TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:50 Bez servítky - FARMA [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:15 Kobra 11 XI. 5/10 [i] 12:15 NCIS: Los Angeles II. 8/24 [i] 13:10 Monk I. 4/13 [i] 14:05 Millerovci 13/23 [i] 14:30 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista I. 15/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - FARMA [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 CHART SHOW [i] 00:00 Mentalista I. 15/23 [i] 00:50 Monk I. 4/13 [i] 01:40 NCIS: Los Angeles II. 8/24 [i] 02:25 Kobra 11 XI. 5/10 [i] 03:10 Millerovci 13/23 [i] 03:30 Dva a pol chlapa II. [i] 03:50 Mentalista I. 15/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Asijina voľba 86/88 [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:05 Správna Agáta I. 14/15 [i] 10:00 Medicopter 117: Vražda na požiadanie [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 11/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny [i] 16:50 Jazdi Hlavou: Jazda bez smeroviek [i] 17:00 Správna Agáta I. 15/15 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Challenger [i] 21:55 Sprisahanie [i] 23:30 Recept na život 11/65 [i] 00:15 Kolonáda II.: Kolonáda II. 3/13 [i] 01:15 Challenger [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:05 Franklin [i] 07:15 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:30 Najmenší slon na svete [i] 07:40 Kamenáčik [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PRIATEĽ ČAS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Cerovo [i] 09:05 Mestá a tváre: Rožňava [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 10:00 Fotografia: Nové videnie. Experimentálna fotografia dvadsiatych rokov. [i] 10:25 Anorexia mentalis [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 KRASOKORČUĽOVANIE - ME 2016 [i] 15:40 Slovenský raj [i] 16:00 Naveky mladý [i] 16:30 KRASOKORČUĽOVANIE - ME 2016 [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 ArtSpektrum [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Súrodenci: Staviarskí [i] 18:30 Encyklopédia slov.obcí: Štrba [i] 18:45 Večerníček: Kamenáčik [i] 18:50 Najmenší slon na svete [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - PRIATEĽ ČAS [i] 19:00 Franklin [i] 19:15 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:30 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 KRASOKORČUĽOVANIE - ME 2016 [i] 22:40 Smrť ministra [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Zámienka [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Arabka [i] 09:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 10:50 ZOO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Riskni milión! [i] 13:30 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:30 Hoď svišťom: Sexi mama 13 [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:40 Čierne vlajky II. 8 [i] 23:50 Podvodníci III. 14 [i] 00:45 Kravaťáci III. 8 [i] 01:30 Čierne vlajky II. 8 [i] 02:20 KRIMI 02:45 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ: Zámienka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov V. 25 [i] 05:45 M*A*S*H 57,58 [i] 06:40 Vytunuj mi fáro II. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:05 Podvodníci III. 13 [i] 09:50 Kravaťáci III. 7 [i] 10:55 Kosti IV. 26/26 [i] 11:45 M*A*S*H 59,60 [i] 13:05 Ničitelia mýtov V. 26 [i] 14:05 Faktor strachu III. 20 [i] 15:10 Simpsonovci XXIV. 5,6 [i] 16:05 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:35 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:05 Vtierka Castle IV. 12 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 7 [i] 18:55 Simpsonovci XXIV. 7,8 [i] 19:50 Profesionáli III.: SBS-kár 5 [i] 20:35 Akty X - Návrat - PREMIÉRA 1,2/6 [i] 22:35 Graceland 3 [i] 23:30 Filantrop 5 [i] 00:30 EUROMINÚTY [i] 01:30 Prvé oddelenie [i] 01:50 Akty X - Návrat 1,2/6 [i] 03:20 Prvé oddelenie [i] 03:40 Graceland 3 [i] 04:20 Filantrop 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Profil zločinu V. 5 [i] 08:05 Jak prosté III. 16 [i] 09:00 Tajnosti a lži I. 7 [i] 10:00 Medium V. 9 [i] 11:00 Vzpomínky I. 17 [i] 12:00 Jak prosté III. 16 [i] 12:55 Tajnosti a lži I. 7 [i] 13:55 Profil zločinu V. 5 [i] 15:00 Medium V. 9 [i] 16:00 Jak prosté III. 17 [i] 16:55 Tajnosti a lži I. 8 [i] 17:55 Profil zločinu V. 6 [i] 19:00 Medium V. 10 [i] 20:00 Vzpomínky I. 18 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 4 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 7 [i] 22:55 Tým Škorpion I. 11 [i] 23:50 Tým Škorpion I. 12 [i] 00:50 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 4 [i] 01:50 Tým Škorpion I. 11 [i] 02:30 Tým Škorpion I. 12 [i] 03:15 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 18 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Automatické posuvné dveře, gin 18 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Zkrácený Volkswagen mikrobus 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 11) 11 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Wayne lyžuje 23 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Pole Position 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 27 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 6 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 4): Pekelná cesta 4 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Výpravy na smetiště 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 3): Zkrácený Volkswagen mikrobus 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 4): Porsche 911 Targa - část 1 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (Series 4): Porsche 911 - část 2 2 [i] 12:35 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 6 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 5): Stadion kovbojů v Dallasu 2 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 5): Obojživelná válečná loď 3 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 5): Most v Hong Kongu 4 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Wayne lyžuje 23 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Pole Position 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 27 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 4): Porsche 911 Targa - část 1 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (Series 4): Porsche 911 - část 2 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 19 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Potápěčské svítilny, páskové sandály 19 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12): AMC Pacer – Kalifornie 5 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10 3 [i] 22:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Rolls Royce Viper Turbojet 4 [i] 23:00 Co se dělo dál? (Series 2) 1 [i] 23:30 Kola, která zklamou (Series 1): Kola v ohni 9 [i] 00:00 Muži Yukonu (Series 4): (Díl 6) 6 [i] 00:55 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Líbánky skončily 1 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12): AMC Pacer – Kalifornie 5 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10 3 [i] 03:30 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Rolls Royce Viper Turbojet 4 [i] 04:20 Co se dělo dál? (Series 2) 1 [i] 04:45 Kola, která zklamou (Series 1): Kola v ohni 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller II [i] 10:45 Kojak [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Krádež [i] 15:00 Kojak [i] 15:50 Hubert a Staller II [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:05 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Smrt černého krále [i] 23:50 Kriminálka Paříž [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Rozsudek II. [i] 01:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: My, chytří primáti: Setkání s rodinou 1/3 [i] 09:45 Minuty z Krkonoš [i] 09:50 Druhá světová válka v barvě: Hitlerův výpad na východ [i] 10:45 Očima fotografky [i] 12:05 Za našima humny: Svatobořice-Mistřín [i] 12:35 Folklorika [i] 13:00 Dobrovolní hasiči roku 2015 [i] 13:55 Život na pobřeží: Chile 3/10 [i] 14:40 Království divočiny: Kolibříci, včelí ptáci [i] 15:05 Kvarteto [i] 15:35 Hranice možností lidského těla: Cesta vzhůru [i] 16:30 Televizní klub neslyšících [i] 16:55 Osvětim - Březinka. Oldřich [i] 17:20 Sultanát Omán [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Anglická [i] 19:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:30 Příběhy domů: Měšťanský dům v [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Namibie, přírodní bohatství Afriky [i] 20:55 Na cestě po západním Bělorusku [i] 21:25 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 3/9 [i] 21:55 Trabantem Jižní Amerikou 3/12 [i] 22:20 Dům z karet 3/13 [i] 23:15 Hra o trůny II: Zahrada kostí 4/10 [i] 00:05 Queer: Telenovela [i] 00:30 Ve jménu vlasti III: Dobrou noc 10/12 [i] 01:20 Skrytý potenciál: Aneta Babická a [i] 01:50 Hádejte, kteří jsou vlastní [i] 02:15 Tančící skály [i] 02:35 Ta naša kapela [i] 03:00 Příběhy domů: Trampoty rodu [i] 03:25 Na moll... [i] 04:10 Vzhůru dolů! [i] 04:25 Divnopis [i] 04:30 Prolínání světů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2957 [i] 10:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Zmrtvýchvstání se nekoná 625 [i] 11:30 Krok za krokem II 20 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:50 Můj přítel Monk V 13 [i] 13:45 Odložené případy VI: Rodinná tradice 23 [i] 14:45 Lovci zločinců III: Propustka 1 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Tanec na tenkém ledě 446 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista III: Rudě žhnoucí 7 [i] 18:30 Ulice 2958 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XV: Gumová vražda 8 [i] 22:30 Tenkrát v Mexiku [i] 00:20 Lovci zločinců III: Propustka 1 [i] 01:05 Mentalista III: Rudě žhnoucí 7 [i] 01:50 Krok za krokem II 20 [i] 02:15 Áčko: Diagnóza učitelka [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Tanec na tenkém ledě 446 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Nové kousky starého psa 2 [i] 06:45 Ninjago: Cyklondo [i] 07:15 M*A*S*H 183 [i] 08:00 M*A*S*H 184 [i] 08:55 M*A*S*H 185 [i] 09:25 Castle na zabití III: Smrtící pizza 20 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Volný pád 2 [i] 12:25 Policie Hamburk III: Mateřské city 18 [i] 13:25 Komisař Rex IV: Poslední zápas 12 [i] 14:35 Castle na zabití III: Univerzitní šampion 21 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Kde začala láska [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Zavřeno! 40 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Místo činu: Mnichov: Volný pád 2 [i] 02:35 Policie Hamburk III: Mateřské city 18 [i] 03:20 Komisař Rex IV: Poslední zápas 12 [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Vojna Monteovcov 98-99/128 [i] 06:35 Sila 28 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 8/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Láska na druhý pokus 19-20 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 42-44/142 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:00 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:30 Priatelia [i] 19:40 Odložený prípad VI. 15/23 [i] 20:40 Mentalista III. 22/24 [i] 21:40 Láska na druhý pokus 21-22/47 [i] 23:35 Sestrička Jackie VI. 11-12/12 [i] 00:45 Priatelia [i] 01:15 Krok za krokom [i] 01:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:00 Adela show [i] 02:45 Smotánka