TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Bez servítky - FARMA [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:20 Kobra 11 XI. 2/10 [i] 12:20 NCIS: Los Angeles II. 5/24 [i] 13:15 Monk I. 1/13 [i] 14:10 Millerovci 10/23 [i] 14:35 Dva a pol chlapa II. [i] 15:00 Mentalista I. 12/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - FARMA [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Tokarev [i] 23:55 Bostonské vraždy IV. 11/16 [i] 00:50 Mentalista I. 12/23 [i] 01:35 Monk I. 1/13 [i] 02:20 NCIS: Los Angeles II. 5/24 [i] 03:00 Dva a pol chlapa II. [i] 03:25 Mentalista I. 12/23 [i] 04:10 Bostonské vraždy IV. 11/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Asijina voľba 83/88 [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:05 Správna Agáta I. 12/15 [i] 10:00 Medicopter 117: Smriaci odpad [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Jazda na preťaženom aute [i] 16:30 60 zabijakov divočiny [i] 17:00 Správna Agáta I. 13/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Večerné správy RTVS [i] 22:05 Ray Donovan: Vrecko alebo pálka 1/12 [i] 23:00 Ray Donovan: Ústa sú ústa 2/12 [i] 23:55 Nikto nie je dokonalý [i] 01:05 Medicopter 117: Smriaci odpad [i] 01:50 Ray Donovan: Vrecko alebo pálka 1/12 [i] 02:45 Ray Donovan: Ústa sú ústa 2/12 [i] 03:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Snehuľkovia [i] 07:05 Heidi [i] 07:30 Veselá farma [i] 07:35 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:50 Máša a medveď II [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:40 Encyklopédia slovenských obcí: Ľubietová [i] 09:05 Mestá a tváre: Tvrdošín [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Fotografia: Vynálezcovia [i] 10:25 Victoria v podjeseň [i] 11:20 Keď Brom hral swing [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Orientácie [i] 13:00 Tradičná medicína vo svete I.: Ladakh [i] 13:25 Veľké presuny: Veľkolepé vznášadlo [i] 14:25 VAT [i] 14:50 ArtSpektrum [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Ondrej Nepela [i] 15:25 Tvárou v tvár [i] 15:55 Televíkend [i] 16:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Zuzany Mauréry [i] 17:00 Nie si sama: Pomoc v pravej chvíli [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda cez kruhové objazdy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Encyklopédia slovenských obcí: Badín [i] 18:15 Súrodenci: Kristína a Ondrej Farkašovci [i] 18:45 Večerníček: Snehuľkovia [i] 18:55 Máša a medveď II [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - VEĽKÁ NUDA [i] 19:05 Heidi [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Vivat Beňovský! 2/7 [i] 21:30 Família [i] 21:55 Kňazove deti [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i] 00:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ: Černoško [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Chrápe ako medveď [i] 10:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:00 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Riskni milión! [i] 13:50 NAŠI: Čo budeme jesť? [i] 14:30 Hoď svišťom: Maďari 10 [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Postihnutý syn [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Vinári 2: Agrometal 4 [i] 21:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 22:50 Vyjednávač [i] 01:40 Kliatba [i] 03:10 KRIMI 03:35 NOVINY TV JOJ 04:15 SÚDNA SIEŇ: Postihnutý syn [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 M*A*S*H 53,54 [i] 06:30 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:50 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:20 Podvodníci III. 11 [i] 10:10 Kravaťáci III. 5 [i] 11:10 Kosti IV. 24 [i] 11:55 M*A*S*H 55,56 [i] 13:10 Ničitelia mýtov V. 23 [i] 14:10 Faktor strachu III. 17 [i] 15:05 Simpsonovci XX. 18,19 [i] 16:00 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:10 Vtierka Castle IV. 8 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 3 [i] 18:55 Simpsonovci XX. 20,21/21 [i] 19:45 Profesionáli II.: Nudisti 15 [i] 20:35 Nebezpečná rýchlosť [i] 23:00 Gigolovia IV. 1,2/10 [i] 00:00 Dracula 1/10 [i] 00:55 Zločin III. 1/12 [i] 01:35 Profesionáli II.: Nudisti 15 [i] 02:20 Gigolovia IV. 1,2/10 [i] 03:10 Dracula 1/10 [i] 03:55 Prvé oddelenie [i] 04:15 Ako potrápiť rodičov II. 2,3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem III. 3 [i] 07:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 08:10 Jak prosté III. 13 [i] 09:10 Tajnosti a lži I. 4 [i] 10:10 Medium V. 4 [i] 11:05 Vzpomínky I. 14 [i] 12:05 Jak prosté III. 13 [i] 13:05 Tajnosti a lži I. 4 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 15:05 Medium V. 4 [i] 16:05 Jak prosté III. 14 [i] 17:00 Tajnosti a lži I. 5 [i] 18:00 Profil zločinu V. 3 [i] 19:05 Medium V. 5 [i] 20:00 Vzpomínky I. 15 [i] 21:00 Tým Škorpion I. 11 [i] 21:55 Tým Škorpion I. 12 [i] 22:55 Cizinka I. 7 [i] 00:05 Cizinka I. 8 [i] 01:15 Tým Škorpion I. 11 [i] 02:10 Tým Škorpion I. 12 [i] 02:55 Cizinka I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 15 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Pianino, vlajka 15 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2) 27 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 11) 8 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Nálezy na zápraží 20 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Závan minulosti 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 24 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 3 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 3): Bohaté ložisko 16 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Vítejte u Brownových 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2) 27 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 3): Volkswagen typ 25 - část 1 7 [i] 12:05 Rození obchodníci (Series 3): Volkswagen typ 25 - část 2 8 [i] 12:35 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): O ledu a kůži 4 [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 10 [i] 14:25 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 11 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 12 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Nálezy na zápraží 20 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Závan minulosti 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 24 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 3): Volkswagen typ 25 - část 1 7 [i] 18:30 Rození obchodníci (Series 3): Volkswagen typ 25 - část 2 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 16 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Petrolejky, čokoládové bonbony 16 [i] 20:00 Záhadná Země (Series 1): Severní Korea hoří 4 [i] 21:00 Nejpodivnější na světě (Series 1): Pracovní místa 4 [i] 22:00 Berte to jako varování (Series 3): Opravdoví mistři 4 [i] 23:00 Co se dělo dál? (Series 1) 8 [i] 23:30 Kola, která zklamou (Series 1): Ošklivé smyky 6 [i] 00:00 Neobjasněné případy: Voodoo zombí/Život po smrti 10 [i] 00:55 Setkání s mimozemšťany (Series 3): Vyhrocení 4 [i] 01:50 Záhadná Země (Series 1): Severní Korea hoří 4 [i] 02:40 Nejpodivnější na světě (Series 1): Pracovní místa 4 [i] 03:30 Berte to jako varování (Series 3): Opravdoví mistři 4 [i] 04:20 Co se dělo dál? (Series 1) 8 [i] 04:45 Kola, která zklamou (Series 1): Ošklivé smyky 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller II [i] 10:45 Kojak [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Pošta pro tebe [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:25 Tak neváhej a toč speciál [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 3/9 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Četnické humoresky: Doktor Smrt II 22/39 [i] 21:00 13. komnata Věry Špinarové [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Všechnopárty [i] 22:25 Profesionálové [i] 23:15 Motiv [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:25 DoktorKA [i] 01:20 Bydlení je hra [i] 01:45 Kuchařská pohotovost [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků - speciál 6/6 [i] 09:30 Bajkalsko-amurská magistrála [i] 10:25 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Sultanát Omán [i] 11:55 Planeta Země: Sladkovodní svět [i] 12:45 Chcete mě? ZJ [i] 13:10 Minuty z Krkonoš [i] 13:15 Ochránce 2/12 [i] 13:40 Krásy evropského pobřeží: Baskicko [i] 13:50 Uzda krásnýho života [i] 14:30 Speciální zbraně: Předchůdci chytré techniky [i] 15:25 Propaganda ve službách studené války: Ve stínu strachu [i] 16:10 Věda na vlastní kůži 23/50 [i] 17:05 Hranice možností lidského těla: Cesta vzhůru [i] 18:00 Život na pobřeží: Chile 3/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - rakovina hlavy a krku [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: My, chytří primáti: Setkání s rodinou 1/3 [i] 20:55 Ženy, které psaly historii: Alžběta I. [i] 21:45 Le Mans [i] 23:35 S gurmánem na cestách II.: Mosambik [i] 00:15 Ve jménu vlasti III: Dobrou noc 10/12 [i] 01:00 Hlasy strachu: Na hraně 3/7 [i] 01:25 Cesty víry: Duchovní doteky Evy [i] 01:55 Příběhy domů: Zlínský mrakodrap [i] 02:10 Doping a trest [i] 02:40 Přísně tajné vraždy [i] 02:55 Pasekáři [i] 03:10 Babylon [i] 03:35 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 03:55 Návraty k divočině [i] 04:20 Divnopis [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2954 [i] 10:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Perfektní plán 624 [i] 11:30 Krok za krokem II 18 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Tescoma s chutí [i] 12:30 Krok za krokem II 19 [i] 13:00 Můj přítel Monk V 10 [i] 13:50 Odložené případy VI: Sen o svobodě 20 [i] 14:45 Lovci zločinců: Déjá vu 21 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Černá komedie 443 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Léčba rudým kobercem 4 [i] 18:30 Ulice 2955 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Exmanželka za odměnu [i] 22:25 Přepadení v Pacifiku [i] 00:20 Atentát: Rekapitulace [i] 01:15 Lovci zločinců: Déjá vu 21 [i] 01:55 Mentalista III: Léčba rudým kobercem 4 [i] 02:40 Krok za krokem II 18, 19 [i] 03:40 Áčko: Probral jsem se z komatu [i] 04:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Černá komedie 443 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I: Legenda o Tohronovi 22 [i] 06:45 Ninjago: Koridor starších [i] 07:15 M*A*S*H 177 [i] 08:00 M*A*S*H 178 [i] 08:55 M*A*S*H 179 [i] 09:25 Castle na zabití III: Odpočítávání 17 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Holky na odpis 20 [i] 12:25 Policie Hamburk III: Rozchod v dobrém 15 [i] 13:25 Komisař Rex IV: Ukradené štěstí 9 [i] 14:35 Castle na zabití III: Se sekerou v zádech 18 [i] 15:30 Rosamunde Pilcher: Cornwallská romance [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kurýr 3 [i] 22:15 Mstitel bezpráví [i] 23:55 Prostřeno! [i] 00:50 Místo činu: Hannover: Holky na odpis 20 [i] 02:35 Policie Hamburk III: Rozchod v dobrém 15 [i] 03:20 Komisař Rex IV: Ukradené štěstí 9 [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Vojna Monteovcov 92-93/128 [i] 06:30 Láska na druhý pokus 15-16/47 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Sila 25 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 5/183 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 33-35/142 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Odložený prípad VI. 12/23 [i] 20:30 To najlepšie z Plesu v opere [i] 21:10 Správa vo fľaši [i] 23:55 Nevera z lásky [i] 01:50 Priatelia [i] 02:35 Krok za krokom [i] 02:55 Kým nás smrť nerozdelí [i] 03:20 Frasier [i] 03:40 To najlepšie z Plesu v opere [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 22 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 06:00 Big Screen 23 [i] 06:30 Love Lasts Three Years0 [i] 08:10 Big Screen 24 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Kočičí slečna0 [i] 13:40 Dva idioti ze Scotland Yardu0 [i] 15:15 Dostihová horečka0 [i] 16:55 Love Lasts Three Years0 [i] 18:35 Pořádná rána0 [i] 20:15 Legionář0 [i] 22:00 Hatfieldovi a McCoyovi 3 [i] 23:30 99 franků0 [i] 01:15 Vrtěti ženou0 [i] 02:50 96 hodin: Odplata0 [i] 04:20 Dům na konci ulice0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    10:30 Tenis [i] 10:45 Tenis [i] 14:15 Tenis [i] 14:30 Biatlon [i] 16:00 Alpské lyžování