Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:05 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:30 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 08:00 Kung Fu Panda III. [i] 08:15 Číslo 5 žije 2 (HD) [i] 10:30 Policajt v Beverly Hills 3 [i] 12:35 Dannyho trinástka [i] 15:10 Harry Potter a Ohnivá čaša [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Mrcha učiteľka (HD) [i] 22:35 Vo štvorici po opici 2 (HD) [i] 00:45 Mrcha učiteľka (HD) [i] 02:20 Vo štvorici po opici 2 (HD) [i] 04:05 Millerovci 10/23 [i] 04:25 Kobra 11 XI. 2/10 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:20 Snehuľkovia [i] 06:30 Heidi [i] 06:50 Veselá farma [i] 07:00 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:15 Pikkuli [i] 07:20 Šmolkovia: Sebadôvera [i] 07:35 Šmolkovia: Šmolkovia a symfónia [i] 07:50 Franklin a priatelia: Franklin a Sam [i] 08:05 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 10:00 Atlantída: Bezvýznamný mladík 3/13 [i] 10:45 On air [i] 11:15 Teta: Kreslo 4/7 [i] 12:10 Teta: Lev salónov 5/7 [i] 13:05 Toskánska vášeň II 12/14 [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Jazda na preťaženom aute [i] 14:45 Návrat siedmej roty [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Fašiangy [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Hra na city [i] 21:50 Neskoro večer [i] 22:40 Návrat siedmej roty [i] 00:10 Toskánska vášeň II 12/14 [i] 01:40 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 02:30 Neskoro večer [i] 03:20 On air [i] 03:40 Teta: Lev salónov 5/7 [i] 04:35 Atlantída: Bezvýznamný mladík 3/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Národnostné správy [i] 06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy RTVS z regiónov [i] 06:45 Autosalón [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Neohľaduplné parkovanie [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Separé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 HiSTORY [i] 09:00 Pred rokmi... [i] 09:30 Československý filmový týždenník [i] 09:40 Československý filmový týždenník [i] 09:55 Generácia [i] 10:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:50 Ambulancia: Očné "muchy" - problémy starnúcich očí [i] 11:20 VAT [i] 11:50 Festivaly 2015: ARS POETICA [i] 12:05 Režisér Peter Hledík jubiluje: Miliónový chlap [i] 13:35 Nešťastník [i] 14:20 Elena Holéczyová [i] 15:00 Folklórny festival Heľpa 2015: Vrch Hrona I. [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:50 Test magazín [i] 17:10 Herecké legendy: Juraj Kukura [i] 17:20 Mário a kúzelník [i] 18:45 Večerníček: Snehuľkovia [i] 18:50 Máša a medveď II [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - JABLKÁ V ŽUPANE [i] 19:05 Franklin [i] 19:15 Franklin [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 "Hoří, má panenko" [i] 21:25 Anjeli strážni [i] 22:00 Gomora 2/12 [i] 22:55 Popoly 2/2 [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:40 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 06:45 Káčerovo [i] 07:40 Star Wars Rebeli [i] 08:05 Cililing a tajomstvo krídel [i] 09:30 X FACTOR [i] 11:05 Ihrisko 2 [i] 13:10 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 14:10 Neobyčajný život Timothyho Greena [i] 16:30 Vybíjaná: Choď do toho na plné gule [i] 18:20 NAŠI: Závislosti [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Brat proti bratovi [i] 23:50 Ruby Sparksová [i] 02:00 Život po živote [i] 03:30 KRIMI 03:55 NOVINY TV JOJ 04:35 INKOGNITO [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov V. 23 [i] 05:50 M*A*S*H 55,56 [i] 06:40 Vytunuj mi fáro II. [i] 07:00 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:45 EUROMINÚTY [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 10:10 Druhá svetová vojna - Krvavá pláž Omaha [i] 11:00 M*A*S*H [i] 13:05 Rodičovstvo [i] 15:30 Faktor strachu III. 13,14,15 [i] 18:10 Áno, šéfe! USA 5,6 [i] 20:00 KOLABS 5 [i] 20:35 Zase ona! [i] 22:45 Django znovu útočí [i] 00:40 M*A*S*H [i] 03:05 KOLABS 5 [i] 03:30 Django znovu útočí [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 33 [i] 07:30 Falco - příběh poldy II. 1 [i] 08:35 Vražedná čísla V. 9 [i] 09:30 Království I. 11 [i] 10:25 Království I. 12 [i] 11:20 Tělo jako důkaz I. 8 [i] 12:20 Tělo jako důkaz I. 9 [i] 13:20 Jak prosté III. 20 [i] 14:20 Jak prosté III. 21 [i] 15:15 Tým Škorpion I. 11 [i] 16:10 Tým Škorpion I. 12 [i] 17:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 8 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 9 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 21 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 15 [i] 23:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 3 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 8 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 9 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 15 [i] 03:10 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 16 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Petrolejky, čokoládové bonbony 16 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 7): Převážení peněz/úlovek dne/překrásný zvuk 9 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Nezvyklý Rolls Royce 14 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 22) 4 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Na velikosti záleží 5 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Do hlubin 5 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Záměna 6 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Nemám tě rád, brácho 33 [i] 10:20 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Vyzvědači 34 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 3): Pistolnický souboj 8 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 3) 9 [i] 11:40 Berte to jako varování (Series 3): Podivná věda 10 [i] 12:35 Berte to jako varování (Series 3): Povolení na vzrušující zážitky 1 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 3): Mistři tvořivosti 2 [i] 14:25 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 5 [i] 15:20 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tamron Hallová 5 [i] 16:15 Zkus přežít (Series 1): Hrátky s osudem 4 [i] 17:10 Záhadná Země (Series 1): Severní Korea hoří 4 [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Sibiř 3 [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 16 [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 17 [i] 20:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): FSO Syrena 2 [i] 21:00 Rození obchodníci (Series 10): Ford Escort Mk1 2 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Záchodová tragédie 15 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Nákupčí pozor 16 [i] 23:00 Likvidátor (Series 3): Přátelé s výhodami 7 [i] 23:30 Likvidátor (Series 3): Příliš mnoho kupujících 8 [i] 00:00 Kola, která zklamou (Series 1): Připravuje se 15 [i] 00:25 Kola, která zklamou (Series 1): Zločinci za volantem 16 [i] 00:55 Chaos před kamerou (Series 1): Panikařící paraglidista, šokující safari, splašená raketa 4 [i] 01:20 Chaos před kamerou (Series 1): Tragická tsunami, padající letadlo a kanadská katastrofa 10 [i] 01:50 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): FSO Syrena 2 [i] 02:40 Rození obchodníci (Series 10): Ford Escort Mk1 2 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Záchodová tragédie 15 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Nákupčí pozor 16 [i] 04:20 Likvidátor (Series 3): Přátelé s výhodami 7 [i] 04:45 Likvidátor (Series 3): Příliš mnoho kupujících 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Bolkoviny [i] 06:55 Růže a prsten [i] 08:25 Úsměvy Jiřiny Steimarové [i] 09:05 Nejlepší trapasy [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown II [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Červánková královna [i] 14:10 Poslední Podskalák [i] 15:45 Tichý komediant [i] 16:40 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejchytřejší Čech [i] 21:50 Všichni moji blízcí [i] 23:24 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:25 Murphyho válka [i] 01:10 Kriminálka Paříž [i] 02:05 Manéž Bolka Polívky [i] 03:20 Sama doma [i] 04:50 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá, škola! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:40 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Milovaná samota [i] 09:30 Za našima humny: Svatobořice-Mistřín [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Druhá světová válka v barvě: Šach [i] 11:20 Letecké katastrofy: Panika zabíjí [i] 12:05 Zatopené osudy: Slezská Harta [i] 12:25 Babylon [i] 12:55 Elba stopami císaře [i] 13:35 Nemocnice na vlnách Amazonky [i] 14:30 Ďáblova krása [i] 16:05 Tučňáci - život z blízka: Dospívání 3/3 [i] 17:00 Zázračná planeta: My, chytří primáti: Setkání s rodinou 1/3 [i] 17:50 Dobrovolní hasiči roku 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Velký, větší, největší: Přehrada [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Goldfinger [i] 21:50 Gomora 1/12 [i] 22:45 Gomora 2/12 [i] 23:45 Zmizení Alice Creedové [i] 01:25 Skrytý potenciál: Aneta Babická a [i] 01:55 Uchem jehly [i] 02:20 Chcete je? ZJ [i] 02:25 Než to všechno zbouráme [i] 02:50 Búrajú starú pec [i] 03:05 Přísně tajné vraždy [i] 03:20 Babylon [i] 03:50 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:05 Hranice bez hranic [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:25 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Jake a piráti ze Země Nezemě 16 [i] 07:00 Monstra vs. Vetřelci 2 [i] 07:20 Chlupatá rota 11 [i] 07:45 Kačer Kabrňák II 9 [i] 08:10 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 3 [i] 08:40 Tři pírka [i] 09:50 Malá černá skříňka [i] 11:45 Volejte Novu [i] 12:25 Město andělů [i] 14:30 Výměna manželek III [i] 15:50 Táta na plný úvazek [i] 17:45 Jak vycvičit draka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jsem číslo čtyři [i] 22:20 Vikingové [i] 00:10 Podezřelé chování [i] 01:30 Malá černá skříňka [i] 03:10 Prásk [i] 03:55 Áčko: Byl to šok, jsem lesbička [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Astro Boy I: Ztracen v Divnově 23 [i] 06:50 Ninjago: Změna větru [i] 07:20 Autosalon [i] 08:35 Danielle Steelová: Kaleidoskop [i] 10:40 Koupili jsme zoo [i] 13:15 Kurýr 3 [i] 15:25 Přístav: Spiklenci 37 [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XVI: Duch panského domu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 G. I. Joe 2: Odveta [i] 22:35 Létající zabiják [i] 00:40 Ďáblovo dítě [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru XVI: Duch panského domu [i] 04:00 G. I. Joe 2: Odveta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Roseanne VI. 9-10/25 [i] 05:45 Emilie Richardsová: Stopy minulosti [i] 07:30 Frasier [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:20 Sultán 18-20/95 [i] 14:55 Nezvestní II. 6-8/18 [i] 17:45 Keď láska zabíja [i] 20:00 Inga Lindströmová: Princezná sŕdc [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Láska z nebies [i] 00:00 Úplné bezvetrie [i] 01:45 Keď láska zabíja [i] 03:20 Úplné bezvetrie [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 25 [i] 06:30 Dostihová horečka0 [i] 08:10 Big Screen 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Tsunami0 [i] 14:00 První republika 3 [i] 15:00 Ďáblova pouta 1 [i] 16:40 5 dnů do půlnoci 4 [i] 17:30 Odvážný Crusoe 8 [i] 18:20 Pokojný bojovník0 [i] 20:20 Dům na konci ulice0 [i] 22:00 96 hodin: Odplata0 [i] 23:30 První republika 3 [i] 00:25 Co čas nezahojil0 [i] 02:25 Hatfieldovi a McCoyovi 3 [i] 03:55 Příběh mého syna0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    10:30 Tenis [i] 10:45 Tenis [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 13:15 Tenis [i] 14:15 Tenis [i] 14:30 Běžecké lyžování [i] 15:00 Biatlon [i] 15:30 Biatlon [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 18:00 Biatlon [i] 18:30 Biatlon [i] 19:00 Zimní sporty [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Tenis [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Doylův okrsek 4: Z Dublinu s láskou 1 [i] 06:00 Doylův okrsek 3: Rozzlobený Jake 10 [i] 07:00 Doylův okrsek 3: Napětí 11 [i] 08:00 Doylův okrsek 3: Podvádět, krást, milovat 12 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 3 [i] 11:00 V utajení 4: Oklamat svět 16 [i] 12:00 Dobrá manželka 7: Vaření 3 [i] 13:00 Milionový lékař 3: Muž zvaný dědeček 5 [i] 14:00 Milionový lékař 3: Jablečný den 6 [i] 15:00 Křišťálová lebka [i] 17:00 Exterminátor [i] 19:00 Cesta Vikingů [i] 21:00 Nevěsta na útěku [i] 23:00 Táta na plný úvazek [i] 01:00 Probuzení v Renu [i] 03:00 Doylův okrsek 3: Zrcadlo, zrcadlo 9 [i] 04:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a konec - část druhá 16 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 HungaRock z prvni ruky 7 [i] 06:00 Zajímavé vynálezy 5 [i] 06:30 Jeden den z životě 5 [i] 07:00 Essequibo: Tajemná řeka 2 [i] 08:05 Sedm smrtelných hříchů v říši zvířat 5 [i] 09:00 Život v lůně: Extrémní zvířata 1 [i] 10:00 Skrytá království 1 [i] 10:55 Autem napříč Amerikou 3 [i] 12:00 Ledové kamiony 9 [i] 13:00 Ledové kamiony 10