TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:50 Bez servítky - FARMA [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:20 Kobra 11 X. 16/16 [i] 12:20 NCIS: Los Angeles II. 3/24 [i] 13:15 Monk VIII. 15/16 [i] 14:10 Millerovci 8/23 [i] 14:35 Dva a pol chlapa I. [i] 15:00 Mentalista I. 10/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - FARMA [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 CHART SHOW [i] 00:00 Mentalista I. 10/23 [i] 00:50 Monk VIII. 15/16 [i] 01:40 NCIS: Los Angeles II. 3/24 [i] 02:25 Kobra 11 X. 16/16 [i] 03:15 Millerovci 8/23 [i] 03:35 Dva a pol chlapa I. [i] 03:55 Mentalista I. 10/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Asijina voľba 81/88 [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:05 Správna Agáta I. 10/15 [i] 10:00 Medicopter 117: Plutónium [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:50 Recept na život 7/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny [i] 16:50 Jazdi Hlavou: Jazda na preťaženom aute [i] 17:00 Správna Agáta I. 11/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Hra [i] 22:40 Hunter: Návrat k spravodlivosti [i] 00:00 Recept na život 7/65 [i] 00:45 Kolonáda II.: Kolonáda II. 2/13 [i] 01:45 Hunter: Návrat k spravodlivosti [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Snehuľkovia [i] 07:05 Heidi [i] 07:25 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:40 Máša a medveď II [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NUDA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:40 Encyklopédia slovenských obcí: Bobrovec [i] 09:00 Mestá a tváre: Svätý Jur [i] 09:25 Ukrajinský magazín [i] 09:55 Fotografia: Nájdené obrázky [i] 10:20 V našom meste býva Gulliver [i] 11:30 Na priedomí: V domci i na dvorci 3/3 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Na Metodovom stolci [i] 13:45 Celuloid country [i] 14:15 ArtSpektrum [i] 14:35 Umenie [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Púť životom [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Fotografia: Intímna fotografia [i] 16:25 Karibu Kenya - alebo ako Slováci menia Keňu [i] 17:00 Nie si sama: Stalo sa mi... [i] 17:30 Basketbal - Good Angels: Basketbal - Good Angels [i] 19:45 Večerníček: Snehuľkovia [i] 19:50 Máša a medveď II [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Universum: Sovia odysea [i] 21:00 Och, ryba! [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 15 ROKOV FAMÍLIE: Família [i] 23:05 Família špeciál [i] 23:45 ArtSpektrum [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: Nekompromisný otec [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Odíď, lebo ťa zabijem! [i] 10:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:00 ZOO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Riskni milión! [i] 13:30 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:30 Hoď svišťom: Tiger 8 [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:40 Čierne vlajky II. 4 [i] 23:50 Podvodníci III. 10 [i] 00:50 Kravaťáci III. 4 [i] 01:30 Čierne vlajky II. 4 [i] 02:25 KRIMI 02:50 NOVINY TV JOJ 03:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:55 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 M*A*S*H 49,50 [i] 06:30 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:50 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:20 Podvodníci III. 9 [i] 10:10 Kravaťáci III. 3 [i] 11:10 Kosti IV. 22 [i] 11:55 M*A*S*H 51,52 [i] 13:10 Ničitelia mýtov V. 21 [i] 14:10 Faktor strachu III. 15 [i] 15:05 Simpsonovci XX. 14,15 [i] 16:00 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:10 Vtierka Castle IV. 6 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 1/19 [i] 18:55 Simpsonovci XX. 16,17 [i] 19:45 Profesionáli II.: Čierna vdova 13 [i] 20:35 Planéta opíc [i] 23:00 Graceland 2 [i] 23:50 Filantrop 4 [i] 00:50 EUROMINÚTY [i] 01:50 Planéta opíc [i] 03:40 Graceland 2 [i] 04:25 Filantrop 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 08:05 Jak prosté III. 10 [i] 09:05 Tajnosti a lži I. 2 [i] 10:05 Bez hranic II. 12 [i] 11:10 Vzpomínky I. 12 [i] 12:10 Jak prosté III. 10 [i] 13:10 Tajnosti a lži I. 2 [i] 14:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 15:10 Medium V. 2 [i] 16:10 Jak prosté III. 12 [i] 17:10 Tajnosti a lži I. 3 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 19:10 Medium V. 3 [i] 20:05 Vzpomínky I. 13 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 3 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 6 [i] 22:55 Tým Škorpion I. 9 [i] 23:50 Tým Škorpion I. 10 [i] 00:50 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 3 [i] 01:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 6 [i] 02:30 Tým Škorpion I. 10 [i] 03:15 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 13 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Horské kolo, puška 13 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Supersonické Camaro, (Díl 25) 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 11) 6 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Velký závod 18 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Vidět rudě 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 22 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 1 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 3): Problém s podložím 14 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 2): Konečně svoboda 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Supersonické Camaro, (Díl 25) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 3): Mercedes Cosworth - část 1 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (Series 3): Mercedes Cosworth - část 2 4 [i] 12:35 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 5 [i] 13:30 Mimořádné projekty (Series 4): Nejhlubší tunel 11 [i] 14:25 Mimořádné projekty (Series 4): Vysoce nebezpečná věž 12 [i] 15:20 Mimořádné projekty (Series 5): Městské centrum Las Vegas 1 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Velký závod 18 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Vidět rudě 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 22 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 3): Mercedes Cosworth - část 1 3 [i] 18:30 Rození obchodníci (Series 3): Mercedes Cosworth - část 2 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 14 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Sauna, výtahy pro kolečková křesla 14 [i] 20:00 Rození obchodníci (Series 12): BMW 2002tii – Kalifornie 4 [i] 21:00 Rychle a hlasitě (Series 3): Parádní Impala 2 [i] 22:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Royal Enfield Bullet 3 [i] 23:00 Co se dělo dál? (Series 1) 6 [i] 23:30 Kola, která zklamou (Series 1): Jedno kolo 4 [i] 00:00 Muži Yukonu (Series 4): (Díl 5) 5 [i] 00:55 Na pokraji Aljašky (Series 1): Poslední pokus 8 [i] 01:50 Rození obchodníci (Series 12): BMW 2002tii – Kalifornie 4 [i] 02:40 Rychle a hlasitě (Series 3): Parádní Impala 2 [i] 03:30 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Royal Enfield Bullet 3 [i] 04:20 Co se dělo dál? (Series 1) 6 [i] 04:45 Kola, která zklamou (Series 1): Jedno kolo 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:50 Hubert a Staller [i] 10:45 Kojak [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Pleš [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller II [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:05 Pošta pro tebe [i] 21:00 DoktorKA [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Vražda v hotelu Excelsior [i] 23:30 Kriminálka Paříž [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:50 Rozsudek II. [i] 01:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zázračná planeta: Delfíni očima špionážních kamer 2/2 [i] 09:50 Minuty z Krkonoš [i] 09:55 Druhá světová válka v barvě: Šach [i] 10:50 Náš venkov: Farmáři z azyláku [i] 11:20 Za našima humny: Nový Hrozenkov [i] 11:45 Folklorika [i] 12:15 Po stopách amazonských [i] 12:45 Život na pobřeží: Maroko 2/10 [i] 13:30 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků - speciál 6/6 [i] 14:00 Evropa dnes [i] 14:25 Slepá důvěra [i] 15:00 Hranice možností lidského těla: Pod vodní hladinou [i] 15:50 Klíč [i] 16:20 Portugalsko, pestrá mozaika barev [i] 17:15 Kolem světa po obratníku Raka: Nevšední výprava z Mexika přes 1/6 [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Krásy evropského pobřeží: V srdci [i] 19:30 Příběhy domů: Zámek Dolní Benešov [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Barma, země tisíce pagod [i] 20:55 Na cestě po západním Kapsku [i] 21:25 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 2/9 [i] 21:55 Trabantem Jižní Amerikou 2/12 [i] 22:20 Dům z karet 2/13 [i] 23:10 Hra o trůny II: Co je mrtvé, nemůže nikdy zemřít 3/10 [i] 00:05 Queer: Proti proudu času [i] 00:30 Ve jménu vlasti III: Poslední úkol 9/12 [i] 01:25 Skrytý potenciál: Jana Epikaridis a Marek Eben [i] 01:55 Po stopách amazonských [i] 02:20 Krásy evropského pobřeží: V [i] 02:30 Betonové dědictví [i] 02:55 Přísně tajné vraždy [i] 03:10 Na konci světa [i] 03:25 Babylon [i] 03:55 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:10 Návraty k divočině [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2952 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Důkaz naší lásky 623 [i] 11:30 Krok za krokem II 14 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Tescoma s chutí [i] 12:30 Krok za krokem II 15 [i] 13:00 Můj přítel Monk V 8 [i] 13:50 Odložené případy VI: Vnitřní hlas 18 [i] 14:45 Lovci zločinců: Maso a krev 19 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Kousek nad normou 441 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Trik s krví 2 [i] 18:30 Ulice 2953 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XV: Cesta k nápravě 7 [i] 22:25 Tři králové [i] 00:25 Lovci zločinců: Maso a krev 19 [i] 01:15 Mentalista III: Trik s krví 2 [i] 02:00 Krok za krokem II 14, 15 [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Kousek nad normou 441 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I: Na prahu revoluce 20 [i] 06:45 Ninjago: Den draka [i] 07:15 M*A*S*H 173 [i] 08:00 M*A*S*H 174 [i] 08:55 M*A*S*H 175 [i] 09:25 Castle na zabití III: Poslední hřebíček 15 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Smrt v první lize 18 [i] 12:25 Policie Hamburk III: Srdce boxera 13 [i] 13:25 Komisař Rex IV: Zhoubná vášeň 7 [i] 14:35 Castle na zabití III: Bomba 16 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Květiny v dešti [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Letkiss 38 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:25 Telebazar [i] 23:30 Prostřeno! [i] 00:25 Hawaii 5-0 III: Sbohem a opatruj se 24 [i] 01:15 Místo činu: Hannover: Smrt v první lize 18 [i] 03:00 Policie Hamburk III: Srdce boxera 13 [i] 03:45 Komisař Rex IV: Zhoubná vášeň 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Vojna Monteovcov 88-89/128 [i] 06:30 Láska na druhý pokus 11-12/47 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:10 Sila 23 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 3/183 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 27-29/142 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:00 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:30 Priatelia [i] 19:40 Odložený prípad VI. 10/23