TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:10 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:30 Scooby-Doo a samurajov meč [i] 09:00 Harry Potter a Ohnivá čaša [i] 12:00 Iron Man [i] 14:45 CHART SHOW [i] 16:50 Kredenc [i] 18:00 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Po zániku Zeme (HD) [i] 22:35 Temný rytier (HD) [i] 01:40 Po zániku Zeme (HD) [i] 03:10 Dva a pol chlapa II. [i] 03:30 Millerovci 10/23 [i] 04:20 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:35 Snehuľkovia [i] 06:45 Máša a medveď II [i] 06:50 Veselá farma [i] 06:55 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:15 Pikkuli [i] 07:20 Šmolkovia: Srdcová záležitosť [i] 07:35 Šmolkovia: Zvonec pre Azraela [i] 07:45 Franklin a priatelia: Franklinov hrkotavý vozík [i] 08:00 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:25 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:05 Spadla z oblakov: Prepad 4/13 [i] 09:35 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Jazda bez smeroviek [i] 10:10 Mláďatká: Mláďatá európskych lesov [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:30 Občan za dverami [i] 14:05 Agatha Christie : Poirot: Miliónová lúpež [i] 15:00 Zlatá klasika: "Pane, vy jste vdova" [i] 16:55 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kolonáda II.: Kolonáda II. 3/13 [i] 21:20 Krištálové krídlo [i] 23:35 Agatha Christie : Poirot: Miliónová lúpež [i] 00:25 O 5 minút 12 [i] 01:55 Komisár Montalbano: Tvar vody [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Televíkend [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:55 Ryby, rybky, rybičky [i] 09:20 Test magazín [i] 09:30 Tradície v súčasnosti [i] 10:00 Ekumenické služby Božie [i] 11:45 Hory, batoh, kamera [i] 12:05 Família [i] 12:35 Štvrtá hlava draka [i] 13:40 Televízny posol [i] 14:20 Svet nemá slzy rád [i] 15:00 Prvá nadovšetky [i] 16:15 Hokej - Tipsport liga [i] 18:55 Večerníček: Kamenáčik [i] 19:00 Máša a medveď II [i] 19:10 Franklin [i] 19:20 Franklin [i] 19:30 Veselá farma [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 19:55 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Katarína Veľká 7/10 [i] 20:50 Katarína Veľká 8/10 [i] 21:35 Dr. Divnoláska alebo Ako som sa naučil nerobiť si starosti a mať rád bombu [i] 23:05 Kinorama [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i] 00:20 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:10 Ihrisko 2 [i] 09:10 Káčerovo [i] 10:25 Kosti X. 1,2/22 [i] 12:30 15 MINÚT. KUCHÁR [i] 13:10 Nebezpečná rýchlosť [i] 15:30 Zase ona! [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 To bude boj! [i] 22:45 Prenasledovaní [i] 00:50 Muž so znakom smrti [i] 02:30 Prenasledovaní [i] 04:00 KRIMI 04:25 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Rodičovstvo [i] 07:00 Druhá svetová vojna - Krvavá pláž Omaha [i] 07:45 EUROMINÚTY [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 09:55 Simpsonovci XX. 20,21/21 [i] 10:40 Hviezdna brána: Atlantída 5,6 [i] 12:40 Faktor strachu III. 16,17 [i] 14:25 Simpsonovci XII. [i] 16:50 Párna a nepárna [i] 19:10 Simpsonovci XXIV. 1,2/22 [i] 20:00 KOLABS 6 [i] 20:35 Vybíjaná: Choď do toho na plné gule [i] 22:30 Adam hľadá Evu 5,6 [i] 00:10 Črepiny [i] 00:45 EUROMINÚTY [i] 01:45 KOLABS 6 [i] 02:10 Adam hľadá Evu 5,6 [i] 03:30 Črepiny [i] 04:00 Hviezdna brána: Atlantída 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 34 [i] 07:30 Vražedná čísla V. 9 [i] 08:25 Vražedná čísla V. 10 [i] 09:20 Falco - příběh poldy II. 1 [i] 10:25 Jak prosté III. 20 [i] 11:25 Jak prosté III. 21 [i] 12:20 Kráska a zvíře III. 5 [i] 13:20 Kráska a zvíře III. 6 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 8 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 9 [i] 16:10 Království I. 11 [i] 17:05 Království I. 12 [i] 18:00 Medium II. 4 [i] 19:00 Medium II. 6 [i] 20:00 Sestra Hawthornová III. 3 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 22 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 23 [i] 22:55 Medium I. 14 [i] 23:55 Strážce pořádku II. 5 [i] 00:50 Kráska a zvíře III. 5 [i] 01:45 Kráska a zvíře III. 6 [i] 02:30 Medium I. 14 [i] 03:15 Strážce pořádku II. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 16 [i] 05:35 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 17 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 7): Bezpečnostní testy/knihy/margarín 10 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1): Prorezlé Camaro, (Díl 11) 1 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 3): Cutlass Lowrider, 2. část 16 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Silniční běsnění 26 [i] 09:05 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): FSO Syrena 2 [i] 09:55 Vzestup strojů (Series 1): Supervzducholoď 2 [i] 10:50 Troy (Series 1) 4 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 7 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 8 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1): Nedokončený byznys 1 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Z chudáka boháčem 2 [i] 13:30 Králové aukcí (Series 3): Puška M16/hudební židle reagující na posed 7 [i] 13:55 Králové aukcí (Series 3): Zákopový nůž z 1. světové války/povolení k prodeji opia 8 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 15 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 16 [i] 15:20 Extrémní sběrači aut (Series 1): Výstavní americké výkonné vozy 5 [i] 16:15 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Rolls Royce Viper Turbojet 4 [i] 17:10 Rození obchodníci (Series 12): VW Corrado VR6 17 [i] 18:05 Rychle a hlasitě (Series 3): Big Red Caddy, 2. část 18 [i] 19:00 Záhadná Země (Series 1): Severní Korea hoří 4 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Strach z neznáma 9 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Zátěž 4 [i] 22:00 Únos letadla společnosti El Al - let 426 [i] 23:00 Muž velkých ryb (Series 1): Evropa 6 [i] 00:00 Říční příšery (Series 7): Kanadská hrůza 4 [i] 00:55 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (Series 1): Žraloci 4 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2): Strach z neznáma 9 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (Series 5): Zátěž 4 [i] 03:30 Únos letadla společnosti El Al - let 426 [i] 04:20 Muž velkých ryb (Series 1): Evropa 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Abeceda F plus S [i] 07:20 Tichý komediant [i] 08:15 Poslední Podskalák [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Dynastie Nováků: Nevěra 4/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O třech ospalých princeznách [i] 14:10 Silák a strašidla [i] 15:05 Úplně beznadějný případ [i] 16:00 Hříchy pro pátera Knoxe: Omyl v lázních 2/10 [i] 17:00 Smrt černého krále [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Případ pro lyžaře [i] 21:15 168 hodin [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 21:45 Colette [i] 23:50 Komisař Moulin [i] 01:15 Kriminálka Paříž [i] 02:05 Bolkoviny [i] 02:55 Hobby naší doby [i] 03:25 13. komnata Věry Špinarové [i] 03:50 Sváteční slovo spisovatelky Daniely Fischerové [i] 03:55 Bydlení je hra [i] 04:20 Chalupa je hra [i] 04:45 Rozsudek II. [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Krásy evropského pobřeží: Golfský proud [i] 05:05 Život na pobřeží: Chile 3/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá, škola! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show IV [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1079/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Pozdrav z [i] 09:35 Francie s ozvěnou domova [i] 09:55 Trabantem Jižní Amerikou 2/12 [i] 10:25 Klasické lyžování: SP 2015/16 Česko [i] 11:55 Klasické lyžování: SP 2015/16 Česko [i] 13:30 Nedej se [i] 14:25 Chcete mě? ZJ [i] 14:50 Sváteční slovo spisovatelky Daniely Fischerové [i] 14:55 Křesťanský magazín [i] 15:25 Ženy, které psaly historii: Alžběta I. [i] 16:15 Na cestě po západním Kapsku [i] 16:45 Na plovárně s Glenem Basnerem [i] 17:15 Ochránce 3/12 [i] 17:45 Dobrý večer v každém čase [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nabručení: Na vlastní kůži [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Pro hrst dolarů [i] 21:40 Hořký měsíc [i] 00:00 Hitlerovi kameramani [i] 01:30 Příběhy mrtvých bojovníků 3/3 [i] 02:20 Babylon [i] 02:45 Zbláznit se může každý [i] 03:10 Kde se dobře vaří... [i] 03:30 Přísně tajné vraždy [i] 03:45 Zašlapané projekty [i] 04:00 Babylon [i] 04:30 Hranice bez hranic [i] 04:55 Divnopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:20 Oggy a Škodíci [i] 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě 17 [i] 07:05 Monstra vs. Vetřelci 3 [i] 07:30 Chlupatá rota 12 [i] 07:55 Kačer Kabrňák II 10 [i] 08:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 4 [i] 08:45 Princezna husopaska [i] 09:55 Zvěřinec [i] 10:30 Gympl s (r)učením omezeným: Volný pád 59 [i] 11:50 Ledové sny [i] 13:35 Fantomas se zlobí [i] 15:35 Evoluce [i] 17:30 Smím prosit? [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Román pro muže [i] 22:15 Střepiny [i] 22:50 Nesvatbovi [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas XIII: Poslední zůstává [i] 01:45 Volejte Novu [i] 02:15 Áčko: Na co partnera, když mám tebe [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Volný pád 59 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Astro Boy I: Invaze mikroméďů 24 [i] 07:15 Ninjago: Změna větru [i] 07:45 Ninjago: Příběh o duchovi [i] 08:15 Největší tankové bitvy I: Bitva u Kurska: Prochorovka 10 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Tři mušketýři I: Návrat domů 5 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Božské dorty od Markéty [i] 12:25 Big Ben III: Sioux City 9 [i] 14:30 Přístav: Letkiss 38 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XVI: Vraždy podle fresky [i] 18:00 Češi na cestách [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Koupili jsme zoo [i] 22:50 Časový kód [i] 00:55 Zrozeni k zabíjení? V 3 [i] 01:55 Největší tankové bitvy I: Bitva u Kurska: Prochorovka 10 [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru XVI: Vraždy podle fresky [i] 04:20 Dobrý synek [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Roseanne VI. 11-12/25 [i] 05:45 Inga Lindströmová: Princezná sŕdc [i] 07:30 Frasier [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Taká obyčajná rodinka III. 8-9/24 [i] 11:40 Roztomilé mrchy IV. 12-13/25 [i] 14:05 Gossip Girl V. 6-8/24 [i] 17:00 Správa vo fľaši [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 22:40 Znásilnená [i] 00:40 Správa vo fľaši [i] 02:50 Znásilnená [i] 04:15 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 16 [i] 06:30 Ďáblova pouta 1 [i] 08:10 Big Screen 17 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Odvážný Crusoe 8 [i] 12:55 5 dnů do půlnoci 4 [i] 13:45 Big Screen 18 [i] 14:00 Pokojný bojovník0 [i] 16:00 Big Screen 19 [i] 16:15 Nadějné vyhlídky0 [i] 18:20 Léto v Alabamě0 [i] 20:20 Život podle Dana0 [i] 22:00 Barneyho ženy0 [i] 00:10 Příběh mého syna0 [i] 02:15 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám0 [i] 04:05 Věc: Počátek0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    10:30 Tenis [i] 10:45 Tenis [i] 14:15 Tenis [i] 14:30 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Biatlon [i] 18:30 Biatlon [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Zimní sporty [i] 20:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 22:00 Zimní sporty [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Spravedlnost v krvi 3: Rodinná záležitost 1 [i] 06:00 Spravedlnost v krvi 3: Domácí násilí 2 [i] 07:00 Spravedlnost v krvi 3: Staré rány 3 [i] 08:00 Spravedlnost v krvi 3: Vyprahlá země 4 [i] 09:00 Obhajoba Santy [i] 11:00 Beethoven: Velký trhák [i] 13:00 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 3 [i] 15:00 Red Faction: Počátek [i] 17:00 Milionový lékař 3: Muž zvaný dědeček 5 [i] 18:00 Milionový lékař 3: Jablečný den 6 [i] 19:00 Dobrá manželka 7: Vaření 3 [i] 20:00 Havaj 5-0 5: Holič 19 [i] 21:00 Šílený rande [i] 23:00 Probuzení v Renu [i] 01:00 Vlkodlak: zabijácký virus [i] 03:00 Cesta Vikingů [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 HungaRock z prvni ruky 8 [i] 06:00 Zajímavé vynálezy 6 [i] 06:30 Jeden den z životě 6 [i] 07:00 Essequibo: Tajemná řeka 3 [i] 08:05 Sedm smrtelných hříchů v říši zvířat 6 [i] 09:00 Život v lůně: Extrémní zvířata 2 [i] 10:00 Skrytá království 2 [i] 11:00 Ve stopách Šerpů0 [i] 12:00 Ledové kamiony 11 [i] 12:55 Ledové kamiony 12 [i] 13:50 Mastodonti, obři z Doby ledové0 [i] 14:55 Kometa 2 [i] 16:00 Bájemi opředené zříceniny 6 [i] 17:05 Objevy starověku 6 [i] 18:00 Krutí starověcí hrdinové 6 [i] 19:00 Ken Follett: Cesta do dob temna: Velké ženy 2 [i] 20:00 Světové války 2 [i] 21:00 Invaze: Začátek 2. světové války 2 [i] 22:00 Druhá světová válka barevně a v HD 5