Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Bez servítky - FARMA [i] 10:30 Rodinné prípady [i] 11:15 Kobra 11 XI. 3/10 [i] 12:15 NCIS: Los Angeles II. 6/24 [i] 13:10 Monk I. 2/13 [i] 14:05 Millerovci 11/23 [i] 14:30 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista I. 13/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - FARMA [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 Kredenc [i] 23:00 Partička [i] 23:35 Mentalista I. 13/23 [i] 00:35 Monk I. 2/13 [i] 01:20 NCIS: Los Angeles II. 6/24 [i] 02:10 Kobra 11 XI. 3/10 [i] 03:00 Dva a pol chlapa II. [i] 03:20 Partička [i] 03:55 Mentalista I. 13/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Asijina voľba 84/88 [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:00 Správna Agáta I. 13/15 [i] 10:00 Medicopter 117: Nebezpecná zábava [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Jazda bez smeroviek [i] 14:45 Recept na život 9/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Hibernatus [i] 21:40 Reportéri [i] 22:10 Kriminálka Staré Mesto: Prípad zlatej smrti [i] 23:10 Recept na život 9/65 [i] 23:50 Hibernatus [i] 01:10 Kriminálka Staré Mesto: Prípad zlatej smrti [i] 02:10 Reportéri [i] 02:40 Svet v obrazoch [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Máša a medveď II [i] 07:05 Veselá farma [i] 07:10 Franklin [i] 07:25 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:40 Kamenáčik [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - PRVÁ POMOC [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Separé [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Štiavnické Bane [i] 09:00 Mestá a tváre: Kežmarok [i] 09:25 Tvárou v tvár [i] 09:55 Polícia [i] 10:05 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Právo prednostnej jazdy [i] 10:10 Profesionál [i] 10:25 Katarína Veľká 7/10 [i] 11:10 Katarína Veľká 8/10 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 12:55 Cirkevné dejiny Slovenska: Reformácia na Slovensku [i] 13:20 Cirkevné dejiny Slovenska: Katolícka reforma [i] 13:55 5 minút po dvanástej: PRVÉ RANDE SO SEXOM [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Janko Alexy - Štetcom a perom [i] 15:20 Poklady.sk: Príbehy z Kraskova - stredoveké nástenné maľby [i] 15:35 Národnostný magazín [i] 16:00 Fotografia: Žurnalistická fotografia [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Nie si sama: Na samote pri lese [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 ArtSpektrum [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Súrodenci: Bratia Šarišskí [i] 18:30 Encyklopédia slov.obcí: Kechnec [i] 18:45 Večerníček: Kamenáčik [i] 18:50 Najmenší slon na svete [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - PRVÁ POMOC [i] 19:00 Franklin [i] 19:10 Veselá farma [i] 19:20 Zázračný miniateliér [i] 19:25 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 19:40 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Katka [i] 21:40 Necelebrity: Rudolf Pažítka [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Umenie [i] 23:10 BJD 2014: Slovenské kapely - 1.časť [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:50 NOVINY TV JOJ 06:50 SÚDNA SIEŇ: Staraj sa o svoje deti! [i] 07:45 SÚDNA SIEŇ: Potíš sa ako sviňa [i] 09:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 10:30 Vinári 2: Agrometal 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 X FACTOR [i] 14:30 Hoď svišťom: Českí turisti 11 [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:40 Čierne vlajky II. 6 [i] 23:55 Podvodníci III. 12 [i] 00:50 Kravaťáci III. 6 [i] 01:40 Čierne vlajky II. 6 [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ: Potíš sa ako sviňa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Simpsonovci XII. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:05 Párna a nepárna [i] 11:35 King a Maxwellová 8 [i] 12:30 M*A*S*H 56 [i] 13:15 Ničitelia mýtov V. 24 [i] 14:20 Faktor strachu III. 18 [i] 15:10 Simpsonovci XXIV. 1,2/22 [i] 16:05 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:35 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 3, 4 [i] 18:55 Simpsonovci XXIV. 3,4 [i] 19:50 Profesionáli III.: Biankin asistent 3 [i] 20:35 Brat proti bratovi [i] 23:35 Muž so znakom smrti [i] 01:30 EUROMINÚTY [i] 02:30 Liga snov IV. 5,6 [i] 03:10 Zákon gangu V. 3 [i] 03:55 Prvé oddelenie [i] 04:15 Ako potrápiť rodičov II. 4,5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Profil zločinu V. 3 [i] 08:10 Jak prosté III. 14 [i] 09:05 Tajnosti a lži I. 5 [i] 10:05 Medium V. 5 [i] 11:05 Vzpomínky I. 15 [i] 12:05 Jak prosté III. 14 [i] 13:00 Tajnosti a lži I. 5 [i] 14:00 Profil zločinu V. 3 [i] 15:00 Medium V. 5 [i] 16:00 Jak prosté III. 15 [i] 17:00 Tajnosti a lži I. 6 [i] 18:00 Profil zločinu V. 4 [i] 19:00 Medium V. 6 [i] 20:00 Vzpomínky I. 16 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 20 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 21 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 17 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 18 [i] 00:55 Havaj 5-0 III. 20 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 17 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Záhadná Země (Series 1): Severní Korea hoří 4 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2) 28 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 11) 9 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Wayne a trojčata 21 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Na rybách 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Chopit se života 25 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 4 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 4): Křivka učení 2 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Chop se zbraně, Birdy 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2) 28 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 3): Lancia Delta Integrale - část 1 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (Series 3): Lancia Delta Integrale - část 2 10 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 1): Panama 4 [i] 13:30 Zkus přežít (Series 2): Na život a na smrt 3 [i] 14:25 Zkus přežít (Series 2): V cele smrti 4 [i] 15:20 Zkus přežít (Series 2): Noční můra 5 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Wayne a trojčata 21 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Na rybách 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Chopit se života 25 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 3): Lancia Delta Integrale - část 1 9 [i] 18:30 Rození obchodníci (Series 3): Lancia Delta Integrale - část 2 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 17 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Replika kostry, kyblíky na led 17 [i] 20:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Jezerní vynalézavost 5 [i] 21:00 Povstalecké zlato (Series 1): Vlak pokladů 1 [i] 22:00 Muži Yukonu (Series 4): (Díl 6) 6 [i] 23:00 Co se dělo dál? (Series 1) 9 [i] 23:30 Kola, která zklamou (Series 1): Nahá kola 7 [i] 00:00 Aljašská železnice (Series 2): Horské nebezpečí 2 [i] 00:55 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Tajemství kovboje 8 [i] 01:50 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Jezerní vynalézavost 5 [i] 02:40 Povstalecké zlato (Series 1): Vlak pokladů 1 [i] 03:30 Muži Yukonu (Series 4): (Díl 6) 6 [i] 04:20 Co se dělo dál? (Series 1) 9 [i] 04:45 Kola, která zklamou (Series 1): Nahá kola 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Otec Brown II [i] 10:40 Na kus řeči [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Dioptrie [i] 15:00 Kojak [i] 15:50 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení II.: Děti na odpis 4/8 [i] 21:05 Rozsudek II. [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Profesionálové [i] 00:30 Široká duše [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:20 Kalendárium [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hranice možností lidského těla: Cesta vzhůru [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Barma, země tisíce pagod [i] 09:50 Pátrání po ztracených lodích: Operace Hailstone [i] 10:35 Krásy evropského pobřeží: Léto v [i] 10:45 S gurmánem na cestách II.: Mosambik [i] 11:25 Minuty z Krkonoš [i] 11:30 Babylon [i] 12:00 Cesty víry: Nebe na zemi [i] 12:25 Klíč [i] 12:55 Československý filmový týdeník 1966 1079/2379 [i] 13:10 Odchov mořských ryb [i] 13:25 Věda na vlastní kůži 23/50 [i] 14:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:45 Letecké katastrofy: Panika zabíjí [i] 15:35 První Evropané 1/2 [i] 16:30 Letecká esa: George Beurling [i] 17:20 Nemocnice na vlnách Amazonky [i] 18:15 Na cestě po západním Kapsku [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír: Temná budoucnost Slunce [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Hitlerův výpad na východ [i] 21:00 Velký, větší, největší: Výletní loď Independence of the Seas [i] 21:50 Pianista [i] 00:15 Pro hrst dolarů [i] 01:55 Queer: Proti proudu času [i] 02:20 O neumírání [i] 02:50 Tančící skály [i] 03:05 Ta naša kapela [i] 03:35 Příběhy domů: Hájovna v Javoříčku [i] 04:00 Na moll... [i] 04:45 Počesku [i] 04:55 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2955 [i] 10:05 Román pro muže [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Tescoma s chutí [i] 12:50 Můj přítel Monk V 11 [i] 13:45 Odložené případy VI: Den kdy došlo k atentátu 21 [i] 14:45 Lovci zločinců: Není dobrých skutků 22 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Velká derniéra 444 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista III: Rudí koně 5 [i] 18:30 Ulice 2956 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Atentát: Plutonium 11 [i] 21:25 Mentalista VI: Bílá jako padlý sníh 15 [i] 22:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Ozvěny smrti 21 [i] 23:15 Černá listina II: T. Earl King VI č. 94 14 [i] 00:05 Lovci zločinců: Není dobrých skutků 22 [i] 00:55 Mentalista III: Rudí koně 5 [i] 01:40 Střepiny [i] 02:05 Áčko: Tak jsem si postavil mamuta [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Velká derniéra 444 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I: Dolní město 25 [i] 06:45 Ninjago: Souboj ve Stiixu [i] 07:15 M*A*S*H 179 [i] 08:00 M*A*S*H 180 [i] 08:55 M*A*S*H 181 [i] 09:25 Castle na zabití III: Se sekerou v zádech 18 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Zlatý náramek 21 [i] 12:25 Policie Hamburk III: Americká svatba 16 [i] 13:25 Komisař Rex IV: Pomsta 10 [i] 14:35 Castle na zabití III: Smrtelné přelíčení 19 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Nad oblaky [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Pozornost podniku 39 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:50 Ano, šéfe! [i] 23:55 Prostřeno! [i] 00:55 Místo činu: Hannover: Zlatý náramek 21 [i] 02:40 Policie Hamburk III: Americká svatba 16 [i] 03:25 Komisař Rex IV: Pomsta 10 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Vojna Monteovcov 94-95/128 [i] 06:40 Sila 26 [i] 07:40 Tisíc a jedna noc 6/183 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Rosamunde Pilcherová: Láska z nebies [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 36-38/142 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:00 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Odložený prípad VI. 13/23 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista III. 20/24 [i] 21:40 Láska na druhý pokus 17-18/47 [i] 23:45 Sestrička Jackie VI. 7-8/12 [i] 00:45 Priatelia [i] 01:40 Krok za krokom [i] 02:00 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:20 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 20 [i] 06:00 Big Screen 21 [i] 06:30 Autopohadky0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 (Ne)šťastně až na věky0 [i] 13:25 Léto v Alabamě0 [i] 15:20 Život podle Dana0 [i] 17:00 Igor0 [i] 18:30 Až vyjde měsíc0 [i] 20:00 Rivalové0 [i] 22:00 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám0 [i] 23:55 Věc: Počátek0 [i] 01:35 Emperor0 [i] 03:20 Odpor0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    10:30 Tenis [i] 10:45 Tenis [i] 14:15 Tenis [i] 14:45 Tenis [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:00 Biatlon [i] 17:45 Biatlon [i] 18:25 Zprávy [i] 18:30 Tenis [i] 21:45 Tenis [i] 22:45 Watts [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Tenis