Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Bez servítky - FARMA [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:20 Kobra 11 X. 12/16 [i] 12:20 NCIS: Los Angeles I. 23/24 [i] 13:15 Monk VIII. 11/16 [i] 14:10 Millerovci - NOVÝ SERIÁL 4/23 [i] 14:35 Dva a pol chlapa I. [i] 15:00 Mentalista I. 6/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - FARMA [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Svokra [i] 23:00 Rodinné prípady [i] 23:50 Mentalista I. 6/23 [i] 00:50 Monk VIII. 11/16 [i] 01:40 NCIS: Los Angeles I. 23/24 [i] 02:25 Kobra 11 X. 12/16 [i] 03:15 Millerovci 4/23 [i] 03:35 Dva a pol chlapa I. [i] 03:50 Mentalista I. 6/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:40 Asijina voľba 77/88 [i] 06:25 TV ŠANCA [i] 06:50 Duel [i] 07:20 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:05 Správna Agáta I. 7/15 [i] 09:55 Medicopter 117: Pochované za živa [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:55 Jazdi Hlavou: Zipsovanie vozidiel [i] 14:05 Postav dom , zasaď strom [i] 14:45 Recept na život 4/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 HiSTORY [i] 16:30 60 zabijakov divočiny [i] 17:00 Správna Agáta I. 8/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Dar [i] 21:55 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Karibské tajomstvo [i] 23:30 Policajt: Ako prežiť smrť 1/10 [i] 00:10 Recept na život 4/65 [i] 00:55 Dar [i] 02:25 Policajt: Ako prežiť smrť 1/10 [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Snehuľkovia [i] 07:05 Heidi [i] 07:25 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:40 Chalúpka na vŕšku [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - MOON [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Kalinovo [i] 08:45 Mestá a tváre: Kremnica [i] 09:15 Maďarský magazín [i] 09:40 Fotografia: Inscenovaná fotografia [i] 10:15 Rodinná anamnéza [i] 11:35 Cesty za folklórom: Ňagov [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Universum: Planéta vrabcov [i] 13:25 Tajomstvá kuracích medailónkov [i] 14:25 Od veci: O Michalovi Kaščákovi [i] 15:00 Ráčte vstúpiť [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 15:55 ArtSpektrum [i] 16:00 Fotografia: Nová vecnosť [i] 16:30 Rallye DAKAR 2016 [i] 17:00 Nie si sama: O tom sa mi ani nesnívalo [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 Národnostné správy [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 18:00 Pán Tau III.: Pán Tau v pionierskom tábore [i] 18:35 ME 2016 vo vodnom póle [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Tradičná medicína vo svete I.: Bolívia [i] 20:40 VAT [i] 21:10 Veľké presuny: Bombastický bombardér [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:20 GBS+ [i] 22:30 Rallye DAKAR 2016 [i] 22:50 Polícia [i] 23:00 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Používanie slúchadiel v premávke [i] 23:05 Profesionál [i] 23:20 Pred rokmi... [i] 23:50 Československý filmový týždenník [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 08:00 SÚDNA SIEŇ: Smradľavý sused [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ: Nevlastní súrodenci [i] 10:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:00 ZOO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 Riskni milión! [i] 13:40 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:30 Hoď svišťom: Mama Mia 4 [i] 15:15 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Závislosti [i] 21:15 INKOGNITO [i] 22:20 Čierne vlajky II. 1/10 [i] 23:30 Podvodníci III. 7 [i] 00:30 Ochrana svedkov II. 15/15 [i] 01:15 Čierne vlajky II. 1/10 [i] 02:10 KRIMI 02:35 NOVINY TV JOJ 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:55 Hoď svišťom: Mama Mia 4 [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Smradľavý sused [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 M*A*S*H 41 [i] 06:10 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:15 Podvodníci III. 5 [i] 10:00 Ochrana svedkov II. 14 [i] 11:00 Kosti IV. 19 [i] 11:50 M*A*S*H 43,44 [i] 13:05 Ničitelia mýtov V. 17 [i] 14:05 Faktor strachu III. 11 [i] 15:00 Simpsonovci XX. 4,5 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:10 Vtierka Castle IV. 3 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 20 [i] 18:50 Simpsonovci XX. 6,7 [i] 19:45 Profesionáli II.: Statočné srdce 9 [i] 20:35 Američan [i] 22:40 Hawaii 5.0 VI. 1/25 [i] 23:35 Šialené dovolenky [i] 00:40 EUROMINÚTY [i] 01:40 Profesionáli II.: Statočné srdce 9 [i] 02:20 Šialené dovolenky [i] 03:05 Ničitelia mýtov 15 [i] 03:55 Prvé oddelenie [i] 04:15 Ako potrápiť rodičov 5,6 [i] 04:55 Ničitelia mýtov V. 17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 08:10 Jak prosté III. 6 [i] 09:05 Sestra Hawthornová III. 8 [i] 10:05 Bez hranic II. 8 [i] 11:10 Vzpomínky I. 8 [i] 12:05 Jak prosté III. 6 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 15:00 Bez hranic II. 9 [i] 16:05 Jak prosté III. 7 [i] 17:05 Sestra Hawthornová III. 9 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 20:05 Vzpomínky I. 9 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 18 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 16 [i] 23:55 Havaj 5-0 III. 18 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 18 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA V. 16 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Karoserie NASCAR, termo konvice na kávu 9 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 21) 2 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 11) 2 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Co si Wayne přeje 14 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Race Shop and a GTX Resto Mod 13 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 18 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 10 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 3): Války buldozerů 10 [i] 09:55 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Lidská vlčí smečka 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 21) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 2): BMW 325i - část 1 7 [i] 12:05 Rození obchodníci (Series 2): BMW 325i - část 2 8 [i] 12:35 Záhadná Země (Series 1): Ztracené zlaté město 2 [i] 13:30 Nejpodivnější na světě (Series 1): Pracovní místa 4 [i] 14:25 Nejpodivnější na světě (Series 1): Padlí z nebes 5 [i] 15:20 Nejpodivnější na světě (Series 1): Spánek 6 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Co si Wayne přeje 14 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Race Shop and a GTX Resto Mod 13 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 18 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 2): BMW 325i - část 1 7 [i] 18:30 Rození obchodníci (Series 2): BMW 325i - část 2 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 10 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Dobíjecí stanice elektromobilů, grappa 10 [i] 20:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Christinin svět 21 [i] 20:30 Boj o nemovitosti (Series 1): Scottův kapající kohoutek 22 [i] 21:00 Likvidátor (Series 4): Plav nebo se utop 1 [i] 21:30 Likvidátor (Series 4): Král šrotu 2 [i] 22:00 Války kontejnerů (Series 1) 3 [i] 22:30 Války kontejnerů (Series 1) 4 [i] 23:00 Co se dělo dál? (Series 1) 2 [i] 23:30 Chaos před kamerou (Series 1): Tragická tsunami, padající letadlo a kanadská katastrofa 10 [i] 00:00 Dílna zatracenců (Series 1): Zrezavělé '67 Camoro 2. část 12 [i] 00:55 Lovci automobilových perel (Series 1): Porsche 4 [i] 01:50 Boj o nemovitosti (Series 1): Christinin svět 21 [i] 02:15 Boj o nemovitosti (Series 1): Scottův kapající kohoutek 22 [i] 02:40 Likvidátor (Series 4): Plav nebo se utop 1 [i] 03:05 Likvidátor (Series 4): Král šrotu 2 [i] 03:30 Války kontejnerů (Series 1) 3 [i] 03:55 Války kontejnerů (Series 1) 4 [i] 04:20 Co se dělo dál? (Series 1) 2 [i] 04:45 Chaos před kamerou (Series 1): Tragická tsunami, padající letadlo a kanadská katastrofa 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller [i] 10:45 To je vražda, napsala III: Stará historie [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Vlak [i] 15:05 To je vražda, napsala III: To je vražda, řekla [i] 15:50 Hubert a Staller [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Taggart [i] 23:10 Kriminalista [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:45 Objektiv [i] 01:15 Toulavá kamera [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 13. komnata Jiřího Krampola [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Okouzlení VI [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem: Donutilem 1/9 [i] 09:30 Tučňáci - život z blízka: Cesta 1/3 [i] 10:25 Vesmír: Úplné zatmění Slunce [i] 11:10 New York - jablko, které se nepřejí [i] 12:05 Oblasti ptačí a lidské aneb Natura paradoxa [i] 12:45 Na pomoc životu - karcinom tlustého střeva [i] 13:05 Příběhy domů: Zámek Dolní Benešov [i] 13:25 Pátrání po ztracených lodích: Torpédová alej [i] 14:10 Nacisté na Středním východě [i] 15:05 Věda na vlastní kůži 21/50 [i] 15:55 Velký, větší, největší: Jaderná ponorka Pennsylvania [i] 16:45 Příběhy mrtvých bojovníků 2/3 [i] 17:35 Hlasy strachu: Zápas s marností 2/7 [i] 18:00 S gurmánem na cestách: Louisiana [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Jožka Kubík [i] 19:15 Ochránce 1/12 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Portugalsko, pestrá mozaika barev [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Skrytý potenciál: Jana Epikaridis [i] 22:00 Nabručení: V sedle [i] 22:25 Návrat idiota [i] 00:10 Hlasy strachu: Zápas s marností 2/7 [i] 00:35 Folklorika [i] 01:05 Babylon [i] 01:30 Za našima humny: Dolní Bojanovice [i] 01:55 Zpověď svědkyně tragického odchodu nejbližších [i] 02:10 Ultrazvukový večírek [i] 02:35 Příběhy domů: Poslední ze všech...? [i] 02:55 Žijeme s vírou [i] 03:20 Žijeme s vírou [i] 03:50 Ta naša kapela [i] 04:15 Na moll... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2948 [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:30 Krok za krokem II 7 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:35 Krok za krokem II 8 [i] 13:05 Můj přítel Monk V 4 [i] 13:55 Odložené případy VI: Kartáčník 14 [i] 14:50 Lovci zločinců: Modrý kód 15 [i] 15:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Vzhůru na tetičku! 437 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Mentalista II: Hlavolam 21 [i] 18:30 Ulice 2949 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zastav čas 622 [i] 21:25 Prásk [i] 22:05 Nemilosrdná spravedlnost [i] 23:45 Lovci zločinců: Modrý kód 15 [i] 00:30 Mentalista II: Hlavolam 21 [i] 01:15 Krok za krokem II 7 [i] 01:40 Novashopping [i] 02:35 Áčko: Znásilnila mě [i] 03:25 Kolotoč [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Vzhůru na tetičku! 437 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I: Minidobrodrodružství 14 [i] 06:45 Ninjago: Jen jeden zůstane [i] 07:15 M*A*S*H 165 [i] 08:00 M*A*S*H 166 [i] 08:55 M*A*S*H 167 [i] 09:25 Castle na zabití III: Nikky Heatová 11 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Přízrak 14 [i] 12:25 Policie Hamburk III: Tvrdě na hraně 9 [i] 13:25 Komisař Rex IV: Vražedný plán 3 [i] 14:35 Castle na zabití III: Kouzla a čáry 12 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Pobřeží snů [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři: Kladeňáci 2 [i] 21:25 Ano, šéfe! [i] 22:35 Gondíci s. r. o. [i] 23:30 Prostřeno! [i] 00:20 Policejní bažanti III: Málo času 9 [i] 01:10 Místo činu: Hannover: Přízrak 14 [i] 02:55 Policie Hamburk III: Tvrdě na hraně 9 [i] 03:40 Komisař Rex IV: Vražedný plán 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Vojna Monteovcov 80-81/128 [i] 06:40 Láska na druhý pokus 5-6/47 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:15 Frasier [i] 11:30 Sila 17-18 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Nezlomná Valentína 17-18/142 [i] 16:55 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 20/22 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:15 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Odložený prípad VI. 6/23 [i] 20:40 Mentalista III. 15/24 [i] 21:40 Láska na druhý pokus - NOVÝ SERIÁL 7-8/47 [i] 23:25 Sestrička Jackie V. 7-8/10 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:25 Krok za krokom [i] 01:50 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:10 Frasier [i] 02:30 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 06:00 Big Screen 17 [i] 06:30 Dobrodružství Hucka Finna0 [i] 08:15 Big Screen 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7