TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Bez servítky - FARMA [i] 10:30 Rodinné prípady [i] 11:15 Kobra 11 XI. 4/10 [i] 12:15 NCIS: Los Angeles II. 7/24 [i] 13:10 Monk I. 3/13 [i] 14:05 Millerovci 12/23 [i] 14:30 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista I. 14/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - FARMA [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 22:50 Rodinné prípady [i] 23:50 Mentalista I. 14/23 [i] 00:45 Monk I. 3/13 [i] 01:40 NCIS: Los Angeles II. 7/24 [i] 02:25 Kobra 11 XI. 4/10 [i] 03:10 Millerovci 12/23 [i] 03:30 Dva a pol chlapa II. [i] 03:50 Mentalista I. 14/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Asijina voľba 85/88 [i] 06:30 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:25 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:00 Jazdi Hlavou: Jazda bez smeroviek [i] 09:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Medicopter 117: Nezvestní [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 HiSTORY [i] 14:45 Recept na život 10/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny [i] 16:55 Správna Agáta I. 14/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Dom podozrivých 1/4 [i] 22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XI.: Unesená 1/24 [i] 23:10 Recept na život 10/65 [i] 23:55 Dom podozrivých 1/4 [i] 00:45 Autosalón [i] 01:10 Komisár Montalbano: Podľa hmatu [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Veselá farma [i] 07:05 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:20 Najmenší slon na svete [i] 07:25 Kamenáčik [i] 07:35 Zázračný miniateliér [i] 07:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - ZEM [i] 07:45 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Senohrad [i] 09:00 Mestá a tváre: Skalica [i] 09:30 Národnostný magazín [i] 10:00 Fotografia: Žurnalistická fotografia [i] 10:25 Uzlíky nádeje [i] 11:30 Olcnava [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:00 Svedok [i] 13:40 Ako hasnú hviezdy [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Generáli [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Fotografia: Nové videnie. Experimentálna fotografia dvadsiatych rokov. [i] 16:30 Tempo [i] 16:45 Test magazín: Tablety [i] 17:00 Nie si sama: Na samote pri lese [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 HiSTORY [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Súrodenci: Palo Čejka a jeho sestry [i] 18:30 Encyklopédia slov.obcí: Štós [i] 18:45 Večerníček: Kamenáčik [i] 18:55 Najmenší slon na svete [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - ZEM [i] 19:05 Franklin [i] 19:15 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Listy od Karla Čapka [i] 21:05 Deti tundry [i] 21:50 Necelebrity: Milan Pastor [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Večera s Havranom [i] 23:50 Festivaly 2015: UPRISING [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Buď ja alebo on! [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Chlapi sú svine [i] 09:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 10:50 ZOO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Riskni milión! [i] 13:30 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:30 Hoď svišťom: Kontrola 12 [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:40 Čierne vlajky II. 7 [i] 23:50 Podvodníci III. 13 [i] 00:50 Kravaťáci III. 7 [i] 01:40 Čierne vlajky II. 7 [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:55 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Buď ja alebo on! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov V. 24 [i] 05:50 M*A*S*H 56 [i] 06:10 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:05 Podvodníci III. 12 [i] 09:50 Kravaťáci III. 6 [i] 10:55 Kosti IV. 25 [i] 11:45 M*A*S*H 57,58 [i] 13:05 Ničitelia mýtov V. 25 [i] 14:05 Faktor strachu III. 19 [i] 15:05 Simpsonovci XXIV. 3,4 [i] 16:05 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:35 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:05 Vtierka Castle IV. 11 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 6 [i] 18:55 Simpsonovci XXIV. 5,6 [i] 19:50 Profesionáli III.: Detektívka 4 [i] 20:35 To bude boj! [i] 22:40 Gigantické presuny III. 5,6/6 [i] 00:45 EUROMINÚTY [i] 01:45 Profesionáli III.: Detektívka 4 [i] 02:25 Gigantické presuny III. 5,6/6 [i] 04:00 Prvé oddelenie [i] 04:20 Ako potrápiť rodičov II. 6,7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Profil zločinu V. 4 [i] 08:05 Jak prosté III. 15 [i] 09:05 Tajnosti a lži I. 6 [i] 10:05 Medium V. 6 [i] 11:00 Vzpomínky I. 16 [i] 12:00 Jak prosté III. 15 [i] 13:00 Tajnosti a lži I. 6 [i] 14:00 Profil zločinu V. 4 [i] 15:05 Medium V. 6 [i] 16:00 Jak prosté III. 16 [i] 17:00 Tajnosti a lži I. 7 [i] 18:00 Profil zločinu V. 5 [i] 19:05 Medium V. 9 [i] 20:00 Vzpomínky I. 17 [i] 21:00 Dost [i] 23:10 Poslové I. 4 [i] 00:05 Vražedná čísla V. 5 [i] 01:00 Dost [i] 03:05 Poslové I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 17 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Replika kostry, kyblíky na led 17 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): 50 nejlepších okamžiků 30 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 11) 10 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Prominentní vozy 22 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Divokost v krvi 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 26 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 5 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 4): Už to jinak nejde 3 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Velký náklad 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): 50 nejlepších okamžiků 30 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 3): Range Rover - část 1 11 [i] 12:05 Rození obchodníci (Series 3): Range Rover - část 2 12 [i] 12:35 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Rolls Royce Viper Turbojet 4 [i] 13:30 Záchrana klasických aut (Series 2): Mercedes 450SL 10 [i] 14:25 Záchrana klasických aut (Series 2): VW Beetle 11 [i] 15:20 Záchrana klasických aut (Series 2): Ferrari 12 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Prominentní vozy 22 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Divokost v krvi 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 26 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 3): Range Rover - část 1 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (Series 3): Range Rover - část 2 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 18 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Automatické posuvné dveře, gin 18 [i] 20:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Výprava 3 [i] 21:00 Zlatá horečka (Series 6): Dědečkova zlatá rada 4 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (Series 5) 6 [i] 23:00 Co se dělo dál? (Series 1) 10 [i] 23:30 Kola, která zklamou (Series 1): Podivné záliby 8 [i] 00:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): O ledu a kůži 4 [i] 00:55 Aljašská železnice (Series 1): Katastrofická cesta 4 [i] 01:50 Zlato z Beringova moře (Series 5): Výprava 3 [i] 02:40 Zlatá horečka (Series 6): Dědečkova zlatá rada 4 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (Series 5) 6 [i] 04:20 Co se dělo dál? (Series 1) 10 [i] 04:45 Kola, která zklamou (Series 1): Podivné záliby 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller II [i] 10:50 Kojak [i] 11:40 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Žhářka [i] 15:00 Kojak [i] 15:50 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:15 Hercule Poirot [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:55 Na stopě [i] 23:25 Kriminálka Paříž [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Hobby naší doby [i] 01:10 Rajské zahrady II [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Žiješ jenom 2x [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dobrý večer v každém čase [i] 10:00 Afghánská Šangrila - Pan doktor a jeho král [i] 10:50 Krásy evropského pobřeží: Mys [i] 11:00 Nedej se [i] 11:50 Chcete je? ZJ [i] 12:00 Nabručení: Na vlastní kůži [i] 12:25 Letecká esa: George Beurling [i] 13:15 Ženy, které psaly historii: Alžběta I. [i] 14:05 Kamera na cestách: Barma, země tisíce pagod [i] 15:00 Propaganda ve službách studené války: Napětí se stupňuje [i] 15:45 Vesmír: Katastrofy, které změnily tvář planet [i] 16:30 Tučňáci - život z blízka: Dospívání 3/3 [i] 17:25 Pátrání po ztracených lodích: USS [i] 18:15 Trabantem Jižní Amerikou 2/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Skrytý potenciál: Aneta Babická a [i] 19:25 Zatopené osudy: Slezská Harta [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Speciální zbraně: Německé zázračné stroje [i] 20:55 Očima fotografky [i] 22:20 Alois Nebel [i] 23:40 Californication VII: Kokoti 4/12 [i] 00:10 Hitlerovi kameramani [i] 01:40 Křesťanský magazín [i] 02:10 Náš venkov: Milovaná samota [i] 02:35 Sinusoida [i] 03:00 Příběhy domů: Art centrum nad řekou [i] 03:30 Vzhůru dolů! [i] 03:45 Divnopis [i] 03:55 Gomera [i] 04:20 Prolínání světů [i] 04:55 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2956 [i] 10:05 Tři do tanga [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:50 Můj přítel Monk V 12 [i] 13:45 Odložené případy VI: Kodex cti 22 [i] 14:45 Lovci zločinců: Firewall 23 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Peklo vypadá jinak 445 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista III: Růžový kostýmek od Chanel 6 [i] 18:30 Ulice 2957 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zmrtvýchvstání se nekoná 625 [i] 21:30 Zvěřinec [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Odůvodněné pochybnosti 22 [i] 23:00 Černá listina II: Major č. 75 15 [i] 23:45 Lovci zločinců: Firewall 23 [i] 00:40 Mentalista III: Růžový kostýmek od Chanel 6 [i] 01:25 Atentát: Rekapitulace [i] 02:15 Áčko: Už ti nebudu dělat služku! [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Peklo vypadá jinak 445 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy II: Modrý rytíř 1 [i] 06:45 Ninjago: Chrám na strašidelném vrchu [i] 07:15 M*A*S*H 181 [i] 08:00 M*A*S*H 182 [i] 08:55 M*A*S*H 183 [i] 09:25 Castle na zabití III: Smrtelné přelíčení 19 [i] 10:25 Místo činu: Mnichov: Pohádka o vraždě 1 [i] 12:25 Policie Hamburk III: Blonďatý anděl 17 [i] 13:25 Komisař Rex IV: Šmírák 11 [i] 14:35 Castle na zabití III: Smrtící pizza 20 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Kouzelné léto [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Čtyři vraždy stačí, drahoušku [i] 22:35 Očima Josefa Klímy [i] 23:20 Prostřeno! [i] 00:20 Místo činu: Mnichov: Pohádka o vraždě 1 [i] 02:05 Policie Hamburk III: Blonďatý anděl 17 [i] 02:50 Komisař Rex IV: Šmírák 11 [i] 03:40 Čas snů 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Vojna Monteovcov 96-97/128 [i] 06:35 Sila 27 [i] 07:35 Tisíc a jedna noc 7/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Láska na druhý pokus 17-18 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 39-41/142 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Odložený prípad VI. 14/23 [i] 20:40 Mentalista III. 21/24 [i] 21:40 Láska na druhý pokus 19-20/47 [i] 23:40 Sestrička Jackie VI. 9-10/12 [i] 00:55 Priatelia [i] 01:40 Krok za krokom [i] 02:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:25 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 06:00 Big Screen 22 [i] 06:30 (Ne)šťastně až na věky0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Igor0 [i] 13:35 Až vyjde měsíc0 [i] 15:10 Big Screen 23 [i] 15:25 Rivalové0 [i]