TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:50 Zajac Bugs a káčer Duffy III. [i] 07:10 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:35 Jack Frost [i] 09:25 Harry Potter a Tajomná komnata (HD) [i] 12:30 Neserte nám Popolušku [i] 14:15 Únos [i] 16:20 Sherlock Holmes (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Kapitán Phillips: Prepadnutie lode Alabama (HD) [i] 23:10 Osamelý pomstiteľ (HD) [i] 01:20 Kapitán Phillips: Prepadnutie lode Alabama (HD) [i] 03:35 Dva a pol chlapa I. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Ako prízemný mrázik Ferko urobil tenučký ľad [i] 06:15 Chalúpka na vŕšku [i] 06:25 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 06:35 Heidi [i] 06:55 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 07:10 Pikkuli [i] 07:15 Šmolkovia: Zradné fintenie [i] 07:30 Šmolkovia: Neúprosný čas [i] 07:45 Franklin a priatelia: Franklinova nová učiteľka [i] 07:55 Willy Fog cestuje okolo sveta [i] 08:25 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:05 Spadla z oblakov: Lietač 2/13 [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Zipsovanie vozidiel [i] 10:05 Mláďatká: Mláďatá tropického pralesa [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:30 Občan za dverami [i] 14:05 Agatha Christie : Poirot: Záhada španielskej truhlice [i] 15:10 Červený a čierny 1/2 [i] 16:45 Červený a čierny 2/2 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kolonáda II.: Kolonáda II. 1/13 [i] 21:25 Ničivé plamene lásky 1/2 [i] 23:05 Agatha Christie : Poirot: Záhada španielskej truhlice [i] 00:00 O 5 minút 12 [i] 01:35 Červený a čierny 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Pán Tau III.: Poľovačka na slona [i] 06:35 Pán Tau III.: Noc v safari [i] 07:05 Návrat rysov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Na ľudovú nôtu [i] 08:45 Tajomstvá múzeí III.: Zámok vo Versailles [i] 09:30 Bohoslužba s relikviárom sv.Terézie [i] 11:25 Babička [i] 13:00 V koži Hercula Poirota [i] 14:00 Vodné pólo ME 2016: Slovensko - Španielsko [i] 15:00 Futbal - postup na EURO 2016 [i] 15:50 Rallye DAKAR 2016 [i] 16:15 Hokej - Tipsport liga [i] 18:55 Večerníček: Snehuliak Samuel [i] 19:05 Chalúpka na vŕšku [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - TMA [i] 19:15 Heidi [i] 19:35 Moji zvierací priatelia - dobrodružstvá pod hladinou [i] 19:50 Slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Katarína Veľká 3/10 [i] 20:50 Katarína Veľká 4/10 [i] 21:35 Vlasy [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:30 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:15 Káčerovo [i] 08:25 101 dalmatíncov [i] 10:00 Vtierka Castle VII. 21,22 [i] 11:40 15 min. KUCHÁR [i] 12:15 Najväčšie hity Karla Gotta [i] 15:30 Otec v sukni [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 ŠTARTOVACÍ BALÍK 2016 [i] 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Slečna nebezpečná [i] 22:30 Carrie [i] 00:40 Zodiac: Vrah s temnou minulosťou [i] 02:25 KRIMI 02:50 NOVINY TV JOJ 03:25 Carrie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:55 Druhá svetová vojna: Adolf Hitler [i] 07:55 EUROMINÚTY [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 10:05 Simpsonovci XIX. 16,17 [i] 10:55 Hviezdna brána: Atlantída 1,2/20 [i] 12:55 Faktor strachu III. 7 [i] 13:50 Simpsonovci XII.: - MARATÓN [i] 16:50 Policajt v Afrike [i] 19:05 Simpsonovci XIX. 18,19 [i] 19:55 KOLABS 2 [i] 20:35 Kráľovstvo [i] 22:50 Adam hľadá Evu 1,2/11 [i] 00:30 Črepiny [i] 01:00 EUROMINÚTY [i] 02:00 KOLABS 2 [i] 02:30 Adam hľadá Evu 1,2/11 [i] 03:45 Simpsonovci XII.: - MARATÓN [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 28 [i] 07:35 Vražedná čísla V. 5 [i] 08:30 Vražedná čísla V. 6 [i] 09:30 Falco - příběh poldy I. 4 [i] 10:35 Jak prosté III. 16 [i] 11:35 Jak prosté III. 17 [i] 12:35 Kráska a zvíře III. 1 [i] 13:30 Kráska a zvíře III. 2 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 4 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba: New Orleans I. 5 [i] 16:20 Království I. 7 [i] 17:15 Království I. 8 [i] 18:15 Medium I. 16 [i] 19:10 Medium II. 1 [i] 20:05 Sestra Hawthornová III. 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 15 [i] 21:55 Myšlenky zločince X. 16 [i] 22:55 Bez hranic III. 12 [i] 00:00 Strážce pořádku II. 3 [i] 00:55 Kráska a zvíře III. 1 [i] 01:50 Kráska a zvíře III. 2 [i] 02:30 Bez hranic III. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Mustangové 12 [i] 05:35 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Babiččina Galaxie 13 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 7): Hasicí přístroje/výletní lodě 6 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1): Chevy pickup, (Díl 9) 1 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 3): Dodávka G10 14 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 9): Zákony přitažlivosti 24 [i] 09:05 Fantastické inženýrství (Series 1): Airbus A380 6 [i] 09:55 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (Series 1) 6 [i] 10:50 Troy (Series 1) 2 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 3 [i] 12:05 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 4 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (Series 1): Pozor na telefon 3 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (Series 1): Milionová sázka 4 [i] 13:30 Králové aukcí (Series 3): Kýbl stříbra/skříňka z lodi USS Yorktown 3 [i] 13:55 Králové aukcí (Series 3): Stormtrooper z Hvězdných válek/motocykl Mustang 4 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Ve městě je nový žralok 11 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (Series 2): Mustangové 12 [i] 15:20 Extrémní sběrači aut (Series 1): K čemu mi je partner? 3 [i] 16:15 Znalec motorů Jimmy de Ville (Series 1): FSO Syrena 2 [i] 17:10 Rození obchodníci (Series 12): Messerschmitt KR200 15 [i] 18:05 Rychle a hlasitě (Series 3): Cutlass Lowrider, 2. část 16 [i] 19:00 Záhadná Země (Series 1): Ztracené zlaté město 2 [i] 20:00 Nazí a vystrašení (Series 2): Přežít a prosperovat 7 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (Series 5): Dívčí drama 2 [i] 22:00 Hrůza v oblacích: AirAsia [i] 23:00 Muž velkých ryb (Series 1): Kanada 4 [i] 00:00 Říční příšery (Series 7): Nejnebezpečnější ryby Afriky 2 [i] 00:55 Predátoři zblízka s Joelem Lambertem (Series 1): Hyeny 2 [i] 01:50 Nazí a vystrašení (Series 2): Přežít a prosperovat 7 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (Series 5): Dívčí drama 2 [i] 03:30 Hrůza v oblacích: AirAsia [i] 04:20 Muž velkých ryb (Series 1): Kanada 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Valdštejnův manýrismus [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Bolkoviny [i] 07:20 Neobyčejné životy [i] 08:10 Nebe a dudy [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Dynastie Nováků: Rozchod 2/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Škola princů [i] 14:15 Kouzelnice [i] 15:25 Tenký led [i] 16:25 Partie krásného dragouna [i] 18:00 Tříkrálový koncert 2016 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Případ pro rybáře [i] 21:20 168 hodin [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Horem pádem [i] 23:45 Komisař Moulin [i] 01:15 Kriminálka Paříž [i] 02:05 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 02:55 Strejda Čtvrtek [i] 03:50 Žiješ jenom 2x [i] 04:15 13. komnata Jiřího Krampola [i] 04:45 Sváteční slovo předsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 04:50 Rozsudek II. [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Divnopis [i] 05:05 Život na pobřeží: Kalifornie 1/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Světoběžky [i] 06:20 Hurá, škola! [i] 06:35 Matýsek [i] 06:40 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1077/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Pozdrav z [i] 09:35 Klenoty naší krajiny: Blanský les [i] 10:05 Speciální zbraně: Invaze 1944 [i] 10:55 Nedej se [i] 11:50 Království divočiny: 60 zvířecích zabijáků - speciál 5/6 [i] 12:20 Ingriš! Eduard Ingriš [i] 13:15 Sváteční slovo předsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 13:20 Křesťanský magazín [i] 13:45 Uchem jehly [i] 14:15 Cesty víry: Tam bude i tvé srdce [i] 14:40 Ženy, které psaly historii: Kleopatra [i] 15:35 Na cestě po italské Basilicatě [i] 16:00 Arménie, země Noemova [i] 16:55 Na plovárně s pamětníky Buddy Rich [i] 17:25 Planeta Země: Hory [i] 18:15 Ochránce 1/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nabručení: S barvou v ruce [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Muž zvaný Kůň [i] 21:55 Horko [i] 23:35 Abendland [i] 01:05 Příběhy mrtvých bojovníků 1/3 [i] 01:55 Babylon [i] 02:20 Divnopis [i] 02:25 Sex místo stipendia? [i] 02:55 Přísně tajné vraždy [i] 03:10 Za prací na konečnou [i] 03:30 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 03:45 Návraty k divočině [i] 04:15 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě 13 [i] 07:05 Král džungle II 25 [i] 07:30 Chlupatá rota 8 [i] 07:55 Kačer Kabrňák II 6 [i] 08:20 Jak vycvičit draky II 20 [i] 08:45 Kráska a zvíře [i] 10:25 Gympl s (r)učením omezeným: Silný kafe 57 [i] 11:40 Kluci a holky [i] 13:30 Dostaňte agenta Smarta [i] 15:25 Vesmírní kovbojové [i] 17:40 Nesnesitelná krutost [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Copak je to za vojáka... [i] 22:00 Střepiny [i] 22:35 Sedm [i] 00:45 Odložené případy: Dopis [i] 01:35 Novashopping 02:05 Áčko: Cikáni jdou do zvláštní [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Silný kafe 57 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Astro Boy I: Venušoboti 10 [i] 07:15 Ninjago: Vzhůru do digivesmíru [i] 07:45 Ninjago: Krycí jméno: Arkturus [i] 08:15 Největší tankové bitvy I: Bitva u Arracourtu 8 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Tři mušketýři I: Výhodný obchod 3 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Božské dorty od Markéty [i] 12:25 Big Ben III: Rudé růže 7 [i] 14:30 Přístav: Hoří! 34 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XV: Smrt a diva [i] 18:00 Češi na cestách [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Navždy spolu [i] 22:20 Smyslná orchidej [i] 00:40 Vegas I: Nesrovnané účty 20 [i] 01:35 Největší tankové bitvy I: Bitva u Arracourtu 8 [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru XV: Smrt a diva [i] 04:00 Jack Ryan: V utajení [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Roseanne VI. 3-4/25 [i] 05:55 Inga Lindströmová: Ľadové srdce [i] 07:35 Frasier [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:20 Taká obyčajná rodinka III. 4-5/24 [i] 11:50 Roztomilé mrchy IV. 8-9/25 [i] 14:05 Gossip Girl V. 1-2/24 [i] 15:50 Inga Lindströmová: Svadba v Hardingsholme [i] 17:40 Šťastlivec [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 23:20 Moja dcéra nie je vrah [i] 01:05 Šťastlivec [i] 02:45 Moja dcéra nie je vrah [i] 04:10 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 06:00 Big Screen 20 [i] 06:30 Černovous0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Odvážný Crusoe 6 [i] 12:55 5 dnů do půlnoci 2 [i] 13:45 Odpor0 [i] 16:00 Supernova0 [i] 17:25 Supernova0 [i] 18:50 Měsíc 440 [i] 20:35 Kóma 2 [i] 22:00 Útěk z MS-10 [i] 23:40 Valdemarův odkaz - Přízrak z minulosti0 [i] 01:20 Kóma 1 [i] 02:40 Kóma 2 [i] 04:00 Valdemarův odkaz0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Zimní sporty [i] 06:00 Biatlon [i] 06:30 Biatlon [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Rallye [i] 09:00 Biatlon [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:15 Severská kombinace [i] 11:30 Biatlon [i] 12:00 Biatlon [i] 13:15 Severská kombinace [i] 13:45 Běžecké lyžování [i] 14:45 Biatlon [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:30 Běžecké lyžování [i] 18:00 Běžecké lyžování [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Rallye [i] 23:30 Zimní sporty [i] 00:30 Biatlon [i] 01:00 Biatlon [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a kletba voodoo 7 [i] 06:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk na skupinové terapii 8 [i] 07:00 Můj přítel Monk 8: Všechno nejlepší, pane Monku 9 [i] 08:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a Sharona 10 [i] 09:00 Co si přeji k Vánocům [i] 10:50 Hledání Země - Nezemě [i] 13:00 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 15:00 Protiproud [i] 17:00 Milionový lékař 3: Nehoda 1 [i] 18:00 Milionový lékař 3: Má to háček 2 [i] 19:00 Dobrá manželka 7: Kauce 1 [i] 20:00 Havaj 5-0 5: Sledovačka 17 [i] 21:00 Santa je úchyl! [i] 23:00 Tasmánští čerti [i] 01:00 Čupakabra [i] 03:00 Bostonské tornádo [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 HungaRock z prvni ruky 2 [i] 06:00 Zajímavé vynálezy 2 [i] 06:30 Jeden den z životě 2 [i] 07:00 Napsáno na kameni0 [i] 08:00 Sedm smrtelných hříchů v říši zvířat 2 [i] 08:50 Safari v divočině 1 [i] 10:00 Úžasný svět opic 1