TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Bez servítky - FARMA [i] 10:35 Rodinné prípady [i] 11:20 Kobra 11 X. 10/16 [i] 12:20 NCIS: Los Angeles I. 21/24 [i] 13:15 Monk VIII. 9/16 [i] 14:10 Millerovci - NOVÝ SERIÁL 2/23 [i] 14:35 Dva a pol chlapa I. [i] 15:00 Mentalista I. 4/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - FARMA [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 22:50 Rodinné prípady [i] 23:50 Mentalista I. 4/23 [i] 00:45 Monk VIII. 9/16 [i] 01:35 NCIS: Los Angeles I. 21/24 [i] 02:25 Kobra 11 X. 10/16 [i] 03:15 Millerovci 2/23 [i] 03:35 Dva a pol chlapa I. [i] 03:50 Mentalista I. 4/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Asijina voľba 75/88 [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:00 Duel [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 60 zabijakov divočiny [i] 09:00 Jazdi Hlavou: Zipsovanie vozidiel [i] 09:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:00 Medicopter 117: Jediná svedkyňa [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Zipsovanie vozidiel [i] 14:35 HiSTORY [i] 14:45 Recept na život 2/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny [i] 17:00 Správna Agáta I. 6/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Komplic 1/4 [i] 22:30 Komplic 2/4 [i] 23:20 Recept na život 2/65 [i] 00:05 Komplic 1/4 [i] 01:00 Komplic 2/4 [i] 01:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:35 Dámsky klub [i] 04:05 Svet v obrazoch [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy - Hírek [i] 05:50 Správy RTVS z regiónov [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:25 Pán Tau III.: Pán Tau a čarodejnica [i] 07:00 Snehuľkovia [i] 07:05 Heidi [i] 07:30 Chalúpka na vŕšku [i] 07:35 Zázračný miniateliér [i] 07:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - POŠTA [i] 07:45 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Národnostný magazín [i] 08:50 Fotografia: Surrealistická fotografia [i] 09:20 ME 2016 vo vodnom póle [i] 10:40 Dnes z tretej strany [i] 11:40 Folklórne slávnosti pod Poľanou v Detve 1986: Fašiangovníci [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 True Štúr [i] 13:25 Film o filme True Štúr [i] 13:40 Ľudovít Štúr [i] 14:20 Pravá tvár Ľudovíta Štúra [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Štúrov posledný zápas [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Rallye DAKAR 2016 [i] 16:15 Energetika [i] 16:30 Fotografia: Primitívi fotografie 1850 - 1860 [i] 17:00 Nie si sama: Ženská výpomocná bunka [i] 17:30 Lyžovanie - SP slalom ženy: Flachau - 1.kolo [i] 18:55 Večerníček: Snehuľkovia [i] 19:00 Chalúpka na vŕšku [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - POŠTA [i] 19:15 Heidi [i] 19:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:45 Zázračný miniateliér [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Gen.sk: Milan Kováč [i] 20:30 Lyžovanie - SP slalom ženy: Flachau - 2.kolo [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:20 GBS+ [i] 22:30 Rallye DAKAR 2016 [i] 22:50 Večera s Havranom: Veda:exodus [i] 00:00 Festivaly 2015: BRATISLAVA V POHYBE [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Hoď svišťom: Narodeniny [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 07:55 SÚDNA SIEŇ: Biofarma [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Rybár [i] 10:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 11:00 ZOO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 Riskni milión! [i] 13:40 SLADKÝ ŽIVOT [i] 14:40 Hoď svišťom: Manažérka 2 [i] 15:15 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZOO [i] 21:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:40 Čierne vlajky 7 [i] 23:35 Podvodníci III. 4 [i] 00:30 Ochrana svedkov II. 13 [i] 01:20 Čierne vlajky 7 [i] 02:15 KRIMI 02:40 NOVINY TV JOJ 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ: Rybár [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 M*A*S*H 37,38 [i] 06:30 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:50 Fórky, vtipky XXIII. [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:15 Podvodníci III. 3 [i] 10:00 Ochrana svedkov II. 12 [i] 11:00 Kosti IV. 17 [i] 11:50 M*A*S*H 39,40 [i] 13:05 Ničitelia mýtov V. 15 [i] 14:05 Faktor strachu III. 9 [i] 15:00 Simpsonovci XIX. 20/20 [i] 15:30 Simpsonovci XX. 1/21 [i] 15:55 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:20 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:10 Vtierka Castle IV. 1/23 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 18 [i] 18:50 Simpsonovci XX. 2,3 [i] 19:45 Profesionáli II.: Károly a Skajka 7 [i] 20:35 Kód Enigmy [i] 22:30 Gigantické presuny III. 1,2/6 [i] 00:30 EUROMINÚTY [i] 01:30 Profesionáli II.: Károly a Skajka 7 [i] 02:10 Gigantické presuny III. 1,2/6 [i] 03:45 Prvé oddelenie [i] 04:05 Ako potrápiť rodičov 3,4 [i] 04:50 Ničitelia mýtov V. 15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 08:00 Jak prosté III. 4 [i] 09:00 Sestra Hawthornová III. 6 [i] 09:55 Bez hranic II. 6 [i] 11:00 Vzpomínky I. 6 [i] 12:00 Jak prosté III. 4 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 15:00 Bez hranic II. 7 [i] 16:00 Jak prosté III. 5 [i] 17:00 Sestra Hawthornová III. 7 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 20:00 Vzpomínky I. 7 [i] 21:00 Mysli jako on [i] 23:15 Poslové I. 2 [i] 00:10 Vražedná čísla V. 2 [i] 01:10 Mysli jako on [i] 03:15 Poslové I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 12) 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (Series 22): Čidla tlaku oleje, velkoformátový tisk 7 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 19) 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 10): Kůže/Velký kanál/flyboard 20 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Přehřátí v Oregonu 12 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Closing Deals and Cleaning Floors 11 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Utopie? 16 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 8 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 3): Co dál? 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Bolivijský boj 18 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Vůbec první vozy Firebird: (Díl 19) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 2): Peugeot 205 - část 1 3 [i] 12:05 Rození obchodníci (Series 2): Peugeot 205 - část 2 4 [i] 12:35 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): FSO Syrena 2 [i] 13:30 Záchrana klasických aut (Series 1): Mustang 4 [i] 14:25 Záchrana klasických aut (Series 1): Cadillac 5 [i] 15:20 Záchrana klasických aut (Series 1) 6 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Přehřátí v Oregonu 12 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Closing Deals and Cleaning Floors 11 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Utopie? 16 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 2): Peugeot 205 - část 1 3 [i] 18:30 Rození obchodníci (Series 2): Peugeot 205 - část 2 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 8 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Přenosné podium, řasenka 8 [i] 20:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Až ke zlatu 1 [i] 21:00 Zlatá horečka (Series 6): Zlatá loď 2 [i] 22:00 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Volání medvědů 4 [i] 23:00 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Síly přírody 8 [i] 23:30 Chaos před kamerou (Series 1): Záhadné zrození, ohnivá smršť, běsnění na kolejích 8 [i] 00:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Sám v divočině 2 [i] 00:55 Aljašská železnice (Series 1): Smrtící led 2 [i] 01:50 Zlato z Beringova moře (Series 5): Až ke zlatu 1 [i] 02:40 Zlatá horečka (Series 6): Zlatá loď 2 [i] 03:30 Aljaška: Poslední hranice (Series 5): Volání medvědů 4 [i] 04:20 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Síly přírody 8 [i] 04:45 Chaos před kamerou (Series 1): Záhadné zrození, ohnivá smršť, běsnění na kolejích 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VI [i] 09:55 Hubert a Staller [i] 10:45 To je vražda, napsala III: Nevyúčtovaná vražda [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Zázračný lékař [i] 15:05 To je vražda, napsala III: Volební boj [i] 15:50 Hubert a Staller [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší trapasy [i] 21:15 Hercule Poirot [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:55 Kriminálka Paříž [i] 23:50 AZ-kvíz [i] 00:15 Poslední leč Josefa Langmilera [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 13. komnata Jiřího Krampola [i] 02:15 Sváteční slovo předsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Arménie, země Noemova [i] 09:55 Planeta Země: Hory [i] 10:45 Nedej se [i] 11:35 Když voda hrozí [i] 11:55 Ingriš! Eduard Ingriš [i] 12:50 Nabručení: S barvou v ruce [i] 13:20 Tábor X: Tajná škola špionů 2/2 [i] 14:05 Ženy, které psaly historii: Kleopatra [i] 14:55 Nacisté na Středním východě [i] 15:50 Vesmír: Úplné zatmění Slunce [i] 16:35 Tučňáci - život z blízka: Cesta 1/3 [i] 17:30 Pátrání po ztracených lodích: Torpédová alej [i] 18:15 Klenoty naší krajiny: Blanský les [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Skrytý potenciál: David Kudýn [i] 19:25 Zatopené osudy: Žermanická přehrada [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Speciální zbraně: Létající voják [i] 20:55 Letecké katastrofy: Kruté nebe [i] 21:50 Experti [i] 23:15 Californication VII: Julia 2/12 [i] 23:40 Abendland [i] 01:15 Křesťanský magazín [i] 01:40 Náš venkov: Archeologie venkova [i] 02:10 Hledači absolutní lásky [i] 02:35 Žijeme s vírou [i] 03:35 Příběhy domů: Zámek Nové Město nad [i] 03:55 Ta naša kapela [i] 04:20 U stánků na levnou krásu [i] 04:50 Divnopis [i] 04:55 Okouzlení VI [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2946 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Pravda nezná bratra 135 [i] 11:30 Krok za krokem II 3 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:35 Krok za krokem II 4 [i] 13:05 Můj přítel Monk V 2 [i] 13:55 Odložené případy VI: Loterijní horečka 12 [i] 14:50 Lovci zločinců: Důstojný protivník 13 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Kvalitní terč 435 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Mentalista II: Krvavé peníze 19 [i] 18:30 Ulice 2947 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hrdina dne 621 [i] 21:25 Zvěřinec 1 [i] 22:05 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Zrůdná posedlost 20 [i] 22:50 Černá listina II: Kenyonova rodina č. 71 12 [i] 23:40 Lovci zločinců: Důstojný protivník 13 [i] 00:30 Mentalista II: Krvavé peníze 19 [i] 01:15 Krok za krokem II 3 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Krok za krokem II 4 [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Kvalitní terč 435 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I: Oživení Jumba 12 [i] 06:45 Ninjago: Titanový nindža [i] 07:15 M*A*S*H 161 [i] 08:00 M*A*S*H 162 [i] 08:55 M*A*S*H 163 [i] 09:25 Castle na zabití III: Blízká setkání vražedného druhu 9 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Smrt mezi zahrádkáři 12 [i] 12:25 Policie Hamburk III: Nic než pravda 7 [i] 13:25 Komisař Rex IV: Pohřbena zaživa 1 [i] 14:35 Castle na zabití III: Poslední láhev 10 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Růže z Kerrymoru [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách [i] 22:05 Očima Josefa Klímy [i] 22:50 Prostřeno! [i] 23:40 Místo činu: Hannover: Smrt mezi zahrádkáři 12 [i] 01:20 Policie Hamburk III: Nic než pravda 7 [i] 02:05 Komisař Rex IV: Pohřbena zaživa 1 [i] 02:55 McBride: Rekviem [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Vojna Monteovcov 76-77/128 [i] 06:40 Láska na druhý pokus 1-2/47 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:15 Frasier [i] 11:25 Sila 13-14 [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Nezlomná Valentína 13-14/142 [i] 16:55 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 18/22 [i] 17:45 Krok za krokom [i] 18:15 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Odložený prípad VI. 4/23 [i] 20:40 Mentalista III. 13/24 [i] 21:40 Láska na druhý pokus - NOVÝ SERIÁL 3-4/47 [i] 23:30 Sestrička Jackie V. 3-4/10 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:20 Krok za krokom [i] 01:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:05 Frasier [i] 02:25 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 23 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 06:00 Big Screen 24 [i] 06:30 Supernova0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Královský víkend0 [i] 13:40 Big Screen 25 [i] 13:55 Je tady někdo?0 [i] 15:35 Zakázané království0 [i] 17:20 Dopis Pro Krále0