TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Bez servítky - FARMA [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:20 Kobra 11 X. 14/16 [i] 12:20 NCIS: Los Angeles II. 1/24 [i] 13:15 Monk VIII. 13/16 [i] 14:10 Millerovci 6/23 [i] 14:35 Dva a pol chlapa I. [i] 15:00 Mentalista I. 8/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - FARMA [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Kredenc [i] 23:00 Partička [i] 23:40 Mentalista I. 8/23 [i] 00:35 Monk VIII. 13/16 [i] 01:25 NCIS: Los Angeles II. 1/24 [i] 02:15 Kobra 11 X. 14/16 [i] 03:00 Millerovci 6/23 [i] 03:20 Dva a pol chlapa I. [i] 03:55 Mentalista I. 8/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Asijina voľba 79/88 [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:05 Správna Agáta I. 9/15 [i] 10:00 Medicopter 117: Vlak [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Jazda na preťaženom aute [i] 14:45 Recept na život 5/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Oscar [i] 21:45 Reportéri [i] 22:15 Kriminálka Staré Mesto: Prípad vysmiateho muža [i] 23:15 Recept na život 5/65 [i] 23:55 Oscar [i] 01:15 Kriminálka Staré Mesto: Prípad vysmiateho muža [i] 02:15 Reportéri [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:15 Svet v obrazoch [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Snehuľkovia [i] 07:05 Heidi [i] 07:25 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:40 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - KINO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Energetika [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Štiavnik [i] 09:05 Mestá a tváre: Malacky [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 09:55 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Neprimeraná jazda [i] 10:15 Profesionál [i] 10:30 Katarína Veľká 5/10 [i] 11:15 Katarína Veľká 6/10 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Generácia [i] 13:05 Spišské fragmenty [i] 13:35 5 minút po dvanástej: SOM PUBERTIAK - NO A ČO [i] 14:45 Rallye DAKAR 2016 [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Ráčte vstúpiť [i] 15:35 Národnostný magazín [i] 16:00 Fotografia: Piktorializmus [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Nie si sama: Podnikateľky [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 ArtSpektrum [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Encyklopédia slovenských obcí: Sebechleby [i] 18:15 Súrodenci: Súrodenci Martinčokoví. Soňa a Dušan. [i] 18:45 Večerníček: Snehuľkovia [i] 18:55 Chalúpka na vŕšku [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - KINO [i] 19:05 Heidi [i] 19:25 Veselá farma [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 René [i] 21:30 Gen.sk: Karol Horák [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:40 Umenie [i] 23:10 Choď za vlastným snom [i] 23:30 Môj pokus o majstrovský opus: Jiří Bárta [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Dostal si viac [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Internetová nevera [i] 09:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 10:45 Vinári 2: Vínna pivnica 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 X FACTOR [i] 14:30 Hoď svišťom: Frajer 6 [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:40 Čierne vlajky II. 2 [i] 23:50 Podvodníci III. 8 [i] 00:50 Kravaťáci III. 2 [i] 01:35 Čierne vlajky II. 2 [i] 02:30 KRIMI 02:55 NOVINY TV JOJ 03:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:55 SÚDNA SIEŇ: Dostal si viac [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 Prvé oddelenie [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:15 Miliónový chrobák [i] 11:25 King a Maxwellová 7 [i] 12:20 M*A*S*H 47,48 [i] 13:35 Ničitelia mýtov V. 19 [i] 14:35 Faktor strachu III. 13 [i] 15:25 Simpsonovci XX. 10,11 [i] 16:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:40 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 1, 2/23 [i] 18:55 Simpsonovci XX. 12,13 [i] 19:45 Profesionáli II.: Sárin orgazmus 11 [i] 20:35 22 výstrelov [i] 22:55 Telefónna búdka [i] 00:45 EUROMINÚTY [i] 01:45 Profesionáli II.: Sárin orgazmus 11 [i] 02:25 Liga snov IV. 3,4 [i] 03:05 Zákon gangu V. 2 [i] 03:50 Prvé oddelenie [i] 04:15 Ako potrápiť rodičov 9,10 [i] 04:50 Ničitelia mýtov V. 19 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 31 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 08:25 Jak prosté III. 8 [i] 09:20 Sestra Hawthornová III. 10 [i] 10:15 Bez hranic II. 10 [i] 11:20 Vzpomínky I. 10 [i] 12:15 Jak prosté III. 8 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 15:05 Bez hranic II. 11 [i] 16:10 Jak prosté III. 9 [i] 17:10 Tajnosti a lži I. 1 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 19:05 Medium V. 1 [i] 20:00 Vzpomínky I. 11 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 19 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 17 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 15 [i] 23:50 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 16 [i] 00:50 Havaj 5-0 III. 19 [i] 01:50 Myšlenky zločince X. 20 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 15 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Záhadná Země (Series 1): Tajemství Sahary 3 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Zkrácený model A, (Díl 23) 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 11) 4 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Životní šance 16 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Skutečné osobnosti 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 20 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 12 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 3): Sloučení 12 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Boj nebo útěk 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Zkrácený model A, (Díl 23) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 2): Od brouka po bugatku - část 1 11 [i] 12:05 Rození obchodníci (Series 2): Od brouka po bugatku - část 2 12 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 1): Polsko 3 [i] 13:30 Zkus přežít (Series 1) 7 [i] 14:25 Zkus přežít (Series 2): Totální neúspěch 1 [i] 15:20 Zkus přežít (Series 2): Africké přepadení 2 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Životní šance 16 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Skutečné osobnosti 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 20 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 2): Od brouka po bugatku - část 1 11 [i] 18:30 Rození obchodníci (Series 2): Od brouka po bugatku - část 2 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 12 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Kožené kombinézy, dřevěné houpací křeslo 12 [i] 20:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): O ledu a kůži 4 [i] 21:00 Nazí a vystrašení XL (Series 11): 40 dnů - Hnus a běs 8 [i] 22:00 Muži Yukonu (Series 4): (Díl 5) 5 [i] 23:00 Co se dělo dál? (Series 1) 4 [i] 23:30 Kola, která zklamou (Series 1): Bláznivé úniky 2 [i] 00:00 Aljašská železnice (Series 2): Napadeni medvědem 1 [i] 00:55 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Nelze plýtvat 7 [i] 01:50 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): O ledu a kůži 4 [i] 02:40 Nazí a vystrašení XL (Series 11): 40 dnů - Hnus a běs 8 [i] 03:30 Muži Yukonu (Series 4): (Díl 5) 5 [i] 04:20 Co se dělo dál? (Series 1) 4 [i] 04:45 Kola, která zklamou (Series 1): Bláznivé úniky 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Otec Brown II [i] 10:45 Na kus řeči [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Viktorka [i] 15:00 Kojak [i] 15:50 Hubert a Staller [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení II.: Súdánský student 3/8 [i] 21:05 Rozsudek II. [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Profesionálové [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:10 Sváteční slovo kněze Marka Hlávky [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Bolkoviny [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Hranice možností lidského těla: Pod vodní hladinou [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Kyklady [i] 09:55 Pátrání po ztracených lodích: Torpédová alej [i] 10:40 S gurmánem na cestách: Neapol [i] 11:20 Minuty z Krkonoš [i] 11:25 Babylon [i] 11:55 Cesty víry: Duchovní doteky Evy [i] 12:20 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:50 Islám po česku [i] 13:15 Československý filmový týdeník 1966 1078/2379 [i] 13:30 Věda na vlastní kůži 22/50 [i] 14:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Letecké katastrofy: Kruté nebe [i] 15:45 Příběhy mrtvých bojovníků 3/3 [i] 16:35 Bojuj nebo zemři [i] 17:20 Bajkalsko-amurská magistrála [i] 18:15 Na cestě po středním Ekvádoru [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír: Úplné zatmění Slunce [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Šach [i] 20:55 Velký, větší, největší: Přehrada [i] 21:50 Pianista [i] 00:15 Třináctá komnata [i] 01:45 Queer: Shibari Kinbaku [i] 02:10 Babylon [i] 02:40 Jak se bydlí v Česku [i] 03:05 Přísně tajné vraždy [i] 03:20 Schindlerova stodola [i] 03:35 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 03:55 Návraty k divočině [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:50 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2950 [i] 10:00 Román pro ženy [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Tescoma s chutí [i] 12:30 Krok za krokem II 11 [i] 13:00 Můj přítel Monk V 6 [i] 13:50 Odložené případy VI: Šakalové 16 [i] 14:45 Lovci zločinců: Dítě 17 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Klub lhářů 439 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Mentalista II: Rudá ranní obloha 23 [i] 18:30 Ulice 2951 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Atentát: Rekapitulace [i] 21:20 Mentalista VI: Bílá jako padlý sníh 15 [i] 22:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Ozvěny smrti 21 [i] 23:05 Černá listina II: Lovec jelenů č. 93 13 [i] 23:55 Lovci zločinců: Dítě 17 [i] 00:40 Mentalista II: Rudá ranní obloha 23 [i] 01:25 Střepiny [i] 01:55 Krok za krokem II 11 [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Klub lhářů 439 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Pád 18 [i] 06:35 Ninjago: Očarovaní [i] 07:05 M*A*S*H 169 [i] 07:50 M*A*S*H 170 [i] 08:40 M*A*S*H 171 [i] 09:15 Místo činu: Hannover: Ztracená vzpomínka 16 [i] 11:15 Policie Hamburk III: Rodinná tajemství 11 [i] 12:15 Komisař Rex IV: Nováček 5 [i] 14:35 Castle na zabití III: Smolné štěstí 14 [i] 15:30 Rosamunde Pilcher: Děti štěstěny [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Spiklenci 37 [i] 21:25 TOP STAR magazín [i] 22:30 Ano, šéfe! [i] 23:30 Prostřeno! [i] 00:30 Místo činu: Hannover: Ztracená vzpomínka 16 [i] 02:15 Policie Hamburk III: Rodinná tajemství 11 [i] 03:00 Komisař Rex IV: Nováček 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Vojna Monteovcov 84-85/128 [i] 06:35 Inga Lindströmová: Tajomstvo Svenaholmu [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Frasier [i] 11:15 Sila 21 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 1/183 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Nezlomná Valentína 21-23/142 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:00 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Odložený prípad VI. 8/23 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista III. 16/24 [i] 21:40 Láska na druhý pokus 9-10/47 [i] 23:35 Sestrička Jackie V. 9-10/10 [i] 00:45 Priatelia [i] 01:40 Krok za krokom [i] 02:00 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:20 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 25 [i] 06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 Už se nebojím0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Železná lady0 [i] 13:50 Den zrady0 [i] 15:30 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 16:55 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 18:20 Odsouzení0 [i] 20:10 Rande měsíce0 [i] 22:00 Lháři0 [i] 23:35 Kšeft na jeden den0 [i] 01:00 Frankensteinka0 [i] 02:25 Krvavá volba0 [i] 04:30 Vyhnanec0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    10:30 Tenis [i] 10:45 Tenis [i] 14:15 Tenis [i] 14:45 Tenis [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 16:45 Biatlon [i] 18:00 Watts [i] 18:15 Tenis [i] 19:55 Zprávy [i]