8 [i] 13:55 Profil zločinu V. 6 [i] 15:00 Medium V. 10 [i] 16:00 Jak prosté III. 18 [i] 17:00 Tajnosti a lži I. 9 [i] 18:00 Profil zločinu V. 7 [i] 19:00 Medium V. 11 [i] 20:00 Vzpomínky I. 19 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 16 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 20 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 18 [i] 00:00 Havaj 5-0 III. 20 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 16 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 20 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA V. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 19 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Potápěčské svítilny, páskové sandály 19 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Parádní Impala 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 11) 12 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Políbit několik žab 24 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): To je závod 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 28 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 7 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 4): Granáty nebo zlato 5 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Sami doma 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Parádní Impala 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 4): Jeep CJ7 - část 1 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (Series 4): Jeep CJ7 - část 2 4 [i] 12:35 Záhadná Země (Series 1): Severní Korea hoří 4 [i] 13:30 Nejpodivnější na světě (Series 1): Vozidla 2 [i] 14:25 Nejhrůznější záběry (Series 3): Útoky zvířat 3 3 [i] 15:20 Nejhrůznější záběry (Series 3): Nejbláznivější svatby 4 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Políbit několik žab 24 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): To je závod 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 28 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 4): Jeep CJ7 - část 1 3 [i] 18:30 Rození obchodníci (Series 4): Jeep CJ7 - část 2 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 20 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Dřevěná okna a kašmír 20 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Za dveřmi 1 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Neúspěch 2 [i] 21:00 Likvidátor (Series 4): Králičí sázky 5 [i] 21:30 Likvidátor (Series 4): Vodní dýmky 6 [i] 22:00 Války kontejnerů (Series 2) 1 [i] 22:30 Války kontejnerů (Series 2) 2 [i] 23:00 Co se dělo dál? (Series 2) 2 [i] 23:30 Kola, která zklamou (Series 1): Nebezpečné silnice 10 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1): 71 Holy Grail Cuda/Sbohem Malej Richarde 14 [i] 00:55 Lovci automobilových perel (Series 1): To nejlepší 6 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (Series 1): Za dveřmi 1 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (Series 1): Neúspěch 2 [i] 02:40 Likvidátor (Series 4): Králičí sázky 5 [i] 03:05 Likvidátor (Series 4): Vodní dýmky 6 [i] 03:30 Války kontejnerů (Series 2) 1 [i] 03:55 Války kontejnerů (Series 2) 2 [i] 04:20 Co se dělo dál? (Series 2) 2 [i] 04:45 Kola, která zklamou (Series 1): Nebezpečné silnice 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sváteční slovo spisovatelky Daniely Fischerové [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller II [i] 10:50 Kojak [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy V [i] 14:45 Výhra [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller II [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Gejzír [i] 22:45 Taggart [i] 23:40 Motiv [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Objektiv [i] 01:25 Toulavá kamera [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 13. komnata Věry Špinarové [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 3/9 [i] 09:25 Tučňáci - život z blízka: Dospívání 3/3 [i] 10:20 Afrika uprostřed Evropy [i] 11:20 Krásy evropského pobřeží: Italský [i] 11:30 Vesmír: Katastrofy, které změnily tvář planet [i] 12:15 Jaroslav Krejčí - mezi diktaturou a demokracií [i] 12:40 Na pomoc životu - kontaktní čočky [i] 12:55 Chcete je? ZJ [i] 13:00 Příběhy domů: Priessnitzovy lázně [i] 13:20 Pátrání po ztracených lodích: USS [i] 14:10 Propaganda ve službách studené války: Napětí se stupňuje [i] 14:55 Věda na vlastní kůži 23/50 [i] 15:50 Velký, větší, největší: Výletní loď Independence of the Seas [i] 16:40 První Evropané 1/2 [i] 17:35 Hlasy strachu: Dva se perou, třetí se směje 4/7 [i] 18:00 S gurmánem na cestách II.: Mosambik [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Ochránce 3/12 [i] 19:25 Francie s ozvěnou domova [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kambodžské království [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Skrytý potenciál: Pavel Makalouš a [i] 22:00 Nabručení: Ve víru tance [i] 22:25 Mistři [i] 23:50 Californication VII: Kokoti 4/12 [i] 00:15 Folklorika [i] 00:45 Babylon [i] 01:10 Chcete mě? ZJ [i] 01:35 Já jsem tam a ty jsi tady [i] 02:05 Tančící skály [i] 02:25 Ta naša kapela [i] 02:50 Příběhy domů: Sen barokního kavalíra [i] 03:15 Na moll... [i] 04:00 Vzhůru dolů! [i] 04:20 Divnopis [i] 04:25 Prolínání světů [i] 04:55 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2958 [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:30 Krok za krokem II 21 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:50 Můj přítel Monk V 14 [i] 13:45 Odložené případy VII: Poslední plavba 1 [i] 14:45 Lovci zločinců III: Není co skrývat 2 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Přestaň snít 447 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista III: Ohnivá koule 8 [i] 18:30 Ulice 2959 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Létající Čestmír 626 [i] 21:30 Prásk [i] 22:15 Mistrův syn [i] 00:20 Lovci zločinců III: Není co skrývat 2 [i] 01:05 Mentalista III: Ohnivá koule 8 [i] 01:50 Krok za krokem II 21 [i] 02:15 Áčko: Čekala jsem nevěstu, přivedl chlapa [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Přestaň snít 447 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Záchranná mise na Hydře 3 [i] 06:45 Ninjago: Království přichází [i] 07:15 M*A*S*H 185 [i] 08:00 M*A*S*H 186 [i] 08:55 M*A*S*H 187 [i] 09:25 Castle na zabití III: Univerzitní šampion 21 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Vysněný útěk 3 [i] 12:25 Policie Hamburk III: Falešné tóny 19 [i] 13:25 Komisař Rex IV: Nebezpečný úkol 13 [i] 14:35 Castle na zabití III: Milovat a zemřít v L. A. 22 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Láska jejího života [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři: Klip 4 [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:55 Gondíci s. r. o. [i] 00:10 Prostřeno! [i] 01:10 Policejní bažanti III: Pravidla 11 [i] 02:05 Místo činu: Mnichov: Vysněný útěk 3 [i] 03:45 Policie Hamburk III: Falešné tóny 19 [i] 04:30 Komisař Rex IV: Nebezpečný úkol 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Vojna Monteovcov 100-101/128 [i] 06:35 Sila 29 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 9/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Láska na druhý pokus 21-22 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 45-47/142 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Mentalista III. 23-24/24 [i] 21:40 Láska na druhý pokus 23-24/47 [i] 23:40 Priatelia [i] 00:40 Krok za krokom [i] 01:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:30 Frasier [i] 02:10 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 17 [i] 06:30 Zvláštní vztahy0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 14