TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Bez servítky - FARMA [i] 10:35 Rodinné prípady [i] 11:20 Kobra 11 XI. 1/10 [i] 12:20 NCIS: Los Angeles II. 4/24 [i] 13:15 Monk VIII. 16/16 [i] 14:10 Millerovci 9/23 [i] 14:35 Dva a pol chlapa I. [i] 15:00 Mentalista I. 11/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - FARMA [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Svokra [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 00:00 Mentalista I. 11/23 [i] 00:50 Monk VIII. 16/16 [i] 01:40 NCIS: Los Angeles II. 4/24 [i] 02:25 Kobra 11 XI. 1/10 [i] 03:10 Millerovci 9/23 [i] 03:30 Dva a pol chlapa I. [i] 03:50 Mentalista I. 11/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Asijina voľba 82/88 [i] 06:25 TV ŠANCA [i] 06:50 Duel [i] 07:20 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:00 Správna Agáta I. 11/15 [i] 10:00 Medicopter 117: Strach z výšok [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Jazdi Hlavou: Jazda na preťaženom aute [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 8/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny [i] 17:00 Správna Agáta I. 12/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Láska pri fjorde: Pod ľadom [i] 21:55 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Greenshawsov prepych [i] 23:25 Policajt: Manželia a otcovia 2/10 [i] 00:10 Recept na život 8/65 [i] 00:55 Láska pri fjorde: Pod ľadom [i] 02:20 Policajt: Manželia a otcovia 2/10 [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Snehuľkovia [i] 07:05 Heidi [i] 07:25 Veselá farma [i] 07:35 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:50 Máša a medveď II [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - OCEAN [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Bienále ilustrácií Bratislava 2015 [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Oravský Biely Potok [i] 09:05 Mestá a tváre: Rajec [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Fotografia: Intímna fotografia [i] 10:25 Nádej má farbu belasú [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Universum: Sovia odysea [i] 13:25 Och, ryba! [i] 14:30 Od veci: O Lukášovi Latinákovi [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Pani Mária [i] 15:25 ArtSpektrum [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Fotografia: Vynálezcovia [i] 16:25 Ambulancia: Očné "muchy" - problémy starnúcich očí [i] 17:00 Nie si sama: Ako sa žije v Braväcove [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Encyklopédia slovenských obcí: Detva [i] 18:15 Súrodenci: Na zemi a v oblakoch. Juraj a Rudo Herzoví. [i] 18:45 Večerníček: Snehuľkovia [i] 18:50 Máša a medveď II [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - OCEAN [i] 19:05 Heidi [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete I.: Ladakh [i] 20:40 VAT [i] 21:10 Veľké presuny: Veľkolepé vznášadlo [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Polícia [i] 22:55 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Technický stav vozidla [i] 23:00 Profesionál [i] 23:15 Noc v archíve [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: Bol to tvoj otec [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Svadobný fotograf [i] 10:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:00 ZOO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Riskni milión! [i] 13:30 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:30 Hoď svišťom: Dušičky 9 [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Čo budeme jesť? [i] 21:15 INKOGNITO [i] 22:20 Čierne vlajky II. 5 [i] 23:35 Podvodníci III. 11 [i] 00:30 Kravaťáci III. 5 [i] 01:30 Čierne vlajky II. 5 [i] 02:15 KRIMI 02:40 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ: Bol to tvoj otec [i] 04:50 Hoď svišťom: Dušičky 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov V. 21 [i] 05:45 M*A*S*H 51,52 [i] 06:30 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:50 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:20 Podvodníci III. 10 [i] 10:10 Kravaťáci III. 4 [i] 11:10 Kosti IV. 23 [i] 11:55 M*A*S*H 53,54 [i] 13:10 Ničitelia mýtov V. 22 [i] 14:10 Faktor strachu III. 16 [i] 15:05 Simpsonovci XX. 16,17 [i] 16:00 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:10 Vtierka Castle IV. 7 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 2 [i] 18:55 Simpsonovci XX. 18,19 [i] 19:45 Profesionáli II.: Poslankyňa 14 [i] 20:35 Vyjednávač [i] 23:20 Hawaii 5.0 VI. 2 [i] 00:15 Črepiny [i] 01:00 EUROMINÚTY [i] 02:00 Profesionáli II.: Poslankyňa 14 [i] 02:40 Črepiny [i] 03:40 Prvé oddelenie [i] 04:05 Ako potrápiť rodičov 13/13 [i] 04:30 Ako potrápiť rodičov II. 1/13 [i] 04:50 Ničitelia mýtov V. 22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 32 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 08:25 Jak prosté III. 12 [i] 09:20 Tajnosti a lži I. 3 [i] 10:15 Medium V. 3 [i] 11:10 Vzpomínky I. 13 [i] 12:05 Jak prosté III. 12 [i] 13:05 Tajnosti a lži I. 3 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 15:05 Medium V. 3 [i] 16:00 Jak prosté III. 13 [i] 17:00 Tajnosti a lži I. 4 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 19:00 Medium V. 4 [i] 20:00 Vzpomínky I. 14 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 15 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 19 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 17 [i] 23:55 Havaj 5-0 III. 19 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 15 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 19 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA V. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 14 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Sauna, výtahy pro kolečková křesla 14 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Supersonické Camaro, (Díl 26) 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 11) 7 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Návrat na pláž 19 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Rockabilly hotrod 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 23 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 2 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 3): Cesta ke spáse 15 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Návrat do divočiny 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Supersonické Camaro, (Díl 26) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 3): Porsche 928 - část 1 5 [i] 12:05 Rození obchodníci (Series 3): Porsche 928 - část 2 6 [i] 12:35 Záhadná Země (Series 1): Tajemství Sahary 3 [i] 13:30 Nejpodivnější na světě (Series 1): Vynálezy 7 [i] 14:25 Nejpodivnější na světě (Series 1): Výbuchy 8 [i] 15:20 Nejpodivnější na světě (Series 1): Místa 1 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Návrat na pláž 19 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Rockabilly hotrod 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 23 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 3): Porsche 928 - část 1 5 [i] 18:30 Rození obchodníci (Series 3): Porsche 928 - část 2 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 15 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Pianino, vlajka 15 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Překvapení ve sklepě 23 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Lou uzavírá dohodu 24 [i] 21:00 Likvidátor (Series 4): Na úrovni 3 [i] 21:30 Likvidátor (Series 4): Koupit a prodat 4 [i] 22:00 Války kontejnerů (Series 1) 5 [i] 22:30 Války kontejnerů (Series 1) 6 [i] 23:00 Co se dělo dál? (Series 1) 7 [i] 23:30 Kola, která zklamou (Series 1): Dálniční bojovníci 5 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1): 31 Ford Hot Rod a '71 Holy Grail Cuda 13 [i] 00:55 Lovci automobilových perel (Series 1): Citroën CX 5 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (Series 1): Překvapení ve sklepě 23 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (Series 1): Lou uzavírá dohodu 24 [i] 02:40 Likvidátor (Series 4): Na úrovni 3 [i] 03:05 Likvidátor (Series 4): Koupit a prodat 4 [i] 03:30 Války kontejnerů (Series 1) 5 [i] 03:55 Války kontejnerů (Series 1) 6 [i] 04:20 Co se dělo dál? (Series 1) 7 [i] 04:45 Kola, která zklamou (Series 1): Dálniční bojovníci 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:25 Sváteční slovo kněze Marka Hlávky [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller II [i] 10:45 Kojak [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 V porodnici [i] 15:00 Kojak [i] 15:50 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Taggart [i] 23:05 Kriminalista [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:40 Objektiv [i] 01:10 Toulavá kamera [i] 01:40 Banánové rybičky [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 13. komnata Jana Révaie [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Okouzlení VI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 2/9 [i] 09:25 Tučňáci - život z blízka: První krůčky 2/3 [i] 10:20 Vesmír: Temná budoucnost Slunce [i] 11:05 Slepá důvěra [i] 11:40 Na pomoc životu - rakovina hlavy a krku [i] 12:00 Příběhy domů: Měšťanský dům v [i] 12:15 Cesty a scestí Jizerských hor [i] 13:15 Krásy evropského pobřeží: Od [i] 13:25 Pátrání po ztracených lodích: Operace Hailstone [i] 14:10 Propaganda ve službách studené války: Ve stínu strachu [i] 14:55 Věda na vlastní kůži 22/50 [i] 15:45 Chcete je? ZJ [i] 15:55 Velký, větší, největší: Přehrada [i] 16:45 Příběhy mrtvých bojovníků 3/3 [i] 17:35 Hlasy strachu: Na hraně 3/7 [i] 18:00 S gurmánem na cestách: Neapol [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Ochránce 2/12 [i] 19:20 Vesnicopis [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Sultanát Omán [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Skrytý potenciál: Aneta Babická a [i] 22:00 Nabručení: Na vlastní kůži [i] 22:30 Smradi [i] 00:05 Islám po česku [i] 00:25 Californication VII: Jaký otec, takový syn 3/12 [i] 00:55 Folklorika [i] 01:20 Babylon [i] 01:45 Chcete mě? ZJ [i] 02:15 Světští [i] 02:30 Přísně tajné vraždy [i] 02:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 03:05 Návraty k divočině [i] 03:30 Divnopis [i] 03:35 Jizvy zůstávají aneb Proměny našeho pohraničí [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2953 [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:30 Krok za krokem II 16 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Tescoma s chutí [i] 12:30 Krok za krokem II 17 [i] 13:00 Můj přítel Monk V 9 [i] 13:50 Odložené případy VI: Americký sen 19 [i] 14:45 Lovci zločinců: Zákon džungle 20 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Sladká včelička 442 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Krev na jeho rukách 3 [i] 18:30 Ulice 2954 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Perfektní plán 624 [i] 21:30 Prásk [i] 22:10 Replikant [i] 00:00 Lovci zločinců: Zákon džungle 20 [i] 00:45 Mentalista III: Krev na jeho rukách 3 [i] 01:30 Krok za krokem II 16, 17 [i] 02:20 Kolotoč [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Sladká včelička 442 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I: Dračí jezero 21 [i] 06:45 Ninjago: Největší obavy [i] 07:15 M*A*S*H 175 [i] 08:00 M*A*S*H 176 [i] 08:55 M*A*S*H 177 [i] 09:25 Castle na zabití III: Bomba 16 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Dvojí život 19 [i] 12:25 Policie Hamburk III: Miluj bližního svého 14 [i] 13:25 Komisař Rex IV: Spiknutí 8 [i] 14:35 Castle na zabití III: Odpočítávání 17 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Rodný statek [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři: Věštba 3 [i] 21:25 Ano, šéfe! [i] 22:40 Gondíci s. r. o. [i] 23:35 Prostřeno! [i] 00:30 Policejní bažanti III: Co tě utěší 10 [i] 01:20 Místo činu: Hannover: Dvojí život 19 [i] 03:05 Policie Hamburk III: Miluj bližního svého 14 [i] 03:50 Komisař Rex IV: Spiknutí 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Vojna Monteovcov 90-91/128 [i] 06:30 Láska na druhý pokus 13-14/47 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Sila 24 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 4/183 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 30-32/142 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:10 Kým nás smrť nerozdelí