Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Bez servítky - FARMA [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:20 Kobra 11 X. 13/16 [i] 12:20 NCIS: Los Angeles I. 24/24 [i] 13:15 Monk VIII. 12/16 [i] 14:10 Millerovci - NOVÝ SERIÁL 5/23 [i] 14:35 Dva a pol chlapa I. [i] 15:00 Mentalista I. 7/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - FARMA [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Salt (HD) [i] 23:55 Bostonské vraždy IV. 10/16 [i] 00:50 Mentalista I. 7/23 [i] 01:45 Monk VIII. 12/16 [i] 02:25 NCIS: Los Angeles I. 24/24 [i] 03:05 Dva a pol chlapa I. [i] 03:25 Mentalista I. 7/23 [i] 04:10 Monk VIII. 12/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Asijina voľba 78/88 [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:05 Správna Agáta I. 8/15 [i] 10:00 Medicopter 117: Na úteku [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Nečakané stretnutia: Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Jazdi Hlavou: Zipsovanie vozidiel [i] 16:30 60 zabijakov divočiny [i] 17:00 Správna Agáta I. 9/15 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Večerné správy RTVS [i] 22:00 Romero [i] 23:50 Nikto nie je dokonalý [i] 01:00 Medicopter 117: Na úteku [i] 01:45 Komisár Montalbano: Hra s tromi kartami [i] 03:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:25 Pán Tau III.: Pán Tau v pionierskom tábore [i] 07:00 Snehuľkovia [i] 07:05 Heidi [i] 07:30 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:40 Chalúpka na vŕšku [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - VEŽOVNÍČEK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Lednica [i] 09:05 Mestá a tváre: Sabinov [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Fotografia: Nová vecnosť [i] 10:20 Prievidzský mriežkovaný [i] 11:35 Šláger na šláger [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Tradičná medicína vo svete I.: Bolívia [i] 13:05 Veľké presuny: Bombastický bombardér [i] 13:50 Polícia [i] 14:05 Profesionál [i] 14:30 VAT [i] 15:00 Ráčte vstúpiť [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:25 Rallye DAKAR 2016 [i] 17:00 Nie si sama: Od chaosu k harmónii [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Motorkári [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 17:55 Encyklopédia slovenských obcí: Stredné Plachtince [i] 18:10 Pán Tau III.: A ktorá je tá pravá? [i] 18:45 Večerníček: Snehuľkovia [i] 18:50 Chalúpka na vŕšku [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - VEŽOVNÍČEK [i] 19:00 Heidi [i] 19:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Vivat Beňovský! 1/7 [i] 21:15 Família [i] 21:45 Rallye DAKAR 2016 [i] 22:05 Smoliari [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: Na pokraji zrútenia [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Skoro ma šľak trafil [i] 10:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 10:50 Rodinné záležitosti: Snubný prsteň, Volanie o pomoc [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Riskni milión! [i] 13:55 NAŠI: Závislosti [i] 14:30 Hoď svišťom: Poľovačka na hríby 5 [i] 15:15 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Poslal ma na potrat [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Vinári 2: Vínna pivnica 3 [i] 21:45 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 22:50 Američan [i] 01:05 Zrkadlá 2 [i] 02:30 KRIMI 02:55 NOVINY TV JOJ 03:35 SÚDNA SIEŇ: Poslal ma na potrat [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Skoro ma šľak trafil [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 M*A*S*H 43,44 [i] 06:30 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:50 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:15 Podvodníci III. 7 [i] 10:00 Ochrana svedkov II. 15/15 [i] 11:00 Kosti IV. 20 [i] 11:50 M*A*S*H 45,46 [i] 13:05 Ničitelia mýtov V. 18 [i] 14:05 Faktor strachu III. 12 [i] 15:00 Simpsonovci XX. 6,7 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:10 Vtierka Castle IV. 4 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 21 [i] 18:50 Simpsonovci XX. 8,9 [i] 19:45 Profesionáli II.: Hajzlákoví zlodeji 10 [i] 20:35 Kráľovstvo nebeské [i] 00:15 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 9,10 [i] 01:20 Profesionáli II.: Hajzlákoví zlodeji 10 [i] 02:00 Črepiny [i] 03:05 Ničitelia mýtov 16/16 [i] 03:55 Prvé oddelenie [i] 04:15 Ako potrápiť rodičov 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem III. 1 [i] 07:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 08:15 Jak prosté III. 7 [i] 09:15 Sestra Hawthornová III. 9 [i] 10:15 Bez hranic II. 9 [i] 11:20 Vzpomínky I. 9 [i] 12:15 Jak prosté III. 7 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 15:15 Bez hranic II. 10 [i] 16:20 Jak prosté III. 8 [i] 17:15 Sestra Hawthornová III. 10 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 20:05 Vzpomínky I. 10 [i] 21:00 Tým Škorpion I. 9 [i] 21:55 Tým Škorpion I. 10 [i] 22:55 Cizinka I. 5 [i] 00:05 Cizinka I. 6 [i] 01:15 Tým Škorpion I. 9 [i] 02:10 Tým Škorpion I. 10 [i] 02:55 Cizinka I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Dobíjecí stanice elektromobilů, grappa 10 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Rychlý vůz F100 22 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 11) 3 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Rudé a hlučné 15 [i] 07:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Opravdový rat rod 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 19 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 11 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 3): Výpověď 11 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Nepříjemné překvapení 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Rychlý vůz F100 22 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 2): MGB GT - část 1 9 [i] 12:05 Rození obchodníci (Series 2): MGB GT - část 2 10 [i] 12:35 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Za sedmero horami 3 [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 7 [i] 14:25 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 8 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (Series 3) 9 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Rudé a hlučné 15 [i] 16:40 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 1): Opravdový rat rod 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 19 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 2): MGB GT - část 1 9 [i] 18:30 Rození obchodníci (Series 2): MGB GT - část 2 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 11 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Břidlicové tašky, stánky s hot dogy 11 [i] 20:00 Záhadná Země (Series 1): Tajemství Sahary 3 [i] 21:00 Nejpodivnější na světě (Series 1): V podzemí 3 [i] 22:00 Berte to jako varování (Series 3): Tvůrci či podvodníci 8 [i] 23:00 Co se dělo dál? (Series 1) 3 [i] 23:30 Kola, která zklamou (Series 1): Kolize na dálnici 1 [i] 00:00 Neobjasněné případy: UFO: nouzové přistání 9 [i] 00:55 Setkání s mimozemšťany (Series 3): Proroctví 3 [i] 01:50 Záhadná Země (Series 1): Tajemství Sahary 3 [i] 02:40 Nejpodivnější na světě (Series 1): V podzemí 3 [i] 03:30 Berte to jako varování (Series 3): Tvůrci či podvodníci 8 [i] 04:20 Co se dělo dál? (Series 1) 3 [i] 04:45 Kola, která zklamou (Series 1): Kolize na dálnici 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sváteční slovo předsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller [i] 10:45 To je vražda, napsala III: To je vražda, řekla [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Pošta pro tebe [i] 15:40 Reportéři ČT [i] 16:25 Tak neváhej a toč speciál [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 2/9 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:05 Četnické humoresky: Doktor Smrt I 21/39 [i] 21:15 13. komnata Jana Révaie [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 21:45 Všechnopárty [i] 22:40 Profesionálové [i] 23:30 Motiv [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 DoktorKA [i] 01:35 Žiješ jenom 2x [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VI [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků - speciál 5/6 [i] 09:30 Jenny, doktorka letounů [i] 10:25 Ingriš! Eduard Ingriš [i] 11:20 Cestománie [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 11:55 Bonbónky světa [i] 12:15 Portugalsko, pestrá mozaika barev [i] 13:10 Planeta Země: Hory [i] 13:55 Minuty z Krkonoš [i] 14:00 Ochránce 1/12 [i] 14:25 Speciální zbraně: Létající voják [i] 15:15 Nacisté na Středním východě [i] 16:10 Věda na vlastní kůži 22/50 [i] 17:05 Hranice možností lidského těla: Pod vodní hladinou [i] 18:00 Život na pobřeží: Maroko 2/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - karcinom tlustého střeva [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Delfíni očima špionážních kamer 2/2 [i] 21:00 Ženy, které psaly historii: Jana z [i] 21:55 Imigranti [i] 23:45 S gurmánem na cestách: Neapol [i] 00:25 Ve jménu vlasti III: Poslední úkol 9/12 [i] 01:20 Californication VII: Julia 2/12 [i] 01:50 Cesty víry: Tam bude i tvé srdce [i] 02:15 Čeští tátové [i] 02:40 Divnopis [i] 02:45 Žijeme s vírou [i] 03:10 Žijeme s vírou [i] 03:40 Ta naša kapela [i] 04:05 Na moll... [i] 04:50 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2949 [i] 10:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Zastav čas 622 [i] 11:30 Krok za krokem II 9 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:35 Krok za krokem II 10 [i] 13:05 Můj přítel Monk V 5 [i] 13:55 Odložené případy VI: Program ochrany svědků 15 [i] 14:50 Lovci zločinců: Riskantní podnik 16 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Ty a já 438 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Mentalista II: Rudé písmeno 22 [i] 18:30 Ulice 2950 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Machři [i] 22:10 Pařba v Bangkoku [i] 00:05 Lovci zločinců: Riskantní podnik 16 [i] 00:55 Mentalista II: Rudé písmeno 22 [i] 01:25 Novashopping 02:10 Krok za krokem II 9, 10 [i] 02:55 Áčko: Můj přítel je příliš krásný [i] 03:50 Kolotoč [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Ty a já 438 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Vymazání mysli 15 [i] 06:35 Ninjago: Souboj [i] 07:05 M*A*S*H 167 [i] 07:55 M*A*S*H 168 [i] 08:45 M*A*S*H 169 [i] 09:20 Místo činu: Hannover: Nastane smutek a bolest 15 [i] 11:20 Policie Hamburk III: Nebezpečný ctitel 10 [i] 12:20 Komisař Rex IV: Moserova smrt 4 [i] 14:35 Castle na zabití III: Uzemnění 13 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Vítr nad řekou [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Kurýr 2 [i] 22:00 Mezi vlky [i] 00:05 Prostřeno! [i] 00:55 Místo činu: Hannover: Nastane smutek a bolest 15 [i] 02:40 Policie Hamburk III: Nebezpečný ctitel 10 [i] 03:25 Komisař Rex IV: Moserova smrt 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Vojna Monteovcov 82-83/128 [i] 06:40 Láska na druhý pokus 7-8/47 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:15 Frasier [i] 11:25 Sila 19-20 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Nezlomná Valentína 19-20/142 [i] 16:50 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 21-22/22 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:35 Odložený prípad VI. 7/23 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:10 Zápisník jednej lásky [i] 23:45 Navždy stratené dieťa [i] 01:35 Priatelia [i] 02:20 Frasier [i] 02:40 Príbehy o láske: Len hviezdy sa pozerali [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 19 [i] 06:30 Lassie0 [i] 08:15 Big Screen 20 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Atentát v Ambassadoru0 [i] 14:00 Světlušky v zahradě0 [i] 15:45 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 17:20 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 18:50 Podvod0 [i] 20:20 V tátově stínu0 [i] 22:00 Hatfieldovi a McCoyovi 2 [i] 23:40 Teror0 [i] 01:10 Maniac Cop0 [i] 02:35 Ruské peklo0 [i] 04:05 Souboj0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 06:30 Biatlon [i] 07:30 Skoky na lyžích [i] 08:30 Rallye [i] 09:00 Snooker [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:45 Skoky na lyžích [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 15:00 Biatlon [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Motorsport [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:45 Biatlon [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Doylův okrsek 3: Dva Jakeové a dítě 8 [i] 06:20 Městečko Haven 5: Zase ta záměna - 2. část 6 [i] 07:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a policejní odznak 14 [i] 08:20 V utajení 3: Nebezpečná hra 4 [i]