Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Bez servítky - FARMA [i] 10:35 Rodinné prípady [i] 11:20 Kobra 11 X. 15/16 [i] 12:20 NCIS: Los Angeles II. 2/24 [i] 13:15 Monk VIII. 14/16 [i] 14:10 Millerovci 7/23 [i] 14:35 Dva a pol chlapa I. [i] 15:00 Mentalista I. 9/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - FARMA [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 22:50 Rodinné prípady [i] 23:50 Mentalista I. 9/23 [i] 00:45 Monk VIII. 14/16 [i] 01:35 NCIS: Los Angeles II. 2/24 [i] 02:25 Kobra 11 X. 15/16 [i] 03:10 Millerovci 7/23 [i] 03:30 Dva a pol chlapa I. [i] 03:50 Mentalista I. 9/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Asijina voľba 80/88 [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:00 Jazdi Hlavou: Jazda na preťaženom aute [i] 09:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Medicopter 117: Útek bez návratu [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:05 Postav dom, zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 6/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny [i] 16:55 Správna Agáta I. 10/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Komplic 3/4 [i] 22:30 Komplic 4/4 [i] 23:25 Recept na život 6/65 [i] 00:10 Komplic 3/4 [i] 01:00 Komplic 4/4 [i] 01:55 Občan za dverami [i] 02:20 Svet v obrazoch [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:15 Slovensko v obrazoch [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Snehuľkovia [i] 07:05 Heidi [i] 07:25 Veselá farma [i] 07:35 Zázračný miniateliér [i] 07:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - VODA [i] 07:45 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Zákopčie [i] 09:05 Mestá a tváre: Hlohovec [i] 09:30 Národnostný magazín [i] 10:00 Fotografia: Piktorializmus [i] 10:25 Neúspešný [i] 11:20 Hontianska paráda: Hontianska paráda 2001 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Cesta [i] 13:00 Chirurg poslednej nádeje [i] 13:30 MEDZI 4 - 5, 6 [i] 14:25 Kinorama [i] 14:55 ArtSpektrum [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Ráčte vstúpiť [i] 15:30 Ukrajinský magazín [i] 16:00 Fotografia: Nájdené obrázky [i] 16:30 Separé [i] 16:45 Test magazín [i] 17:00 Nie si sama: Žena pri koňoch [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 HiSTORY [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 SPOMÍNAME NA OBETE LETECKEJ TRAGÉDIE: 42 [i] 18:45 Večerníček: Snehuľkovia [i] 18:50 Máša a medveď II [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - VODA [i] 19:05 Heidi [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Na Metodovom stolci [i] 21:20 Celuloid country [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Večera s Havranom [i] 23:55 Festivaly 2015: ARS POETICA [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:50 SÚDNA SIEŇ: Trestanec [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Vianočná pečienka [i] 10:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:00 ZOO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Riskni milión! [i] 13:30 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:30 Hoď svišťom: Biznis po rusky 7 [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:40 Čierne vlajky II. 3 [i] 23:50 Podvodníci III. 9 [i] 00:50 Kravaťáci III. 3 [i] 01:30 Čierne vlajky II. 3 [i] 02:25 KRIMI 02:50 NOVINY TV JOJ 03:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:55 SÚDNA SIEŇ: Trestanec [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 M*A*S*H 47,48 [i] 06:30 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:55 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:20 Podvodníci III. 8 [i] 10:10 Kravaťáci III. 2 [i] 11:10 Kosti IV. 21 [i] 11:55 M*A*S*H 49,50 [i] 13:10 Ničitelia mýtov V. 20 [i] 14:10 Faktor strachu III. 14 [i] 15:05 Simpsonovci XX. 12,13 [i] 16:00 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:25 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:10 Vtierka Castle IV. 5 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 22/22 [i] 18:55 Simpsonovci XX. 14,15 [i] 19:45 Profesionáli II.: Polícia má talent 12 [i] 20:35 Lockout: Útek z MS [i] 22:30 Gigantické presuny III. 3,4 [i] 00:35 EUROMINÚTY [i] 01:35 Profesionáli II.: Polícia má talent 12 [i] 02:15 Gigantické presuny III. 3,4 [i] 03:50 Prvé oddelenie [i] 04:15 Ako potrápiť rodičov 11,12 [i] 04:55 Ničitelia mýtov V. 20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 08:00 Jak prosté III. 9 [i] 09:00 Tajnosti a lži I. 1 [i] 09:55 Bez hranic II. 11 [i] 11:00 Vzpomínky I. 11 [i] 12:00 Jak prosté III. 9 [i] 13:00 Tajnosti a lži I. 1 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 14:55 Bez hranic II. 12 [i] 16:00 Jak prosté III. 10 [i] 17:00 Tajnosti a lži I. 2 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 19:00 Medium V. 2 [i] 20:00 Vzpomínky I. 12 [i] 21:00 Profesor v ringu [i] 23:00 Poslové I. 3 [i] 23:55 Vražedná čísla V. 4 [i] 00:55 Profesor v ringu [i] 02:45 Poslové I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Kožené kombinézy, dřevěné houpací křeslo 12 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Zkrácený model A, (Díl 24) 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 11) 5 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Jen pro zvané 17 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Nechte věci náhodě 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 21 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 13 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 3): Noční směna 13 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Život v divočině 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Zkrácený model A, (Díl 24) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 3): Mazda MX5 - část 1 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (Series 3): Mazda MX5 - část 2 2 [i] 12:35 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): Royal Enfield Bullet 3 [i] 13:30 Záchrana klasických aut (Series 2): Porsche 928 7 [i] 14:25 Záchrana klasických aut (Series 2): Fiat 500 8 [i] 15:20 Záchrana klasických aut (Series 2): Karavan VW 9 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Jen pro zvané 17 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Nechte věci náhodě 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 21 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 3): Mazda MX5 - část 1 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (Series 3): Mazda MX5 - část 2 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 13 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Horské kolo, puška 13 [i] 20:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Dívčí drama 2 [i] 21:00 Zlatá horečka (Series 6): Přesun monstra 3 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Problémy s mobilitou 5 [i] 23:00 Co se dělo dál? (Series 1) 5 [i] 23:30 Kola, která zklamou (Series 1): Zvířata versus kola 3 [i] 00:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Za sedmero horami 3 [i] 00:55 Aljašská železnice (Series 1): Bestie 3 [i] 01:50 Zlato z Beringova moře (Series 5): Dívčí drama 2 [i] 02:40 Zlatá horečka (Series 6): Přesun monstra 3 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Problémy s mobilitou 5 [i] 04:20 Co se dělo dál? (Series 1) 5 [i] 04:45 Kola, která zklamou (Series 1): Zvířata versus kola 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller [i] 10:45 Kojak [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Spodky [i] 15:05 Kojak [i] 15:55 Hubert a Staller [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:20 Hercule Poirot [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:05 Na stopě [i] 23:30 Kriminálka Paříž [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:50 Po stopách hvězd [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Žiješ jenom 2x [i] 02:10 Sváteční slovo kněze Marka Hlávky [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kolem světa po obratníku Raka: Nevšední výprava z Mexika přes 1/6 [i] 10:00 Planeta Země: Sladkovodní svět [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 O penězích a lidech [i] 11:55 New York - jablko, které se nepřejí [i] 12:50 Chcete je? ZJ [i] 12:55 Nabručení: V sedle [i] 13:25 Bojuj nebo zemři [i] 14:10 Ženy, které psaly historii: Jana z [i] 15:05 Propaganda ve službách studené války: Ve stínu strachu [i] 15:50 Vesmír: Temná budoucnost Slunce [i] 16:35 Tučňáci - život z blízka: První krůčky 2/3 [i] 17:30 Pátrání po ztracených lodích: Operace Hailstone [i] 18:15 Trabantem Jižní Amerikou 1/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Skrytý potenciál: Jana Epikaridis a Marek Eben [i] 19:25 Zatopené osudy: Švihov [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Speciální zbraně: Předchůdci chytré techniky [i] 20:55 Letecké katastrofy: Panika zabíjí [i] 21:45 Děti noci [i] 23:10 Californication VII: Jaký otec, takový syn 3/12 [i] 23:40 Nehynoucí sláva [i] 01:00 Křesťanský magazín [i] 01:30 Náš venkov: Farmáři z azyláku [i] 01:55 Pátí bratři [i] 02:20 Žít, či nežít? [i] 02:45 Přísně tajné vraždy [i] 03:00 Babylon [i] 03:25 Život na zámku [i] 03:45 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:00 Návraty k divočině [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2951 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Útěk 136 [i] 11:30 Krok za krokem II 12 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Tescoma s chutí [i] 12:35 Krok za krokem II 13 [i] 13:00 Můj přítel Monk V 7 [i] 13:55 Odložené případy VI: Jeffriesův boj 17 [i] 14:45 Lovci zločinců: Doktor Jekyll a pan Hyde 18 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Je to ve hvězdách 440 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista III: Rudá noční obloha 1 [i] 18:30 Ulice 2952 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Důkaz naší lásky 623 [i] 21:30 Zvěřinec [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Odůvodněné pochybnosti 22 [i] 22:55 Černá listina II: T. Earl King VI č. 94 14 [i] 23:45 Lovci zločinců: Doktor Jekyll a pan Hyde 18 [i] 00:40 Mentalista III: Rudá noční obloha 1 [i] 01:25 Krok za krokem II 12, 13 [i] 02:10 Áčko: Stále měním práci [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Je to ve hvězdách 440 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I: Robokluk 19 [i] 06:40 Ninjago: Zapomenutý živel [i] 07:10 M*A*S*H 171 [i] 08:00 M*A*S*H 172 [i] 08:50 M*A*S*H 173 [i] 09:25 Castle na zabití III: Smolné štěstí 14 [i] 10:20 Místo činu: Hannover: Poslední pacient 17 [i] 12:25 Policie Hamburk III: Slib 12 [i] 13:25 Komisař Rex IV: Muž tisíce tváří 6 [i] 14:35 Castle na zabití III: Poslední hřebíček 15 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: To hlavní je láska [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Což takhle dát si špenát [i] 22:05 Očima Josefa Klímy [i] 22:45 Prostřeno! [i] 23:40 Místo činu: Hannover: Poslední pacient 17 [i] 01:20 Policie Hamburk III: Slib 12 [i] 02:05 Komisař Rex IV: Muž tisíce tváří 6 [i] 02:55 Čas snů 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Vojna Monteovcov 86-87/128 [i] 06:30 Láska na druhý pokus 9-10/47 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:05 Sila 22 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 2/183 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 24-26/142 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Odložený prípad VI. 9/23 [i] 20:40 Mentalista III. 17/24 [i] 21:40 Láska na druhý pokus 11-12/47 [i] 23:40 Sestrička Jackie VI. 1-2/12 [i] 00:45 Priatelia [i] 01:40 Krok za krokom [i] 02:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:25 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 16 [i] 06:30 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Rande měsíce0 [i] 13:55 Big Screen 17 [i] 14:10 Holky fotbal nehrajou0 [i] 15:50 Cesta za snem0 [i] 17:30 Ztracen v Arménii0 [i] 19:15 Vendeta0 [i] 21:00 První republika 3 [i] 22:00 Krvavá volba0 [i] 00:05 Gang Story0 [i] 01:45 Lháři0 [i] 03:20 Oběť0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    10:30 Tenis [i] 10:45 Tenis [i] 14:15 Tenis [i]