TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:20 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:45 Kung Fu Panda III. [i] 08:10 Špiónka Harriet [i] 10:10 Policajt v Beverly Hills 2 [i] 12:20 Dannyho dvanástka (HD) [i] 14:45 Harry Potter a väzeň z Azkabanu (HD) [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 To najlepšie z Plesu v opere [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Vo štvorici po opici (HD) [i] 23:05 Sherlock Holmes: Hra tieňov (HD) [i] 01:35 Vo štvorici po opici (HD) [i] 03:25 Salt (HD) [i] 04:55 Millerovci [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Počasie [i] 06:20 Snehuľkovia [i] 06:25 Chalúpka na vŕšku [i] 06:35 Heidi [i] 06:55 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:05 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:20 Pikkuli [i] 07:25 Šmolkovia: Zradné fintenie [i] 07:40 Šmolkovia: Neúprosný čas [i] 07:55 Franklin a priatelia: Franklin a Snehová princezná [i] 08:05 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 10:00 Atlantída: Dievča s hocijakým menom 2/13 [i] 10:45 On air [i] 11:20 Teta: Upratovanie 2/7 [i] 12:15 Teta: Nevesta 3/7 [i] 13:10 Toskánska vášeň II 11/14 [i] 14:40 Jazdi Hlavou: Zipsovanie vozidiel [i] 14:50 Kam sa podela siedma rota? [i] 16:25 Milujem Slovensko [i] 17:55 Postav dom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Šumiac [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 21:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Rozvod [i] 21:50 Neskoro večer [i] 22:40 Kam sa podela siedma rota? [i] 00:10 Toskánska vášeň II 11/14 [i] 01:40 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 02:30 Neskoro večer [i] 03:25 Teta: Upratovanie 2/7 [i] 04:15 Atlantída: Dievča s hocijakým menom 2/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Národnostné správy [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:00 Správy RTVS z regiónov [i] 06:15 Pán Tau III.: A ktorá je tá pravá? [i] 06:45 Autosalón [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Autocvičiská [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Kysuckí drotári [i] 09:20 Sladké bezvládie [i] 10:35 Noc v archíve [i] 11:40 Generácia [i] 12:05 Cesta [i] 12:35 Festivaly 2015: BRATISLAVA V POHYBE [i] 12:55 Život v teniskách [i] 13:20 Ach,tá láska pozemská [i] 14:00 Choď za vlastným snom [i] 14:20 Karibu Kenya - alebo ako Slováci menia Keňu [i] 15:00 Kapura [i] 15:40 Farmárska revue [i] 16:10 Test magazín [i] 16:25 Rallye DAKAR 2016 [i] 16:40 Herecké legendy: Juraj Kukura [i] 16:55 Kean [i] 18:10 Pán Tau III.: Od zajtra nečarujem [i] 18:45 Snehuľkovia [i] 18:50 Chalúpka na vŕšku [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - GAŚTANY [i] 19:00 Heidi [i] 19:25 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Andyho dobrodružstvá v prírode I. [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Lásky jednej plavovlásky [i] 21:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Zuzany Mauréry [i] 22:00 Gomora [i] 22:55 Rallye DAKAR 2016 [i] 23:15 Popoly 1/2 [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Hoď svišťom: Poľovačka na hríby 5 [i] 05:40 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:50 Káčerovo [i] 08:40 X FACTOR [i] 11:35 Dr. Dolittle 5 [i] 13:20 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 14:20 Ako porodiť a nezblázniť sa [i] 16:40 Kámo, kde mám fáro? [i] 18:20 NAŠI: Kombinované násilie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE [i] 20:35 22 výstrelov [i] 23:10 Druhá strana mince [i] 01:30 District 9 [i] 03:05 KRIMI 03:30 NOVINY TV JOJ 04:10 X FACTOR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov V. 18 [i] 05:50 M*A*S*H 45,45 [i] 06:40 Vytunuj mi fáro II. [i] 07:00 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:45 EUROMINÚTY [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 10:00 Druhá svetová vojna v Paríži [i] 11:05 M*A*S*H [i] 13:35 Odvážne srdce [i] 15:20 Faktor strachu III. 8,9,10 [i] 18:10 Áno, šéfe! USA 3,4 [i] 20:00 KOLABS 3 [i] 20:35 Keď si Chuck bral Larryho [i] 22:50 Nech žije Django! [i] 01:50 KOLABS 3 [i] 02:15 Ničitelia mýtov II. 1,2/26 [i] 03:55 Nech žije Django! [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 29 [i] 07:30 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 08:25 Vražedná čísla V. 7 [i] 09:20 Království I. 9 [i] 10:15 Království I. 10 [i] 11:10 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 12:10 Tělo jako důkaz I. 7 [i] 13:10 Jak prosté III. 18 [i] 14:10 Jak prosté III. 19 [i] 15:10 Falco - příběh poldy I. 5 [i] 16:15 Tým Škorpion I. 9 [i] 17:10 Tým Škorpion I. 10 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 6 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 7 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 17 [i] 21:55 Myšlenky zločince X. 18 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i] 23:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 2 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 6 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 7 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 11 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Břidlicové tašky, stánky s hot dogy 11 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 7): Pneumatiky letadel/revolvery/umělá tráva 7 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 2): Gas Monkey a vůz pro banditu – 2. část 13 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 22) 3 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2): Vstupenka 4 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Jako raketa 3 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Žádné legrácky 4 [i] 09:55 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Reklama Paula a Bogarta 31 [i] 10:20 Válka skladů v Kanadě (Series 1) 32 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 3): Vesmírný nález 6 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Dvojí tvář 7 [i] 11:40 Berte to jako varování (Series 3): Superlidé 7 [i] 12:35 Berte to jako varování (Series 3): Přírodní síly 8 [i] 13:30 Berte to jako varování (Series 3): Šílené vynálezy 9 [i] 14:25 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 4 [i] 15:20 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tom Arnold 4 [i] 16:15 Zkus přežít (Series 1): S chutí do toho 3 [i] 17:10 Záhadná Země (Series 1): Tajemství Sahary 3 [i] 18:05 Ed Stafford: do neznáma (Series 1): Západní Papua 2 [i] 19:00 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 14 [i] 19:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2) 15 [i] 20:00 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): VW Beetle 1 [i] 21:00 Rození obchodníci (Series 10): Aston Martin DB7 1 [i] 22:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Totální porážka 13 [i] 22:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Záhadný přídavek 14 [i] 23:00 Likvidátor (Series 3): Kazové zboží 5 [i] 23:30 Likvidátor (Series 3): Krach 6 [i] 00:00 Kola, která zklamou (Series 1): Zátah 13 [i] 00:25 Kola, která zklamou (Series 1): Nezvyklá silnice 14 [i] 00:55 Chaos před kamerou (Series 1): Nebezpečí pod hladinou, problematický seskok, ruský rachot 2 [i] 01:20 Chaos před kamerou (Series 1): Záhadné zrození, ohnivá smršť, běsnění na kolejích 8 [i] 01:50 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): VW Beetle 1 [i] 02:40 Rození obchodníci (Series 10): Aston Martin DB7 1 [i] 03:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Totální porážka 13 [i] 03:55 Boj o nemovitosti (Series 1): Záhadný přídavek 14 [i] 04:20 Likvidátor (Series 3): Kazové zboží 5 [i] 04:45 Likvidátor (Series 3): Krach 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Bolkoviny [i] 06:55 Křesadlo [i] 08:25 Úsměvy Františka Smolíka [i] 09:05 Nejlepší trapasy [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown II [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Dvojčata [i] 14:15 Poslední mohykán [i] 15:45 Trojka z mravů [i] 16:40 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejchytřejší Čech [i] 21:55 Návrat sedmé roty [i] 23:19 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:20 Hypnotizér [i] 01:20 Kriminálka Paříž [i] 02:10 Manéž Bolka Polívky [i] 03:20 Sama doma [i] 04:50 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:15 Hurá, škola! [i] 06:30 Matýsek [i] 06:35 Franklin a přátelé [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Farmáři z azyláku [i] 09:30 Za našima humny: Nový Hrozenkov [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Druhá světová válka v barvě: Blesková válka [i] 11:20 Letecké katastrofy: Kruté nebe [i] 12:10 Uzda krásnýho života [i] 12:50 Zatopené osudy: Švihov [i] 13:15 Babylon [i] 13:40 Bajkalsko-amurská magistrála [i] 14:35 Stará panna [i] 16:00 Kamera na cestách: Kyklady [i] 16:55 Tučňáci - život z blízka: První krůčky 2/3 [i] 17:50 Zázračná planeta: Delfíni očima špionážních kamer 2/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Velký, větší, největší: Jaderná ponorka Pennsylvania [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Srdečné pozdravy z Ruska [i] 21:55 Fleming 3/4 [i] 22:40 Fleming 4/4 [i] 23:30 50/50 [i] 01:05 Skrytý potenciál: Jana Epikaridis [i] 01:35 Uchem jehly [i] 02:00 Laurel a Hardy: Krátké suknice [i] 02:20 Jožka Kubík [i] 02:40 Ta naša kapela [i] 03:10 Příběhy domů: Berglův palác [i] 03:35 Žijeme s vírou [i] 04:00 Žijeme s vírou [i] 04:30 Na moll... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě 14 [i] 07:05 Král džungle II 26 [i] 07:30 Chlupatá rota 9 [i] 07:55 Kačer Kabrňák II 7 [i] 08:20 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 1 [i] 08:45 Děvčátko se sirkami [i] 09:55 Krásná mimozemšťanka [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:30 Poznáš, až to přijde? [i] 14:45 Výměna manželek III [i] 16:05 Au Pair aneb Slečna na hlídání [i] 17:55 Letadla [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Velký Gatsby [i] 22:55 Nájemní zabijáci [i] 00:40 Anakonda: Krvavá cesta [i] 02:10 Novashopping 02:45 Prásk [i] 03:10 Áčko: Mé dítě je dopping [i] 03:50 Kolotoč [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I: Lovci robotů 16 [i] 06:45 Ninjago: Souboj [i] 07:15 Ninjago: Nindžové na bruslích [i] 07:45 Autosalon [i] 09:05 Danielle Steelová: Osudy [i] 11:10 Bezpečný přístav [i] 13:30 Kurýr 2 [i] 15:25 Přístav: Las Vegas 35 [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XV: Sicilská obrana [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 G. I. Joe [i] 22:40 Nezahrávej si s ohněm [i] 00:45 Red Hill: Krvavý zapadákov [i] 02:45 Vraždy v Midsomeru XV: Sicilská obrana [i] 04:15 Nezahrávej si s ohněm [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Roseanne VI. 5-6/25 [i] 05:55 Emilie Richardsová: Nezabudnuteľný raj [i] 07:35 Frasier [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:20 Sultán 15-17/95 [i] 14:55 Nezvestní II. 3-5/18 [i] 17:50 Navždy stratené dieťa [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Tieň minulosti [i] 22:00 Inga Lindströmová: Tajomstvo Svenaholmu [i] 00:00 28 dní [i] 01:50 Navždy stratené dieťa [i] 03:20 28 dní [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 21 [i] 06:00 Big Screen 22 [i] 06:30 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 V tátově stínu0 [i] 13:45 Big Screen 23 [i] 14:00 První republika 2 [i] 15:00 600 kilo zlata0 [i] 16:40 5 dnů do půlnoci 3 [i] 17:30 Odvážný Crusoe 7 [i] 18:20 Jana Eyrová0 [i] 20:20 Vějíř lady Windermerové0 [i] 22:00 Předtucha0 [i] 23:40 První republika 2 [i] 00:35 Souboj0 [i] 02:15 Hatfieldovi a McCoyovi 2 [i] 03:50 Žena v černém0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 06:30 Biatlon [i] 07:30 Skoky na lyžích [i] 08:30 Rallye [i] 09:00 Snooker [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:30 Biatlon [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Biatlon [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Zimní sporty [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Zimní sporty [i] 01:30 Rallye [i] 02:00 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Zimní sporty [i] 04:00 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Doylův okrsek 3: Zrcadlo, zrcadlo 9 [i] 06:00 Doylův okrsek 3: Mluvící mrtvola 5 [i] 07:00 Doylův okrsek 3: Hra na dostaveníčko 6 [i] 08:00 Doylův okrsek 3: Zápisky ze střední 7 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 11:00 V utajení 4: To je moje zbraň 15 [i] 12:00 Dobrá manželka 7: Nevinní 2 [i] 13:00 Milionový lékař 3: Velký úklid 3 [i] 14:00 Milionový lékař 3: Hankovo vykoupení 4 [i] 15:00 Zběsilá bouře [i] 17:00 Bostonské tornádo [i] 19:00 Bostonské tornádo [i] 21:00 Rytíři nebes [i] 23:00 Santa je úchyl! [i] 01:00 Čupakabra [i] 03:00 Doylův okrsek 3: Zase ten spisovatel 4 [i] 04:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a pes 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 HungaRock z prvni ruky 3 [i] 06:00 Zajímavé vynálezy 3 [i] 06:30 Jeden den z životě 3 [i] 07:00 David Attenborough: Pouštní moře 1 [i] 08:00 Sedm smrtelných hříchů v říši zvířat 3 [i] 08:50 Safari v divočině 2 [i] 10:00 Úžasný svět opic 2