Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Susedské prípady [i] 10:35 Rodinné prípady [i] 11:15 Kobra 11 X. 9/16 [i] 12:20 NCIS: Los Angeles I. 20/24 [i] 13:15 Monk VIII. 8/16 [i] 14:10 Millerovci - NOVÝ SERIÁL 1/23 [i] 14:35 Dva a pol chlapa I. [i] 15:00 Mentalista I. 3/23 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Bez servítky - FARMA [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:25 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Kredenc [i] 23:00 Partička [i] 23:35 Mentalista I. 3/23 [i] 00:30 Monk VIII. 8/16 [i] 01:20 NCIS: Los Angeles I. 20/24 [i] 02:10 Kobra 11 X. 9/16 [i] 02:55 Millerovci 1/23 [i] 03:15 Dva a pol chlapa I. [i] 03:50 Mentalista I. 3/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Asijina voľba 74/88 [i] 06:30 Husiarka a kráľ [i] 07:30 Postav dom , zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet v obrazoch [i] 08:55 Správna Agáta I. 5/15 [i] 09:55 Medicopter 117: Mister Radio [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom , zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Zipsovanie vozidiel [i] 14:45 Recept na život 1/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 60 zabijakov divočiny [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Grand restaurant pána Septima [i] 21:50 Kriminálka Staré Mesto: Prípad petrolejového princa [i] 22:50 Recept na život 1/65 [i] 23:35 Medicopter 117: Mister Radio [i] 00:20 Grand restaurant pána Septima [i] 01:45 Kriminálka Staré Mesto: Prípad petrolejového princa [i] 02:45 Občan za dverami [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Snehuliak Samuel [i] 07:05 Heidi [i] 07:25 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:40 Chalúpka na vŕšku [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - VÝMENA ROLÍ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Encyklopédia slovenských obcí: Horný Vadičov [i] 08:55 Mestá a tváre: Kysuce, Medziobdobie [i] 09:20 Kvarteto [i] 09:50 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda po trojprúdovej diaľnici [i] 09:55 Andrej Očenáš [i] 10:30 Katarína Veľká 3/10 [i] 11:10 Katarína Veľká 4/10 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Medveď obdivovaný aj zatracovaný [i] 13:00 Na počiatku bol Jánošík [i] 13:30 Gen.sk: Marián Labuda [i] 13:45 5 minút po dvanástej: VEDIEŤ DÁVAŤ, VEDIEŤ PRIJÍMAŤ [i] 15:00 Z albumu Dvojky: Nad Tatrou sa blýska [i] 15:25 (Ne)celebrity: Daniel Haas Kianička [i] 15:30 Národnostný magazín [i] 16:00 Fotografia: Surrealistická fotografia [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Nie si sama: Na cestách za vami [i] 17:30 Správy - Hírek [i] 17:35 ArtSpektrum [i] 17:45 Správy RTVS z regiónov [i] 17:55 Encyklopédia slovenských obcí: Ábelová [i] 18:10 Pán Tau III.: Pán Tau a čarodejnica [i] 18:45 Večerníček: Snehuľkovia [i] 18:50 Chalúpka na vŕšku [i] 19:00 Heidi [i] 19:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 19:30 Zázračný miniateliér [i] 19:40 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 19:55 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Marcela [i] 21:00 True Štúr [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:20 GBS+ [i] 22:30 Rallye DAKAR 2016 [i] 22:50 Umenie [i] 23:15 One Day Jazz [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 15 min. KUCHÁR [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Ty môžeš za synovu chorobu! [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Sestry [i] 09:40 Vinári 2: Výlet, Liečiteľ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 X FACTOR [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:30 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: ZOO [i] 21:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:40 Čierne vlajky 6 [i] 23:30 Podvodníci III. 3 [i] 00:30 Ochrana svedkov II. 12 [i] 01:15 Čierne vlajky 6 [i] 02:10 KRIMI 02:35 NOVINY TV JOJ 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:55 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ: Ty môžeš za synovu chorobu! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Hviezdna brána: Atlantída 1,2/20 [i] 06:35 Prvé oddelenie [i] 07:15 EUROMINÚTY [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:10 Policajt v Afrike [i] 11:25 King a Maxwellová 6 [i] 12:20 M*A*S*H 37,38 [i] 13:35 Ničitelia mýtov V. 14 [i] 14:35 Faktor strachu III. 8 [i] 15:25 Simpsonovci XIX. 18,19 [i] 16:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 16:40 Fórky, vtipky XXIII. [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka New York III. 23, 24/24 [i] 18:50 Simpsonovci XIX. 20/20 [i] 19:15 Simpsonovci XX. 1/21 [i] 19:45 Profesionáli II.: Vodná kríza 6 [i] 20:35 Do hlbiny 2 [i] 22:30 Zodiac: Vrah s temnou minulosťou [i] 00:30 EUROMINÚTY [i] 01:30 Profesionáli II.: Vodná kríza 6 [i] 02:15 Liga snov IV. 1,2/13 [i] 03:00 Zákon gangu V. 1/13 [i] 03:55 Prvé oddelenie [i] 04:15 Ako potrápiť rodičov 1,2/13 [i] 04:55 Ničitelia mýtov V. 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 08:00 Jak prosté III. 3 [i] 09:00 Sestra Hawthornová III. 5 [i] 09:55 Bez hranic II. 5 [i] 11:00 Vzpomínky I. 5 [i] 11:55 Jak prosté III. 3 [i] 12:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 13:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 14:55 Bez hranic II. 6 [i] 16:00 Jak prosté III. 4 [i] 17:00 Sestra Hawthornová III. 6 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 20:00 Vzpomínky I. 6 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 18 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 15 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 13 [i] 23:50 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 14 [i] 00:45 Havaj 5-0 III. 18 [i] 01:40 Myšlenky zločince X. 16 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 13 [i] 03:05 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Záhadná Země (Series 1): Ztracené zlaté město 2 [i] 06:00 Rychle a hlasitě (Series 2): Rychlý prodej 18 [i] 06:50 Jak to dělají? (Series 10): Petrohradské metro/cibetková káva/výrobci čipů 19 [i] 07:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Mokrý, divoký a džíp Willys 11 [i] 07:40 Legendární automobily (Series 2): Jessica’s Healey 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Zpověď nebezpečného mima 15 [i] 08:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 7 [i] 09:05 Zlatá horečka (Series 3): Cesta za zlatem 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (Series 5): Rozbitá cesta 17 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Rychlý prodej 18 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 2): Toyota MRII Mark I 1 [i] 12:05 Rození obchodníci (Series 2): Toyota MRII Mark I 2 [i] 12:35 Štvanice s Joelem Lambertem (Series 1): Jihoafrická republika 2 [i] 13:30 Zkus přežít (Series 1): Hrátky s osudem 4 [i] 14:25 Zkus přežít (Series 1): Mrtvý na pochodu 5 [i] 15:20 Zkus přežít (Series 1) 6 [i] 16:15 Pátrání po klasických autech (Series 6): Mokrý, divoký a džíp Willys 11 [i] 16:40 Legendární automobily (Series 2): Jessica’s Healey 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (Series 2): Zpověď nebezpečného mima 15 [i] 17:35 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 2): Toyota MRII Mark I 1 [i] 18:30 Rození obchodníci (Series 2): Toyota MRII Mark I 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 12) 7 [i] 19:30 Jak se to dělá (Series 22): Čidla tlaku oleje, velkoformátový tisk 7 [i] 20:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Za sedmero horami 3 [i] 21:00 Nazí a vystrašení XL (Series 11): 40 dnů - Kolaps 7 [i] 22:00 Muži Yukonu (Series 4) 4 [i] 23:00 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Ve vodě 7 [i] 23:30 Chaos před kamerou (Series 1): Děsivý výbuch, kluzký svah, katastrofa po proudu 7 [i] 00:00 Aljašská železnice (Series 1): Jaro útočí 6 [i] 00:55 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Za lepším 6 [i] 01:50 Rebelové zamrzlého jezera (Series 2): Za sedmero horami 3 [i] 02:40 Nazí a vystrašení XL (Series 11): 40 dnů - Kolaps 7 [i] 03:30 Muži Yukonu (Series 4) 4 [i] 04:20 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami (Series 1): Ve vodě 7 [i] 04:45 Chaos před kamerou (Series 1): Děsivý výbuch, kluzký svah, katastrofa po proudu 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení V [i] 10:00 Otec Brown II [i] 10:45 Návštěvní den Miloslava Šimka a [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy IV [i] 14:45 Nevěra [i] 15:05 To je vražda, napsala III: Nevyúčtovaná vražda [i] 15:50 Hubert a Staller [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení II.: Informátor 2/8 [i] 21:05 Rozsudek II. [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Profesionálové [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Život mezi bílými čárami [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Putování zažívacím traktem [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Nikaragua [i] 09:55 Potopení lodi Costa Concordia - rok po tragédii [i] 10:45 Jožka Kubík [i] 11:05 S gurmánem na cestách: Louisiana [i] 11:45 Minuty z Krkonoš [i] 11:50 Babylon [i] 12:20 Cesty víry: Tam bude i tvé srdce [i] 12:45 Klíč [i] 13:15 Československý filmový týdeník 1966 1077/2379 [i] 13:30 Věda na vlastní kůži 21/50 [i] 14:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Letecké katastrofy: Příliš rušné nebe [i] 15:50 Příběhy mrtvých bojovníků 2/3 [i] 16:35 Tábor X: Tajná škola špionů 2/2 [i] 17:20 Jenny, doktorka letounů [i] 18:15 Na cestě po italské Basilicatě [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vesmír: Srážka s planetkou [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka v barvě: Blesková válka [i] 20:55 Velký, větší, největší: Jaderná ponorka Pennsylvania [i] 21:50 Divoch [i] 23:35 Muž zvaný Kůň [i] 01:25 Queer: Café Marais [i] 01:55 Alláh nemrká [i] 02:20 Příběhy domů: Vila Sibiř [i] 02:40 Žijeme s vírou [i] 03:40 Ta naša kapela [i] 04:05 Na moll... [i] 04:50 Okouzlení V [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2945 [i] 10:10 Copak je to za vojáka... [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:35 Krok za krokem II 2 [i] 13:00 Můj přítel Monk V 1 [i] 13:55 Odložené případy VI: Křídla 11 [i] 14:45 Lovci zločinců: Dědictví 12 [i] 15:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Nostalgie po manželovi 434 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Mentalista II: Rudá voda 18 [i] 18:30 Ulice 2946 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Pravda nezná bratra 135 [i] 21:30 Doktoři z Počátků: Útěk 136 [i] 22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Sdílené dítě 19 [i] 23:30 Černá listina II: Ruslan Děnisov č. 67 11 [i] 00:15 Lovci zločinců: Dědictví 12 [i] 01:05 Mentalista II: Rudá voda 18 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Střepiny [i] 02:45 Krok za krokem II 2 [i] 03:25 Kolotoč [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Nostalgie po manželovi 434 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I: Robotí cirkus 11 [i] 06:45 Ninjago: Pustina [i] 07:15 M*A*S*H 159 [i] 08:00 M*A*S*H 160 [i] 08:55 M*A*S*H 161 [i] 09:25 Castle na zabití III: Vrah na videu 8 [i] 10:25 Místo činu: Hannover: Otázka cti 11 [i] 12:25 Policie Hamburk III: Srdce především 6 [i] 13:25 Komisař Rex III: Krvavé růže 12 [i] 14:35 Castle na zabití III: Blízká setkání vražedného druhu 9 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Zbloudilá srdce [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Las Vegas 35 [i] 21:25 TOP STAR magazín [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:25 Prostřeno! [i] 00:25 Místo činu: Hannover: Otázka cti 11 [i] 02:05 Policie Hamburk III: Srdce především 6 [i] 02:50 Komisař Rex III: Krvavé růže 12 [i] 03:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Vojna Monteovcov 74-75/128 [i] 06:45 Katie Ffordeová: Keď láska bolí [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:15 Frasier [i] 11:25 Sila 11-12 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Nezlomná Valentína 11-12/142 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 17/22 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Odložený prípad VI. 3/23 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:40 Mentalista III. 12/24 [i] 21:40 Láska na druhý pokus - NOVÝ SERIÁL 1-2/47 [i] 23:25 Sestrička Jackie V. 1-2/10 [i] 00:30 Priatelia [i] 01:20 Krok za krokom [i] 01:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:05 Frasier [i] 02:25 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 21 [i] 06:00 Big Screen 22 [i] 06:30 Supernova0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 McBride: Rekviem0 [i] 13:35 Měsíc 440 [i] 15:20 Upíří sestry0 [i] 17:00 Je tady někdo?0 [i] 18:40 Královský víkend0 [i] 20:15 Zakázané království0 [i] 22:00 Blázni ve vězení0 [i] 23:50 Na život a na smrt0 [i] 01:50 Valdemarův odkaz - Přízrak z minulosti0 [i] 03:25 Střet impérií: Bitva o Asii0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:00 Biatlon [i] 06:30 Tenis [i] 07:30 Zimní sporty [i] 08:30 Rallye [i] 09:00 Snooker [i] 10:30 Rychlobruslení [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:00 Jezdectví [i] 13:00 Snooker [i]